X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola powtorz test w terminie @. Zycze Wam z calego serca 2 kresek. Trzymam mocno kciuki.
    Ja juz chcialabym byc po okresie i znow sie starac. Ojjjj... dlaczego to nie moze byc prostsze.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola poczekaj do terminu @ i powtórz test, dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jaetem tak płaczliwa że każdy wasz wpis doprowadza mnie do łez gapie sie w ten test i rycze zawsze o negatywnym teście objawy mijały teraz nie nadla bola mnie cycki ciagle latam siku mdli mnie jak cholera mam jaks dziwny ten test w miejscu gdzie powinna być ta 2 kreska to przy jednej sciance jest tylko taki punkt tak jakby nie było pigmentu tej czerwonej kreski powidzice jak tu sie wstawia fotki to wam pokaże i tak jest od początku może test jest wadliwy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 11:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quixx test miałyście juz takie ? 10 kupie inny i zobaczymy bo teraz nawet nie mam kasy ale zaczynam miec nadziejęże jednak ten test jest wadliwy

    gogo19 lubi tę wiadomość

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy:) i juz nie placs...oby te objawy zwiastowaly ciążę:) razem z placzem :D

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    No to czekamy:) i juz nie placs...oby te objawy zwiastowaly ciążę:) razem z placzem :D
    dzięki a wiesz jak dodać tu fotkę ? kurcze dawno mnie tak nie mdliło i ta slina w buzi nie nadążam przełykać kurcze oby to był dobry objaw

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie pamiętam jak się zdjęcia wstawia, może na jakieś stronie wstawić i wrzucić linka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5d1e66f6f1c3b967med.jpg

    to moj, 2 dni po terminie @, beta ponad 1200...nie moge jeszcze uwierzyc, chociaz sikalam o 5 rano...tyle lat i to in vitro a teraz naturalnie i to w pierwszym cyklu, oby wszytsko bylo dobrze bo ta ciaza to duza nadzieja dla mnie :)

    karola czekaj do terminu, ja nigdy nie robilam przed bo balam sie jednej kreski, wolałam zobaczyc @ niz jedna kreche, powodzenia

    Anatolka, Ania_84, Aasienkaa, Edyzia, gosiunia, cookiemonster, M@linka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa gratuluję i mocno trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

    Rośnijcie zdrowo :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa super!!! cudownie, nie ma rzeczy niemożliwych :):):) Kochana trzymam kciuki za Was:) a Ty dbaj o siebie i goń do ginekologa.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    5d1e66f6f1c3b967med.jpg

    to moj, 2 dni po terminie @, beta ponad 1200...nie moge jeszcze uwierzyc, chociaz sikalam o 5 rano...tyle lat i to in vitro a teraz naturalnie i to w pierwszym cyklu, oby wszytsko bylo dobrze bo ta ciaza to duza nadzieja dla mnie :)

    karola czekaj do terminu, ja nigdy nie robilam przed bo balam sie jednej kreski, wolałam zobaczyc @ niz jedna kreche, powodzenia
    super bardzo sie cieszę ja nadal mam dziwne objawy nie ustąpiły a zawsze tak było jest mi goraco kreci mi sie w głowie cycki bolą i co najdziwniejsze zawsze lubiłam jak córka mnie czesała zapinała spinki i tak dalej a dzis mnie szlak omal nie trafił wszystko mnie tak drażni a jakie ty testy robisz bo te kreski to powinny byc juz grube przy takiej becie wysokiej prawda ?

    no i jak sie czjesz jakie ty masz objawy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ale fajnie, że jest nowy wątek! Mam 3 letnią córkę, we wrześniu udało sie zajść w ciążę w 1 cyklu. Byliśmy przeszczesliwi. Niestety ok 7 tc zaczęły się plamienia i po tygodniu poronilam. Teraz jest drugi cykl starań po, czekam na zwiastun ovu. Troche mam pesymistczne nastawiebie ale widzac ten test kaaroli wraca nadzieja! Gratulacje!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej cyt ja też jestem na etapie czekania na ovu jutro mam monitoring jestem bardzo ciekawa co tam słychać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka a monitoring zalecil Ci kekarz czy sama sie zdecydowalas? Moj nic mi nie mowil, ale kolezanka po stracie miala zalecony przy lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Cyt :) ja tez miałam monitoring przed pierwsza ciazą jak jeszcze walczyliśmy o 1 ciaże okazało sie że miałam jajeczka ale jajnik jej nie uwalniał :) kurcze niech juz te 2 dni mina niech już bedzie jasne co i jak bo oszlaeć idzie nie wiem czy te nerwy rozdrażnienia mam zpowodu ciazy czy z powodu @ alezawsze na 2 dni przed @ bolał mnie brzuch na razie nic mnie nie bolo więc to dobry znak zobaczymy trzymajcie kciuki kobietki bym i ja ujrzała takie cudne kreseczki jak Karola

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt na monitoring zdecydowałam się sama, żeby nie tracić czasu tzn w razie gdyby miało się okazać że coś z moją owulacją nie tak tym bardziej że raz jak byłam przypadkowo na USG to 14 dc byłam już po owu, gdy zaszłam z synkiem w ciąże miałam 20 dc bo też akurat byłam u ginekologa w tym cyklu, a my zazwyczaj już ok 17 dc opuszczaliśmy bo byłam pewna że już dawno po owulacji a te całe moje starania już tyle trwają że nie chcę tracić czasu.
    I to mój 2 cykl z monitoringiem będzie i niby sobie obiecałam że ostatni, że nawet jak się nie uda to odpuszczę .. ale jak będzie nie wiem

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Cyt :) Nowy wątek nowe nadzieje i nowe życie :) oby jak najszybciej:) Mam nadzieję,że szybko wszystkie uciekniemy stąd szybciutko:)Ciężko czasem myśleć pozytywnie w sytuacjach w jakich byłyśmy czy jesteśmy.. ale razem damy radę :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie że damy ra bo jak nie my to kto :) ja juz znowu zasypiam na siedzacą a spałam 2 godziny no nic maz pójdzie do pracy a ja do łózeczka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    super bardzo sie cieszę ja nadal mam dziwne objawy nie ustąpiły a zawsze tak było jest mi goraco kreci mi sie w głowie cycki bolą i co najdziwniejsze zawsze lubiłam jak córka mnie czesała zapinała spinki i tak dalej a dzis mnie szlak omal nie trafił wszystko mnie tak drażni a jakie ty testy robisz bo te kreski to powinny byc juz grube przy takiej becie wysokiej prawda ?

    no i jak sie czjesz jakie ty masz objawy ?
    to pink i tez wydaje mi sie blada ta kreska, dlatego bardzo sie zdziwilam jak uslyszalam jaka beta...ale kit z krecha, wazne ze jest :)

    co do objawowo, to ja juz niedziele tydzien temu cos przeczuwalam, ale nie bylam pewna, wtedy moglo dochodzic do zagniezdzenia...w sobote wypilam piwo i moze 4 kieliszki wodki, normalnie nic mi to tym nie jest, ale cala niedziele mnie mdliło, jesc jakos nie moglam, bylo mi duszno i serce waliło, w poniedzialek powtorka, mowie jakis ten kac dziwny, zeby dwa dni trzymal i to po takiej ilosci alko...bedac u kolegi i pijac cole myslalam ze zemdleje, a juz kolejne dni spokojne, tyle ze piersi zaczely bolec i tak jakby piec w srodku i tak jest do teraz, oprocz bolacych piersi nie mam objawow...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak dodałaś fotke bo mi ten test dziwny wyszedł mam nadzieje że jest felerny mnie mdli cały dzień i piersi mnie tez bola swędzą latam co chwile siku jestem mega rozdrażniona córce sie dzis obrywa za wszystko no znowu spałam 2 godziny od 14

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ