Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • lerka2016 Autorytet

Wysłany: 23 lutego, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas również bez zmian😁młody rośnie, pięknie się rozwija, mimo obciążeń, jakie ma w swojej historii🤦‍♀️walczymy z katarem regularnie co 1.5 miesiąca od września. Niedawno minął rok od naszego pierwszego spotkania 🙉nie mam pojęcia kiedy to minęło, 🙉🙉🙉🙉🙉 czy ktoś wie co u czarnej? Chyba powinna już być po wszystkim nie?

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 23 lutego, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lerka2016 wrote:
    U nas również bez zmian😁młody rośnie, pięknie się rozwija, mimo obciążeń, jakie ma w swojej historii🤦‍♀️walczymy z katarem regularnie co 1.5 miesiąca od września. Niedawno minął rok od naszego pierwszego spotkania 🙉nie mam pojęcia kiedy to minęło, 🙉🙉🙉🙉🙉 czy ktoś wie co u czarnej? Chyba powinna już być po wszystkim nie?

Super ze u was tak super Lerka a katar to chyba nieodzowna czesc dziecinstwa :)

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

• kondziomama Autorytet

Wysłany: 11 marca, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tytanowe !
    Jak tam ? Czuć u Was juz wiosnę? Bo u nas tak- nadchodzi wielkimi krokami!
    Chciałam Wam napisać o mojej przyjaciółce, która stara się 8 lat o drugie dziecko. Trylion badań, setki lekarzy, kliniki leczenia niepłodności, dziesiątki stymulacji, morze łez i brak diagnozy dlaczego się nie udaje. Wg lekarzy wszystko jest ok, nikt nie wie o co kaman.
    Po 8 latach wybrała się do naprotechnologa. Ten poświęcił jej 3h, zlecił kilka badań i bach - w końcu jest diagnoza. Nie możemy w to uwierzyć, że nikt przez 8 lat na to nie wpadł.
    Jej mąż miał super wyniki nasienia i nikt nie zagłębiał się czy nie ma głębszego problemu. A tu okazuje się, że ma tragiczne HBA. 8 lat kręcili się w kółko. Jak wiele z nas. Masakra ile czynników musi zagrać by powstało życie. Teraz wiedzą z czym walczą, choć walka będzie trudna.

Kondziomama
‹‹ 336 337 338 339 340
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego