X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catedra dziękuję ja za was wszystkie trzymam kciuki. Od kad jestem tu na forum tak jakoś bardziej martwię się o was niż o siebie. Boże ile ja sie na modle w intencji Majci i Cccierpliwej i was wszystkich szok.

    KLM89, Catedra lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ateistką i w nadprzyrodzone siły nie wierzę, ale każdą formę wsparcia bardzo doceniam i bardzo dziękuję :*

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 8 lipca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w domu.. Całe szczęście, bo jakieś 2h temu dostałam @.. Dwa dni za szybko :/ Boli jak cholera.. Jutro i w poniedziałek mam wolne, planowałam zrobić mamie niespodziankę i pojechać do niej, ale znowu nigdzie się nie ruszę.. Całe szczęście, że Mąż poszedł do pracy po południu, jestem sama. Lubię być sama w pierwszy dzień, bo wtedy to boli jakby bardziej, kiedy ktoś do mnie mówi..

    Mama chłopaków, no dobrze, zatem czekamy dalej, do poniedziałku :D

    KLM, myślę, że hormony robią swoje.. W końcu prawie większość z nas jest na podobnym etapie. No właśnie, muszę spojrzeć na tablicę, jak tu się sprawy mają, bo nie wiedziałam, że dziś już 8..!

    Catedra, bidulko, nie wiem co poradzić na ząbka dodatkowo.. Ostatnio sama to przeżywałam, jak mi plomba wypadła.. Nic tylko szybko szukać dentysty.. cholerka.. Najważniejsze, że zgoda jest :) Trzymam teraz kciuki, niech chłopaki płyyyynąąą do ślicznie pachnącego konwaliami jajeczka :)

    Ale lunęło.. Idę się położyć..

    PS: Czarna, działasz tam? ;) pogoda sprzyjająca na tulaski :D

    KLM89, Catedra lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 8 lipca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catedra kup sobie w aptece DentoseptA działa cuda przy bolących zebach

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 8 lipca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż, będąc razem w sklepie stwierdził ,że oglądam sie za słodkim , bo racja co chwila czytałam jakąś etykietę czegoś słodkiego :p czyli prawdopodobnie dostanę okres :( Jak on juz zauważa pewne zachowania w moim cyklu . Smutne to ale prawdziwe :/ obawiam się ,że moze miec racje :( Tym bardziej mi zle :( Zaczynam świrować bo boje sie ćwiczyć , ze mogę zaszkodzić tym skakaniem ewentualnemu zagnieżdżeniu , a ja jak ćwiczę to na maksa ... oj kobitki co to sie ze mną dzieje :/

  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia, oby @ szybko poszła w cholere aż na kolejne 9 miesięcy :*

    Mama chlopakow, u mnie Dentosept nie zdaje egzaminu. :( Na ból jako plukankę stosuję Eludril i chyba jutro przejdę się po niego do apteki. :(

    KLM, a może jednak w tym cyklu te słodkości nie na @,a na dzidziusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 19:32

    KLM89, MajciaC lubią tę wiadomość

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 8 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catedra , bardzo bym chciała , oj bardzo :) ale mysle ,ze zarodek, jak w ogóle jest , nawet nie zdołał sie jeszcze zagnieździć wiec zachcianki raczej nie z tego :/ ale taki mam plan ,ze jeżeli kiedykolwiek sie uda to zero słodyczy poza oczywiście owocami - zobaczymy czy mi sie to uda :p ach marzenia ^^

    Catedra, MajciaC lubią tę wiadomość

  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan jest dobry, ale obie dobrze wiemy jak trudny w realizacji :D

    KLM89 lubi tę wiadomość

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj nieźle zdenerwowałam... Jakiś mądry rodzic wypuścił na spacer z niemałym psem dzieciaki w wieku 6-8 lat. Ten pies zerwał im się ze smyczy, przebiegł przez ulicę i wystartował z zębami do moich psów. Musiałam je rozdzielac i do tej pory nie wiem jak to zrobiłam, biorąc pod uwagę, że jeden z moich czworonogów waży zaledwie 4kg mniej niż ja... :/

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A No ! I to bez ciąży a co dopiero w trakcie , jak hormony swoje ,a głowa swoje :p

    Catedra lubi tę wiadomość

  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedna , współczuje :/ bezmyślnych ludzi nie brakuje oj nie :/ dobrze ,ze udało sie rozdzielić , a z psiakami wszystko ok ?

  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sunia tamtej psince kitke potargała :p a tak poza tym moim nic się na szczęście nie stało. Dzieciaki za to strachu się najadly... Dziewczynka wpadła w taką panikę, że aż mi się jej szkoda zrobiło :(

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj :/ naprawdę współczuje ...

  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę robić kolacje :) dziś naleśniki. Farsz ze szpinaku, kurczaka, sera żółtego i fety :)

    KLM89 lubi tę wiadomość

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane. jakoś nie mam humoru. Tak od czwartku mnie trzyma ; (mama chłopaków ja też się ciągle modlę za nas wszystkie ;)głęboko wierzę że tam u gory jest plan dla każdej z nas i to ze teraz się dzieje jak sie dzieje ma jakiś sens i tak poprostu musi być.... mówię tak sobie cały czas ale czasami ciężko mi jest w to wierzyć. i właśnie teraz jest ten czas ; (

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 8 lipca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka, przytulam mocno. Jutro będzie nowy dzień, nowe szanse i możliwości, a wraz z nimi i humorek na pewno się poprawi :)

    KLM89 lubi tę wiadomość

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 8 lipca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Lerka mam ten sam wisielczy humor cale popołudnie przepłakałam siedzę pod kocem i ryczę jak male dziecko

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 lipca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak humory dzisiaj? U mnie nie za ciekawie jakos slabo sie czuje, goli mnie glowa a dzis jeszcze mamy slub i wesele przyjaciela, pasowaloby miec dobry humor a ja jakos ledwo chodze nic mi sie nie chce :-(

    Ja rowniez za Was sie modle i licze, ze jestesmy tu po to by jedna ciagnela za soba druga, bysmy wszystkie mogly tulic swoje maluszki :-)

    Czarna jak tam starania?

    MajciaC, KLM89 lubią tę wiadomość

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja dziś strasznie cierpię.. To są właśnie te chwile, kiedy zastanawiam się czy aby na pewno chcę jeszcze rodzić, bo skurcze mam tak silne jak na etapie porodu.. Do tego mi słabo tak bardzo, że leżąc czuję jak drży mi cale ciało.. No i do tego mdłości.. Porażka.. Wierzcie mi, gdyby nie fakt, że jednak chcę jeszcze dziecko prosiłabym o wycięcie wszystkiego by więcej nie mieć takich przygód..

    Poza tym Mąż jak na niedzielę przystało poleciał po coś na śniadanko, a mnie kazał z łóżka nie wstawać( tylko dlatego bym nie padła..).

    Poza tym wczoraj też mi było smutno.. Obejrzałam sobie kolejny raz " Pamiętnik" i na koniec jak zwykle się poryczałam, ale chyba mi nie uszło do końca..

    Melodyjko, dobrze, że idziesz na ślub, to takie piękne wydarzenie, pomyśl, jak szczęśliwi są ci ludzie, zabierz od nich trochę pozytywnej energii :)

    Dziewczyny, chyba musimy się trochę otrząsnąć, albo zapytać fachowca czemu nagle wszystkie tak źle się czujemy..

    Spróbuję jeszcze na chwilę przysnąć, znowu łapie skurcz, aż w kręgosłupie czuję.. :/

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 9 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U mnie humor trochę lepszy niż wczoraj ale mam etap "nic mi się nie chce" :/ i napad ochoty na słodkie , wczoraj mnie tak szczuło ale jakoś dałam radę ale dzisiaj rano poległam :/ Będę musiała to wyćwiczyć bo już mam wyrzuty sumienia :(

    Majcia , nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego bólu :( Czasami mnie trochę pobolewa brzuch czy plecy ale zawsze obchodzi się bez tabletki , najgorsze są dla mnie zawsze wzdęcia . Tulę :*

    MajciaC lubi tę wiadomość

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ