X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się -WROCŁAW I BLISKIE OKOLICE:)
Odpowiedz

Starające się -WROCŁAW I BLISKIE OKOLICE:)

Oceń ten wątek:
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 ja mieszkam godzinę drogi od Wro:-) Często jestem we Wrocku. Teraz jak mi nie wyjdzie wybieram się do invimedu do Dr. Gizlera:-) Może po świętach się ogarniemy i spotkamy?

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris odpisałam Ci na "naszym"watku :*

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pamiętam, czy pisałam ale ja też jestem z Wrocławia :)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Tamka nie gadaj!!! Jaaaaaa!!! Ja spod Wrocka. Obecnie zagranica ale cholera bylam we Wro.... Gdybym wiedziala to na kawke bym cie zabrala!
    Ale fajnie, ze juz wiem :-) nastepnym razem jak bede we wro to obie na kawke pojdziemy z dzieciorkami hihi ;-)

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
  • rotaszek Znajoma
    Postów: 29 11

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Ja jestem z Głogowa, a we wro często bywam:)

    Pozdrawiam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja też z wrocławia ;) mam pytanko czy któraś z was była w poradnii imunologicznej? gdzie? bo we wrocku to chyba nie ma co?

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny podbijam temat :) 15 km od wro ;)
    czekam aż będę mogła zacząć starania po stracie Maluszka w 10tc

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z Wrocławia :) jak Wam idą starania, jakie przychodnie kobiece wybieracie?? ja do tej pory najczęściej korzystałąm z corfamedu, jednak to dość droga impreza... ostatnio byłam w NZOZ Zdrowie na Gorlickiej - też prywatnie, ale tamta lekarka przynajmniej przyjmuje na NFZ :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam kilka razy w Corfamedzie gdy okazało się że mam problemy z miesiączką i zdiagnozowali niedoczynność tarczycy ale to było ladnych parę lat temu
    w ostatnich miesiącach przerobilam kilku lekarzy w Lux med
    Anna roszyk Rybińska nie polecam, poszlam do niej po 2 pozytywnych testach ciążowych nawet mnie nie zbadała dala tylko skierowanie na usg i bhcg zakazała seksu i kazala czekać, wyszlam od niej nie wiedząc czy w końcu jestem w tej ciąży czy nie
    dr Mariusz Wojak, bylam u niego kilka razy przed ciążą, robil mi pierwsze usg w ciąży nie najgorszy miałam zamiar prowadzić ciążę u niego ale przyjmuje na legnickiej a to trochę daleko
    dr Grażyna grocholska mi się nawet spodobała ale mężowi nie bo slyszal jej rozmowę z inna pacjentką na korytarzu której nie chciała przyjąć jako pacjentki dodatkowej, typ dobrej cioci
    dr Dariusz belka lekarz który dał mi nadzieję że może z ciąży jeszcze coś będzie że nie wszystko stracone, nigdy nie byłam u lekarza który tak delikatnie bada, cierpliwie robi usg, zawsze dlugo się do niego czeka a terminy na za półtora miesiąca
    dr Marek Otręba najgorszy z możliwych tylko do wypisania L4 i recepty się nadaje

    no to tak w skrócie
    gdzie jest Gorlicka?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Psim Polu - okolice Kiełczowskiej/Litewskiej- w sumie niedaleko ryneczku Psiego Pola:) byłam tam u dr Reszczyńskiej-Ślęzak, jeśli chodzi o badanie, to dosyć nieprzyjemne, ale jeśli chodzi o podejście pani doktor do starań, to już w porządku, sporo informacji i rozmowa.

    W Corfamedzie byłam u dr Kotkowskiej-Szeps i u dr Zabielskiej - dzięki tej drugiej udało się wyjaśnić moje długie cykle - hiperprolaktynemia, bo wcześniejszy gin - dr Sozański tylko dał mi luteinę i nastraszył złymi wynikami cytologii, nawet głupiego stanu zapalnego nie potrafił dobrze wyleczyć - u dziewczyny, która nie współżyła, więc wystarczyło zapisać odpowiedni lek, jak się później w Corfamedzie okazało.

    Starania zaczęliśmy w poprzednim cyklu, więc nie wiem jeszcze kto jest dobrym położnikiem, ale dziękuję Gosiu za informacje, przydadzą się :)

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)
    w corfamedzie też bylam u tych samych lekarek co Ty wspominam je całkiem dobrze, no ale cena teraz odstrasza
    chętnie bym poszła do jeszcze jakiegoś gina ale poszukuję w okolicy krzyki, tarnogaj bo mam najblizej

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z całego serduszka mogę polecić gin.Gizela Jagielska przyjmuje na nfz w eskulapie pracuje na klinikach i przyjmuje w corfamedzie po 5 poronieniach i przerobieniu kilkunastu lekarzy z polecenia znajomej trafiłam do niej i bogu dziękuję za nią. Badania,porady po prostu wszystko daje i robi i zleca poświęca nawet swój czas by np.przyjechać do szpitala do pacjentki. Jako jedyna nie dała za wygraną i szukała u mnie przyczyn poronienia teraz czekamy na zielone światełko by zacząc starania wierzę że zrobi wszystko by nam się udało.

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem z okolic Ząbkowic Śl. - to jest mój 2 cykl starań ;)

    atdc8iikup31msj2.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ