X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic dziewczynki wracając do forum rozpoczęłam starania w tym cyklu 3krotnie wczoraj :-D także tego ekhm hehe mąż musiał mieć jakiś bardzo dobry dzień na to hihi,palić palę dalej ale dzisiaj już przed pierwszym papierosem zjadłam śniadanie :-) teraz jadę z teściową do lekarza odezwę się później buziaczki :-*

    Wojcinka, Bluebell1984, myszeczka89 lubią tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te jestem :) co prawda nie udzielam sie czesto ze wzgledu na brak czasu ale staram sie byc na biezaco. Ja juz nie moge doczekac sie @ bo mam nowe leki i chce zobaczyc jak zadzialaja teraz jeszcze swieta wiec nie wiem jak z monitoringiem ale to problem mojego gina :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Już Wam to pisałam ale mnie olalyscie :P

    Weź!!!! Jak byśmy mogły Cię olać???? NIGDY!!

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    No nic dziewczynki wracając do forum rozpoczęłam starania w tym cyklu 3krotnie wczoraj :-D także tego ekhm hehe mąż musiał mieć jakiś bardzo dobry dzień na to hihi,palić palę dalej ale dzisiaj już przed pierwszym papierosem zjadłam śniadanie :-) teraz jadę z teściową do lekarza odezwę się później buziaczki :-*


    A ja Dwa tygodnie nie pale ani przed ani po śniadaniu :)

    Bluebell1984, Natka2, Wojcinka, Lili91, myszeczka89, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    oho tusia zawitała z resztą szpiegów? haha powodzenia! ;)

    Natka weź się ode mnie odpier... sama wiesz co.
    Odeszłam z forum już dawno a od wczoraj kasuje swoje posty bo nie chcę być na forum gdzie są takie panny między innymi jak ty!
    Nie uważasz że tym co robisz pokazujesz jak jesteś pusta?

    Nigdy nikomu nic złego nie napisałam ale przeginasz trochę twoje szpiegostwo nie wyszło chyba bo myślałaś że ja tu coś pisze albo szpieguje z innymi osobami? To wyobraź sobie że muszę Ciebie zaskoczyć bo mam dużo ciekawsze rzeczy niż siedzenie 3/4 dnia na forum jak np ty. Nie mialam nawet chęci zaglądać do was. Wiadomości jak oczerniacie innych użytkowników dostawałam co jakiś czas od osób które nadal na forum się wypowiadały i nie była to Agnieszka dziwne co?

    Nie jestes tak sprytna jak myślisz ale mam to głeboko gdzieś co myślisz co piszesz tylko myślę że warto napisać żebyś trochę przystopowała, bo oczernić kogoś jest bardzo łatwo.

    Popis dałaś najlepszy beszczelnie na forum pisząc o ANNIE 1881? Nie pamiętam dokladnie nicku gdzie napisałaś że wkurza ciebie ona bo napisała że fajnie jest się tu udzielać a pisze na innym temacie. Weź dziewczyno puknij się w głowę. Sama teraz to robisz pisząc gdzieś na innym temacie.

    Kuchcinka żeby nie było ci przykro twoja luteina trafiła do szpitala nie chciałam wtedy nic pisać ale mój mąż załatwił mi receptę od lekarza na większą ilość i miałam swoją a twoje opakowanie poszło do szpitala także nawet jej nie użyłam. .
    A co do moich postów to mogę pisać z kim chcę lubić posty kogo chcę i to chyba nie jest twoja sprawa ale fajnie że masz tak nudne życie że chodzisz i szpiegujesz wszystko i wszystkich dookoła kto komu co polubił albo skomentował :)


    Forum popsuło się przez was przez to jak traktujecie ludzi z góry. Szkoda że nadal obwiniacie jakieś inne osoby nie patrząc na to z innej perspektywy ja odeszłam w styczniu bo już zaczynały się podziały, kłotnie wywyższanie która mądrzejsza i nie chciałam w tym wszystkim uczestniczyć.
    Fajnie że są tu jeszcze normalne dziewczyny, które mają do tego forum trochę inne podejście i czasem się odzywają.

    A teraz z łaski swojej nie pisz-cie więcej że ja się gdzieś udzielam że mam gdzieś swoich szpiegów bo daleko mi do takiej gównażerii i mam na prawdę dużo więcej ciekawszych zajęć.

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha bo bym zapomniała gratuluję wszystkim którym udało się zaciążyć od mojej nieobecności :)
    Życzę Wam spokojnej ciąży

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    A ja Dwa tygodnie nie pale ani przed ani po śniadaniu :)
    Zazdroszczę Ci samozaparcia :-) chętnie wzięłabym się za tabex albo desmoxan ale ja się po nim źle czuję zaraz mi ciśnienie skacze żołądek się odzywa i kręci mi się w głowie a może tylko tak mi się wydaje chyba powinnam przestać czytać ulotki :-(

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście usuwam je ale nie ze względu na to że przeczytałam a na to że napisała mi jedna z Was jak forum wygląda przez was właśnie więc na co tu moje same wypowiedzi i tak nie wiadomo o co teraz chodzi na forum..

    Ja to współczuje tobie... za mąż byś wyszła a nie oszukujesz wszystkich dookoła że męża masz. A na największe współczucie to zasługuje twoja rodzina o której sama nie raz źle się wypowiadałaś i o swoim synku który niestety ale zachowuje się tak przez niedojrzałość matki.
    A mi współczuć nie masz co nigdy nie narzekam na męża na dzieci źle nie mówię w przeciwieństwie do ciebie

    Bez pozdrowień


    P.S. Jesteś tak odważna to nie kasuj swoich wypocin

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Natalka18 Przyjaciółka
    Postów: 71 39

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    hahahaha no padlam na twarz ... :P albo na stopy :P
    Tak Martyna pada na stopy hahahahahaha :D

    uwo9kw7izp2s44s1.png
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo co tu się dzieje..

    Natalka18, Wojcinka lubią tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Zazdroszczę Ci samozaparcia :-) chętnie wzięłabym się za tabex albo desmoxan ale ja się po nim źle czuję zaraz mi ciśnienie skacze żołądek się odzywa i kręci mi się w głowie a może tylko tak mi się wydaje chyba powinnam przestać czytać ulotki :-(
    Dombrusia trzymam kciuki żeby w końcu się udało :) z reszta jak zajdziesz w ciąże to i tak będziesz musiała od razu życic wiec w sumie czemu nie już teraz :P wiem łatwo powiedzieć hehe No ale mam nadzieje ze w końcu uda Ci się zerwać z tym paskudnym nałogiem.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia, skoro już jesteśmy w temacie "dojrzałości"... wywlekanie argumentów o rodzinach i dzieciach jest naprawdę słabe.

    sheerah24, Wojcinka, Zuza33 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Dombrusia trzymam kciuki żeby w końcu się udało :) z reszta jak zajdziesz w ciąże to i tak będziesz musiała od razu życic wiec w sumie czemu nie już teraz :P wiem łatwo powiedzieć hehe No ale mam nadzieje ze w końcu uda Ci się zerwać z tym paskudnym nałogiem.
    W sumie masz rację pomęczyć się teraz te kilka dni to powinnam dać radę w porównaniu z 9 miesiącami to będzie pikuś....tak mi się wydaje...hehe

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Tusia, skoro już jesteśmy w temacie "dojrzałości"... wywlekanie argumentów o rodzinach i dzieciach jest naprawdę słabe.

    Odpowiedziałam na wypowiedź waszej koleżanki która porusza temat mojej rodziny, dlatego też napisałam żeby nie kasowała swoich obraźliwych wpisów o mojej rodzinie jak jest na tyle odważna żeby coś napisać bo w mojej rodzinie wszystko jest ok i uważam że nie mam się czego wstydzić tym bardziej że nigdzie nie pokazuje niedojrzałości o którą wasza koleżanka mi przypisuje ;)
    No szkoda że skasowała szkoda

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestańcie dziewczyny, taka szarpanina nie ma sensu.
    Tusia a u ciebie wszystko ok? Udało się wreszcie z tego co widzialam na wykresie tak?

    Dombrusia dasz radę!
    Nie wiem czy wam pisałam jak ja rzucałam palenie? Poszłam na biorezonans magnetyczny hahaha
    teraz mnie to śmieszy jak sobie przypomnę procedurę bo wyglada to tak:
    wypalasz fajke przed i przynosisz pani dr kiepa
    pani dr umieszcza kiep w maszynie, zaklada ci obrecz metalowa na głowę i kladziesz ręce na taką metalową plyte
    po czym włączają prąd i te fale mają sprawić że nasz mózg nie będzie wywoływam w ciele uczucia glodu nikotynowego
    smiejcie sie lub nie ale kuźwa to działa :D byłam dwa razy bo pani mi powiedziala, ze pierwsza fajka po tym zabiegu będzie okropna ale każda kolejna najlepsza na świecie i ze jesli sie zlamie to bede palic wiecej niz wczesniej. Ja strasznie chcialam sprawdzic czy ma racje i kurde miała.
    Ale za drugim razem już świadomie rzuciłam, i w sumie nie palę ( no przed ciążą czasem okazyjnie do piwka, ale nie nalogowo)

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Tusia a u ciebie wszystko ok? Udało się wreszcie z tego co widzialam na wykresie tak?



    Tak udało się jest wszystko ok ;)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Tak udało się jest wszystko ok ;)

    Cieszę się w takim razie.
    Spokojnej ciąży!

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Cieszę się w takim razie.
    Spokojnej ciąży!
    Viriki...

    Zuza33, 19ina90 lubią tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    jakbys byla normalna to od stycznia bys nas nie sledzila. mowisz ze odeszlas, a ciagle tu siedzisz pod roznymi nickami. Na cholere? Zajmij sie dziecmi mezem i daj normalnym ludziom zyc.

    Przykro mi ze nie przeszlas na fioletoa strone, niestety , ale starczy juz tych grozb, tego obrazania. Zamknij swoja dzialalnosc, nikt nie pisze nic do Ciebie, nie szpieguje cie w internecie to po co ty to robisz? czy ja wypisuje do twoich facebookowych znajomych ? czy ja obrazam twoje slubne zdjecia ktore tu wstawialas ? myslisz ze mozecie sobie tak bezkarnie ze swoimi przyjacioleczkami zatruwac nam zycie ? Naprawde trzeba miec nierowno pod sufitem zeby od stycznia sie w to bawic. Kobieto ile ty masz lat, 15? Ty masz w ogole dzieci ? co ty tu w ogole robisz, skoro w styczniu odeszlas ?
    macie zal ze sowim teamem bo nie zaciazylyscie i wielce obrazone ucieklyscie z forum, ale dalej nas czytacie i obrazacie. Czy Ty slyszysz jak to brzmi ?
    Nikt ciebie tu nie potrzebuje, a jesli ty potrzebujesz nas to przykro mi, ale nic od nas nie dostaniesz.


    Jesteś nienormalna co potwierdza nie jedna osoba z forum po raz kolejny napiszę że od stycznia wczoraj weszłam tu pierwszy raz :D

    W dupie mam to co piszesz bo mnie to nie dotyczy a te swoje domysły snuj dalej :D

    Przypomne że to ty bałaś się przyznać że masz dziecko.
    ja nic nie ukrywałam.
    I do nikogo nic nie piszę ale fajnie że myślicie o mnie widać jakie jesteście na prawdę podejrzewając każdego po kolei o takie rzeczy...

    Dziwię się że w momencie kiedy była już taka akcja na forum i stanęlam razem ze wszystkimi odrazu nie podejrzewałaś mnie czy kogoś z nas o te teksty...

    A jak nie wiesz co tu robię to naucz się czytać ze zrozumieniem chociaż widzę że w twoim wypadku to masz z tym duży problem.
    na twoja stronę nigdy bym nie przeszła nawet jakbym i w grudniu zaszła w ciążę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 12:52

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Cieszę się w takim razie.
    Spokojnej ciąży!


    Dzięki ;)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
‹‹ 2258 2259 2260 2261 2262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ