X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother mój mąż brał jakieś witaminy polecone przez androloga. Nie wiem czy coś pomogły ale brał pół roku przez szczęśliwym cyklem. Myśle ze nie zaszkodzi. Nazywają się fertilman plus.

    Adele te obawy to norma, ale zobaczysz jak za kilka tygodni będziesz czuła się wspaniale jak będziesz czuc kopniaki 🌸
    Ja się nadal boje wiadomo, coraz więcej myśli nachodzi mnie o porodzie ale szybko je odganiam 🙂

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Mother mój mąż brał jakieś witaminy polecone przez androloga. Nie wiem czy coś pomogły ale brał pół roku przez szczęśliwym cyklem. Myśle ze nie zaszkodzi. Nazywają się fertilman plus.

    Adele te obawy to norma, ale zobaczysz jak za kilka tygodni będziesz czuła się wspaniale jak będziesz czuc kopniaki 🌸
    Ja się nadal boje wiadomo, coraz więcej myśli nachodzi mnie o porodzie ale szybko je odganiam 🙂

    Adelax ja mam to samo co do porodu.

    Moj tez bral feftilman plus, pozniej profertil i gore innych lekow.

    Mother a może przed wizyta u androloga niech mąż zrobi sobie badania z krwi, bo nasienia pewnie i tak bedzie robil. Zaoszczedzi sobie wizyty "na pusto", androlog bedzie mial pelen obraz, najwyzej wysle na usg.

    Przegladam rzeczy dla dziecka. Moja corka rozczula sie nad kazda czapeczka, skarpeteczkami, ubrankiem. No w zachwyt wpadla i niedowierzanie ze to bylo jej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 11:15

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja miałam traumatyczny poród i myślałam ze już nigdy się nie zdecyduje na dziecko. Teraz wybieram zupełnie inny szpital bardzo polecany, mnóstwo moich znajomych i z rodziny tam rodziło. Ja nie mogę powiedzieć nawet jednego dobrego słowa o moim poprzednim porodzie o żadnej położnej o niczym. Najważniejsze ze wszystko dobrze się skonczylo i mam zdrowego syna. Domyślam się ze dla każdej z nas to była trauma ale rozmawiając z koleżankami to one widza jakieś plusy z porodu ja żadnych
    Dlatego te myśli odganiam jak najdalej. Co ma być to będzie 🙂

    Iza ja to uwielbiam przeglądać te malutkie ciuszki, ja się zachowuje wtedy jak Twoja córcia 🙂 co prawda po Jasiu nie mam nic za bardzo bo 2 lata temu zaczęłam wydawać i sprzedawać bo przecież ile można czekac na drugie 🤔😊 ale mam kilka nowych i nie mogę się napatrzeć. Już schowałam w pudła przy pakowaniu, ale obawiam się ze jak dzis potwierdzi mi płeć to wpadnę w szał zakupów 😂

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie bylam gotowa na poród cc, przez mysl mi nawet nie przeszlo ze to tak sie skonczy, dzis gin.-jutro cc i to szyyyybko. Nawet nie bylam swiadoma co mi jest, co mi grozi, co się dzieje. Później do mnie docieralo ze nas ratowali bo moglo sie to źle skończyć. Kazdy poród jest inny. Moja tesciowa tez bardzo zle wspomina 1 poród.

    I ja tez wybieram inny szpital. Tylko czy zdążę -100km od domu?

    Ja jakoś nie kupuje, ale to z rozsądku bo po co wydawac kasę jak z 4 dzieci bym ubrala w to co mam. Kupie tylko kilka sztuk zeby byly nowe do szpitala i lekarza. Nie wiem gdzie ja to wszystko zmieszcze. I do tego jakby lekarz sie pomylil co do plci to tez w odpowiednich kolorach wszystko jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 11:52

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax o której wizytuje? Czekamy na wieści.
    Iza, a jakie badania krwi mąż powinien zrobić? Ten androlog ma od razu USG to może będzie chciał na wizycie zrobić, zobaczymy.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno robil testosteron, lh, fsh, markery nowotworowe (chodzi o prostate), prolaktyne. Najlepiej jak to znajde ale nie w tej chwili.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę zacząć kupowac, jajka wywalone:) potwierdzone🙂zdrowy chłopak ale niesamowity urwis nie chciał pokazac buzi trzymał raczki na twarzy, skakałam kładłam sie znów żeby sprawdzic profil buźki i nadal to samo:) ale generalnie wszystko ok, kość nosowa usta raczki nóżki serduszko. Profil buźki jeszcze do sprawdzenia. Nie mówiąc o tym ze nie chciał się do zdjęcia 3D ustawić 😁 urwis będzie 🤷‍♀️

    evs6, Kasia 1805, mother84, Iza34, PLPaulina, Emrica, Adele27, pola89, jangwa_maua, April_27 lubią tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Mogę zacząć kupowac, jajka wywalone:) potwierdzone🙂zdrowy chłopak ale niesamowity urwis nie chciał pokazac buzi trzymał raczki na twarzy, skakałam kładłam sie znów żeby sprawdzic profil buźki i nadal to samo:) ale generalnie wszystko ok, kość nosowa usta raczki nóżki serduszko. Profil buźki jeszcze do sprawdzenia. Nie mówiąc o tym ze nie chciał się do zdjęcia 3D ustawić 😁 urwis będzie 🤷‍♀️
    Fajnie, mam nadzieję, że za jakieś 2,5 tygodnia mój dzidziuś też tak ładnie pokaże co tam ma między nóżkami 😉

    AdelaX lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax, Same chłopaki :D u mnie tez drugi syn;)
    Ja idę dzisiaj na połówkowe na 19:40 i mam nadzieje na same dobre wieści

    AdelaX lubi tę wiadomość

    a5e703bbfa.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia myśle ze na pewno pokaże 🙂
    Z tym u nas wlasnie nie było problemu, nie chciał pokazac innych rzeczy ale co ważniejsze pokazał i wyglada na to ze zdrowy chłopak
    Evs gratulacje w takim razie i powodzenia na połówkowych
    Ale powiem Wam ze dawno mnie tak Dr nie wymęczyła prawie 40 minut na leżance. Stwierdziła ze w swojej karierze nie pamięta takiego uparciucha 😂
    I jak wychodziłam to na koniec z uśmiechem powiedziała ze przed następna wizyta proszę porozmawiać z synem 🤣🤣🤣

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dzięki :)

    Adelax gratulacje synka :) chłopacy są fajni nie? ;) Ale najważniejsze, że wszystko z dzieckiem w porządku ☺️☺️☺️
    Evs6 powodzenia na wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 18:31

    AdelaX lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajni fajni 🙂
    Już chociaż znam instrukcje obsługi 😅

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Fajni fajni 🙂
    Już chociaż znam instrukcje obsługi 😅

    Mi to samo powiedzial gin jak stwierdził ze dziewczynka a wczesniej spytał co w domu.

    AdelaX lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się marzy druga corka 😊😊😊

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w drugiej ciąży miałam synka 🤗😔 ciekawe co (jeśli będzie mi dane) będzie za trzecim razem 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 20:56

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina nie wiesz co mówisz musisz mieć synka 😊😊😊🙈
    Mother a to w drugiej już wiedziałaś jaka płeć? W 10 tyg straciłaś tak? (Przepraszam za pytanie nie musisz odpowiadać)

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax żaden problem, przecież z Wami tu o wszystkim mogę ☺️ tak znałam płeć, bo wykonywałam badania materiału poronnego. Musiałam znać płeć, żeby dostać akt urodzenia martwego dziecka,a co za tym idzie mogłam mieć 8 tygodniowy urlop macierzyński. No i chcieliśmy wiedzieć jaka płeć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 21:55

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po, z dwóch torbieli zrobiły się trzy, ale ilość podobno bez znaczenia, czeka nas echo serca, albo test Nifty dla świetego spokoju😕

    a5e703bbfa.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evs 6 jest szansa, że się wchłoną? Ja miałam i dzięki Bogu się wchłonęła.

    Dla mnie ta trzecia ciaza to był największy koszmar , ciągle zmartwienia, zadreczanie się do samego końca i nawet pozniej, bo córka takie spokojne dziecko ciągle spała. W pierwszej większy luz.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Evs 6 jest szansa, że się wchłoną? Ja miałam i dzięki Bogu się wchłonęła.

    Dla mnie ta trzecia ciaza to był największy koszmar , ciągle zmartwienia, zadreczanie się do samego końca i nawet pozniej, bo córka takie spokojne dziecko ciągle spała. W pierwszej większy luz.

    Szansa jest jak najbardziej, bo oprócz tych torbieli to wszystkie parametry w normie, nie ma się do czego przyczepić, dlatego tez lekarz polecił zbadać serduszko. Podobno jeśli jest jakaś choroba genetyczna to jest więcej składowych. Ja tez większy luz miałam w 1 ciąży, człowiek taki chyba nieświadomy był....

    a5e703bbfa.png
‹‹ 1506 1507 1508 1509 1510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ