X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza nic sie nie martw, po prostu troche czasu widocznie potrzebuje Twoj organizm zeby mu dopasować odpowiednia dawkę. Dziewczyny kilka cyklu biorą clo i dopiero zaskakuje, u Ciebie tez tak bedzie! Rozumiem rozgoryczenie ze to juz nie w tym cyklu, tak jak Bluebell pisze, napij sie, wyluzuj jak mozesz i w następnym pewnie juz zaskoczy :) tez nie przestaje kciuków trzymac.

    Myszeczka, Kate, biorę pod uwagę ze moje cykle mogłyby wariować po poronieniu ale jednak pierwsze dwa były jak w zegarku, 32 dni czyli tak jak przed. Dlatego sie dzisiaj zdziwiłam. To plamienie u mnie było tylko chwile rano i od tamtej pory cisza. Wiec narazie sobie mowię ze moze implantacyjne i tego sie trzymam :D nie nakręcam sie oczywiscie ale pozytywne nastawienie u mnie nieraz cuda działało wiec liczę jeszcze na dwie kreseczki w tym cyklu :)

    Marlena24, Bluebell1984, caroline29 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza kochanie nie martw się nie w tym to w przyszłym cyklu w końcu się napewno kochana uda :-* nie zalamuj się kochana :-* chodź do mnie piekę całą kaczuszke z jabłkami chodź najemy się napijemy chodź skarbie nie smutaj męża mojego wygonimy a Ty weź dzieci i się jakoś pomiescimy w tym moim ciasnym mieszkanku a co tam praca dla Ciebie nie pójdę jutro :-*

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy Dombrusia czy Myszeczka pisały o kłuciach w pochwie. Ja właśnie od godziny coś takiego czuje. Dziwna sprawa :( Jak to się skończyło? Samo przestało?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 16:31

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Nie wiem czy Dombrusia czy Myszeczka pisały o kłuciach w pochwie. Ja właśnie od godziny coś takiego czuje. Dziwna sprawa :( Jak to się skończyło? Samo przestało?
    Ja miałam skończyło się tak jak się zaczęło nagle,ale z pochwy przeszło na jajniki na jeden dzień i nawet w pewnym momencie ukulo tak że w tylku poczułam . A nie pamiętam kiedy się skończyło jakoś przed samą @

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Ja miałam skończyło się tak jak się zaczęło nagle,ale z pochwy przeszło na jajniki na jeden dzień i nawet w pewnym momencie ukulo tak że w tylku poczułam . A nie pamiętam kiedy się skończyło jakoś przed samą @
    Mi już chyba przechodzi

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczynki że możliwe że kiedyś załapie. Tylko moja gin mówi że trzy dni wystarczy a Olciaa i inne dziewczyny biorą to 4-5 dni.
    Po drugie... Mi bez CLO rosły pecherzyki a od kiedy zaczęłam brać to coś słabo rosną.

    Bluebell pociesze Cie ze ani palić ani pić nie będę. Jakoś przeżyję tą tragedię na trzeźwo ;)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Mi już chyba przechodzi
    Mi też się tak wydawało dopóki nie włożyłam palca do środka uczucie było zbliżone do tego jakbym się paznokciem zadrapala ( a wtedy jeszcze nie miałam paznokci :-)

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili podoba mi się twoja wersja niech tak zostanie i oby byly te kreseczki :) :) :)
    Zuza Glowa do góry w następnym cyklu będą piękne pęcherzyki :)

    Lili91 lubi tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Chciałam tylko szybko napisać, że test ciążowy był DARMOWY, dostałam w gratisie parę miesięcy temu za zamówienie od groma testów owulacyjnych, także nie jest mi go jakoś żal :P Jakbym sama go kupowała to wierzcie mi, że byłoby mi go szkoda na 10dpo i do tego jeszcze na wieczór :)
    Robiłam wieczorem 10dpo, tak, wiem, że nie robi się wieczorem, ale po powrocie do domu jakoś tak przypomniałam sobie o tym teście i byłam ciekawa, co wyjdzie.

    Dziś mam drastyczny spadek na @, także czekam, póki co nie mam nawet plamień, ale czuję "wilgotno" jak na @.
    ***
    Mye kochana, GRATULUJĘ :*

    509a8970bc8335d9636f82604b4ddd68.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 18:18

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:23

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza kurna szkoda ze tę pecherzyki takie leniwe ślę fakt każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na leki zobaczysz z zwiększa dawka urosną tak jak trzeba nie trać kochana wiary dasz radę zobaczysz jakie Ci w przyszłym cyklu pęcherza urosną :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Zuzinka, bo Ty silna babka jesteś :*
    Może organizm musi się przyzwyczaić do tego, że jedzie na wspomaganiu teraz. Tak jak dziewczyny piszą, że czasami parę cykli potrzeba żeby stymulacja zaskoczyła.
    A dlaczego w ogole wdrożyła CLO jeśli wczesniej ładnie rosły?

    Bo były słabej jakości ponoć ;)
    Ja już nic nie wiem...
    Kochane w tej chwili dla mnie zrobienie dziecka to czysta magia ;)
    Choć powiem Wam, że wolę się dowiedzieć 13 dc że nic z tego niż czekać całe 28 dni w niepewności :)

    Dombrusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczór dziewczyny ;* Dziś taka piękna pogoda, że cały dzień na dworze byliśmy. Młoda zagoniła starego do kopania ogrodka, bo przecież co ona będzie jeść jak pomidorków nie posadzimy :P Więc tata kopał, młoda wyciągała glizdy i karmiła je ciastkami a ja leżałam w hamaku :D

    Zuza. Kochanie ściskam mocno i uciekam lulu <3

    olciaa, Ink@, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Bo były słabej jakości ponoć ;)
    Ja już nic nie wiem...
    Kochane w tej chwili dla mnie zrobienie dziecka to czysta magia ;)
    Choć powiem Wam, że wolę się dowiedzieć 13 dc że nic z tego niż czekać całe 28 dni w niepewności :)
    Kochana musi się udać w następnym cyklu...a co to znaczy że słabej jakości...nie rozumiem tego jak po usg można to poznać to dla mnie zagadka...rezerwę masz jak najbardziej w porządku bo masz 3.2 a ja bezdzietna 5! Nie rozumiem tego... mam nadzieję że Twoja lekarka wie co robi i co mówi tule Cię kochana właśnie zjechalam męża że śpi cały dzień ze ma se wsadzić rower pod tyłek i jechać na przejażdżkę bo nic dziwnego że nie ma dziecka skoro on taki leniwy to co dopiero żołnierze!!! Po prostu im się nie chce walczyć!!!! Jaki Pan taki Kram....ehhh z tymi chłopami ....

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:23

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami na forach czytam, ze pecherzyki sałatek jakości to takie które pękają za małe, albo gdy pękają zbyt duże. Ale jaki jest to pęcherzyk za mały i za duży to zdania są podzielone i zależą od lekarzy.
    Zuza pecherzyki Bluebell polecam, bardzo dobrze wychowane :)

    Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:35

    olciaa, Wojcinka, Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 27 marca 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Czasami na forach czytam, ze pecherzyki sałatek jakości to takie które pękają za małe, albo gdy pękają zbyt duże. Ale jaki jest to pęcherzyk za mały i za duży to zdania są podzielone i zależą od lekarzy.
    Zuza pecherzyki Bluebell polecam, bardzo dobrze wychowane :)

    Dokładnie takie ponoć miałam. Ale teraz ich wcale nie mam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Dokładnie takie ponoć miałam. Ale teraz ich wcale nie mam ;)
    No to nieźle ale clo z tego co ja czytałam powinno pomóc na pęcherzyki...ja dostaje na ich wzrost właśnie ten steryd. I widzisz u mnie też nic :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki. Wstałam i doszukałam sie dla was dokładnych wyników mojej bety, tak jak prosiłyście ;)
    Wczoraj już naprawdę nie miałam siły.

    22.03 - 9dpo - 25
    24.03 - 11dpo - 47

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 07:12

‹‹ 2221 2222 2223 2224 2225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ