X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Emi32 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, kobietki nie wiem co myśleć. Dziś mam planowo dostać @ jak pisałam, wcześniej testy był negatywny. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak na @ i cały czas mam uczucie, że ją dostałam. Na razie nie ma @ ale czuję, że przyjdzie. Dla pewności zrobiłam test z porannej próbki. Sądzę, że wyszedł negatywny choć widać bardzo cieniutka i jasniutka druga kreseczkę. Jest bardzo jasną ledwo ją widać. Czy przed @ może tak być? Czy ja już sobie coś za dużo wyobrażam? Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi nie wiem co ci odpowiedziec. Mi tez wyszla bladziutka tylko że ja nie wiedzialam ile bylam dpo. I ja tez bylam pewna ze dostane @. A masz drugi test zeby jutro powtórzyć? Wiem ze ciężko czekac ale dzis termin @, mam nadzieje ze nie przyjdzie.

    Mother jak się czujesz, lepiej dzis?

    Jestem uratowana, jest slonce, pranie bedzie schlo. Tylko czuje sie przeziębiona 😩 i sie martwie o jutrzejsze urodziny i nasz wyjazd.

  • Emi32 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dziś kupię jeszcze test i jak nie dostanę @ do końca dnia ani jutro to powtórzę... I też mam ogromną nadzieję, że jednak się nie pojawi @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera to w sumie urlop czas start :) teraz juz tylko odpoczynek, relaks i do dzieła ;)
    Emi ja przed terminem @ miałam taką kreskę, że jej prawie nie było widać, po terminie @ też jakoś mocno wyraźna nie była. Wiem jak to jest trwać od testu do testu w niepewności, ale pozostaje tylko jutro powtórzyć test, albo pójść na betę :)

    Wiera lubi tę wiadomość

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, udanego urlopu🤗
    Emi, pokaz ten test

    Wiera lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wypoczywaj 🤗
    Ja dzisiaj po pierwszej dawce. Narazie bez żadnych dolegliwości.

  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi32 wrote:
    Witajcie, kobietki nie wiem co myśleć. Dziś mam planowo dostać @ jak pisałam, wcześniej testy był negatywny. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak na @ i cały czas mam uczucie, że ją dostałam. Na razie nie ma @ ale czuję, że przyjdzie. Dla pewności zrobiłam test z porannej próbki. Sądzę, że wyszedł negatywny choć widać bardzo cieniutka i jasniutka druga kreseczkę. Jest bardzo jasną ledwo ją widać. Czy przed @ może tak być? Czy ja już sobie coś za dużo wyobrażam? Pozdrawiam

    Pokaz ten test 🙂🙂

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zdenerwowalam. Raz to wyrazilam swoją opinie że teściową bardziej obchodzi kolo gospodyn niz dom i tam leci mimo że jest robota w domu a mi nie pomoze nawet z godzine Ola sie nie zajmie (i chyba slyszala bo wziela Ole na spacer) a drugie to Zuzia chodzi nabzdyczona jakby ją bak w d... ugryzl a jak cos poproszę to ona nie ma czasu mimo ze siedzi od rana przed tv. Tak to mam juz prawie wszystko zrobione, sałatki, mięsa i ciasta (w tym jeden zakalec). Zostały udka do przyprawienia, ogolnie posprzatac i tort i tu tez mam problem bo nie wiem kiedy mam go zrobic, No i takie rzeczy jak sałatka grecka tuz przed podaniem. Tak wiec impreza będzie mimo ze nid wszyscy będą.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi najlepiej powtórz test, jak znowu będzie kreska nawet blada to jest szansa, że będzie dobrze😊
    Iza mam nadzieję, że impreza będzie udana ☺ ja dziś lepiej, jeszcze głowa boli i lekko mięśnie, ale znaczną poprawa, wczoraj po tej drugiej dawce to miałam dzień wyjęty z funkcjonowania.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother jeszcze tort nie zrobiony 😭, dzieci nie pomyte, w domu nie odkurzone a ja dopiero jem kolacje. Nie wiem kiedy wszystko zrobie. Jutro nie zdążę.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dasz radę a nawet jak nie będzie wszystko idealnie to liczy się zadowolenie Jubilatki ☺️

    My jesteśmy na działce u Teściowej, cisza spokój i ładna pogoda :) Wrócę kilka kg cięższa tyle jedzenia naszykowane 😆 Jutro na grzyby idziemy ;) A potem dziecko zostaje na tydzień a my hulaj dusza 😁

    Emi tylko czas nam wyjaśni o co chodzi ;)

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, będzie dobrze🤗

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera jaki ten tort nie wyjdzie to jubilatka takiego sie nawet nie spodziewa 😁

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wydaje mi się, że my przykładamy czasem większą wagę do tortu niż nasze dzieci 😁 One ucieszą się z każdego 😊
    Udanej imprezki!

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wrote:
    Iza wydaje mi się, że my przykładamy czasem większą wagę do tortu niż nasze dzieci 😁 One ucieszą się z każdego 😊
    Udanej imprezki!

    A tesciowa na bank powie że za słodki 🤦‍♀️, nawet moj mąż tak uważa. Juz mi nawet kwasny dżem z pozeczek przyniosla 😂.
    Dzieci wreszcie śpią (teraz mam dobrze bo jak Zuzi myje glowe to Ola grzecznie stoi i obserwuje więc juz nie musze za nią biegać i martwic sie co robi). Mąż do pozna w robocie (moze do 2-3) a ja zaraz biore sie za tego torta. I martwie sie ze w poniedzialek nie ogarne chalupy po imprezie i pakowania na wakacje a jeszcze tesciowka wymyslila żebym wiśnie oberwala. Powiedzialam że mowy nie ma. I wiecie co- nie dala mi w tym tygodniu ogorkow bo to na handel a nie dla siebie, ona musi zarobic. Pazerne to takie.

    P.s. i po robocie. Kremu do dekoracji zabrakło. A jak zabraklo to zrobię jutro. Bede miala pewność ze dekoracja nie poplynie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 23:28

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 sierpnia 2021, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza na pewno wszystko się uda☺

    Wiera to odpoczywaj ile wlezie 😁

    Ja Wam powiem, że tak mnie nawala drugi dzień głowa, że szok... Po tym szczepieniu. Jak mi do jutra nie przejdzie to dzwonię do lekarza, bo już naczytałam się o zakrzepicach, a ja mam tą trombofilię i na serio już sobie układam w głowie czarne scenariusze.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 8 sierpnia 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother mnie tez bardzo często od szczepienia glowa boli,po drugim praktycznie codziennie.

    Iza tort jak robie to dzien wczesniej zeby się wszystko przegryzlo..opłatek tez zeby zmiękł od kremu i łatwiej się kroiło.

    Ja jeszcze w łóżku, nie mogę się zwlec . Wesele super ,wytańczyłam się.Byla orkiestra,wiec mi to bębnienie przy stole jak się jadlo zabardzo nie pasowało, ale przy stole młodych juz tak. Cale przetańczyłam na obcasie, tak wygodne te buty ze hoho...na poprawiny tez obcas. I wogole nog nie mam popuchnietych.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 sierpnia 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga to super, że się wybawiłaś. A ile jesteś po szczepieniu? Mnie to dziś tak głowa boli że nie mogę funkcjonować... Rozsadza mi czaszkę, nie mam na nic sił...

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza tort napewno się uda☺️
    Ja niestety będę musiała zamówić. Kuzyn Natalki ma celiakie i cukrzycę. W zeszłym roku się bawiłam z bezglutenowym i bez cukru, bo już nie przyjmowali zamówień, albo inne punkty były pozamykane ze względu na pandemie i powiem szczerze, że wolę zapłacić niż znowu się męczyć.

    Mnie wczoraj popołudniu zaczęła boleć trochę ręka i narazie trzyma. Ciekawe jak będzie po drugiej dawce.

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 8 sierpnia 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother druga dawka bylam szczepiona 21lipca. Właśnie to dziwne z bólem głowy... kiedyś bolała mnie raz na jakiś czas... A teraz z kazda zmiana pogody... może to nie przez szczepienie tylko starosc🤪

    Wesele bardzo udane, tylko tesciowa mnie wkurzała,tańczyłam z mężem a ona wkolo nas chodzila i nagrywała dosłownie pol metra od nas. Chciałam juz jej wytracic ten telefon.
    Panna młoda śpiewała dla młodego.. pierwszy raz się z tym spotkałam,wzruszające bardzo..
    Byl stół ze słodkościami dla dzieci,Moja córka nim nie zainteresowana..zjadala śledzie i łososia ze stołu...jak zabrakło A ludzie tańczyli to zabierała z innych stołów 😅
    I fajnie ze mlodzi pomysleli o pokojach dla dzieci..byly 4 zaraz przy sali.Moja padła po północy i poszla tam spac,co jakiś czas zaglądałam. A potem położyli obok niej inne dziecko i tamta mama miała elektryczna nianie,wiec bylam spokojna.

    Moja ma 20go sierpnia 8 urodziny, tez będę piekła sama tort. A na prezent chciala tablet , tylko ja nie znam się na elektronice i nie wiem jaki model jej wybrać...służyć ma do nauki jakby były zdalne lekcje ..i przypuszczam ze o gry jej bardziej chodzi..

‹‹ 2617 2618 2619 2620 2621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ