X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ja bym wzięła teraz też.

    My byliśmy na dworze, młodej dzisiaj tak odbija zero humorku, nic się nie podoba. Wyszliśmy przed blok i się wyszalały, ulepiły bałwana i zaraz humor wrócił. A mąż ma dzisiaj spotkania 13-17 więc byle to przetrwać.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 31 marca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ja też bym wzięła żeby mimo starań cykl był regularny.

    Dziś u mnie 14 dc i taka na tą chwilę sytuacja owu sie zbliża to zdecydowanie jeszcze nie to może jureo będzie pozytyw 🤔
    A wczoraj tak mnie bolały jajniki wcześniej owu miałam od 14 do 16 dc
    Wczoraj było ❤️ 😊

    a8812a13f9d2.jpg

    Wiera jak u Ciebie podobnie zaczęliśmy cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 12:47

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 marca 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to tak zrobię. Kurde jestem przed owulacja, syfy mi powychodziły.... Normalnie jakbym była po bo z tego co kojarzę to zawsze wychodzą mi zaraz po owulacji...albo przed okresem...a tym razem przed, tak na pewno bo mam niska temperature... Ale zawsze w tych dniach miałam płodny śluz a wczoraj był seks bez zabezpieczenia i miałam ewidentnie sucho mimo że miałam uczucie mokra, troszkę

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 31 marca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja noooo jeszcze nie to, ale bądź czujna 😁

    aLunia to u Was śnieg? Wow. Fajnie. My tej zimy wcale nie mieliśmy śniegu...ale spacer też zaliczyliśmy do lasu i padam z nóg.
    Teraz szukam na allegro różnych materiałów biurowych, żeby pozamawiać, bo do przedszkola co chwilę jakieś zadania domowe, a bloki i inne papiery na wykończeniu już.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 31 marca 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother my zimy też nie ale za to wiosna 🤣 już nie ma śniegu więc dobrze, że z nimi wyszłam :P
    My też ciągle coś robimy. Mąż pojechał do cerfoura a tam dezynfekcja, czekał i czekał i zrezygnował bo musiał wracać do pracy 🙄

    Na zajączka już pozamawialam też jakieś zabawki, książęczki żeby nie zwariować.
    Natalka dzisiaj pierwszy raz powiedziała, że chce wrócić do przedszkola tak miała dość humorów Wiki 😬

    Girl no ją zaszłam w ciążę jak miałam baaardzo sucho :P trzecie dziecko wbrew logice i objawów nie powinno się pojawić ;)

    Nadzieja to kciuki teraz, działajcie i tak 😎

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis glupi dzien. Aż czekolade sobie zjadlam.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 marca 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Mother my zimy też nie ale za to wiosna 🤣 już nie ma śniegu więc dobrze, że z nimi wyszłam :P
    My też ciągle coś robimy. Mąż pojechał do cerfoura a tam dezynfekcja, czekał i czekał i zrezygnował bo musiał wracać do pracy 🙄

    Na zajączka już pozamawialam też jakieś zabawki, książęczki żeby nie zwariować.
    Natalka dzisiaj pierwszy raz powiedziała, że chce wrócić do przedszkola tak miała dość humorów Wiki 😬

    Girl no ją zaszłam w ciążę jak miałam baaardzo sucho :P trzecie dziecko wbrew logice i objawów nie powinno się pojawić ;)

    Nadzieja to kciuki teraz, działajcie i tak 😎
    Oo nieźle 😁. Czyli mimo że mam sucho mogę mieć płodne dni... Szyjka jest raczej rozpulchniona tylko nisko . Na razie mężowi napisałam że raczej jestem po owulacji bo mam pryszcze. Dla jego informacji nie mierze temperatury , może jakaś niespodzianka będzie 😁 może wtedy mnie nie zabije i nie stwierdzi że to ukartowałam chociaż nikt nie powiedział że się uda...a jak teraz będzie pilnował żebyśmy się kochali z gumką to na pewno nic nie będzie. Swoją drogą któraś z Was ma czasami albo zawsze pryszcze przed owulacja? Ja mam zawsze po albo przed okresem a teraz dziwnie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica tule ❤️ kciuki żeby kolejny cykl bez lekarzy i czegokolwiek w kwarantannie przyniósł efekt 😘

    U mnie szczepienia też odwołane. Dziś była środowiskowa pierwszy i ost raz. Reszta wizyt przez wideokonferencje. Zdjęła mi szew spr cycki , obejrzała małego i wszystko ok

    Kciuki za testujące ✊✊✊

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 31 marca 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele już tydzień minął czas leci, malutki daje pospać? Dobrze ze wszystko ok
    Wiecie ze ja nie byłam u lekarza po połogu 😬 cały czas wiedziałam ale potem mi się mały rozchorował i wyleciało a potem jak zadzwoniłam się zapisać do mojej gin to okazało się ze muszę czekac 3 tyg. A jak minęły to była kwarantanna wiec się bałam i odwołałam. Bo dodatkowo tata mojej gin był na przymusowej kwarantannie, tez jest lekarzem i miał kontakt w szpitalu z zarażonym
    Ale nic mnie nie niepokoi wiec jestem spokojna. Pójdę jak to wszystko się skończy

    Jestem coraz bardziej przerażona umieralnoscia tych młodych ludzi, niektórzy zdrowi silni eh.. to jest po prostu loteria 😥

    No i zrezygnowaliśmy ze spacerów po nowych obostrzeniach bo na krotko żeby się przewietrzyć z moja ekipa to się nie opłaca tyle szykowac

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nas podworko i ogrodek ratuje. Ale wczoraj i dzis nie bylismy bo Ola cos wczoraj pokaslywala i mialam obawy czy to jakas infekcja czy cos innego. Strach zeby takie małe bobo bylo teraz chore.

    A dzis umeczona jestem jak diabli. Dobrze powiedzialam ze tesciowa nie bedzie juz przychodzic. Przyszla rano i takim ostrym tonem ze zajmie się Ola na chwile ale tylko jak mam cos bardzo pilnego do zrobienia bo ona czasu nie ma (wiecie, święta za pasem, okna trzeba myc, kurze wycierac bla bla bla itp. itd) i zaczela mnie wypytywac co bede w tym czasie robic. A ja jej krótko ze wszystko jest pilne do zrobienia. A wieczorem slyszalam jak tesc do niej mowil zeby przyszla do mnie i mi pomogła (mąż wrócił do domu grubo po 20) to zbyla go mowiac ze jak odpocznie to pojdzie. I nie przyszla. A Ola dzis nie miala dnia na jedzenie, mijaja 4 godz.od ostatniego skromnego posilku a ta jesc nie chciala. A na spiocha dac jesc graniczylo z cudem bo co ja ruszylam i wzięłam nz rece to się budzila. Raz posadzilan ja w krzeselku do karmienia to bardzo chetnie, ladnie buzie otwierala i lyzeczka zjadla 60 ml a ze smoka nie, niby otwiera buzie, lapie, pociagnie 1-2 razy i wykreca glowe, wypycha smoka, wywala jezyk bokiem, śmieje się i pluje ze smokiem w buzi. I z jednej strony zła jestem ze nie chce jesc a z drugiej smiac się chce co ona wyprawia. Wogole tak jskby nie misla poczucia głodu. A, i uswiadomilam sobie ze czas na gluten. Trzeba skombinowac jakas kaszke albo kasze manne w tych trudnych czasach 🤦‍♀️.

    Czy wasze starsze szkolne dzieci ogladaja ten program- lekcje z tvp? Ja dzis ogladalam, dla 1 klasy oprocz "zagubionej" prowadzącej to matma i plastyka byly ok, nie wiem co bylo na 1 lekcji.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax no teraz strach iść... Może faktycznie poczekaj jak się to wszystko skończy i wtedy pójdziesz.

    Iza fajnie z tym ogrodem macie, my blok i jedyne co to balkon spory. A z teściową to ja bym nie dała rady...fakt, że Ci nieraz pomoże, ale ja na dłuższą metę bym ofiziała chyba.
    Z tymi programami to nie wypowiem się, bo moje dziecko jeszcze nie jest w szkole 😝ale tylko gdzieś czytałam, że babka myliła pojęcia i zamiast obwód koła mówiła średnica. Ale czy to tylko w tym przypadku czy całość prowadzą ludzie, którzy nie mają o danym przedmiocie pojęcia to nie wiem.

    U mnie najpóźniej jutro @. Będzie bankowo, bo poza strasznym bólem brzucha, temperatura sukcesywnie spada i dziś spadła już do poziomu @... Także tyle w tym cyklu ✌️😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 07:04

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2020, 11:26

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie teścik kreska jakąś jasna. Zawsze po takich robiła się ciemniejsza jakoś bez przeczucia ten cykl. Co ma być to będzie.

    Mother też mierzysz temp. Ja jestem z tych zimnolubnych.... W ciąży max miałam 36,50 a przed owu spada poniżej 36 😁 także nie miałam jeszcze tego pik... Może będzie w tm miesiącu później

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w tym miesiącu będzie później owulacja... Pewnie przesilenie wiosenne... Ech. Wczoraj już niby sucho nie miałam ale dalej bez szału

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja nie mierzę cały cykl...kiedyś mierzyłam, ale za dużo nerwów i stresu. Ale mierzę czasem tak te 3-4 dni pod koniec cyklu z ciekawości i wiem co i jak. U mnie po owulacji jest 36.9 i powyżej 37. Jak spada do 36.8 i mniej to już wiem, że nic z tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 10:22

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother :/ jakoś miałam przeczucie że przeczytam od Ciebie pozytywne wieści. 😔 Ale co się odwlecze...☺️

    Nadzieja u mnie chyba owu wczoraj była, nie wiem, w tym cyklu w sumie odpuściliśmy. Bardzo bolał mnie brzuch wczoraj i dużo śluzu było, ale testów nie robiłam, nie mam głowy do nich teraz. Podziałalismy wczoraj, ale bardziej tego poślizgu było mi szkoda nie wykorzystać, coby się przez chwilę zrelaksować. Co będzie to będzie, nie zależy mi na tym cyklu 😐
    W końcu jutro idę do gina, bo przemyślałam i nie chcę nadużywać jego życzliwości, jak mówił żeby przyjść nie będę robić fochów. Posłucham jaki ma pomysł, ale z tego co mówił to laparo to i tak na razie odpada bo przecież przyjęć i zabiegów nie ma.
    Girl ja mam brać na regulację cyklu dupka to i tak będę go brać, efekt będzie po pewnym czasie, więc szkoda odstawiać i rozregulować sobie wszystko :)

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax malutki jest kochany 🥰 wiadomo marudzi jak głodny a tak to jest ok 😉 noce też daje nawet przespać

    A mam pytanie do tych co miały CC

    Czy miałyście jakieś bóle brzucha krzyża pleców ? Nie chodzi mi odrazu po CC tylko później ? Ja mam tak od 3 dni.. 😔 przy wypróżnianiu czy sikaniu bardzo boli tak jakby ściska mi brzuch.. do tego co jakiś czas czuje bol jakby brzucha, żołądka ? I pleców z tyłu.. zaczynam się martwić,że coś jest nie tak ..

    A może to od antybiotyku boli mnie.. ale plecy.. to chyba nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 14:37

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Adelax malutki jest kochany 🥰 wiadomo marudzi jak głodny a tak to jest ok 😉 noce też daje nawet przespać

    A mam pytanie do tych co miały CC

    Czy miałyście jakieś bóle brzucha krzyża pleców ? Nie chodzi mi odrazu po CC tylko później ? Ja mam tak od 3 dni.. 😔 przy wypróżnianiu czy sikaniu bardzo boli tak jakby ściska mi brzuch.. do tego co jakiś czas czuje bol jakby brzucha, żołądka ? I pleców z tyłu.. zaczynam się martwić,że coś jest nie tak ..

    A może to od antybiotyku boli mnie.. ale plecy.. to chyba nie
    Ja tak nie miałam. A nie masz zapalenia pęcherza?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    szukam swojego miejsca na forum w związku z planowaniem starań o drugie dziecko :)) Mogę dołączyć? Jeszcze nie rozpoczynamy działań, nawet nie ze względu na okropną sytuację na świecie, ale nasz syn ma dopiero 4 miesiące.

    Chciałam podpytać starające się, albo Mamy które mają już drugie dziecko, kiedy najszybciej zacząć?

    - po ukończeniu karmienia pierwszego
    - po nadejściu naturalnie miesiączki
    - po nadejściu naturalnie miesiączki i uregulowaniu cykli
    - od razu ?

    Takie 4 szkoły spotkałam w związku także z rozmowami z lekarzami, czy położnymi.

    Jeżeli takie pytania padały i się dubluję to proszę o wyrozumiałość, bo przeszukiwanie forum mi nie idzie, a nie nadrobię prawie 1900 stron :))

    Za wszystkie walczące teraz trzymam kciuki, a pozostałym i sobie życzę cierpliwości <3

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Adelax malutki jest kochany 🥰 wiadomo marudzi jak głodny a tak to jest ok 😉 noce też daje nawet przespać

    A mam pytanie do tych co miały CC

    Czy miałyście jakieś bóle brzucha krzyża pleców ? Nie chodzi mi odrazu po CC tylko później ? Ja mam tak od 3 dni.. 😔 przy wypróżnianiu czy sikaniu bardzo boli tak jakby ściska mi brzuch.. do tego co jakiś czas czuje bol jakby brzucha, żołądka ? I pleców z tyłu.. zaczynam się martwić,że coś jest nie tak ..

    A może to od antybiotyku boli mnie.. ale plecy.. to chyba nie

    Adele ja przy oddaniu potrzeb fizjologicznych też czułam ból a przy wypróżnianiu jakbym miała wszystkie "flaki wypruc" to minęło z czasem jesteś tydzień po zabiegu także dojdziesz do siebie 😘
    A jak wam karmienie idzie?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
‹‹ 1895 1896 1897 1898 1899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ