X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No to ciekawie u ciebie:)
    Zobaczymy w która stronę się rozkreci...

    A ja nie umiem sobie miejsca znaleźć jakoś tak niefajnie...
    Aha tak się cieszyłam że mnie nic nie boli jednak jak chodzę do wc to czuję brzuch że jednak coś tam się działo złego...
    Ogólnie to już nie płacze tylko taka pusta jestem w środku... Może uda mi się prace jakąś znaleźć teraz zajmę się czymś chociaż w moim mieście o pracę łatwo nie jest...

    Niech się dzieje wolą nieba !!:-)
    Właśnie byłam u sióstr odwiedzić tego przystojniaka co kiedyś wklejalam z nim zdjęcie ...odzwyczail się ode mnie :-( no ale cóż tak to jest jak dziecko nie widzi ciociunci tyle czasu.
    Bajeczko może rób koszyczki z wikliny papierowej i sprzedawaj albo biżuterie? U mnie dziewczyna sobie tak odrabia i całkiem dobrze na tym wychodzi ;-)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie nastawiam się na szybką ciąże, będzie ci będzie i chyba teraz inaczej podejdę do tematu, tak myślałam długo o tym w szpitalu... Tzn tak myślę teraz a nie wiem jak będzie jak się kiedyś uda, wiem że narazie potrzebuje pisać tu z wami... W sumie zostało mi tylko to forum, fioletowej strony już nie ma, a na poronieniach nie chce pisać, nie chce opisywać wszystkiego, wy wiecie co i jak także zostaje tylko tu...
    Ale powiem wam że tyle osób ile mi proponowalo pomoc od wczoraj. Praktycznie każdy kto wiedział o ciąży jestem mega zdziwiona pozytywnie że naprawdę w takich sytuacjach mam na kogo liczyć.

    Aha moja mama zdziwiona że ja już tak psychicznie dobrze stoję, pewnie jeszcze nie raz się poplacze ale aktualnie już mi się nie chce, pogodziłam się z tą stratą... Ja to jednak jestem chyba w dużej części z kamienia moje życie chyba tak mnie nauczyło 1 dzień płaczu i dość..


    P.s. A co z naszym kolega (przepraszam nie pamiętam dokładnie nicku i nie chce popełnić błędu :() dawno go nie widziałam na forum

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Niech się dzieje wolą nieba !!:-)
    Właśnie byłam u sióstr odwiedzić tego przystojniaka co kiedyś wklejalam z nim zdjęcie ...odzwyczail się ode mnie :-( no ale cóż tak to jest jak dziecko nie widzi ciociunci tyle czasu.
    Bajeczko może rób koszyczki z wikliny papierowej i sprzedawaj albo biżuterie? U mnie dziewczyna sobie tak odrabia i całkiem dobrze na tym wychodzi ;-)

    Super pomysł tylko ja jestem antymanualna siostrę mam uzdolniona a ja mam do tego dwie lewe ręce ale fajny pomysł :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Super pomysł tylko ja jestem antymanualna siostrę mam uzdolniona a ja mam do tego dwie lewe ręce ale fajny pomysł :)

    Wiesz ja jestem straszny nerwus i też raczej nie płacze jak kolwiek bym po tyłku nie dostała wiadome Twoja sytuacja jest inna ale dobrze że tak sobie z tym radzisz silną babeczka z Ciebie :-* a co do czynności manualnych to uwierz mi jestem totalne beztalencie a jednak odkąd wyszłam za mąż to i ciasta upieke jakiego byś nie chciała i koszyczki z wikliny i bombki i pisanki i cuda niewida podobno najlepiej wychodzą mi makijaże ( paradoks bo sama się od 4 lat nie malowałam ) może masz ukryte talenty ;-)
    A kolega to Szygas np właśnie gdzież on?::)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 20:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Wy tu ciapu ciapu a ja chińskie truskawki wchrzaniam:)
    MOżę akurat to ciapanie to mrzwka tylko a nie ulewa:P:P

    A tak pozatym cały dzien forum miałam zablokowane nie wiedzieć czemu;/
    Dobra mrzawka ale tydzień przerwy i wczorajsze <3 i mrzawka hmmmm i to w dzień spodziewanej @ ciul wie co to się dzieje

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak o niego mi chodziło... Mam nadzieję że niedługo odezwie się i będzie miał dla nas wiadomość petarde :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 12:51

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka czyżby twój mąż romantyczny usunął? ;)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest Kuchcinka co piszesz nie mam planu b, ale mam nadzieję że limit tragedii w tym roku wykorzystalam a tego latania to ci zazdroszczę :) U mnie też problem jest taki że nie mam pomysłu na siebie niestety

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 23:39

    Marlena24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:02

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie oglądałam końcówkę meridy walecznej oczywiście się popłakałam... Tylko nie wiem w sumie czy to tylko o tą bajkę chodzi. No trudno może faktycznie potrzebuje więcej sobie poplakac

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 12:51

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 26 marca 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula spóźnione alę szczere wszystkiego najlepszego :) :)

    Bajka dzielna jesteś naprawdę trzymaj się kovhana jesteś silną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 00:02

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 26 marca 2017, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 12:51

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 26 marca 2017, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 23:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Możecie mi wpierdzielić za to, że tak wstretnie olałam forum.
    Na swoje wytłumacenie mogę tylko napisać, że odwiedziłam psychologa i meczyłam się cholernie z powodu niepowodzeń. Mam wam tyle do opowiedzenia, że głowa mała.
    Po pierwsze to, że w końcu nam się udało :D są dwie kreski a objawy pojawiły się już na 3 dni po owu. Powód moich, krótkich ciąż również sie wyjaśnił i czuje się jak idiotka, że sama na to nie wpadłam. ;) psycholog już chyba nie potrzebny :P

    Bluebell1984, stella_88, sheerah24, Ink@, anq05, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 26 marca 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE gratuluje :* bardzo dobre wiadomości z rana :)
    Super ze już jesteś z nami?

    Co było powodem ? Pisz :* :)

    MyE lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    MyE gratuluje :* bardzo dobre wiadomości z rana :)
    Super ze już jesteś z nami?

    Co było powodem ? Pisz :* :)

    Lekarz pierwsze o co zapytał to o poprzednią ciążę i powód dlaczego była leżąca i zagrożona. Powodem była moja wada wątroby a jak wiadomo wątroba nie lubi wysiłku. Mam na głowie cały dom i jestem aktywna jeśli chodzi o ćwiczenia. Lekarz tylko pokiwał głową i wytłumaczył ładnie, że organizm nie mógł pozwolić dzidzi na zamieszkanie w brzuszku w którym nie ma do tego warunków. Organizm reagował obronnie i sam decydował, że to nie odpowiedni czas i nie da rady na takich obrotach (przy chorej wątrobie) dbać o mnie i o dziecko, dlatego pozbywał się ciąży. Obowiazki domowe wykonywałam więc "na raty" i skończyłam z ćwiczeniami. Beta w końcu pięknie rośnie <3 Lekarz zbadał nas tak czy inaczej i mówi, że przy takich parametrach (wzorowe nasienie i potrójna owulacja) to będą bliźniaki jak nic :D Udało się tak jak mówił "od strzała" czekamy więc czy bliźniaki z tego będą :D

    Bianka87, Bluebell1984, olciaa, Ink@, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mye gratulacje a to inseminacja była? W którym tyg jesteś?

    MyE lubi tę wiadomość

‹‹ 2212 2213 2214 2215 2216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ