X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wrote:
    Iza gorący kompres z soli podgrzanej na suchej patelni (sol najlepiej potem zawinąć w taką chusteczkę bawełnianą) i na tyle gorące,żeby się nie poparzyć przykładać do ucha aż przestygnie. Kilka razy mi to uratowało ucho 👍🏻

    A termofor z pestek wisni moze byc?

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 22 listopada 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    A termofor z pestek wisni moze byc?
    Jeżeli da się go rozgrzać żeby był prawie parzący to myślę że tak.

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 22 listopada 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2020, 22:39

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to my siedzimy na takiej tykajacej bombie jak AdelaX bo ta ciotka co zmarla na covida to wczoraj okazalo się ze jej syn tez ma wirusa a lubil do nas przychodzic po byle pierde. A co najlepsze z tym wirusem jezdzil i zalatwial sprawy zwiazane z pogrzebem, i u ksiedza byl a nawet teraz jak już ma wyniki to nie siedzi na d... tylko ciagle gdzieś jezdzi. Az tesciowa sie wku...i powiedziala ze jak jeszcze raz zobaczy ze wyjezdza to zadzwoni na policje. Z reszta Cala rodzinka łazi i nic sobie z wirusa nie robią.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 22 listopada 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wierzę... Chciałam sobie zrobić zastrzyk z Bemfoli, wyjmuje opakowanie a tam..pusta strzykawka "demonstracyjna"... Lekarz poprosił pielęgniarkę, żeby mi pokazała jak obsłużyć tę strzykawkę i otworzyła jedno pudełko, a potem zamieszała i spakowała z powrotem te pustą, bo miała ja też na biurku, a akurat jak ona to chowała, to zajrzała jakaś kobitka w ciąży pytać gdzie ma iść na ktg. I głowę odwróciłam i nie zwróciłam uwagi 🤦🏼‍♀️ super, mój mąż już się nabija ze mnie, że tylko mnie się takie rzeczy przydarzają 😆

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 listopada 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga2020 wrote:
    Nie chodzi o to ze jestem zazdrosna o to ze maja lepiej, niech maja bo chlop ma glowe do interesow.z niczego potrafi zarobic fortune.. Ale o to ze ja nie zapewnie chociaz w malym stopniu takiego zycia mojej corce ,oni maja tez corke 2 lata starsza od mojej,wiecej dzieci nie planuja bo juz grubo po 40. Ale ja wszystko po corce co mialam oddawalam potrzebujacej kolezance,do tej pory oddaje,a myslicie ze meza siostra wyszla z propozycja ze dalaby mi po swojej ubranka czy cokolwiek? W zyciu...tam same szanele 🤣itp. Jak sie budowalismy to musielismy wynajmowac u obcych ,a tamci maja mieszkania puste, od tak jakby ktos ich odwiedzil to zeby nie spali po hotelach, ale ze moja corka byla mala to stwierdzil ze fortune wydal za malowanie i urzadzanie a moja jest w takim wieku ze pomazac moze sciany. Maja sklepy meblowe ,a ja ciułam grosz na szafe do pokoju corki ... do tej pory miala z ikei , przez co tez tesciowa sie do mnie nie odzywala z miesiac ze nie mam od jej corki ze sklepu. W zyciu oni nie wyszli z inicjatywa zeby w czyms pomoc,ja jestem za dumna a maz nie chce od nich nic. A tamten przy stole w tak potrafi dac czlowiekowi odczuc ze nic nie jest wart bo nic nie ma ,kazdemu sie przykro robi ,oprócz tesciowej bo ja to podnieca i ma w nagrode wycieczki po calym swiecie . Nie lubie swiat kiedy spedzam je z nimi, a co kupic im na swieta i dzieciom.. masakra
    Kinga rozumiem cie. Moja kuzynka weszła do bogatej rodziny, pensjonaty po Zakopanem, jakieś interesy, na kase też nie narzekają bo sami prowadza taki pensjonat. Na wakacje dwa razy do roku jeżdżą i to za granice a fotelik maxi Cosi po 2 albo nawet 3jce dzieci i nie dała tylko sprzedała za 100 zł. ... No ale tacy zawsze są chytrzy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 listopada 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wrote:
    A ja nie wierzę... Chciałam sobie zrobić zastrzyk z Bemfoli, wyjmuje opakowanie a tam..pusta strzykawka "demonstracyjna"... Lekarz poprosił pielęgniarkę, żeby mi pokazała jak obsłużyć tę strzykawkę i otworzyła jedno pudełko, a potem zamieszała i spakowała z powrotem te pustą, bo miała ja też na biurku, a akurat jak ona to chowała, to zajrzała jakaś kobitka w ciąży pytać gdzie ma iść na ktg. I głowę odwróciłam i nie zwróciłam uwagi 🤦🏼‍♀️ super, mój mąż już się nabija ze mnie, że tylko mnie się takie rzeczy przydarzają 😆
    😳😳😳😂😂😂😂 Dobre. Ale co teraz? Nie zrobisz zastrzyku?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 22 listopada 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother na szczęście miałam trzy od razu w lodówce więc wzięłam kolejny, nieotwarty 😂

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera niemozliwe 🤣🤣🤣

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera
    😂 Nie do uwierzenia 😂

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie dziurawe szczęście odkąd pamiętam 🤦🏼‍♀️😅

    Kiedyś miałam akcje z kurierem, zamawiałam ciuchy dla synka. I odbior wzięłam do pracy, akurat po południu jak byłam w domu dostałam smsa że paczkę dostarczono. Na drugi dzień pytam dziewczyn o moją paczkę - nikt nie kojarzy, żadnego kuriera nie było. Zadzwoniłam na infolinię, pani mi mówi że osoba odbierająca wpisana ja i jest podpis. Poprosiłam o skan na maila. Gryzmoł byle jaki. Zadzwoniłam znowu, że ta paczka nie dotarła i że ma się skontaktować z kurierem. Kurier twierdzi że dostarczył i koniec. Wkurzona już byłam okrutnie, ale niby ciągle wyjaśniali, a dni mijały. I tak kiedyś szłam ulicą i patrzę na takim domku starym, zaniedbanym, po drugiej strony ulicy wisi trójka, tak jak numer mojej pracy I tak mnie coś tknęło - przeszłam na drugą stronę, zaglądam przez płot i widzę paczkę w wysokiej trawie. 🤦🏼‍♀️ Mówię pewnie kurier się pogubił w adresach, piżgnął przez płot i zadowolony. Zadzwoniłam na infolinię i kurier przyjechał i przez płot właził i mi te paczkę wyjął 😂 A to akurat był marzec, deszcz prawie codziennie, a choć paczka foliowa, ciuchy ok. Nawet napisałam maila pochwalnego do sklepu, że robią super opakowania, po leżakowaniu dwa tygodnie w mokrej trawie towar pełnej jakości 😂
    A skąd taka dziwna numeracja... A domek był niezamieszkany, bo pewnie ktoś by paczkę przytulił. Od tamtej pory piszę drukowanymi literami miejsce mojej pracy, żeby już kurierzy się nie błąkali 😅

    nadzieja_86, mother84 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 22 listopada 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera ale historia 😁🤣 ale ze udo sie znalesc to masz nosa.

    Ja kiedys mialam tak z inpost zamowilam paczke ale nie zmienilam nr tel danych przy zamowieniu z automtu wybralo i przyszedl na tel znajomej 😁(wczesniej jej cos zamawialam) ja po paczke a tu zly nr tel lub haslo to od razu na inpost ze zostala odebrana to reklamacje itd... Az po tyg znajoma sie chwali ze dostaje prezenty nie wie od kogu 🤣🤣🤣 co nie zuzyla (zamailam ziola i masc dla mamy) to oddala a ze ja gapa to juz sama z siebie sie smialam.

    A my dzis luzny spokojny dzien dzis 💅 taki luzny dzien i mialam na tyle czasu ze troche sie bawilam z corka i wieczorem chciala zebysmy zrobily sobie wiczor z bawkami. Zaplilam swiece w salone ona wziela latarke i z zabawamki mialysmy pogawedki ale to bylo fajne ☺️ jakby lat mi odjelo.

    mother84, Emrica lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 22 listopada 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, no masz Dziewczyno przygody, że hej 😂🤣😂
    Nadzieja, takie wieczory są urocze i budują więzi 😍

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 listopada 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny padłam z Waszych historii 😂😁
    Nadzieja miło tak spędzić dzień ☺️☺️☺️

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 listopada 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff w końcu mam chwilę... Weekendy to ostatnio u nas dramat. Hania idzie swoim rytmem i właśnie mamy ten skok o ktorym pisałam do tego doszedł kryzys laktacyjny i to taki że Hania w końcu przelamala się i wypila mm, a ja już prawie płakałam razem z nią. Mąż kupił mi femaltiker i mala caly czas przy cycu... No i tu się robi problem ze starszą bo ja ograniczona a mąż weekendy wykorzystuje żeby coś w mieszkaniu podlubac albo nadrabia rzeczy z pracy i wtedy mamy mniej czasu dla niej nad czym ubolewam bo w ten weekend dała popalić równo.... Oberwalam w glowe, okulary i zostalam pogryziona :( nie poznaję mojego dziecka co raz bardziej. Pomogło dopiero jak przynioslam jej kocyk ulubiony i ją przytulilam nim. Wtedy się uspokoilam. Staram się jej tłumaczyć na spokojnie ale jest mi ciężko. Dziś na nią nawrzeszczalam bo w tym swoim szale sciagnelaby na siebie gorąca kawę... Czuje się z jednej strony bezsilna i beznadziejna bo wiem że to się wzmaga kiedy z nią nie siedzimy ale przecież trzeba ugotować obiad itp. Przepraszam za zalposta ale smutno mi że tak się dzieje, niewyspanie co raz bardziej mi dokucza i jeszcze ta pogoda.

    Emrica tak mi przykro... Mam nadzieję i będę trzymać kciuki żeby w końcu zaskoczyło.

    King ja myślę że powinnaś uderzyć do kliniki. Ja jeździłam 100 km a mój lekarz powiedział mi szczerze że on nie jest specjalistą od niepłodności i po dwóch cyklach z clo kazał jechać do kliniki bo nie chce mnie naciagac na kasę. Uważam że to była najlepsza decyzja bo tam podstawą była pełna diagnostyka która uważam u ciebie jest konieczna.

    Mother sto lat dla starszaka! 🎂

    Ehh nie zalapalam się na córcie Calanthe... Może następnym razem ☺️

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 22 listopada 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera nie noooo co za historia jedna i druga 🙈
    Ale powiem ci, że mi niestety też się często tak zdarza.

    Miskowa jak ja cie rozumiem. My z mężem przestaliśmy lubić weekendy, nawet on ostatnio, że woli pracować 7 dni w tygodniu. Nasza Wiki też daje do wiwatu, uparta jest jak nie wiem, tak ciężko jej przemówić do rozumu. Do tego starsza córka widzę, że też potrzebuje naszej uwagi, chce z nami pograć a nie ma kiedy bo Wiki spać nie pójdzie w dzień i grać chce też a za mała jest i w końcu wszystko psuje, przez do starsza się wkurza. Zaczyna się darcie, wybudzaja Szymka i tak w kółko. I masz rację ta pogoda... Gdyby było ciepło to więcej czasu można spędzać na dworze czy jakieś wycieczki a tak. No nawet nie można nigdzie pojechać bo knajpy zamknięte a tak można by się chociaż ogrzać, zjeść coś.

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 listopada 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa nie przepraszaj nas tutaj. Rozumiem, że masz teraz gorszy czas i jest Ci ciężko... zachowanie starszej córki jest tylko i wyłącznie takie, bo widzi ile czasu poświęcacie Hani. Mała tak jak piszesz teraz też potrzebuje więcej uwagi i to wszystko się zapętla. Starsza wtedy niegrzeczna, Ty się denerwujesz i tak rusza machina. Na pewno będzie lepiej. I macie rację, pogoda jest straszna, nigdzie na dłużej wyjść, wszystko od basenów po restauracje pozamykane, no ciężko. Jednak będzie lepiej 🤗 na pewno 😘 i wszystko się poukłada.

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dokladnie taka sama sytuacja z zazdroscia i czasem poświęconym kazdej z corek. I jeszcze starsza uparciuch jak Ola spi a ja chce z nia cos porobic to ona nie ma czasu, czas ma jak Ola sie obudzi. Do tego Ola ją szarpie za wlosy, wczoraj podrapala w nosa albo gryzie. A starsza probuje oddac i trzeba pilnowac.
    Wczoraj bylo dobre. Ola podpelzla do Zuzi, ugryzla ją i chodu w nogi, przytulila sie do mnie i udaje ze spi 🤣.
    A ostatnio tak sie przestawila ze spaniem ze ja juz sily nie mam, rano spi do 8, 1 dzemke zalicza w porze obiadu wiec nie zawsze zdaze dac wczesniej obiadek wiec nie je dość dlugo, druga dzemka ok.18-19 a potem harce do 23. Nie wiem jak to zmienić. Tez mam swoja wytrzymałość.

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 23 listopada 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa masz 2 maly dzieci z mala roznica to ja przy jednym mam tez ciezsze dni a pozniej wyrzuty sumienia ze podnosze glos. Wiem ze to ciezkie ale jakis musicie z mezem wygospodarowac w ciagu dnia chwile dla tej starszej a z pewnoscia dana sytuacja wszystko zamkniete nie ulatwie 4 sciany tez dzialaja absorbujaca.
    Nie mniej wierze ze wszystko bedzie dobrze!!! 😘

    A ja dzis wstalam z jakims nerwem czuje jaby PMS mnie nawiedzil 🤦‍♀️ za chwile zrobie sobie kawke kupilam 🍩 do ☕ a na obiad robie 🥟 zapraszam.

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 listopada 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo nadzieja pieroooogiii 😋😋😋 uwielbiam wszystkie! A z czym robisz? Gotowane czy pieczone? 😁
    Aż mi ślinka pociekła 😂
    Ja zjadłam właśnie faworki do kawusi, bo mamusia wczoraj przywiozła świeżutkie😋😋😋

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2341 2342 2343 2344 2345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ