X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Bajka, jesteś bardzo dzielna :* oby to szybko poszło teraz...

    Ja dzisiaj jak w zegarku z małpą z rana :) co mnie przeraża, bo to oznacza że za jakiś tydzień będzie HSG i zaczynam trochę panikować w środku :P

    To tylko się cieszyć że zabieg już niedługo :) zobacz jaki krok do przodu :)

    A ja k***wa dalej czekam na doktora który łaskawie mi zrobi usg i powie co dalej, Boże ja chcę już do domu moc na spokojnie tam poplakac

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:13

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Bajka, jesteś bardzo dzielna :* oby to szybko poszło teraz...

    Ja dzisiaj jak w zegarku z małpą z rana :) co mnie przeraża, bo to oznacza że za jakiś tydzień będzie HSG i zaczynam trochę panikować w środku :P
    Bardzo się cieszę z Twijego okresu bo szybciej będziesz mieć hsg, później inseminacje i będzie dzidziuś. Hsg nie jest jakieś straszne, dasz radę :*:*

    X
    Bajka :*:*:* jesteś taka dzielna :*:* podziwiam. Mam nadzieje, ze ładnie się oczyściła i zabieg będzie krótko trwał :*

    X

    U mnie jak na razie temperatura stoi w miejscu. Bardzo mnie to niepokoi. Obawiam się ze pęcherzyk nie pęknie ;(

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj u mnie juz 2 dzien bez plamien! mam nadzieje, ze teraz obejdzie sie bez problemow. jak nastroje dzisiaj? jakies tesciki albo owulacje? ;)


    Cudownie:* oby plamienia się już nie pojawiły:*

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja tez po zabiegu czekałam tylko do pierwszej @ i potem juz sie staraliśmy normalnie. Ja wierze ze organizm sam wie kiedy jest gotowy na ciąże i jak nie bedzie gotowy, endo za cienkie czy cokolwiek innego to po prostu w tym cyklu w ciąże nie zajdzie i tyle. Jestes bardzo dzielna, życzę Ci teraz dużo siły :* wiem ze te przeżycia w szpitalu sa nie przyjemne, mam nadzieje ze szybko wyjdziesz do domu i bedziesz miała czas zeby do siebie dojść :* ja tego wlasnie potrzebowałam.

    Natka to chyba dlatego ze ty poroniłas w UK. W Polsce sa inne procedury i wlasnie po 6-7 tyg juz sie robi zabieg bo boja sie ze cos zostanie i spowoduje zakażenie. Ja przypuszczam ze gdyby nie to ze poroniłam na wyjeździe do Polski a nie tu w Norwegii to tez bym musiała czekać. Ale z perspektywy czasu jestem zadowolona, przynajmniej szybciej to miałam za soba. No i bol mniejszy bo pamietam ze pisałaś ze ty bardzo cierpialas. Takze mysle ze ten zabieg nie taki zły w takiej sytuacji.

    Bluebell ja tez mysle ze super ze juz hsg niedługo, kolejny kroczek który Cie zbliża do ciąży :)

    Charlutek ciesze siedze plamienia ustały, dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki <3

    Paula wszystkiego najlepszego kochana! Dużo zdrówka, szczęścia i realizacji wszystkich ambitnych celów które sobie postawiłaś :*

    Aha i dziewczyny, ja was proszę... bez takiego marudzenia która to bedzie ostatnia w ciąży! Jak tu wczoraj weszłam to sie załamałam! Ja wiem ze nie raz jest ciezko i nadzieja gdzies am ucieka ale tutaj jestesmy po to zeby sie wspierać i myślec pozytywnie! Sheerah ty musisz koniecznie zmienić nastawienie, tydzień przed @ rożne rzeczy sie moga dziać. Nie ma co sie napalać wiadomo, ale tez po co sie nastawiać ze na pewno sie nie udało?

    Miłego weekendu kochane, ja nareszcie mam troche wolnego po tygodniu pełnym pracy wiec zamierzam korzystać :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wszystkim zresztą dużo roboty nie mieli bo to co widziałam rano na wkladce to była moja fasolka... Paradoks tego wszystkiego jest taki że ja widziałam i nawet dotknelam, teraz już bliżej niż dalej do wyjścia... Miłego dnia życzę dziewczyny u mnie po zabiegu chyba psychicznie jest lepiej albo to sprawa tego że jestem mega senna...

    Bianka87, Zuza33 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa. To takie niesprawiedliwe, że musisz to przeżywać. Dobrze jednak, że natura zdecydowała i niedługo doczekasz się zdrowego dzieciaczka.
    Idź teraz do domu i sobie odpocznij. Na pewno bliscy pomogą Ci przez to przejść.

    Bluebell. Twój lęk jest naturalny, ale dobrze, że już niedługo HSG i będziesz wiedziała na czym stoisz :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pośpij sobie Bajka, organizm sie musi troche zregenerować a i ty odpoczniesz troche. Ja tez sobie cały czas tłumacze ze fasolka miała jakaś wadę genetyczna albo poważna chorobę i natura zdecydowała za mnie. Moja mama poroniła pierwsza ciąże tez tak pozno jak ja, a potem urodziła mnie i moje 2 siostry i chyba ja pójdę jej śladami po prostu :) wyśpij sie kochana :*

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko dobrze że już po wszystkim teraz odpoczywaj :-*
    Lili91 to czy któraś zostanie ostatnia to było pisane tak troszkę pół żartem pół serio nie dobieraj sobie do głowy. Bynajmiej ja pisałam to bardziej żartobliwie aniżeli z jakimś smutkiem czy coś.

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 12:57

    Bluebell1984, Lili91 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:08

    olciaa, Zuza33 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell ale Ci dobrze że masz @ ja nadal czekam :-( wyczytałam że to po tym sterydzie ma się zaburzenia więc kto wie ile teraz ja będę czekać a tak to cykl rozpoczelybysmy w raz :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 11:37

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:08

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Może jeszcze rośnie, spokojnie, daj mu czas :) bo reklamacji nie przyjmuję :)
    Ale jak dziś zobaczyłam na termometrze ze nic nie drgnęło:( to się zdenerwowałam, zasmuciłam. A mi przecież nie wolno się denerwować. Wiem ze owu może być nawet teraz w tej chwili, ale mam taki w sobie niepokój. Stram sobie tłumaczyć ze jak miałam cykl w którym zrobił się luf, to nie było tam tak dużo śluzu, wręcz sucho. Nawet dziś w sklepie zastanawiałam się czy nie kupić testy owulacyjne, ale przetłumaczyłam sobie ze test pokaże tylko ze organizm jest gotowy na owulacje, a to wiem bez testu! Wiec w ten sposób zaoszczędziłam 21zl :)

    Bluebell1984, Zuza33, Wojcinka, sheerah24 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Bluebell ale Ci dobrze że masz @ ja nadal czekam :-( wyczytałam że to po tym sterydzie ma się zaburzenia więc kto wie ile teraz ja będę czekać a tak to cykl rozpoczelybysmy w raz :-)
    Płacisz? Czy sucho?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Płacisz? Czy sucho?
    Nie czaje :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Dombrusia, a Ty może weź zatestuj jeszcze raz ;)
    Jeszcze nie poczekam z tydzień ;-)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Nie czaje :-D

    Chyba miała na myśli czy plamisz czy masz sucho :)

    Ja spałam może chwilę i juz czuje się tak że mogę.isc do domu niestety jeszcze 20 min muszę czekać aż będę mogła wogole wstać z łóżka... Ale najchętniej bym ubrała się i wyszła już do domu nienawidzę szpitali

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:08

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Chyba miała na myśli czy plamisz czy masz sucho :)

    Ja spałam może chwilę i juz czuje się tak że mogę.isc do domu niestety jeszcze 20 min muszę czekać aż będę mogła wogole wstać z łóżka... Ale najchętniej bym ubrała się i wyszła już do domu nienawidzę szpitali
    A no może :-D mam bardzo mokro ale to sam śluz kremowy.

    Nie dziwię Ci się ją odwiedzając mamę i patrząc na tych ludzi to mi się już odechciewalo i mnie dobiło też nie nawidzę szpitali, a już leżeć to sobie nie wyobrażam nigdy nie leżałam w szpitalu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 12:09

‹‹ 2209 2210 2211 2212 2213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ