X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo_frut, u mnie dziś mija tydzień od zabiegu...
    W piątek mam dzwonić i pytać, czy mają już mój wynik hist-pat.
    Pewnie i tak nic to nie wniesie i nigdy się nie dowiem, dlaczego stało się tak, jak się stało :(
    Mnie zwolnienie się w poniedziałek kończy, ale mam zaległy urlop i chciałabym go jeszcze wykorzystać. Córka ma ferie i jeszcze z nią bym chciała spędzić trochę czasu. A u nas w łódzkim 15 lutego się zaczynają, więc praktycznie do końca miesiąca będę w domu. Zresztą nie czuję się jeszcze na siłach, żeby wracać do pracy.
    Mam nadzieję, że Tobie też się powiedzie na wizycie i lekarz skieruje Cię na jakieś dodatkowe badania.
    Będę trzymała kciuki za nas wszystkie, żebyśmy znów trafiły na fioletową stronę :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaobserwowalyscie moze u siebie jakies negatywne skutki przyjmowania wiesiołka ? Ja nigdy nie narzekałam na ilośc śluzu płodnego i chyba z własnej nadgorliwości postanowiłam go przyjmować . To moj pierwszy cykl z wiesiołkiem i obecnie w środku cyklu pojawiło sie plamienie ( trwa juz 3 dzien ) oraz kompletny brak śluzu . To dla mnie całkowita nowość i zastanawia mnie to czy te objawy można jakkolwiek połączyć z przyjmowaniem wiesiołka ??

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 9 lutego 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Monia85. Byłam na wizycie w klinice, zadowolona jestem. Będę miała stymulowany cykl ale dupek wchodzi w grę troszkę później;) Będę go brała po owulacji. Plus monitoring. Wczoraj byłam w 10 dc, byłam już po owulacji.
    Mam porobić badania Estradiol, LH, FSH, cytomegalia, toxoplazmoza. Póki co od czwartku biorę dupka, potem beta, jak dodatnia biorę dalej jak nie odstawiam. i od nowego cuylu CLO i monitoring, po owulacji znów dupek. Przez dwa cykle mam tak robić i potem wizyta. Jak porobię badania mam do dr zadzwonić i podać wyniki. Dużo mi dr wyjaśniła, na każdo pytanie odpowiedziała, dała też suplementację tylko dodatkowa dawka kwasu foliowego, wit. D. Zobaczymy co z tego wszystkiego będzie. Spokojniejsza jestem i wzbudziła moje zaufanie:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 9 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic nie mówiła narazie o tym. Póki co moje cykle będą tylko na Clo i dupku oraz witaminkach... w tej chwili tak zostanie, po 2 nieudanych cyklach mam znów jechać.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny , ja sie ciesze, bo dostałam @
    haha nigdy sie tak na nią nie cieszyłam:)
    wracam do gry

    Monia85 lubi tę wiadomość

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracaj gama i wygraj :) Do boju !!! :):):)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama trzymam kciuki za nowy cykl i zazdroszczę juz starań ;) u mnie cykl postanowił chyba całkowicie zwariować i owulacji jak nie było tak nie ma . Pozostaje chyba czekać na @ i rownież liczę ze wrócę mam nadzieje juz ostatni taz do grona staraczek

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, az dziwnie, ze organizm sie zachowuje jakby nic nie było, a przeciez pecherzyk mial 7 mm, endometrium grubiutkie i ciałko
    do tego zabieg , ingerencja w cialo, a ten po zabiegu zaraz sie do roboty wziął - co zresztą czułam w 5 dpp jak te motyle w brzuchu mialam:)




    dobrze, co ma byzto bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 21:23

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,przeczytałam wszystkie wasze posty,częsc dziewczyn kontynuuje wątek widze,wiec moze dołącze.Game poznałam na innym wątku :-)
    Staram sie juz prawie cztery lata,od jesieni z pomocą lekarza w klinice w Krakowie,jestem zadowolona.Pierwszy cykl na CLO z ovitrelle i dupku zaszłam w ciąze,niestety siódmy tydzien i straciłam malenstwo.Dzis jest 13 dzien po poron. a nadal plamie,jeszcze schodzą skrzepy.Na wizycie w piątym dniu po poron lekarz po usg mówił ze jeszcze cos zostało wiec jeszcze troche to potrwa,a z pierwszą @ powinno byc juz ok,wtedy tez mamy przyjechac na wizyte i bedziemy walczyc dalej.Pewnie na tym samym zestawie startowym bo skoro sie udało...

    Asienkaa,dobrze by było sprawdzic czy pękają ci pęcherzyki,czy kiedy byłas na usg gdy ponoc była juz ovu było widac ciałko zółte?
    Dupka dobrze ze bierzesz po ovu,biorąc go wczesniej mogłabys przyblokowac ovu choc róznie sie reaguje.Mozesz sie tez niezbyt dobrze czuc po CLO,po dupku tez więc to normalne,przewaznie bolą strasznie piersi i brzuch,więc sie nie strachaj.
    Ja jestem na wątku "CLO-starajac sie z pomocą medyczną",jest nas tam sporo,wątek gorący,od stycznia mamy juz szesc czy siedem ciąz więc wątek mamy zawirusowany,moze dołączysz i tez sie zarazisz.Zapraszam tez inne dziewczyny,bo my takie elastyczne tam jestesmy,nie tylko po CLO ale i wciąz badające powód niepowodzen.Duzo dziewczyn dołączyło ostatnio,są miło traktowane nie tak jak na innych wątkach jak intruz,wspieramy sie,dopingujemy przy testach,duzo porad sobie piszemy,wspieramy sie bardzo.

    Ja jak na razie w zawieszeniu,ale czekam az wszystko sie skonczy i przyjdzie pierwsza @,chcemy znów spróbowac.Nie załamała mnie ta strata,raczej wzmocniła,jeszcze bardziej uwierzyłam ze sie uda.Skonczyłam w pazdzierniku 40 lat,moje rezerwy są kobiety w 35 roku zycia więc jeszcze cos tam jest,jesli chodzi o pęcherzyki to mocna moja lewa strona,choc przewaznie jest jeden to rosnie ładnie,bo z prawej strony jesli jest to o połowe mniejszy,tak więc nawet jeden a i moze sie udac.
    Fajnie wątek wam sie rozwinął ale po chwili cos przystopowało,moze uda sie rozkręcic go na nowo.Pozdrawiam dziewczyny,trzeba byc silnym i nie poddawac sie

    gama lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Jagna:) Witamy :)Przykro mi z powodu Twojej straty. Odpowiadając na Twoje pytanie, tak widać było ciałko żółte, stwierdziła,że ładnie to wygląda. Od dziś biorę dupka, póki co jest ok, ale czas pokaże jak mój organizm zareaguje.
    Rozkręcajmy wątek :)

    Monia85 wiem o czym piszesz, czas jakiś temu byłam na pogrzebie mamy koleżanki z klasy mojej córki. Miałam ochotę się rozryczeć właśnie w momencie śpiewania Anielskiego orszaku, czułam jak mi serce ściska, pomyślałam o moim aniołku...

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 lutego 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Monia85 ja płaczę za każdym razem nad grobem mojego aniołka...najgorsze co może się przytrafić, to strata dziecka dla matki...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny,chyba nikt nie lubi pogrzebów,kazdy ma jakies wspomnienia które budzą sie przy takiej własnie okazji,a strata dziecka bedzie bolec zawsze.

    Zblizają sie walentynki,swiętujecie?Bo u mnie tak raczej skromnie,pewnie mój facet jak zwykle zapomni.Dzis zabieram sie za pieczenie tiramisu które uwielbiam,jakies winko do tego,swiece...sex odpada ha ha bo jeszcze plamie więc tylko buziaczki,przytulanki...no i o prezent sie postarałam dla niego.
    W pracy pewnie przyjaciółka nie zapomni,zawsze kupujemy sobie drobne prezenty,a ze kocha błyszczące branzoletki to taką własnie dostanie,a szefowi pewnie jakies czekoladki podarujemy na dowód sympatii.

    zbieram sie powoli do pracy,pewnie popołudniu zajrze tutaj...miło poczytac ze u was juz sie cos dzieje,juz jakies starania,ma nadzieje ze u mnie jakos zleci ten czas do pierwszej @.
    Miłego dnia kochane dziewczynki,trzymajcie sie ciepło bo pogoda ostatnio nie rozpieszcza

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Okazało się, że to nie żadna @ tylko jakieś plamienia :(

    Moze jeszcze sie rozkrèci...kciukam,zeby szło po twojej mysli

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tez mocno kibicuję:) mnie dziwnie brzuch pobolewa pewnie dupek robi swoje;) czuje troche jakbym miala podpuchniety.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Monia tez mocno kibicuję:) mnie dziwnie brzuch pobolewa pewnie dupek robi swoje;) czuje troche jakbym miala podpuchniety.

    tak,po dupku brzuch pobolewa i jest bardzo nabrzmiały,w pracy nawet pytali czy czasem nie jestem w ciązy bo naprawde był widoczny.

    Dzis u mnie pojawił się sluz,dosc sporo ładny przezroczysty,mimo iz jeszcze mam plamienia to chyba jestem przed samą ovu.Domyslałam sie bo od dwóch dni wszystko mnie wkurzało,a tak miałam zawsze gdy zaczynały mi sie dni płodne.
    Tak więc jesli sie nie myle to powinnam miec @ o czasie,cykle zawsze miałam równe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 18:35

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja tez planuje ciastko na walentynki, ale jeszcze nie wiem jakie. I u gotuje coś, i pewnie film. Mam nadzieje ze z okazji walentynek mąż mi trochę ustąpi i włączy jakieś lekkie kino.

    z pewnoscią miło spedzicie dzien..
    Ja robie tiramisu,dawno nie mielismy więc bedzie smakowało.
    Na obiad idziemy do tesciowej wiec wieczór bedzie tylko nasz,ale czy cos bedzie to zalezy czy wciaz plamic bede :-) :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój mąż na statku, więc walentynki na odległość :/
    ale za to jak wróci to idziemy do filharmonii :)
    będzie to połączenie walentynek, dnia kobiet i moich imienin ;)

    Jagna 75 lubi tę wiadomość

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jestesmy na urlopie w Niemczech u rodziny,choroba mnie lekko meczy i potraktuje ten cykl na luzie, moze mnie wlasny organizm zaskoczy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 19:26

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 lutego 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    a mój mąż na statku, więc walentynki na odległość :/
    ale za to jak wróci to idziemy do filharmonii :)
    będzie to połączenie walentynek, dnia kobiet i moich imienin ;)

    To tez twoje starania są utrudnione,mąz nie jest zawsze gdy ovu wypada no i pewnie na codzien ciezko tak samej...

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 lutego 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama wrote:
    my jestesmy na urlopie w Niemczech u rodziny,choroba mnie lekko meczy i potraktuje ten cykl na luzie, moze mnie wlasny organizm zaskoczy:)

    Ostatnio przezièbienie zbiera źniwo,duzo ludzi choruje,mnie juz przechodzi ale tez męczylam sie tydzien.Przyjemnego wypoczynku i pogody,oby relaks dobrze wpłynął na starania

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ