X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 21 listopada 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dolaaa takiego mega mega. Bylismy po zakupach u tesciow na kawie, i akurat wpadla tez tam mojego meza siostra rodzona z mezem...bogaci w huk ze by mogla pomarzyć. Ale oni sie z tym obnosza... juz milionami szwagier zaczal rzucac,o inwestycjach,przechwalal sie co kupil, ze zrobil podliczenie roczne na najmodszego syna i jego zachcianki to 150tys. Juz meza mojego zaczal ciagnac na jego parking i zeby przejechal sie nowym nabytkiem,no wiesz tak sklromnie 600koni ,prawie banka wiec to tylko dla zabawy. Ich synowie na 18 dostali swoje firmy,i samochody po 1mln.
    Nie wspomne ze swieta i kazde imprezy to dramat dla mnie, dzis tez mnie boli glowa ,wracalam ze lzami w oczach ..maz oczywiscie to zauwazyl i mowi zebym sie nie przejmowala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl oj tam, kazdy rodzic robi i daje dziecku co uwaza. Moja Ola juz jadla czekolade ale to byl przypadek, lezal kawalek, zlapala i do buzi. I zatwardzenia nie miala.

    Kinga nie przejmuj sie, lans kasą i tyle. Wiadomo z kasa zyje sie latwiej. Ale pomysl- to tak dobrze jak ci chlopcy dostali a nie zapracowali chociaz po czesci na to wszystko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 19:03

    aLunia lubi tę wiadomość

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 21 listopada 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother oj pojadla bym takich pysznosci...az slinka cieknie.😛
    Wiera tez bym chciala spotkac na swojej drodze takiego lekarza, ale ty masz wieksza w tym zasluge ze darzysz do poznania co sie dzieje i badasz na wlasna reke hormony itd. Wielka determinacja w tobie jest. Ja do tej pory liczylam na cud.
    Test dzis kupilam ,jutro moze zrobie... ale tak niechetnie do tego podchodze.czekam na okres , objawow juz ani niby ciazowych niby brak ani nadchodzacej @. Mowie ciazowych niby brak bo cycki nie bola ,a mocno mrowia, a w brzuchu tam na dole jakby fruwaly motykli albo malenkie banki mydlane pekaly, takie dziewne uczycie .

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 21 listopada 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja tortille kupuję gotowe, farsz do nich podobny jak do spaghetti (mielone, czosnek, sos pomidorowy, dodatkowo ser i fasolą czerwona), zawijam, smaruje z wierzchu tortille sosem pomidorowym i posypuję serem, zapiekam w 180-190 stopniach ok.20-25 min.

    Powiem Wam, że padam na ryjek. Idę zaraz spać 😂 jutro mają jeszcze podjechać moi rodzice, ale to już tylko na tort i kawę. Mały szczęśliwy więc najważniejsze ☺️

    Wiera to prawda, o siebie tak nie walczymy jak o własne dzieci😁

    Hekate to ambitnie dziś z tymi firanami ☺️ ja nie mam, ale jak kiedyś miałam to pamiętam jak nie lubiłam tej czynności 😉

    Kinga nie przejmuj się. Wiem coś o tym,męża brat z żoną też wiecznie czymś się chwalą, czego to nie mają, ile to kasy, wszystkiego...ok niech mają, ale nie lubię właśnie sposobu w jaki się z tym obnoszą. Olać takich ludzi i tyle. Zrób test, ale ja już sama nie wiem co z tym Twoim cyklem. Może jakiś lekarz prywatnie ogarnie temat, albo faktycznie pomyśleć o klinice jak nikogo dobrego blisko nie masz 🤷

    Girl każdy robi jak uważa. Nasz akurat nigdy nutelli i tego typu rzeczy nie jadł. Ogólnie czekoladę późno, bo był etap, że po małym kinderku dostawał wysypkę, potem mu to przeszło, ale czekolada jest okazjonalnie, bardziej jak ktoś da.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 listopada 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak ktoś okazjonalnie, albo przypadkiem to ok ale nie że będzie jadło. Wiadomo po jednym razie nic nie będzie.

    Kinga ja bym chciała mieć chociaż 10 tyś na zachcianki dziecka 🤣

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 21 listopada 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl sory, że to powiem ale chyba nie szczera tylko kłótliwa mam wrażenie. Czasem nasze zdanie nic nie wnosi, pamiętaj słowo jest srebrem a milczenie złotem. Co innego jak sprawa ciebie dotyczy.

    Mother sto lat dla synka❤ ale pyszności na robiłaś 😁 jaki prezent synuś sobie zażyczył?

    Wiera jak dobrze że poszłaś do lekarza, kurde biedny synek 😔 zwolnienie dostałaś?
    No to giń konkret zaproponował.
    Niech w końcu tu na forum zaświeci słońce i posypią się ciunże🙏

    Kinga powiem ci, że czasem mam wrażenie, że jak ktoś im więcej gada tym bardziej coś ukrywa... Mam w rodzinie taka osobę, on wysoko postawionych, ona z domu bardzo bogata. Chwalił ją za pierdnięcie nawet jak ja się śmiałam. A teraz od dwóch lat się rozwodza, piorą brudy straszne, walczą o dwójkę dzieci bo chodzi o pieniądze, okazało się, że ona nigdy nic nie robiła plus choroba psychiczna. Nie potrafią rozmawiać nawet policja nieraz jest wzywana, detektywi wynajmowani. No najgorsza forma rozwodu, kłócą się o majątek bo przecież jest dom za bańkę, mieszkanie itd
    Głowa do góry 😘

    Pola cieszę sie, że z tatą lepiej.

    Iza a wy jak się czujecie?

    Nadzieja a ty jak tam? 😁

    Mysza czekamy tu na Ciebie. Odzywaj się czasami. Mam was ciągle w głowie i to wszystko co się stało 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 20:37

    pola89 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 21 listopada 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia od siostry mini stół do piłkarzyków, od nas dostanie jutro auto super zings ✌️ reszta to chyba będzie LEGO, książki, ubrania.
    aLunia wiesz, że sporo racji w tym jest co piszesz z tymi ludźmi. Tak patrzę na brata męża to też niby im tak dobrze, czego nie mają, wywyższają się przy tym strasznie, a małżeństwo ich pozostawia uważam wiele do życzenia, wręcz czasem mówiłam już, że coś czuję, że skończy się to rozwodem. Może faktycznie coś w tym jest.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia dziękuj 😘 mam sie dobrze dzis jestem 7 dpo i jakis luz oprocz tradziku takie pojedyncze diody mi wyskoczyly jakbym dojrzewala.

    Mother to robie na obiad w takim razie te totlille takie meksykanskie mniam. Fajne prezenty pewnie synek sie cieszyl a ty odpoczywaj duzo zrobilas ☺️

    Kinga aj ja tez nie lubie jak ktos ei obnosi z $$$ jak masz to dobrze a nie takie przechwalki. Ja znow mam taka znajoma materialistke zawsze o wszytsko pyta ile kosztowalo, ile zarbiasz a skad wzielas wszysto przelicza na $$$ a przeciez chodzi o inne wartosci 🤦‍♀️

    O tak Mysza jak masz tylko ochote napisz nam tu jak sie masz i w ogole 🤗

    UWAGA 🎉🎉🎉 Zapomnialam napisac wiecie jaki mialam sen ze Emrica w ciazy byla 😁. Obudzialm sie i jakies wiesci o ciazy i tam mysle czy cos mi sie snilo czy to prawda i przypomnialo sie mi ze widzialm szarego misia a to Emrica i wiecie ze weszlam szybko na forum czy to prawda aczy sie snilo 😅

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga nigdy nie myślałam o sobie w ten sposób, ale może i kieruje mną determinacja. Czasem mam wrażenie, że to chyba w mojej głowie jednak siedzi, tak bardzo marzyłam o drugim dziecku, tak długo mąż się opierał. Może też powinnam sprzedać ubranka, oddać wózek ;) Na pewno oddam część zabawek koleżance dla córki, zaraz kończy pół roku, ma przyjechać jak już się wychorujemy i sobie wybrać. Ubranek jeszcze nie jestem w stanie się pozbyć 😔

    Męża siostra też jest w dużo lepszej sytuacji finansowej, niż my, jak my pojechaliśmy na podróż poślubna do Murzasichle a oni do Meksyku :) Mają teściowa na każdą zawołanie, podczas gdy u nas była ostatni raz w czerwcu na urodzinach wnuka ;) Ale też wiem, że mają swoje problemy, z racji pracy też widzę, że ci ludzie których brałam za takich pogodnych, radosnych często są na antydepresantach od lat. Każdy ma swoje życie do przeżycia i trzeba wybrać, czy chce się cieszyć każdym dniem czy skupiać się na tym, że ktoś ma (pozornie) lepiej. Choć nie powiem, że mi się to zawsze udaje, ale próbuje doceniać codziennie to co mam. ☺️

    Synka dziś roznosi energia, troszkę gorączka wróciła po południu, ale spadła dużo szybciej niż wczoraj. Oby do czwartku i do pomyślnych wieści 😌

    Hekate za firany szacun, ja mam tylko w dwóch oknach, ale zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia 😆

    aLunia, tak, zwolnienie dostałam bez problemu, do środy wzięłam w końcu, bo mąż już będzie w przyszłym tygodniu więcej w domu to przejmie opiekę, a ja wrócę do pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 21:27

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja oby to był proroczy sen ☺️☺️☺️

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother najlepszego dla synka 🎂🎂🎂

    Wiera twój plan mega mi się podoba ✊ musi być z tego ciążunia 😁

    Wiera, mother84 lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 21 listopada 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother wszystkiego najlepszego dla synka 🌻
    Nadzieja sen piękny ale robiłam dziś betę niestety negatywna po transferze. Tak zdecydowaliśmy się na taki duży krok, nie pisałam bo potrzebny był mi taki czas spokoju. Obecnie mega dół...

    mother84 lubi tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 21 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica o widzisz jaki zbieg okoliczności ze taki sen mialam a ty bete robisz 😘
    A ile dni po jestes?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 21 listopada 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dni

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 21 listopada 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi o to ze jestem zazdrosna o to ze maja lepiej, niech maja bo chlop ma glowe do interesow.z niczego potrafi zarobic fortune.. Ale o to ze ja nie zapewnie chociaz w malym stopniu takiego zycia mojej corce ,oni maja tez corke 2 lata starsza od mojej,wiecej dzieci nie planuja bo juz grubo po 40. Ale ja wszystko po corce co mialam oddawalam potrzebujacej kolezance,do tej pory oddaje,a myslicie ze meza siostra wyszla z propozycja ze dalaby mi po swojej ubranka czy cokolwiek? W zyciu...tam same szanele 🤣itp. Jak sie budowalismy to musielismy wynajmowac u obcych ,a tamci maja mieszkania puste, od tak jakby ktos ich odwiedzil to zeby nie spali po hotelach, ale ze moja corka byla mala to stwierdzil ze fortune wydal za malowanie i urzadzanie a moja jest w takim wieku ze pomazac moze sciany. Maja sklepy meblowe ,a ja ciułam grosz na szafe do pokoju corki ... do tej pory miala z ikei , przez co tez tesciowa sie do mnie nie odzywala z miesiac ze nie mam od jej corki ze sklepu. W zyciu oni nie wyszli z inicjatywa zeby w czyms pomoc,ja jestem za dumna a maz nie chce od nich nic. A tamten przy stole w tak potrafi dac czlowiekowi odczuc ze nic nie jest wart bo nic nie ma ,kazdemu sie przykro robi ,oprócz tesciowej bo ja to podnieca i ma w nagrode wycieczki po calym swiecie . Nie lubie swiat kiedy spedzam je z nimi, a co kupic im na swieta i dzieciom.. masakra

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 21 listopada 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother cieszę się ze wszystko się udało ☺️ Narobilas smaka na tortillę

    Kinga jak się siedzi w otoczeniu takich ludzi to może się trochę robic przykro ale faktycznie to mogą być pozory. Najważniejsze jest zdrowie i szczęście 😘

    Nadzieja uśmiechnęłam sie jak przeczytałam o tym śnie o Emrice oby jak najszybciej się sprawdziło 🙂

    Mnie coś od wczoraj rozkłada mam nadzieje ze nie covid😮😉 z synkiem w nocy coraz lepiej wczoraj od 23 do 1 nie mogłam go uśpić ciagle się podnosil z łóżeczka a jak usnal to potem raz podałam smoka i spał do 8 ale co prawda ze mna. Dobrze, bo strasznie bolała mnie głowa w nocy

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 21 listopada 2020, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica, może jest jeszcze cień szansy, może zagnieżdżenie było później... Kiedyś sen Nadziei musi się spełnić! Rozumiem Twój ból, ech czasami to wszystko takie okropne i niesprawiedliwe...😔

    Kinga ciężko z takimi ludźmi siedzieć przy jednym stole, współczuję 😔 Trudno ogluchnac na kilka godzin, skądś to znam, ale odkryłam że jak pije dużo wina przy okazji to łatwiej mi znieść takie miłe, rodzinne spotkania 😆Może z racji covida nie będą chcieli w tym roku się spotykać 😏?

    A w ogóle a propos wina, ostatnio jak byłam w Biedrze usłyszałam jak jeden gościu chciał zwrócić grzanca galicyjskiego, bo się okazało że był bezalkoholowy. Więc jeśli tęsknicie za grzancem a alko niewskazane, można się poratować 😅
    Na śmierć zapomniałam zapytać gina o ten Estrofem co mi mówił poprzednio, więc zostaje mi chlanie wina i moreli 🤷🏼‍♀️😅

    Adelax zdrówka, nie daj się tym wstrętnym wirusom 😘

    AdelaX lubi tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 listopada 2020, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax to oby to tylko jakieś zwykle przeziębienie ✊ widzisz jak synek ładnie się przestawił, wręcz myślałam, że dłużej mu to zajmie 😉

    Wiera grzaniec bezalkoholowy? Pytanie jak to smakuje 😁

    Kinga naprawdę nie ma co się tym przejmować. My z męża bratem też tylko na świętach i urodzinach dzieci się widzimy, zawsze na samą myśl przy jednym stole nam niedobrze...no, ale zaciskam zęby i tyle. W tym roku na szczęście z racji covidu nie było ich na urodzinach. Zawsze chyba znajdą się w rodzinie jakieś takie perełki ✌️

    Emrica tak mi przykro... bardzo 😔😔😔 cały czas czekam na dobre wieści. Jakieś plany na dalsze działania?

    AdelaX lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 22 listopada 2020, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza tak bardzo mi przykro :( a taka bylam szczęśliwa kiedy pisałaś że z mamą lepiej...

    Eh nienawidzę ludzi którzy tak się obnoszą ze swoim majątkiem... mojego męża siostra też ma kasy jest doktorem fizyki i pracuje w Wawce w instytucie fizyki ale nigdy jakoś nie obnosiła się z tym. Fakt kiedy przyjeżdża to zawsze jakiś drobiazg dzieciom przywiezie ale nie nie wiadomo co bo poprostu ubranko z pepco czy coś. Dokładnie wie jaką my mamy sytuację i zwyczajnie nie chce robić przykrości ale kiedy coś się dzieje to zawsze pomaga. Nie ma dzieci ani nikogo tylko 2koty persy. Piękne ale też kasy wydaje bo wiecznie chorują.

    Mother 100 lat dla synka przepraszam że teraz ale wcześniej nie miałam kiedy zajrzeć a teraz że spać nie mogę to weszlam i czytam co tam się dzieje u Was

    mother84 lubi tę wiadomość

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 22 listopada 2020, 03:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie mi jak mogę sprawdzić czy moja Zosia widzi? Na grzechotki nie reaguje wzrokiem i pcha palce do oczu jak hy jej to w ogóle nie przeszkadzało i się zaczęłam martwić i zastanawiać czy ona widzi

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
‹‹ 2339 2340 2341 2342 2343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ