Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja czekam na @ wg mnie powinna być w sb.. wg temperatury w czwartek... Ale czuję się jak zwykle.. czyli cycki bolą jest nerw i apetyt :p

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj ost dzień luteinę brałam

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my właśnie zaliczyliśmy małe co nieco haha :) zanim dziecko z przedszkola wróci ;)

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Adele a ribisz jakiś test?
    Mnie wczoraj bolał Jajnik lewy. Nie ten z którego była owu. Jakiś dziwny ból :/ w sb msm imprezę. Może dla sportu zrobię ten test :P

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo a może się tam coś zagnieździło? :)
    To Hugo z Adele razem zatestujcie w sobotę, a co tam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 16:19

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jedyne co dziwi w tym cyklu to,że mam tak szybko bóle jak na @.. już 5 dzień mnie brzuch boli i czasem dosc mocno..

    Ja test ? No co wy kochane.. hehe nie ma sensu ;)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele kiedys musi u nas zaskoczyć :P ja testu nie posiadam. Mój synek w domu i do sklepu Mi nie po drodze.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    A my właśnie zaliczyliśmy małe co nieco haha :) zanim dziecko z przedszkola wróci ;)

    Tylko my odbieramy dziecko przed 15? :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo ze ubralam się ciepło to zmarzlam w kościele na mszy jak owsiane g... W kosciele zimniej niz na dworze. Najchętniej to poszlabym spac.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja pracuje normalnie do 15.30. Synka odbieram o 15.45 :) jak. Jest taka kiepska pogoda to nawet lepiej ze jest dłużej wśród dzieci w przedszkolu.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie ciążę szły tutaj parami :D
    Trzymam za was kciuki!

    Paula ja też przed 15 no ale z tego powodu, że jestem w domu.

    mother84 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele - mnie ostatnio też tak brzuch mocno na okres bolał i jeszcze się śmiałam, że zaraz okres przyjdzie. I co .. nie zjawił się. Teraz z tego bólu brzucha zaraz 9 miesięczny terrorysta wyrósł ;)

    aLunia, mother84 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też tak okresowo brzuch bolał nawet jak już wiedziałam, że jestem w ciąży.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnawo mi trochę. Mój synek codziennie chce chodzić do sąsiada w jego wieku albo on do nas przychodzi. Nudzi się sam :/ miało być inaczej. Miała być różnica 3 lat. A jak się uda w tym roku to będzie ponad pięć albo i nawet 6.lat różnicy więc to już nie to samo :(

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Hugo.. mój też chcial się bawić z rodzeństwem.. niestety :(

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo87 wrote:
    Smutnawo mi trochę. Mój synek codziennie chce chodzić do sąsiada w jego wieku albo on do nas przychodzi. Nudzi się sam :/ miało być inaczej. Miała być różnica 3 lat. A jak się uda w tym roku to będzie ponad pięć albo i nawet 6.lat różnicy więc to już nie to samo :(

    Ja też planowałam 3 lata, ale poroniłam, a później nie mogłam zajść w ciążę. Będzie prawie 4 lata różnicy.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie ciekawe dla mnie pytanie... Czy przebieg fazy lutealnej w pierwszej i kolejnej ciąży jest podobny? Chodzi mi o to, czy jeśli w pierwszej ciąży zaobserwowałam spadek na zagnieżdżenie, to w kolejnej będzie podobnie?

    mother84 lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula my zwykle do 16 odbieramy, ja do 15.15 pracuję, dziś wróciłam szybciej z pracy i dlatego był czas na baraszkowanie przed odebraniem dziecka :)
    Hugo jak ja Cię rozumiem. Nasz synek też chodzi do koleżanki w klatce, a ona do niego. Ona za chwilę będzie miała rodzeństwo, nasz niestety nie. Też chciałam mieć mniejszą różnicę, jakbym nie poronila byłoby 4,5 roku, a tak...o ile coś jeszcze się uda to razem raczej się już nie pobawią, jedyne co będą mieli siebie jak będą starsi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 20:21

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola - niekoniecznie musi tak być. Każda ciąża jest inna. Chyba że znasz swój organizm na tyle aby ocenić że coś jednak jest na rzeczy.

    pola89 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    A ja mam takie ciekawe dla mnie pytanie... Czy przebieg fazy lutealnej w pierwszej i kolejnej ciąży jest podobny? Chodzi mi o to, czy jeśli w pierwszej ciąży zaobserwowałam spadek na zagnieżdżenie, to w kolejnej będzie podobnie?
    Polubiłam zamiast zacytować :) moim zdaniem nie jest powiedziane, że w kolejnej też będziesz mieć spadek. Ja w pierwszej ciąży nie miałam spadku i plamienia implantacyjnego, a w tej poronione miałam dwa dni plamienie implantacyjne. To chyba nie jest powiedziane, że musi być tak samo, każda ciąża jest inna :)

    pola89 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 1252 1253 1254 1255 1256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ