X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2845 2715

    Wysłany: 15 października 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez jeszcze siedzimy w domu bo mala chora. Niech juz sie opanuja z tymi infekcjami bo mam plan jakos po nowym roku szukac innej pracy i juz nie bede taka elastyczna zeby w domu ciagle siedziec 🤣

    Mother, super przyjecie sie Wam szykuje.

    Hekate, odpoczywaj, czas zostawic prace w tyle i zaczac domowe zycie czekajac na maluszka 😁

    Miskowa zdrowka dla corki.

    Piszczak, faktycznie juz coraz blizej konca a dopiero co nam nowine przekazywalas 😁

    Wiera, trzymam kciuki za iui moze w koncu sie uda. Jezeli nie to idz zgodnie z tym co czujesz. Do kliniki albo zdrobcie sobie przerwe. ☺️

    Tez jestem na etapie zmeczenia obecna sytuacja, czarnymi myslami. Chyba po prostu postaram sie dac na luz, nie wertowac kazdego forum, przestac sie zadreczac i poczekam do wiosny na operacje. Co ma byc to bedzie. Jeszcze osoby co wiedza tak sie nade mna lituja ze cos okropnego, ze tak przykro, ze taka tragedia ze juz dzieci miec nie bedziemy, ze corka taka biedula sama na tym swiecie zostanie, taka krzywda dla niej 🤦‍♀️ Nie boli mnie to ze mam przyjaciolke z ktora kompletuje wyprawke do porodu, nie boli mnie widok ciezarnych, nie boli mnie to ze moja szwafierka mowi ze jakby w ciaze zaszla to sie chyba zabije. Boli mnie niesprawiedliwosc ze sa tacy co krzywde dzieciom robia i je maja, a ludzie co kochaja i sa w stanie dac super przyszlosc- ci nie maja...

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wrote:
    Bławatku, to będzie nasza druga IUI, poprzednia była w lutym. Wskazania hmm niepłodność idiopatyczna 😅 Ogólnie wszystko u mnie jest super, nasienie jest super a ciąży brak ;) Ja z kolei podczytuje "Długie starania..." więc od razu napiszę, że bez tej płytki mieliśmy poprzednio, teraz chyba też, robimy to u gina prywatnie, jakiegoś kolegi mojego gina, a nie a klinice więc nie wiem czy w ogóle ma w ofercie fertile chip. ;)

    Hekate nie dziwie się, pamiętam jeszcze koncert na który się wybraliśmy jak byłam chyba w siódmym czy ósmym miesiącu i ledwo półtorej godziny dałam radę, a wierciłam się jakbym miała owsiki ;) Ja z kolei w robocie ciągle na nogach, prawie nie siedzę, więc kino mi nie przeszkadza ;)
    Będę za Ciebie trzymać kciuki :) My możliwe, że będziemy mieć parę dni po Tobie iui :) u nas pierwsza iui udała się 10 lat temu. Teraz jeszcze dwie iui mamy w planach. Mam nadzieję,że któras się uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 11:09

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 15 października 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiajszs wyniki:
    Beta 6220,0 mIU/ml
    Progesteron 24,40 ng/ml
    Tsh 1,440 µIU/ml
    fT4 1,43 ng/dl

    Planowana wizyta na czwartek.

    Miśkowa, mother84 lubią tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 15 października 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis super 👍

    Mysza masz rację trudne to wszystko.

    Mother to fajnie na gotowe też jestem tego zwolennikiem.

    Wiera też byliśmy na Psi patrolu popcorn niewiadomi kiedy minęło.

    Ja przed owu a jakaś zdołowana posmuce trochę nie wiem czy to się jeszcze wydarzy pozytywny test .🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 13:06

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 15 października 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa współczuję zapalenia płuc u córki... Niech szybko wraca do zdrowia.

    Mysza a i u Ciebie tez mała dalej chora... Również zdrówka dla niej. Co do starań i ciąży u innych też zawsze tak samo myślałam i nadal myślę, że patologia się płodzi jak króliki, nie chcą tych dzieci, nie dbają o nie, a normalne pary starają się latami i nic... 😞

    Nobis brawo! Przyrost chyba ok? Bo nie pamiętam jak miałaś poprzednio. Super, daj znać po wizycie. Można oficjalnie gratulować ☺

    Wiera no musi się udać to iui! ✊ często po pierwszym się nie udaje, a dopiero np. za drugim czy trzecim także naprawdę ogromne kciukasy!

    Nadzieja ja w sumie lubię bardzo organizować imprezy w domu, ale akurat na tyle osób nie mam jak, bo mam za mały pokój 🤣 co do Twoich starań to ja jestem pewna, że pozytywny test zobaczysz i będzie to zdrowa ciąża!!! Zobacz, ja też ponad trzy lata ciągłej walki, zresztą przecież nie tylko ja tu tyle się starałam, a się udało! Proszę jak sama nazwa Twojego nicka wskazuje mieć nadzieję 😘

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadam z kolejnym pytaniem do doświadczonych już osób w tym temacie :) Których używacie testów ciążowych? Zamawiacie z allegro ?
    Musze Was przeprosić, że aby co jakiś czas pytania same zadaję... ale Wy tu już znacie się jak nawzajem jak "własną kieszeń" i ciężko odnieść się do czegoś.
    Ale każdej z Was życzę jaknajszybszych pozytywnych testów i trzymam za Was kciuki. Mimo, że nie odpowiadam na Wasze posty, to zaglądam tutaj i czytam z wielkim zaciekawieniem 😀

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 15 października 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja używałam różnych, te z allegro dołączane do owulacyjnych też wychodziły i nawet szybko, ale jak dla mnie nr 1 jest żółty płytkowy bobo test. On nigdy nie zawodził i pokazywał szybciej wyraźniejszą kreskę niż inne testy o tej samej czułości czy nawet bardziej czułe 😉 w późniejszym etapie ciąży to już nie ma znaczenia jakie 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 20:00

    Lili90 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 15 października 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:22

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 15 października 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe co u Ciebie?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 15 października 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:22

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 15 października 2021, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się napisałam i kliknelam i zniknęło 😤😬

    Mysza mnie dokładnie to samo denerwuje, że dzieci przychodzą na świat w rodzinach, gdzie służą za worek treningowy, a tam gdzie miałyby troskę i miłość niekoniecznie chcą przyjść 😔 Ale pocieszam się że koleżanka która sama jest jedynaczką ma córkę i nie chce mieć drugiego dziecka, znaczy się że bycie jedynakiem ma swoje zalety, bo inaczej by dążyła do powiększania rodziny, pomna swych doświadczeń 😏
    Zdrowia dla córki!

    Nadzieja ja tam wierzę w Twoją rychłą ciążę bardziej niż w swoją 😘

    Bławatek również trzymam kciuki za Ciebie, może trafią nam się "bliźniacze" ciąże 😏

    Nobis gratulacje :)

    Miśkowa zdrówka dla Córki, mój syn też miał zapalenie płuc w podobnym wieku.

    Lili korzystałam z różnych tylko ciągle nie chcą pokazać tego co trzeba :p najczęściej z facelle, cienie po Ovitrelle bardzo ładnie wychwytuje ;)

    Calanthe, dzięki za miłe słowa 😘

    W ogóle bardzo dziękuję za wszelakie wsparcie, gdyby nie Wy, serio, już dawno bym się poddała 😘
    A tak to dziś kolejny zastrzyk poszedł jak z płatka, ale na wszelki wypadek miałam męża obok i wygodny fotel żeby omdlec w komfortowych warunkach w razie co 😝

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 16 października 2021, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera haha najwyżej by Ci zrobił usta-usta 😁 😂 a te zastrzyki to w brzuch?

    Calanthe to dużo zdrówka dla Was! I oby impreza se udała. Swoją drogą jak to zleciało! Już roczek! ☺ u nas wszystko w porządku, tylko życie w ciągłym biegu😂 ale tak to raczej bez większych problemów 😘

    Dziewczyny ale wieje u nas od wczoraj, spać nie mogłam 😒

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 16 października 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa, jeszcze nie wie.
    Piszczak, w pierwszej tez pracowałam niemal do końca, teraz jestem na innym etapie kariery i jeśli nie muszę, to wolałabym się jeszcze nie ewakuować.
    Koleżanka, z która pracuje - ma Covid - robię antygenowe testy i u mnie wciąż 1 kreska- liczę, że tak zostanie.
    Calanthe, jak ten czas zasuwa - roczek już za tydzień.
    Nadzieja, ja również wierzę, że wkrótce zobaczysz te upragnione 2 kreski 🤗

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 16 października 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Calatnhe dawno Cie nie było 🤗 już roczek kiny to minęło. Szykujesz się na powrót do pracy?

    Miskowa zapalenie płuc to w domku jesteście? Tyle osób choruje. A lepiej z córka.

    Mysza moja też zdrowa ponad tydzień i znów wróciła z katarem i widzę że się rozkręca i tak w koło. A już ja konsultowałam alergologicznie i laryngologicznie i czysto. Lekarz stwierdził tez ma dzieci przedszkole że najzdrowsze były w tamtym roku jak co id był bo przedszkole zamknięte.

    Wiera jak seans ? Fajny taki wypad z dziewczynami.

    Hekate powiedziam Cie że tak milczysz z ciąża a ktoś z rodziny wie? Już po rozprawie rozwodowej jestes?

    Mother a miałam Cie pytać jak Twoja macica? Konsultowałaś coś? U nas też słaba pogoda pada wieje a ja kupiłam kwiatki przed dom żeby wymienić bo ostatnio przymroziło i padły.

    Też chciałam wam podziękować za wsparcie i mile słowa które podnoszą na duchu. Wiara wraca dziękuję 😘 Do jasnej cholerki musi się w końcu udać nie takie ciężkie przypadki zachodzą.

    Mąż dopiero wróciłem z pracy od czwartku mówiłam jemu o wizycie to na słowo klinika słabo zareagował widzę się się wycofał i szybko szukał jakieś zajęcia żeby się ewakuować chyba musi to przetrawic. Dam mu czas. Nawet jeśli prywatnie nie chodzi o kasę mamy jakieś oszczędności ale pewnie o czas że to się przedluzy. Ale sądzę że nas dobrze zdiagnozują i nawierzemy wiatru w żagle a może moje jajca się przestrasza i zaskoczą 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2021, 11:13

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 16 października 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie moja Mama i rodzice partnera.
    Tak - jestem wolna - czekam na uprawomocnienie się wyroku. Jeszcze 3 tygodnie i się ujawniam 😉

    nadzieja_86, mother84 lubią tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 16 października 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:23

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 17 października 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja niech się jajca boją, a co! 😁 Jak katar u córki, udało się pogonić?
    Byliśmy na "Kocha, kradnie, szanuje" Bardzo przyjemny pozytywny film, świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Przed seansem poszłyśmy na piwko i żarełko, więc ogólnie miałam bardzo miły, relaksujący wieczór ☺️

    Calanthe nie tylko o badaniach tu mowa, udzielaj się śmiało 🙃 Takie zostanie z dziećmi w domu też ma swoje zalety, ja gdyby się udało zajść teraz w ciążę już bym się nie spieszyła z powrotem jak poprzednio ;)


    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 18 października 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny 🙂

    Jak minął wam weekend?
    Mother jak chrzany udane?

    Hekate a jak zareagowali rodzice. Super niech wyrok się uprawomocni i wolna będziesz.

    Wiera to fajnie ze się rozluźniłas.

    A ja w skróci weekend: sprzątałam, gotowalm, przeczytałam📚, 🍾 wypiłam z mężem było miło.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza ostatnio.
    Ja dzisiaj byłam na wizycie u gina. Mały od ostatniej wizyty ułożony główka w dół. Waga 2600😱, chyba trochę dużo? 🤔
    Pytałam go dzisiaj o wywoływanie porodu. Stwierdził, że skoro miałam już jedno cięcie, i jeszcze ta cukrzyca to nie będziemy się bawić w żadne wywoływanie, tylko kolejne ciecie. Nie powiem kamień spadł mi z serca. Ale tak sobie myślę, że jak będę chciała rodzic u siebie w szpitalu to mogą nie wziąć pod uwagę zaświadczenia od mojego lekarza? 🤔 Więc albo będę rodzic u siebie prawie pod blokiem gdzie mogą mnie wymęczyć a nic i tak z tego nie wyjdzie, albo ze 100% cieciem 30km od domu.
    Oczywiście w moczu znowu leukocyty, i tym razem tabletki na 15 dni🤦‍♀️

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 21 października 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, faktycznie cicho coś tu ostatnio, ja nie mam na nic czasu, czytałam forum na bieżąco, ale nie miałam jak odpisać.

    Dziewczyny jak tam Wasze chorowitki? Mam nadzieję, że już lepiej. Paskudna pogoda si zrobiła... Gdzie nie słyszę to ktoś choruje.

    Nadzieja faceci (zresztą tak jak i my kobiety) potrzebują czasu, żeby to sobie wszystko w głowie poukładać, dla nich to też ciężki temat, ale wierzę, że wszystko u Was skończy się pomyślnie ☺

    Hekate mam nadzieję, że covid Cię ominął ✊

    Calanthe to w takim razie korzystaj z wolnego i czasu z dziećmi ☺

    Piszczak nie wiem czy dużo, musiałabym zerknąć w moją kartę, ale chyba nie. No nie urodzisz może maluszka, ale myślę, że nie będzie tak źle. Co do szpitala to wybrałabym taki, który Tobie bardziej odpowiada, ja mam w swoim mieście, ale z taką opinią, że strach tam wejść, więc rodzilam w super szpitalu też prawie 30 km od domu (zresztą tam rodzilam też pierwszego syna, byłam po poronieniu, na HSG itp). Najważniejsze abyś Ty sie dobrze czuła, miała dobrą opiekę itp.

    Nadzieja pytałaś o chrzany 🤣 wiem, że chodziło o chrzciny 😄 tak, wszystko się udało, mały grzeczniutki, co prawda po całym dniu był padnięty, ale tak to ok. A co do macicy, bo też pytałaś to nie miałam czasu iść do innego gina w tej sprawie 🙊 ale to mój plan by jakoś w listopadzie ogarnąć temat, bo jest raczej bez zmian, chyba tylko bardziej się przyzwyczaiłam.

    Ale u nas dziś okropnie, pada i tak strasznie wieje, a ja muszę odebrać syna że szkoly. Może jakoś się wbiję w okno lepszej pogody 😁

    Staraczki cały czas trzymam za Was ✊✊😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2021, 10:47

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2654 2655 2656 2657 2658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ