X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się z nadwagą
Odpowiedz

Starając się z nadwagą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mnóstwo pytań do kobiet z nadwagą , które mają dzieci lub są w ciąży albo po prostu się starają .Jest ktoś taki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie nie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nadwage i to spora, nabawilam sie jej przez niedoczynnosc :(

    beti34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aniu ja też ją mam po wkładce , niestety takie życie boję się że jak już zajdę w ciążę oczywiście jak mi się uda to już całkiem się w drzwi nie zmieszczę .

  • WielkieMarzenie Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam nadwagę. Aczkolwiek właśnie przystąpiłam do ataku aby jej się pozbyć - nie wiem czy to nie utrudni mi w zajściu w ciążę - ale już od lat odkładałam przejście na dietę - właśnie dlatego, że na pierwszym miejscu stawiałam poczęcie - ale po pierwszym poronieniu mija już trzeci rok, a nadal nie udało mi się "zaskoczyć", stwierdziłam, że nie mogę wiecznie oglądać się za siebie - może jak zrzucę wagę to bedzie łatwiej?
    Mam do Was pytanie czy również macie w pierwszej połowie cyklu wiarę, że się uda jesteście pełne nadziei, a po prawdopodobnym terminie owulacji - wszystko zaczyna Was przygnęciać? Czy nadal macie nadzieję, aż do końca cyklu? Ja wpadam w przygnębienie po owulacji ;(.
    Tyle lat czekania - jeszcze troche a popadne w jakąś depresję...

    beti34 lubi tę wiadomość

    ann
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj WielkieMarzenie nie popadaj nam w depresje ,rozumiem cie naprawdę człowiek czasami ma dość i odpuszcza ja tak właśnie zrobiłam . Ostatnio nic dobrego mnie w życiu nie spotkało tylko choroby i szpitale . Ale za ciebie trzymam kciuki i za każdym razem jak zwątpisz pisz dodam otuchy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WielkieMarzenie mam tak samo,niestey po owulacji czesto mam doła...wczoraj ogladałam porodowke na TLC i była tam babeczka mojej postury to nie było tragednii z wygladem ;) mi gin powiedział ze osoby z nadwaga jak juz zajda w ciaze to do 10-12 kg przybieraja max, nie to co chudzinki po 30-40 kg:) a wiec jest nadzieja dla nas.

    Ile sie kochane staracie juz?

    beti34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O juz cie lubie Ania 1986 tez to oglądam uwielbiam

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • WielkieMarzenie Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, dziś widziałam kruszynkę mojego brata -> maleństwo ma dopiero dwa tygodnie 53cm i obecna waga 3kg. Najgorzej, że od tylu lat się marzy o maleństwie a wokół rodzą się dzieci znajomym którzy nigdy nie chcieli mieć dzieci :(

    beti34 lubi tę wiadomość

    ann
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem z nadwaga i się staram. Nadwage mam przez niedoczynnos niestety ale wiem ze można z nadwaga zajść bo moja szwagierka ma juz 3 dzieci z czego ostatnie urodzone w piątek.

    beti34 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja też mam nadwagę i staramy się o maleństwo. Z każdym dniem staram się przejść na dziete i ćwiczyć ale jest mi strasznie ciężko, może jak zaczniemy się tu razem wsoierac i codziennie pisać o swoich postępach i wytrwałości to damy rade? Co o tym myślicie?

    beti34, justysia 87 lubią tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • WielkieMarzenie Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popieram :) To dam Wam pewną motywację - wprowadzilam pewne zmiany w swoim stylu życia od pierwszego wrzesnia i na dzień dzisiejszy schudłam już 10kg. Zmiany to więcej picia wody, herbat oraz wprowadziłam sposób odżywiania co 3 do 4 godzin jakaś przekąska - jak jestem w pracy najczęściej jest to po prostu jedna bułka z sałatą, wędliną, pomidorem lub papryką lub ogórkiem. W domu normalny obiad i coś lekkiego na kolację.

    Mam nadzieję, że jakoś pomoże - jak nie to przynajmniej nie będzie mi nikt mówił, że nie mam maleństwa tylko dlatego, że mam nadwagę, a i to już słyszałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 17:28

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    ann
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 25 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 09:58

    agniesja, beti34 lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Przy wzroście ok. 163-164cm ważyłam ok. 85kg i bez problemu zaszłam w pierwszą ciąże. W drugą, kiedy schudłam prawie 40kg bardzo ciężko było mi zajść (obecnie 2 miesiąc).
    Także u mnie akurat nadwaga nie była problemem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do samej ciąży z tym przybieraniem mniej niż "chudziny" bym nie przesadzała. Wszystko zależy od predyspozycji, naszego żywienia. Ja przytyłam ok. 15kg więc bez szału, ale lekarze całą ciąże straszyli mnie: cukrzycą, nadciśnieniem, ciężkim porodem. Moja lekarka wręcz zalecała dietę i zakazała przytyć więcej niż 7-8kg nooo nie udało się. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny widzę że nas jest więcej to fajnie. Trochę mnie nie było ale syn po szpitalu ma zaległości w szkole i ślęczymy nad książkami . Ja mam spora nadwagę ważę 95 kg i trochę się boje że w nic nie wejdę :( ale i tak pragnę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha od wczoraj zdrowo się odżywiam śniadanie w pracy zdrowa kanapka ciemne pieczywo chuda wędlina sałata w domku kasza z piersią z indyka bez soli (wszystko gotowane) ,zobaczymy postaram się aha no i piję soki sama je robię ! To nie odchudzanie ale przejście na zdrowe odżywianie bo jak będę mieć dzidzie to chce karmić piersią i wtedy już będę miała pewne nawyki :)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra zamierzam się wziąć za siebie! Zdrowe odżywianie i trochę ruchu. Mam nadzieje że wytrwam i będziemy się tu razem wspierać :)

    beti34 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja ważyłam przy wzroście 170, aż 130 kg, znalazłam fajną dietetyczkę i dzięki niej ważę 92 kg, nie byłam nigdy w ciąży, staramy się z chłopakiem 3 cykl

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie też jest i była nadwaga!!
    162 cm a w styczniu miałam prawie 90 kg :/ poszłam w styczniu do pracy po długiej przerwie i straciłam 13 kg w 9 miesięcy !!
    No i w sierpniu się udało ale czy to zasługa spadku kg nie mam pojęcia napewno nie zaszkodziło bo teraz moge spowrotem nabierać kg :)

    Powodzenia :)

    beti34 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ