X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Dawno tu nie zaglądałam, wracam do starań po stracie syna .. czy chciałby ktoś dołączyć ? Wszystkie tematy już są długo więc nie chciałabym się wcinać więc zakładam nowy wątek może ktoś będzie miał chęć dołączyć.

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tinka się dołączam. w maju 2014r. straciłam ciążę, staraliśmy się już po stracie.. z marnym skutkiem. Też tu wieki nie zaglądałam. Też nie potrafiłam się wstrzelić w żaden wątek bo jak napisałaś są już długo. O dziecko staramy się już 2 lata.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :0 macie racje wszedzie sa juz tak zadomowione babki ze cięsko jest sie z nim dogadać jak cos się napisze to zawsze maja jakieś ale ...

    Z chęcią bym do was dołączyła :)
    jestem mamą 3.5 letniej dziewczynki jest cudowna staraliśmy sie o nia w sumie 6 lat w 5 roku starań zaszłam w ciazę niestety poroniłam w 6tc to był dla nas cios potem zaszłąm w kolejna ciaze 8 miesiecy po stracie od poczatki ciaza zagrozona ale udało sie teraz od sierpnia staramy sie o rodzeństwo ale z marnym skutkiem dzis jest moj 27 dc i czekam do 30 31 wtedy ma byc @ ale mam nadzieje że jej nie bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że się odezwałyście, w grupie zawsze raźniej :)

    Ja dzisiaj mam 11 dc to mój 2 cykl starań po porodzie martwego syna w 24 tc. Wcześniej poroniłam w 9 tc, jest ciężko ale się nie poddaję :)

    Karola mam nadzieję że ta @ nie przyjdzie.

    Asia jeśli dobrze zrozumiałam 2 razy straciłaś dzidzie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam nadzieję że nie przyjdzę jutro chce zatestować to bedzie moj 28 dc i jakiś 9-10 po ovu mam nadzieje że juz cos bedzie widać bardzo tego pragniemy a córka marzy o braciszku bardzo chciałabym dać jej cudny prezent na gwiazdke pod postacią maleńkich bucików dla braciszka lub siostrzyczki juz widze jej radosc

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    straciłam ciążę raz, to był początek ciąży. Potem ani razu nie udało się. Teraz w sobotę przychodzi @ na 100% bo cykl był bez starań, ze względu na fakt że pękła mi torbiel aż wylądowałam w szpitalu i muszę odczekać do nast @ aby się upewnić czy wszystko dobrze.
    Dziewczyny mam nadzieję,że wkrótce i do nas uśmiechnie się szczęście, bo dookoła moje koleżanki zachodzą w ciążę jakby nigdy nic. Mówią że zaczynają się starać i kurde od razu ciąża.. a ja... 2 lata ze stratą...
    Mam już córeczkę ma 10 lat, tak chcę aby miała rodzeństwo, w pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych kłopotów w pierwszym cyklu starań.. nawet nie sądziłam, że teraz będę przez to wszystko przechodziła:( ale... żyję nadzieją:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo nadzieję trzeba miec zawsze ja tez mam bola mnie dziwnie piersi nie całe ale po bkach i nie brzuch a calkiem na dole jakby spojenie łonowe cholera wie co to może być mam nadzieje że sie udało bardzo tego chce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to będę trzymać kciuki za drugą kreseczkę i czekam na wiadomości :)

    Ja też żyję nadzieją chociaż czasami mam kryzys i już chcę się poddać ale jednak chęć posiadania dzidziusia jest silniejsza niż wszystkie inne obawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a powiedzcie mi czy w 28 dc moze być juz cos widać bo nie wiem czy testowac jutro czy sie wstrzymać do 10-11 grudnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, ja stracilam ciaze 2 razy...ogolnie staralismy sie prawie 3 lata...w pierwsza ciaze zaszlam bez problemu juz w 2 cs...po poronieniu nie moglam zajsc w ciaze przez 18 miesiecy, mialam wykonane hsg, po hsg zaszlam, ale znow poronilam...pozniej ponad rok i znow nie wychodzilo...w koncu okazalo sie, ze ciezko bedzie zajsc naturalnie a jak sie uda grozi mi pozamaciczna...zglosilismy sie do kliniki, tam zbadano nasienie i kolejny cios, wyniki nie byly dobre...podeszlismy do in vitro...otrzymalismy tylko jeden zarodeczek, ktory dostalam w 5 dobie ( prezent na urodziny, bo punkcje mialam robiona w 24 urodziny ) i udalo sie :) ciaza bardzo fajna, delikatna, ale z plamieniami i krwawieniami, dwa razy szpital w 6 i 10 tc, wszytsko pozniej bylo ok, az do 22 tc, zaczely mi sie saczyc wody a za 2,5 tygodnia urodzilam w 24 i 3 dniu Marcelego...to tez jest dla mnie tragiczne przezycie...Marceli zyje, rozwija sie dobrze, ale starch jednak jest...teraz zaczelismy starania i @ spoznia sie jeden dzien, jutro robie test...nie nastawiam sie na II kreski, bo w koncu wg lekarzy to niemozliwe, ale jak sie uda to chyba bedzie najwiekszy cud w naszym zyciu, zaraz po synku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 21:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam jak zaczelismy sie starać na poczatku naszej drogi o dziecko jeden z kekarzy po zobaczeniu wyników powiedział że prędzej uda nam sie trafić 6 w totka niz zajsc w ciazę no to mamy naszą 6 trafiliśmy w córeczkę :) i marzymy o kolejnej 6 ;) może trafilismy tym razem zobaczymy jak to bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa tak się cieszę że z Marceli jest wszystko dobrze.

    Ja niestety nie zdążyłam uratować mojego synka, trafiając do szpitala jeszcze żył ale już było za późno.

    Karola 0704 jeśli wiesz kiedy była owulacja i minie 10 dni to jak chyba możesz robić, ja teraz mam testować 11 po owulacji czyli 12 dnia bo w tedy muszę odstawić leki, jeśli test negatywny.
    Z synkiem test pozytywny wyszedł mi 11 dpo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i chyba jutro zatestuje zobaczymy co mi wyjdzie trzymajcie kciuki by wyszły 2 kreseczki :)

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jutro bedzie 16-17 dpo wiec jak bedzie ciaza to musza byc albo II kreski, a jak nie to bedzie jedna innej opcji nie ma.

    Karola powodzenia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to juz jesteś po terminie @ czy przed ? ja mam mieć 10-11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj powinnam dostac, ale czasem mi sie cykle przeciagaja, ostatani mialam 29-dniowy, a tak ogolnie mam 27-dniowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jutro testujemy razem :) mam nadzieje że w sumie bedziemy mieć 4 piekne kreseczki :) ja już zmykam spac bo ledwie na oczy widzę drzemka 2 godzinna nie pomogła czas na spanie dobranoc do juterka :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez nam tego zycze, ja tez uciekam bo mlody zrobi pobudke w nocy na butle, a pozniej rano szybko sie wybudzi. dzisiaj juz sie bawil o 4:30... :( jeszcze ma katar, to w ogole nie ciekawie spi dobranoc i czekam na dobre wiesci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny za dzisiejsze testowanie :)
    Ja dzisiaj dopiero 12dc owulacja zazwyczaj koło 20 dc, jutro monitoring zobaczyć co tam słychać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie zrobiłam ten cholerny test i co negatywny czego ja sie spodziewałam :( dziś 28 dc czy myslicize że jeszcze za wcześnie ? w ciazy z córką robiłam test 12 dni po terminie @ i wyszła blada kreska teraz czekam cierpliwie do @ zobaczymyjak jej nie bedzie to 12 zrbie test mdli mnie jak cholera ( mówią że przed @ mdli ale ja tak nigdy nie miałam ) do tego dziś przy myciu zebów krwawiły mi dziasła ostatni raz tak miałam w ciązy no i co jeszcze dziene to to że nigdy nie jadam sniadań a teraz mnie tak ssie że musze coś zjeść jedyny czas gdy jadłam sniadanie to była ciaza zobaczymy co czas pokaże nadal bola mnie piersi juz po 2 tyg dzie przed @ bolały mnie tak na 3 dni przed jestem spiaca zmeczona ok dosyś juz tego ide zrobić zniadanie i zabieram sie za sprzatanie

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ