X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się -WROCŁAW I BLISKIE OKOLICE:)
Odpowiedz

Starające się -WROCŁAW I BLISKIE OKOLICE:)

Oceń ten wątek:
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    powiem Ci ze u nas udało się w pierwszej probie na luzaku, a później była spina no bo jak to udało się raz to zaraz sie uda drugi i tak mija 6 miesiąc starań w tym 2 ze stymulacja aby cykle wróciły do normy bo po poronieniu mi się rozjechały nawet do 60 dni i raz owu byla 2 razy nie,podczas stymulki cykle idealne wręcz książkowo ciążowe! a ostatni to juz wogule idealne objawy i tylko załamania się nabawiłam a w tym cyklu juz jestem totalnie zmęczona i krotko mówiąc mam to w d... wszystko;)

    U mnie cykle bardzo szybko wróciły do normy. Owulacja wróciła już w pierwszym cyklu po zabiegu. Tylko ten pierwszy cykl był dłuższy o jakieś 6-7 dni niż poprzednio. Teraz owulacja już jest normalnie.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okolice Jeleniej Góry, czyli niezbyt bliskie okolice wro :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50 km od Wrocławia ;)

  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy wątek nadal aktualny. Witam się z Wrocławia :)

    1cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktualny , aktualny:) Witam "sąsiadkę":)

  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    aktualny , aktualny:) Witam "sąsiadkę":)

    Witaj Aniu :) To samo miasto, tyle samo lat :) idę zajrzeć do Ciebie :)

    1cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pedzacaskarpeta wrote:
    Witaj Aniu :) To samo miasto, tyle samo lat :) idę zajrzeć do Ciebie :)
    A zaproszam , zapraszam:)
    a jaka czesc Wro?

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, a ja pracuje w olesnicy...a mieszkam okolo 30 km od olesnicy

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    witam, a ja pracuje w olesnicy...a mieszkam okolo 30 km od olesnicy
    Witamy, witamy!

  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    witam, a ja pracuje w olesnicy...a mieszkam okolo 30 km od olesnicy

    Witaj Magda :) Idę tez do Ciebie, warto wiedzieć co u sąsiadek słychać ;)

    1cs
  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A zaproszam , zapraszam:)
    a jaka czesc Wro?


    Klecina, a Ty? ;>

    1cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Partynice!:D

  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo masz! Oglądaliśmy z mężem mieszkanie na Zwycięskiej, ale nie wyszło :P Więc mówisz, że czekasz na zieloną kropę... :)

    1cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie mieszkam na pzedłuzeniu ul.ołtaszynskiej na poczatku Wysokiej przy torze:)
    A no czekam czekam juz 7 cykl;/ A Ty ile sie starałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 18:43

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    87b34b10b1d405929cba4ab171654b50.png

    ja czekam bo owulacja mis ie przesunela cykl sie wydluza i czekam co bedzie dalej dodam ze to moj drugi cykl staran...czekam czy bedzie ziolono, czy nadejdzie miesiaczka i czy faza lutealna bedzie dlugo dosc dluga jezeli nawet przyjdzie miesiaczka :) a co inne sasiadki mysla o moim wykresie:)

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ja dokładnie mieszkam na pzedłuzeniu ul.ołtaszynskiej na poczatku Wysokiej przy torze:)
    A no czekam czekam juz 7 cykl;/ A Ty ile sie starałaś?


    U nas to było tak w kratkę raczej. Podjęliśmy decyzję o dziecku już w czerwcu, ale jako to okres letni więc i trochę popijałam alkoholu więc tak to odwlekałam (trochę nie w porządku wobec męża), no i tak się przeciągnęło do stycznia, ostatnia impreza zakrapiana 5. stycznia, cykl zaczęty 22. stycznia i właściwie to twierdzimy, że za pierwszym razem się udało. Mam nadzieję ze szczęśliwym zakończeniem (mam takie czarne myśli :/ Czy to normalne?
    Ale widzę, że u Ciebie ładnie to na wykresie wygląda. jestem pełna nadziei :)

    1cs
  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    87b34b10b1d405929cba4ab171654b50.png

    ja czekam bo owulacja mis ie przesunela cykl sie wydluza i czekam co bedzie dalej dodam ze to moj drugi cykl staran...czekam czy bedzie ziolono, czy nadejdzie miesiaczka i czy faza lutealna bedzie dlugo dosc dluga jezeli nawet przyjdzie miesiaczka :) a co inne sasiadki mysla o moim wykresie:)


    No cóż Madzia, ciężko mi trochę ocenić.. Nie jestem specjalistką w długich cyklach. Nie mniej jednak trzymam kciuki :)

    1cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pedzacaskarpeta wrote:
    U nas to było tak w kratkę raczej. Podjęliśmy decyzję o dziecku już w czerwcu, ale jako to okres letni więc i trochę popijałam alkoholu więc tak to odwlekałam (trochę nie w porządku wobec męża), no i tak się przeciągnęło do stycznia, ostatnia impreza zakrapiana 5. stycznia, cykl zaczęty 22. stycznia i właściwie to twierdzimy, że za pierwszym razem się udało. Mam nadzieję ze szczęśliwym zakończeniem (mam takie czarne myśli :/ Czy to normalne?
    Ale widzę, że u Ciebie ładnie to na wykresie wygląda. jestem pełna nadziei :)
    Nam tez sie udało w piewszym cyklu staran(sierpien) no ale nie cieszyłam sie nia długo poroniłam w 4tc, i tak pozniej cykle sie rozjechały raz była owu, 2 razy nie,pozniej 2 cykle na stymulacji clo noi ten jest pierwszy po odstawieniu clo, za to na ziolach ojca sroki nr 3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    87b34b10b1d405929cba4ab171654b50.png

    ja czekam bo owulacja mis ie przesunela cykl sie wydluza i czekam co bedzie dalej dodam ze to moj drugi cykl staran...czekam czy bedzie ziolono, czy nadejdzie miesiaczka i czy faza lutealna bedzie dlugo dosc dluga jezeli nawet przyjdzie miesiaczka :) a co inne sasiadki mysla o moim wykresie:)
    kochana a jakiej dlugosci miałas zwykle cykle?

  • pedzacaskarpeta Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Nam tez sie udało w piewszym cyklu staran(sierpien) no ale nie cieszyłam sie nia długo poroniłam w 4tc, i tak pozniej cykle sie rozjechały raz była owu, 2 razy nie,pozniej 2 cykle na stymulacji clo noi ten jest pierwszy po odstawieniu clo, za to na ziolach ojca sroki nr 3


    Skoro raz się udało, to musi się w końcu znów udać!
    A ja może z innej beczki, mogę? Szukam właśnie w internecie jakiejś placówki we Wro gdzie najtaniej zrobię badania laboratoryjne. Może możesz coś polecić? Chciałam zrobić w Lux-med to wyszło mi koło 600zł! prywatnie oczywiście. O zgrozo..

    1cs
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ