X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 25 maja 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciopek ekspertem nie jestem ale wydaje mi.sie ze mozna miec okres a mozna nie miec ovu, moja przyjaciolka tak miala ze okres byl a pecherzyki najpierw nie rosły a potem nie pekaly ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 maja 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nas dużo! Wszystkim dzień doberek :)
    Coś o oleju z wiesiołka czytałam, wszyscy zachwalają. Sama bym chętnie wypróbowała, ale że moja owulacja żyje własnym życiem - ciężko byłoby się "wstrzelić" :D

    Z tym o pozazdroszczeniu ciąży - dobre, nie powiem poprawiło mi to humor, hehe. Gdyby to tak działało, aaaaj...pomarzyć można :D

    Wczoraj jakoś za bardzo nie zaglądałam na forum bo miałam słaby dzień. Pokłóciłam się z Mężem, tzn. w sumie to tylko JA się pokłóciłam bo on chyba myśli że jest wszystko ok. Eh :( Z pozytywów to zapisałam się do endokrynologa na 16.06.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 15:51

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie to jestem chyba jakaś tępa jeśli chodzi o mierzenie tempki...mam same skoki góra - dół z dnia na dzień. Niby o tej samej godzinie, niby zanim wstanę z łóżka a skoki są bardzo duże...śmiech na sali z takim wykresem. W ten sposób to nie zauważę czy miałam owu czy nie, jeśli ta już łaskawie się pojawi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 15:55

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te klotnie w jedno strone, skad ja to znam

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze napisalam sie i mi usuneło czesc.. Agu fajnie ze juz masz wizyte wyznaczona juz cos do przodu.. no ludzie maja swoje zlote mysli jak ta babka, takze od dzisiaj zazdroscimy a za 9 mscy bawimy ;) a z ta temp to ja tez tak mam od skrajonosci w skrajnosc.. moj wykres wyglada jak gory ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    O kurcze napisalam sie i mi usuneło czesc.. Agu fajnie ze juz masz wizyte wyznaczona juz cos do przodu.. no ludzie maja swoje zlote mysli jak ta babka, takze od dzisiaj zazdroscimy a za 9 mscy bawimy ;) a z ta temp to ja tez tak mam od skrajonosci w skrajnosc.. moj wykres wyglada jak gory ;)

    To mnie uspokoiłaś, bo już myślałam że jestem jedyna co ma góry w wykresie, hehe.

    Szkoda, że endokrynolog tak późno, ale z drugiej strony niczego po tym cyklu nie oczekuję więc spokojnie poczekam na wizyte, porobimy z Mężem badania i od następnego cyklu wrócimy do starań pełną parą.

    A z tym znikaniem czegoś co się napisze to już też miałam tak kilka razy, i to tylko na telefonie jak chce coś napisać. Opisz się opisze, a potem na forum tylko jedno zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 16:11

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Ach te klotnie w jedno strone, skad ja to znam

    My kobiety...czasami chciałabym być facetem, oni mają chyba w życiu prościej

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    To mnie uspokoiłaś, bo już myślałam że jestem jedyna co ma góry w wykresie, hehe

    A z tym znikaniem czegoś co się napisze to już też miałam tak kilka razy, i to tylko na telefonie jak chce coś napisać. Opisz się opisze, a potem na forum tylko jedno zdanie
    No wlasnie tak maialam teraz i tez pisze z tel ;)no faceci to sa mniej skomplikowani od nas ;) my za duzo analizujemy ;)))

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciopek wrote:
    a powiedzcie jeszcze czy możliwy jest okres przy cyklach bezowulacyjnych ? że np. pęcherzyk rośnie a potem obumiera i tyle... już tyle się naczytałam na tych forach że zwątpiłam :P

    Można, ja mam stwierdzony brak owulacji (poprzedzony monitoringiem) a co miesiąc @ przychoziła. Podejrzenie było przez to, że plamiłam a progesteron mam ok. Ginek za bardzo nie mogl stwierdzić dlaczego, mam tak od poronienia ale niby samo poronienie na to nie wpływa.

    także okres jak najbardziej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie robicie moze badania na B hcg?

    mi kazal zrobic w 25 dniu. (owulacja musiala miec miejsce 15-16 dc, gdyz byla stymulowana clo i pekniecie po pregnylu). wynik wyszedl 1.4, gdzie wczesniej mialam 0,2 lub 0,3.

    nie ludzilam sie za bardzo, choc czytalam, ze zaraz po zagniezdzeniu sie zarodka powinna wzrostnac do min 1. z tym, ze ciaza jest powyzej 5.

    niestety @ przyszla, silniejsza niz zwykle i od jutra znowu clo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    A dziewczyny powiedzcie mi jak sie zaptrujecie na zagadnienie: Zajscie w ciąze a psychika ? Czy faktycznie to ma.sens? No bo mysle sobie co ma.to co w glowie do tego co sie dzieje w jajnikach, jajowodach itp ?

    jest taka ksiazka "potega pozytywnego myslenia" kazdemu polecam do poczytania w chwie zwatpienia. Niektorzy twierdza, ze wszystkie choroby biora sie z psychiki, bo ona odpowiada za nasze cialo i chyba cos w tym jest - sa przeciez przypadki cudownych uzdrowien sama wiara.

    Ale sama wiem jak ciezko jest ciagle pozytywnie myslec. Ale po prostu trzeba! Swego czasu stosowalam metode "propagandy umyslowej" - sama sobie wmawiałam, że wszystko sie ułoży, że bedzie pieknie i tak kilka razy w kolko zawsze, kiedy przychodzilo zwatpienie - jak mantre - i pomaga.

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon mi jeszcze nie było dane robić bety, także się nie wypowiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 16:35

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 25 maja 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    jest taka ksiazka "potega pozytywnego myslenia" kazdemu polecam do poczytania w chwie zwatpienia. Niektorzy twierdza, ze wszystkie choroby biora sie z psychiki, bo ona odpowiada za nasze cialo i chyba cos w tym jest - sa przeciez przypadki cudownych uzdrowien sama wiara.

    Ale sama wiem jak ciezko jest ciagle pozytywnie myslec. Ale po prostu trzeba! Swego czasu stosowalam metode "propagandy umyslowej" - sama sobie wmawiałam, że wszystko sie ułoży, że bedzie pieknie i tak kilka razy w kolko zawsze, kiedy przychodzilo zwatpienie - jak mantre - i pomaga.
    No z tyki.uzdrowieniami.to prawda ;) sama chodze na taka wspolnote gdzie az nie wiarygodne swiadectwa dają ludzie;) no ja mysle pozytywnie czasem przychodzi zwątpienie..

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anelimka wrote:
    Ja też się staram ponad 2 lata. Przeszłam laparoskopie, wielu lekarzy i stwierdzoną mam niepłodność idiopatyczną- jestem za zdrowa zeby zajść....



    Glowa do gory !

    Moja znajoma to samo miała powiedziane, wszystkie badania okey, Jej mąz ma juz dwojke dzieci , wiec z jego nasieniem tez okey, przez wiele lat nie zaszla w ciaze , teraz w wieku 38 lat jest w 7 mc :).

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:26

  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedzial, zebym w poneidzialek tj 26dc zrobila progesteron, czy to ma sens tak pozno? Moze ze wzgledu na ta opozniona owulacje z deugiego jajnika taki termin wskazl.

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:18

  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie tylko jedno, po lewej stronie , na dole kregoslupa odczuwam ból, nasila sie jak sie "zastoje, zasiedze":P. Jak sie rozruszam jest juz lepiej. Pytalam lekarza czy jesli mam owulacje opozniona z tego lewego jajnika to czy moge takie bole odczuwac , bo nie wiem czy sie wybierac do innego lekarza, chcialam na razie wykluczyc sprawy ginekologiczne. Powiedzial, ze moze dawac to taka dysfuncje...Wiec skoro wczoraj w 21dc pecherzyk mial 23 mm, to powinien lada chwila peknac, a dzis nadal mam te bole.....obawiam sie teraz zeby torbiel sie nie zrobila....choc tez nie wiem czy ten bol spowodowany jest wlasnie tym powiekszonym jajnikiem...

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Czy jest jeszcze szansa na dołączenie do Waszej grupy? ;))

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    a powiedzcie robicie moze badania na B hcg?

    mi kazal zrobic w 25 dniu. (owulacja musiala miec miejsce 15-16 dc, gdyz byla stymulowana clo i pekniecie po pregnylu). wynik wyszedl 1.4, gdzie wczesniej mialam 0,2 lub 0,3.

    nie ludzilam sie za bardzo, choc czytalam, ze zaraz po zagniezdzeniu sie zarodka powinna wzrostnac do min 1. z tym, ze ciaza jest powyzej 5.

    niestety @ przyszla, silniejsza niz zwykle i od jutra znowu clo.


    a która to juz stymulacja ??

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ