X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania ,5 tydzien? beta, niepokoj
Odpowiedz

starania ,5 tydzien? beta, niepokoj

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Niedziele dostalam wielkich bolow brzucha w poniedzialak poszlam na wizyte do lekarza zrobil usg i juz nie wyszlam z gabinetu,trafilam w ciagu godziny do szpitala a o 21 bylam operowana, mialam krowotk w brzuchu , okazalo sie ze ciaza pozamaciczna pekla , usuneli mi lewy jajowod ( ta sama strona co 4 lata podczac ciazy pzm )
    Uratowali mi zycie, wczoraj wyszlam ze szpitala.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 29 września 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WSPÓŁCZUJĘ 3MAJ SIĘ CIEPŁO ;(

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam tu na chwilę żeby pocieszyć. Ja długo się starałam i miałam 2 poronienia i dużo ciąż biochemicznych. Ale powiem Ci że jak usunęli Ci jajowód to dobrze bo kolejna ciąża też by tam utknęła. Jak wydobrzejesz trzeba zrobić hsg - badanie drożności drugiego jajowodu i jak drożny to starać się o dziecko. Moja siostra miała identyczną sytuacje 2 ciąże pozamaciczne w tym samym miejscu i usunęli za drugim razem jajowód. Niedługo potem zaszła w ciąże i ma śliczną już czterolatkę. Głowa do góry.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje !!! Takie slowa dzialaja na moja dusze jak miod !!! Wiem... Musze sie zajac soba i zrobic wszystkie badania i jak bedzie zielone swiatlo to starac sie dalej <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia bardzo mi przykro :( miejmy nadzieję, że teraz jakiś gin porządnie się Tobą zajmuje.
    Tule mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do możliwości starań. Oby następna ciąża zakończyła się szczęśliwym porodem zdrowego maluszka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Sylwia bardzo mi przykro :( miejmy nadzieję, że teraz jakiś gin porządnie się Tobą zajmuje.
    Tule mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do możliwości starań. Oby następna ciąża zakończyła się szczęśliwym porodem zdrowego maluszka ;)

    Dziękuje kochana !!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ