X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się -WROCŁAW I BLISKIE OKOLICE:)
Odpowiedz

Starające się -WROCŁAW I BLISKIE OKOLICE:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie to badania?

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana a jakiej dlugosci miałas zwykle cykle?


    raz w tamtym roku 38,36, a ostatnio to tak 32,30,29,30 no i ten

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    raz w tamtym roku 38,36, a ostatnio to tak 32,30,29,30 no i ten
    to z tego wychodzi ze ten bedzie najdluzszy, poobserwuj jeszcze z 3 cykle jesli nadal beda sie rozciagac w czasie zrob sobie podstawowe badania hormonow LH,FSH, estradiol,prolaktyna,progesteron, mozesz miec jakies zaburzenia w estradiolu badz prolaktynie, ale mowie najpierw daj sobie czas na obserwacje:)

  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 lutego 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Aniu, no chodzi mi o te laboratoryjne. Właśnie TSH, HIV, toxo, różyczka itd.
    Kurcze, ustały mi mdłości i już myślę o najgorszym :/ i czy nie iść znów na betę sprawdzić czy rośnie.. echh..
    A jak u Was??

    1cs
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 23 lutego 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    to z tego wychodzi ze ten bedzie najdluzszy, poobserwuj jeszcze z 3 cykle jesli nadal beda sie rozciagac w czasie zrob sobie podstawowe badania hormonow LH,FSH, estradiol,prolaktyna,progesteron, mozesz miec jakies zaburzenia w estradiolu badz prolaktynie, ale mowie najpierw daj sobie czas na obserwacje:)

    no tylko
    ogolnie mam w normie a dwa mialam dluzsze a to ponoc w normie raz czy dwa cykle w roku w normie ...

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 22 marca 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja tez z Wro :)

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 22 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam panie...ja pochodzę spod Wrocka, Brzeg Dolny, ale obecnie mieszkam w Irlandii. jestem po 3 ciażach, w tym jednej zakończoonej szczęśliwie :D

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w ktorym dniu cyklu zrobic prolaktyne i progesteron,,,, bylam na usg w piatek ginekolog powiedziala ze jestem prawdopodobnie po owulacji z prawego jajnika jest czarna plama po peknieci pecherzyka....nie wiem co to znaczy, nie mowila nic o cialku zoltym, tak szybko mowila ze nie wiem czy co kolwiek dobrze zrobilam. Mowila tylko ze moge zrobic prolaktyna, ze wzgledu na pozne miesiaczki....pytalaam o progesteron to mowila ze tez moge dla swietego spokoju....Niby prolaktyne mowila w dowolnym dc. A progesteron w 20 dc....a wy jak robilyscie???

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 24 marca 2014, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamietam to progestwron 7dpo

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny to i ja się dołączę do wątku bo również mieszkam i pracuję we Wrocławiu kierunek stabłowice :)

    Ogólnie przeszłam 5 pozytywnych testów ciążowych w tym pierwsze zakończone poronieniem,drugie szczęśliwie (5letnia córeczka) 2 kolejne straty w 2013 i teraz jestem po ciąży biochemicznej (nawet nie wiedziałam,że takie coś istnieje hehe ) ale staramy się dalej :)

    Teraz mężuś zbada swoje żołnierzyki ja resztę hormonów po kolejnym cyklu no i mam zamiar zrobić histeroskopie.

    Mam pytanko do Was kochane gdzie chodzicie do ginekologa we Wrocławiu czy po za? Może macie kogoś godnego polecenia?

  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia...a czy ja cię przypadkiem ze "staraczek" na gazeta.plnie kojarze?? :D

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaadziaaa87 wrote:
    Cześć dziewczyny to i ja się dołączę do wątku bo również mieszkam i pracuję we Wrocławiu kierunek stabłowice :)

    Ogólnie przeszłam 5 pozytywnych testów ciążowych w tym pierwsze zakończone poronieniem,drugie szczęśliwie (5letnia córeczka) 2 kolejne straty w 2013 i teraz jestem po ciąży biochemicznej (nawet nie wiedziałam,że takie coś istnieje hehe ) ale staramy się dalej :)

    Teraz mężuś zbada swoje żołnierzyki ja resztę hormonów po kolejnym cyklu no i mam zamiar zrobić histeroskopie.

    Mam pytanko do Was kochane gdzie chodzicie do ginekologa we Wrocławiu czy po za? Może macie kogoś godnego polecenia?

    Ja chodze do Jacka Hodery :) przyjmuje w Wysokiej przy torze partynice i polecam z calego serducha! lekarz z powolaniem jest to endo -gin, ma mega nowoczesny sprzet w gabinecie i ceny przystepne:) umawiasz sie na godzine i nie musisz czekac w kolejkach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 17:20

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a1000 wrote:
    madzia...a czy ja cię przypadkiem ze "staraczek" na gazeta.plnie kojarze?? :D

    kochana możliwe że tak bo też tam mam konto :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ja chodze do Jacka Hodery :) przyjmuje w Wysokiej przy torze partynice i polecam z calego serducha! lekarz z powolaniem jest to endo -gin, ma mega nowoczesny sprzet w gabinecie i ceny przystepne:) umawiasz sie na godzine i nie musisz czekac w kolejkach:)


    Dziękuję za informację :)

  • Laurrena Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Ja też jestem z Wrocławia:)
    Może któraś z Was miała podobną sytuację? 19-21 lutego miałam ostatni okres. Kilka dni przed spodziewanym w marcu (miał się pojawić ok 18 marca)zaczęły się objawy: nudności, ból głowy, brzucha (jak na okres), zawroty głowy itp itd. 20 marca miałam 1 -dniowe krwawienie. Nie wiem czy to był okres czy implantacja, czy coś innego. Od tego czasu dalej zawroty, ból żołądka połączony z bólem jajników, zmęczenie, częste sikanie itp itd. 23 w niedzielę zrobiłam test - nic, dzisiaj z samego rana (5 tydzień ciąży, jakby to było to)- dalej jedna krecha. Moja znajoma lekarka wykluczyła ciąże pozamaciczną (test by wykazał) i poronienie (jakieś objawy dalej są). Są 2 wyjścia - albo ciąża, której test nie wykrywa albo autosugestia.
    Pozdrawiam wszystkie starające się z Wrocławia i nie tylko

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

    Laurrena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurrena lec na bete ona prawde Ci powie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam pytanko może któraś z Was wie czy i gdzie we Wrocławiu przyjmuje androlog? Czy nie ma u Nas kogoś takiego ?
    Jak nie ma to wiecie gdzie w niedalekiej odległości ktoś taki przyjmuje :)

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja też Wrocław :)
    Jestem na etapie szukania dobrego ginekologa kogo polecacie i gdzie przyjmuje.
    Będę wdzięczna.

    Laurenna może Ty polecisz swoją znajomą lekarkę? Jeśli nie, zrozumiem.

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash moje polecenie jest pare postow do gory :)
    pozdrawiam "siasiadke"

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    ja tez z Wroclawia:-) jestem mama Aniolka <3 i od tego cyklu bedziemy sie z mezem starac o Fasolke :-)
    jesli chodzi o prywatnego lekarza to polecam dr Artura Wiatrowskiego- przyjmuje w klinice prof Zimmera. Lekarz do ktorego zaczelam chodzic po poronieniu. Mily, uprzejmy i zawsze jest z nim kontakt.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ