X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Nadzieja i tego mi dzis bylo trzeba, takiego postu i takiego zdjecia. Super.

    MagdaN mierz dalej temperature, dopiero 3 wyzsze pokaza czy jestes po owu. Teraz na dwoje babka wruzyla.

    A ja dzis jestem 😩🤕. Ale ja to ja, co z Ola którą godzine nosilam i uspakajalam tak ryczala a druga godzine bujalam na siedzaco. Nie wiem co dzis bidulce jest. Dobrze ze czopek pomogl. Obsypana nawet na twarzy. A szykowalam sie do kosciola jak zaczela ryczec, najpierw nosilam owinieta w sam recznik bo wyskoczylam z pod prysznica, potem zarzucilam pizame i tak lazilam do 12 w pizamie. I teraz leb mnie boli.

    Dziewczyny ogrodniczki wspomozcie . Jak 2 tyg.temu posialam bratki i nawet 1 szt.nie wzeszla to chyba nie ma co liczyc na cud ze cos z tego bedzie?

    Mysza super ze dobrze sie bawilas. Zazdroszcze odprezenia.
    Iza w takim razie wczoraj i dziś mam wzrost temp.

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tez na początku bylam taka zazdrosnica ze nie skupia się uwagi wyłącznie na moje pyt...tez pisałam ze więcej pisania o kupkach itp. A mniej o staraniach ,objawach itd.
    Juz mi to przeszlo i choć nie znam osobiście dziewczyn lubie podczytywać co u nich słychać,czasem tez sie udzielam .
    I choć wiem ze nikt tu lekarzem nie jest ,tez zadaje pyt,opisuje objawy ... wiem ze nikt mi tu diagnozy nie postawi a w głębi serca oczekuje ze ktoś telepatycznie mnie zrozumie i myśli tak jak ja.

    Mysza super ze impreza sie udała i jestes zadowolona. Jaka kiecke miałaś ?

    Iza jednak telepatycznie można postawić diagnozę 😅 teleporada po znajomości 150zl

    Nadzieje widać widać 😍 trzymam kciuki

    Wiera czekam tez na pozytywne wieści od ciebie po stymulacji 😘

    A ja nadal okresu nie mam ... przecież po odstawieniu duphastonu powinnam dostać. Podbrzusze nadal boli ,a do tego kosci bioder wkoło, miednicy?

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja widać 🙂👊

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jest krecha!!!! Czekamy zatem i trzymamy kciuki🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 17:04

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaaa pierdzielę, co ja tu widzę ☺☺☺ nadzieja widać, widać! Ogromnie trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze 😊

    Mysza no widzisz, właśnie tak najczęściej jest, jak się nie chce iść albo nastawienie gorsze to zwykle bywa bardzo fajnie 😉

    Kinga czasem po odstawieniu dupka trzeba poczekać trochę dłużej na @.

    Emrica co u Ciebie?

    MagdaN tak jak Iza pisze, trzy wyższe temp pokażą, że jesteś po owulacji. Działajcie 😁 jak wczoraj test pozytywny to owu może być dziś czy jutro ☺

    Iza ojjjj ja jeśli chodzi o rośliny to nie mam do nich ręki, nie poradzę w sprawie kwiatów 🙊

    Calanthe to ładny urlop się Wam zapowiada☺ i długi 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 18:00

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    O jaaaaa pierdzielę, co ja tu widzę ☺☺☺ nadzieja widać, widać! Ogromnie trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze 😊

    Mysza no widzisz, właśnie tak najczęściej jest, jak się nie chce iść albo nastawienie gorsze to zwykle bywa bardzo fajnie 😉

    Kinga czasem po odstawieniu dupka trzeba poczekać trochę dłużej na @.

    Emrica co u Ciebie?

    MagdaN tak jak Iza pisze, trzy wyższe temp pokażą, że jesteś po owulacji. Działajcie 😁 jak wczoraj test pozytywny to owu może być dziś czy jutro ☺

    Iza ojjjj ja jeśli chodzi o rośliny to nie mam do nich ręki, nie poradzę w sprawie kwiatów 🙊

    Calanthe to ładny urlop się Wam zapowiada☺ i długi 😁
    Myślisz że jak wczoraj był pozytywny a dziś już nie, to owu może być dzisiaj?

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Nadzieja i tego mi dzis bylo trzeba, takiego postu i takiego zdjecia. Super.

    MagdaN mierz dalej temperature, dopiero 3 wyzsze pokaza czy jestes po owu. Teraz na dwoje babka wruzyla.

    A ja dzis jestem 😩🤕. Ale ja to ja, co z Ola którą godzine nosilam i uspakajalam tak ryczala a druga godzine bujalam na siedzaco. Nie wiem co dzis bidulce jest. Dobrze ze czopek pomogl. Obsypana nawet na twarzy. A szykowalam sie do kosciola jak zaczela ryczec, najpierw nosilam owinieta w sam recznik bo wyskoczylam z pod prysznica, potem zarzucilam pizame i tak lazilam do 12 w pizamie. I teraz leb mnie boli.

    Dziewczyny ogrodniczki wspomozcie . Jak 2 tyg.temu posialam bratki i nawet 1 szt.nie wzeszla to chyba nie ma co liczyc na cud ze cos z tego bedzie?

    Mysza super ze dobrze sie bawilas. Zazdroszcze odprezenia.
    Iza to zależy czy je podlewalas w miarę regularnie? Jeśli mają sucho to raczej nici z tego

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    Myślisz że jak wczoraj był pozytywny a dziś już nie, to owu może być dzisiaj?
    Na moich testach owualcyjnych w instrukcji zawsze było, że jak jest test owu pozytywny to prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji jest w ciągu 24-28 h, ale wiem, że czasem nawet w instrukcjach testów podają 36 h. Musicie działać 😁

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Na moich testach owualcyjnych w instrukcji zawsze było, że jak jest test owu pozytywny to prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji jest w ciągu 24-28 h, ale wiem, że czasem nawet w instrukcjach testów podają 36 h. Musicie działać 😁

    Działamy, zastanawia mnie tylko to, dlaczego pozytywny był jeden dzień, bo dziś rano już nie

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    Działamy, zastanawia mnie tylko to, dlaczego pozytywny był jeden dzień, bo dziś rano już nie
    Czasami tak bywa ja tez tak miałam.
    Po prostu działajcie regularnie😉

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak Hekate pisze 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    Iza to zależy czy je podlewalas w miarę regularnie? Jeśli mają sucho to raczej nici z tego

    Maja ciagle wilgotno, doniczki przykryte folia, warunki niczym w szklarni, stokrotki az kipia w doniczce a bratkow zero.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 25 lipca 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja aaaaa!!!! Jest krecha 😍😍 wspaniale! Trzymam kciuki ✊✊

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 lipca 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzięki wiecie może to doświadczenia 🙄 ale podchodze do tego bardzo na "chłodno" że tak powiem. Powtórzę testy i zobaczymy nie mam jak niestety zrobić bety.... Ja w pracy do 15 a labo też tak czynne 🤷‍♀️ i by wypadało zrobić TSH endo kazała jakby coś się wydarzyło mam kontrolowac żeby dobrać jednostkę.

    Kinga a jak długo bralas Dupka może się znacznie przesunąć @ ile dni już nie bierzesz.

    Iza a te bratki tak myślę 2-3 tyg powinny być już jak długo u Ciebie?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przetrwalam ten trudny dzien 😩. Duzo placzu, duzo noszenia.
    Pewnie te moje bratki jak ta trawa pampasowa- z dwoch siewow mam az 1 sztuke 😂. Jutro posieje drugie. Juz rowno 2 tygodnie od posiania.

    Kinga cennik u ciebie jak w stolicy 🤣. Chociaz tam biora tyle za teleporade a ty do tego telepatycznie. To moze sprobuj jeszcze raz- co dzis bylo mojemu dziecku? Bo matka ma rece do podlogi i naruszone sumienie ze nie potrafilam nie raz pomóc ☹.
    Na dupku i @ po to ja sie nie znam.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 25 lipca 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja widzę piękną kreskę 😁 A nawet tak myślałam sobie o Tobie ostatnio, że skoro ja mniej więcej w połowie cyklu to Ty okolice testowania i miałam leciutkie przeczucia co do Ciebie 🥰 Wierzę, że teraz będzie wszystko dobrze!
    NAC już brałam (Miovella) razem z Clo. W sumie jak sobie przemyślałam, to może i lepiej że od razu stymulka wejdzie, skoro po laparo ma być łatwiej to warto szczęściu dopomóc. :)

    Iza ja akurat niekwiatowa, ale w takich warunkach już powinno coś być widać. Możesz "przegrzebać" w ziemi czy coś kiełkuje, ale mogłaś trafić na jakieś kiepskie nasiona po prostu.

    Mysza super że impreza udana, im mniej oczekiwań tym milej się można zaskoczyć. :)

    Kinga mnie po dupku @ nawiedzała bardzo różnie, od 2 do 7 dni. Raz zaczęła się w trakcie brania. U mnie jakoś wcale regulacji po nim nie było ;)

    Jagoda wątek jest już wieloletni, a to że tak duża część została i wspomaga "nowicjuszy" to tylko świadczy na plus tego wątku. A żeby się poznać i "wczuć" w czyjąś sytuację to wymaga czasu. W dodatku macierzyństwo to naturalna konsekwencja starań, a przecież każdy tu "dzieciaty" więc można i swoim doświadczeniem wspomóc w tym zakresie.

    Calanthe to udanego urlopowania i wypoczynku, mimo wszystko, bo wiadomo jaki to odpoczynek z małymi dziećmi :)

    Magda tempki nigdy nie mierzyłam, to nie pomogę. Ale jak test pozytywny to właśnie owu powinna być między 24-36h, niektórzy piszą że najlepiej działać 12h po pozytywie. Od pewnego czasu już ich nie robię, ale stwierdziłam że zostało mi trochę to może z ciekawości zobaczę jak mi cykl poprzestawiała laparo i porobię na dniach. W zeszłym roku miałam hsg to poprzesuwalo mi się, około tydzień później była @.

    Ja dziś po maratonie imprezowym, jakoś dałam radę, choć musiałam dużo wstawać i chodzić, nadal siedząca pozycja mnie męczy. Jutro syn do przedszkola to będę leżeć i nadrabiać Netflixa, taki jest plan 😎
    W szpitalu stwierdzili że szwów mi nie zakładali a jednak odkryłam w pępku jeden "drucik". Muszę przedzwonić do gina, bo może to rozpuszczalny jakiś? Nic mi nie mówili że mam się zgłosić na zdjęcie 🤔 Ciekawa jestem czy by mi zdjęli w POZ bo do szpitala kawałek drogi trochę szkoda mi czasu tam jechać i pewnie odczekać swoje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 21:04

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 25 lipca 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 lipca 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera Twój komentarz piękna kreska 😅 dużo jej brakuje ale mam nadzieję że we wtorek się zaróżowi. Tak bym chciała. Wiera niech Twoje przeczucie i dobre słowa dziewczyn się sprawdź.
    Ogólnie dobrze ze masz stymulacje trzeba działać.

    Hekate chyba wie jaki ten początek daj Boziu nam wszystkim zeb było dobrze o której masz wizytę?

    Calanthe 2 tyg urlopu na wyjedzie super! A na wieś to do rodziny?

    Magda ja też testy ogóle robiłam i niekiedy miała tak że o godz 15 kreska rozowa a wieczorem już był pik i kreska aż borodowa. ❤️ Kiedy macie siły i ochote ☺️ dobrze w dniu pozytywu i po nie zaszkodzi. Gin mi mówił np żeby już przed owu i po też i najlepiej byłoby co 2 dni żeby żołnierzyki były silne. Ale życie samo weryfikuje nie zawsze idzie tak jak to obmyślimy.

    Też zauważyłam Kasia dawno nic nie pisala Pap Pola...

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 25 lipca 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, dopiero 19:15, wiec dam znać wieczorem. U Ciebie będzie dobrze - czuję to✊🙂

    calanthe lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 25 lipca 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza takie objawy podchodza mi pod rotavirusa ,bo już trochę to trwa.
    Kup paski w aptece Keto-Diastix na zawartość acetonu w moczu ,może być bardzo odwodniona .
    I nie dawać owoców, bo fermentują i namnażają się bakterie. Najlepiej przegłodzić dzien dziecko i tylko dopajac i jakiś probiotyk na jelita.
    A jak nie rota to może szkarlatyna? Ma malinowy jezyk?

‹‹ 2602 2603 2604 2605 2606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ