X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Ja te jestem :) co prawda nie udzielam sie czesto ze wzgledu na brak czasu ale staram sie byc na biezaco. Ja juz nie moge doczekac sie @ bo mam nowe leki i chce zobaczyc jak zadzialaja teraz jeszcze swieta wiec nie wiem jak z monitoringiem ale to problem mojego gina :)
    Ewelina Mikołaj zawiodl ale zajączek wielkanocny nie zawiedzie :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny dajcie już spokój....

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam czego się wstydzić zdjęcia nie są niczym strasznym a w momencie gdyby ktoś je wykorzystywal i to czy wrzucalas coś czy nie to nie jest problem dojść kim jesteś. Internet nigdy nie jet anonimowy.
    A ja na szczęście żadnej akcji nie odwalalam także z laski swojej nie obrażaj mnie więcej bo sobie tego nie życzę nie masz na mnie nic czym mogłabyś mnie w ten sposób oczerniac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 15:57

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Viriki...

    Martynka, dziewczyna napisała, ze sie udało to jej pogratulowałam. W czym problem?
    Może i jestem naiwna, ale naprawdę internetowe szitsztormy mnie nie interesują

    Marlena24, Tusia_87, isi_87 lubią tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • Natalka18 Przyjaciółka
    Postów: 71 39

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Marti Jej nie trzeba obrazac :) Bo sama dała sobie taki obraz tu na forum wiec wykasowanie wszystkich postow nic nie da :) Ja tez żegnam i Pozdrawiam :)

    uwo9kw7izp2s44s1.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka obraziła mnie i moja rodzine wiec dostała pocisk proste nie dam się obrazac nikomu a od mojej rodziny to wara.
    Jak jest taka cwaniara co kasuje zaraz post to nie moja wina. Taka wyszczekana.

    Viriki one myślą że ja ściemniam widziałam posty jak że mnie sie smieja obrazają nie tylko na forum itd ale po mnie to jak po kaczce bo nie warto się takimi ludźmi przejmować w ogóle. Serio jak ktoś zna swoją wartość to się nie przejmuje ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:35

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Ewelina Mikołaj zawiodl ale zajączek wielkanocny nie zawiedzie :)


    A moze cos wyskoczy z kapelusza :) :) a Ty jak sie czujesz ciezko juz chyba z brzuszkiem :)?

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    A moze cos wyskoczy z kapelusza :) :) a Ty jak sie czujesz ciezko juz chyba z brzuszkiem :)?
    Nie wiem czy czytałaś bo jestesmy w szpitalu ale dzis wychodzimy :)

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Nie wiem czy czytałaś bo jestesmy w szpitalu ale dzis wychodzimy :)


    O tak faktycznie wybacz umknelo mi z pecherzem mialas problemjak dobrze pamietam? I jak tam sie czujecie juz lepiej ?

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BAJKA

    dot. fibrynogenu.

    - ja miałam po prostu zaznaczone badanie dotyczące określania stopnia krzepliwości (pisało INR, plus czas krzepnięcia). Wyszło mi ponad normę, (nieznacznie, ale bywa, ze w poronieniach znaczenie maja nawet mikrozakrzepy jakie powstają w dopływie płynów do płodu). Dostałam heparyne i acard. Pomaga w tej ciązy (brałam to w cyklu, w którym zaszłam - od początku). Możliwe, że wynik dot. fibrynogenu to jest to samo o czym ja piszę tylko inaczej nazywane.

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:07

  • Mi_LenkA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za Tusia. A wy się zastanówcie dobrze bo te które miały wstęp na elitarne forum już dawno dostały zaproszenie. Teraz sprawa wyszła na jaw i nagle reszte tez zaprosza. Zastanówcie sie... ile za Ewelina biegły zeby zaproszenie przyjęła żeby jej dać namiary na nowe lepsze forum. A wam ani słowa nie pisneły. Wierzcie im dalej. Robią wam wodę z mózgu i manipulują wami jak chca.

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_LenkA wrote:
    Ja jestem za Tusia. A wy się zastanówcie dobrze bo te które miały wstęp na elitarne forum już dawno dostały zaproszenie. Teraz sprawa wyszła na jaw i nagle reszte tez zaprosza. Zastanówcie sie... ile za Ewelina biegły zeby zaproszenie przyjęła żeby jej dać namiary na nowe lepsze forum. A wam ani słowa nie pisneły. Wierzcie im dalej. Robią wam wodę z mózgu i manipulują wami jak chca.

    Ja jestem za Kaczyńskim i jego kotem

    Viriki, Wojcinka, Charlutek lubią tę wiadomość

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Ja jestem za Kaczyńskim i jego kotem

    Ja jestem za Zuzą i jej psem <3

    Zuza33, Wojcinka, Charlutek lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Ja jestem za Zuzą i jej psem <3

    No i fajnie.... <3

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • Mi_LenkA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A natka i martynka całe dnie na forum. Wy sie trochę dziećmi zajmijcie bo aż szkoda. Matki caly dzien z nosem w telefonie a dzieci same sobie zostawione i jeszcze drugie sobie zrobiły. Zajmijcie się tymi co macie. Posprzatajcie, obiad dzieciom dajcie. Tego nie zrobicie z telefonem w reku. Natka ty to juz w ogole... jeszcze sobie kota wez zeby tylko synowi czasu nie poswiecac. Żal tych dzieciaczków.

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    omg. co tu się dzieje, aż cieżko uwierzyć.

    Ja w piatek mam wizytę w związku z laparoskopią i na prawdę się tego boję. Ewelinka a możesz mi powiedzieć czy oni to jakoś mechanicznie przepychają tymi mikronarzędziami, czy przepuszczają nadal płyn z wielkim ciśnieniem, bo nie mogę znaleźć nigdzie jak oni to dokładnie robią. :)
    Z drugiej strony wyczytałam że bede wiedzieć na czym stoję bo zobaczą całe wnętrze. Czasami się zastanawiam czy nie za szybko podejmuję kroki. Tak naprawdę z tych 5 cykli 2 nam odpadły bo tak jak juz kiedys pisałam, były nietrafione. A nóż bez tych wszystkich rzeczy może udałoby się jakoś cudem zajść. Sama nie wiem.

    Marlenka z tego co zrozumialam lekarza to pod cisnieniem cos puszczaja u trzy razy probowal przez lewy i nic wiec nie robil nic glebiej bo nie chcial nic uszkodzic prawy naszescie drozny w sumie dokladnie nie wiem co oni rovili bo spalam :) ale moze inni lekarze cos jeszcze robia. Powiem Ci ze ja zaluje ze tak pozno mi zrobili bo tyle cykli na marne a tak wiem na czym stoje. Naprawde nie martw sie lepiej zrobic i wiedzoec na czym sie stoi

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_LenkA wrote:
    Ja jestem za Tusia. A wy się zastanówcie dobrze bo te które miały wstęp na elitarne forum już dawno dostały zaproszenie. Teraz sprawa wyszła na jaw i nagle reszte tez zaprosza. Zastanówcie sie... ile za Ewelina biegły zeby zaproszenie przyjęła żeby jej dać namiary na nowe lepsze forum. A wam ani słowa nie pisneły. Wierzcie im dalej. Robią wam wodę z mózgu i manipulują wami jak chca.


    Ja nie wiem o co chodzi ale ja naprawde nie wiedzialam ze ktos mi pisal zaproszenia i milo mi ze dziewczyny mi to uswiadomily :)

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza wrote:
    BAJKA

    dot. fibrynogenu.

    - ja miałam po prostu zaznaczone badanie dotyczące określania stopnia krzepliwości (pisało INR, plus czas krzepnięcia). Wyszło mi ponad normę, (nieznacznie, ale bywa, ze w poronieniach znaczenie maja nawet mikrozakrzepy jakie powstają w dopływie płynów do płodu). Dostałam heparyne i acard. Pomaga w tej ciązy (brałam to w cyklu, w którym zaszłam - od początku). Możliwe, że wynik dot. fibrynogenu to jest to samo o czym ja piszę tylko inaczej nazywane.

    Teraz właśnie patrzę i resztę mam ok ten INR też, jutro dowiem się od mojej gin co o tym sądzi a acard przydał by się na mój puls no ale to już lekarz zdecyduje

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:07

‹‹ 2259 2260 2261 2262 2263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ