Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 14 października, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja weekend jest Wasz 😊 Jak to często pisałaś niech dzieje się magia 😘
    Może właśnie dobrze, że chce Was pokierować, jak jeszcze może kogoś polecić to warto inne województwo odwiedzić :)

Mother tak podchodzimy do IUI choć o mały włos byśmy nie podchodzili.. Z mężem mieliśmy taka awanturę, że odwołałam wizytę 😜 Ale ostatecznie idziemy, nastawiam się na ostatni raz. Moje małżeństwo potrzebuje odetchnąć, bo idzie to w złym kierunku. A potem, jeśli nie wyjdzie, biorę się za pakowanie ciuchów dla synka siostrzeńca, będzie najwyższy czas się ich pozbyć 🤷🏼‍♀️
    Dostałam Bemfole na stymulację, wczoraj miałam sobie podać dwie iniekcje i co..prawie po drugiej zemdlałam..Tak mi się zaczęło kręcić w głowie, piszczeć w uszach, już leciałam w stronę światła w tunelu ;) Jakoś ostatkiem sił nie spadłam z krzesła tylko położyłam się na podłodze z nogami w górze i powoli doszłam do siebie.
    Dosyć mam już tego wszystkiego po dziurki w nosie 😎
    Udanej imprezy w niedzielę, ja za to w sobotę idę z koleżankami do kina.:)

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 14 października, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera to kciuki za iui ✊✊ swoją drogą ile to się kobieta nacierpi przy tych przygotowaniach do iui czy ivf ...kiedy mniej więcej będziecie podchodzić? A na co się wybieracie do kina? ☺ ja przez tą pandemię to już nie pamiętam kiedy w kinie byłam 🙊

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października, 21:51

zem33e5egd6wxyy8.png

atdci09kiuqldke7.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 15 października, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother pod koniec przyszłego tygodnia będzie zabieg.
    A do kina to nawet nie wiem na co idę, teraz akurat jedna z koleżanek wybiera seans 😁
    Ostatnio byłam z synem na Psim Patrolu, coś dla dorosłych będzie tak czy siak miłą odmianą 😅

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Blawatek Autorytet

Wysłany: 15 października, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, moge zapytac która to iui I jakie macie wskazania? Podczytuję wątek, mało się udzielam. My w tym cyklu chyba tez podejdziemy jeśli będzie owulacja po drożnej stronie.

• Hekate42 Autorytet

Wysłany: 15 października, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother, udanych chrzcin Syńcia🤗
    Wiera, kciuki ✊✊✊
    Co do kina - póki co się nie wybieram- wystarczy mi 8 h siedzenia w pracy 😉
    Czuję się nie najgorzej i liczę, że tak pozostanie.
    Partner twierdzi, że z każdym dniem piękniejsza jestem😂
    Jest dobrze🙂
    Miłego dnia Dziewczyny 😘

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    nzjdvfxmskh44a74.png
  • Miśkowa Autorytet

Wysłany: 15 października, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Nadzieja to niech weekend będzie gorący 😁♥️ a później pozytywny test😍

Wiera ściskam kciuki za IUI! Ja też nie pamiętam kiedy byłam w kinie a psi patrol mąż zaliczył z córką.

Dziewczyny serio nie ma co bać się kliniki. Ja żałuję że tak późno się na nią zdecydowałam. Oni patrzą na sprawę bardzo szeroko i mają potężna wiedzę w tym temacie. Będzie dobrze :) pamiętajcie tylko że tam czasem też trzeba długo czekać na pierwszą wizytę.

Nobis oj biedny synus... Dużo zdrówka. Fajnie jakby udało Ci się wszystkie badania ogarnąć.

Mother udanej imprezki. U nas finalnie było 12 osób ale byłam bardzo zadowolona że zdecydowaliśmy się na restauracje. Bez stresu wszystko było.

Hekate super że wszystko ok. No tak po ciężkich początkach potem hormony ciążowe bardzo służą 😁 a jak starszy syn zareagowal? Nie pamiętam czy pisałaś?

Piszczak Ty rzeczywiście już bliziutko końca jesteś... I tyle hulasz🤣 ja byłam już bardzo "sflaczała"

Ja dalej siedzę z Hanią w domu, we wtorek bardzo jej się pogorszylo i z 40 st gorączki pojechaliśmy na sor. Okazało się że ma zapalenie płuc więc za szybko nie wrócę do pracy 😕

4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 15 października, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bławatku, to będzie nasza druga IUI, poprzednia była w lutym. Wskazania hmm niepłodność idiopatyczna 😅 Ogólnie wszystko u mnie jest super, nasienie jest super a ciąży brak ;) Ja z kolei podczytuje "Długie starania..." więc od razu napiszę, że bez tej płytki mieliśmy poprzednio, teraz chyba też, robimy to u gina prywatnie, jakiegoś kolegi mojego gina, a nie a klinice więc nie wiem czy w ogóle ma w ofercie fertile chip. ;)

Hekate nie dziwie się, pamiętam jeszcze koncert na który się wybraliśmy jak byłam chyba w siódmym czy ósmym miesiącu i ledwo półtorej godziny dałam radę, a wierciłam się jakbym miała owsiki ;) Ja z kolei w robocie ciągle na nogach, prawie nie siedzę, więc kino mi nie przeszkadza ;)

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Piszczak Przyjaciółka

Wysłany: 15 października, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja oby ten weekend przyniósł oczekiwane dwie kreski ✊

Wiera mam nadzieję, że tym razem zaskoczy po IUI.

Mother to udanej imprezki.

Hekate podziwiam, że pracujesz. Chociaż ja w pierwszej ciąży też pracowałam, a teraz to sobie tego nie wyobrażam. Może za bardzo się rozleniwiłam już.

Miskowa zdrowia dla córci.

Moja mam nadzieję pójdzie już w poniedziałek do przedszkola na dłużej niż jeden dzień.
    Wczoraj miałam wizytę u diabetologa i zmienił mi insulinę, bo po tamtej żadnej poprawy. Cukry na czczo dalej powyżej normy.
    Niestety powrót teściowej coraz bliżej, więc trochę muszę się zebrać w sobie, żeby ogarnąć mieszkanie bo mój się jakoś do tego nie kwapi. Najgorsze jest to, że jak trochę się poruszam to zaraz mnie boli brzuch jak na okres. I jak tu robić cokolwiek.

iv09gu1ra4r2on4q.png

3jgx3e3kstxk8gsn.png
  • Mysza123 Autorytet

Wysłany: 15 października, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez jeszcze siedzimy w domu bo mala chora. Niech juz sie opanuja z tymi infekcjami bo mam plan jakos po nowym roku szukac innej pracy i juz nie bede taka elastyczna zeby w domu ciagle siedziec 🤣

Mother, super przyjecie sie Wam szykuje.

Hekate, odpoczywaj, czas zostawic prace w tyle i zaczac domowe zycie czekajac na maluszka 😁

Miskowa zdrowka dla corki.

Piszczak, faktycznie juz coraz blizej konca a dopiero co nam nowine przekazywalas 😁

Wiera, trzymam kciuki za iui moze w koncu sie uda. Jezeli nie to idz zgodnie z tym co czujesz. Do kliniki albo zdrobcie sobie przerwe. ☺️

Tez jestem na etapie zmeczenia obecna sytuacja, czarnymi myslami. Chyba po prostu postaram sie dac na luz, nie wertowac kazdego forum, przestac sie zadreczac i poczekam do wiosny na operacje. Co ma byc to bedzie. Jeszcze osoby co wiedza tak sie nade mna lituja ze cos okropnego, ze tak przykro, ze taka tragedia ze juz dzieci miec nie bedziemy, ze corka taka biedula sama na tym swiecie zostanie, taka krzywda dla niej 🤦‍♀️ Nie boli mnie to ze mam przyjaciolke z ktora kompletuje wyprawke do porodu, nie boli mnie widok ciezarnych, nie boli mnie to ze moja szwafierka mowi ze jakby w ciaze zaszla to sie chyba zabije. Boli mnie niesprawiedliwosc ze sa tacy co krzywde dzieciom robia i je maja, a ludzie co kochaja i sa w stanie dac super przyszlosc- ci nie maja...

dxomuay3i24nlrrm.png
  • Blawatek Autorytet

Wysłany: 15 października, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wrote:
    Bławatku, to będzie nasza druga IUI, poprzednia była w lutym. Wskazania hmm niepłodność idiopatyczna 😅 Ogólnie wszystko u mnie jest super, nasienie jest super a ciąży brak ;) Ja z kolei podczytuje "Długie starania..." więc od razu napiszę, że bez tej płytki mieliśmy poprzednio, teraz chyba też, robimy to u gina prywatnie, jakiegoś kolegi mojego gina, a nie a klinice więc nie wiem czy w ogóle ma w ofercie fertile chip. ;)

Hekate nie dziwie się, pamiętam jeszcze koncert na który się wybraliśmy jak byłam chyba w siódmym czy ósmym miesiącu i ledwo półtorej godziny dałam radę, a wierciłam się jakbym miała owsiki ;) Ja z kolei w robocie ciągle na nogach, prawie nie siedzę, więc kino mi nie przeszkadza ;)
    Będę za Ciebie trzymać kciuki :) My możliwe, że będziemy mieć parę dni po Tobie iui :) u nas pierwsza iui udała się 10 lat temu. Teraz jeszcze dwie iui mamy w planach. Mam nadzieję,że któras się uda.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października, 11:09

• Nobis Autorytet

Wysłany: 15 października, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiajszs wyniki:
    Beta 6220,0 mIU/ml
    Progesteron 24,40 ng/ml
    Tsh 1,440 µIU/ml
    fT4 1,43 ng/dl

Planowana wizyta na czwartek.

Miśkowa, mother84 lubią tę wiadomość

MTHFR A1298C homo, PAI-1 (4G/5G) hetero
    I IUI - 30.10.2019... 14 dp iui test +
    82do2n0a8les7g5d.png
    06.10.2021 mamy II kreseczki, 09.10-Beta 371,00 mIU/ml
    piu343r81fygqrqm.png
  • nadzieja_86 Autorytet

Wysłany: 15 października, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis super 👍

Mysza masz rację trudne to wszystko.

Mother to fajnie na gotowe też jestem tego zwolennikiem.

Wiera też byliśmy na Psi patrolu popcorn niewiadomi kiedy minęło.

Ja przed owu a jakaś zdołowana posmuce trochę nie wiem czy to się jeszcze wydarzy pozytywny test .🤷‍♀️

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października, 13:06

Juz trzy lata czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard

„Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 15 października, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa współczuję zapalenia płuc u córki... Niech szybko wraca do zdrowia.

Mysza a i u Ciebie tez mała dalej chora... Również zdrówka dla niej. Co do starań i ciąży u innych też zawsze tak samo myślałam i nadal myślę, że patologia się płodzi jak króliki, nie chcą tych dzieci, nie dbają o nie, a normalne pary starają się latami i nic... 😞

Nobis brawo! Przyrost chyba ok? Bo nie pamiętam jak miałaś poprzednio. Super, daj znać po wizycie. Można oficjalnie gratulować ☺

Wiera no musi się udać to iui! ✊ często po pierwszym się nie udaje, a dopiero np. za drugim czy trzecim także naprawdę ogromne kciukasy!

Nadzieja ja w sumie lubię bardzo organizować imprezy w domu, ale akurat na tyle osób nie mam jak, bo mam za mały pokój 🤣 co do Twoich starań to ja jestem pewna, że pozytywny test zobaczysz i będzie to zdrowa ciąża!!! Zobacz, ja też ponad trzy lata ciągłej walki, zresztą przecież nie tylko ja tu tyle się starałam, a się udało! Proszę jak sama nazwa Twojego nicka wskazuje mieć nadzieję 😘

zem33e5egd6wxyy8.png

atdci09kiuqldke7.png

cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    29.09.2020 ♥️
  • Lili90 Autorytet

Wysłany: 15 października, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadam z kolejnym pytaniem do doświadczonych już osób w tym temacie :) Których używacie testów ciążowych? Zamawiacie z allegro ?
    Musze Was przeprosić, że aby co jakiś czas pytania same zadaję... ale Wy tu już znacie się jak nawzajem jak "własną kieszeń" i ciężko odnieść się do czegoś.
    Ale każdej z Was życzę jaknajszybszych pozytywnych testów i trzymam za Was kciuki. Mimo, że nie odpowiadam na Wasze posty, to zaglądam tutaj i czytam z wielkim zaciekawieniem 😀

mhsv3e5eqe6pkm5u.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 15 października, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja używałam różnych, te z allegro dołączane do owulacyjnych też wychodziły i nawet szybko, ale jak dla mnie nr 1 jest żółty płytkowy bobo test. On nigdy nie zawodził i pokazywał szybciej wyraźniejszą kreskę niż inne testy o tej samej czułości czy nawet bardziej czułe 😉 w późniejszym etapie ciąży to już nie ma znaczenia jakie 😉

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października, 20:00

Lili90 lubi tę wiadomość

zem33e5egd6wxyy8.png

atdci09kiuqldke7.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet

Wysłany: 15 października, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera cały czas trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieję, że to będzie te szczęśliwe iui! ✊💪

Starającym życzę powiedzenia, niech się szybko zieleni na wątku. Miło byłoby podejrzeć kolejny pozytywny test 🙂

Nobis gratuluję!

Hekate i u Ciebie już zasuwa suwaczek, oj leci czas bardzo szybko.

Mother udanych chrzcin 😉

Mysza wytrwałości. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie na prostą i trochę odetchniesz.

Zdrówka dla wszystkich chorowitków 😊

c2hjp1.png
    jyXOp2.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 15 października, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe co u Ciebie?

zem33e5egd6wxyy8.png

atdci09kiuqldke7.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet

Wysłany: 15 października, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother u nas ciągły szpital w domu. Odkąd starsza poszła do przedszkola bujamy się z jednej infekcji do drugiej.
    Wika miała ciężkie początki przedszkola, ale teraz już chodzi chętnie (no o ile chodzi). Dużo opowiada, wraca uśmiechnięta, a to najważniejsze.
    Wera za tydzień kończy roczek 🙈🙊🙉 przeleciało mi to dosłownie przez palce. Obecnie też chorujemy, ale liczę na to, że do następnego tygodnia zdążymy się wykurować i imprezka domowa wypali.

Jak chłopaki?

c2hjp1.png
    jyXOp2.png
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 15 października, 23:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się napisałam i kliknelam i zniknęło 😤😬

Mysza mnie dokładnie to samo denerwuje, że dzieci przychodzą na świat w rodzinach, gdzie służą za worek treningowy, a tam gdzie miałyby troskę i miłość niekoniecznie chcą przyjść 😔 Ale pocieszam się że koleżanka która sama jest jedynaczką ma córkę i nie chce mieć drugiego dziecka, znaczy się że bycie jedynakiem ma swoje zalety, bo inaczej by dążyła do powiększania rodziny, pomna swych doświadczeń 😏
    Zdrowia dla córki!

Nadzieja ja tam wierzę w Twoją rychłą ciążę bardziej niż w swoją 😘

Bławatek również trzymam kciuki za Ciebie, może trafią nam się "bliźniacze" ciąże 😏

Nobis gratulacje :)

Miśkowa zdrówka dla Córki, mój syn też miał zapalenie płuc w podobnym wieku.

Lili korzystałam z różnych tylko ciągle nie chcą pokazać tego co trzeba :p najczęściej z facelle, cienie po Ovitrelle bardzo ładnie wychwytuje ;)

Calanthe, dzięki za miłe słowa 😘

W ogóle bardzo dziękuję za wszelakie wsparcie, gdyby nie Wy, serio, już dawno bym się poddała 😘
    A tak to dziś kolejny zastrzyk poszedł jak z płatka, ale na wszelki wypadek miałam męża obok i wygodny fotel żeby omdlec w komfortowych warunkach w razie co 😝

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 16 października, 05:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera haha najwyżej by Ci zrobił usta-usta 😁 😂 a te zastrzyki to w brzuch?

Calanthe to dużo zdrówka dla Was! I oby impreza se udała. Swoją drogą jak to zleciało! Już roczek! ☺ u nas wszystko w porządku, tylko życie w ciągłym biegu😂 ale tak to raczej bez większych problemów 😘

Dziewczyny ale wieje u nas od wczoraj, spać nie mogłam 😒

zem33e5egd6wxyy8.png

atdci09kiuqldke7.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2654 2655 2656 2657 2658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ