X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna tule mocno :(. Myślałam, że @ nie przyjdzie. Jak wrócisz do domu to wyrzuć z siebie to wszystko i powiedz sobie, że jesteś tytanowe babka i nic Cię nie złamie. Teraz z clo musi się udać.
    Wszystkim się uda. Bo jak nie My/Wy to kto. Jak już kiedyś pisałam jesteście fajterkami i nic Was nie powstrzyma.

    MajciaC, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki :)

    U mnie dziś od rana wesoło, bo nie tylko córka ma dziś swoje święto ale również Mąż, no ma urodziny :) świętujemy od rana, choć nie za dobrze się czuję.. Boli mnie brzuch jak przed @.. Nie wiem czemu tak.. Muszę któraś z Was ma jakąś hipotezę na ten temat?

    Czarna, przykro mi, że przyszła ta franca do Ciebie.. Ale pamiętaj, że teraz będzie inaczej i pewnie pójdzie szybciej :) musisz być dzielna, bo jesteś Tytanową Babką i koniec kropka :)

    Poza tym też zajadam się ananasami, a od wczoraj również truskawkami, morelami i nawet jabłkami, chociaż za tymi ostatnimi nie przepadam ;)

    Życzę Wam wszystkim udanego Dnia Dziecka, dla wszystkich dzieci, które już z nami są, które będą i tym, które niedlugo się pojawią w Waszym i naszym życiu :) Czarna, a Tobie dużo siły i uśmiechu, pamiętaj, masz obok wspaniałego synka, który nie może widzieć smutnej mamy :)

    dłukachna, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    KLM dzięki <3
    Ja już chcę żeby praca sie skończyła... Chcę wrócić do domu i się wypłakać. Taką czuję potrzebę.
    Ale obiecuję że od jutra zaciskam zęby i walczę!!! Może przegrałam bitwę, ale jeszcze nie wojnę.


    Miałam podobnie , do ostatniej @ . Po prostu musiałam się wybeczeć i było mi lżej, teraz to była moja pierwsza @ przy której nie płakałam, jakoś coś od ostatniej @ we mnie pękło i nie było łez , od razu była myśl do lekarza i wyznaczamy datę zabiegu, od tej pory zaczął się u mnie cykl zmian , cykl zmian głownie w psychice :) Cieszę się ,że tak mi się zadziało - samo z siebie . Ulga niesamowita. I Wam Kochane też takiej ulgi życzę , co by nie miało być ,tak jest milion razy łatwiej :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3 WSZYSTKIE jesteście kochane :-D Z mojego płaczu nic nie wyszło. Tak jak piszesz Majcia, nie mogę pokazać smutku mojemu synowi. I to w taki dzień :-D Dopiero oderwałam sie od zabawy, bo dostał dwie gry więc trzeba było popróbować. Dobrze mi to zrobiło :-D
    A teraz muszę iść zobaczyć do mojej mamy czy ma dla mnie dużą pakę, haha, a co! też jestem dzieckiem :-D

    KLM89, MajciaC lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, mówiłam :D Ja Ci przepisuję to magiczne CLO! to samo, które miałam w tym cyklu!
    Także, odpoczywaj ostatnie dni, bo potem fasolka wymęczy :D

    Ja dziś mam taką ochotę na pulpety w sosie koperkowym.. mimo ogromnego zmęczenia stoję przy garach i kulam obiad :D choć w pracy przeszła myśl, żeby wziąć coś na wynos.
    Dzisiaj kupiłam sobie lecha free, więc popijamy z moim po piwku :)

    Miłego wieczoru kochane moje <3

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) przepraszam za kilka dni nieobecnosci ale musialam troszke dojsc do siebie po negatywnych testach ostatnio ale juz jestem znow gotowa do walki i w kolejnym juz cyklu

    Czrna 81, dłukachna, KLM89, Melodia__84, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welcome back Toonney :-D
    Dobrze że już jesteś :-D Razem odeprzemy siły wroga ;-) Ja tak sobie myślę że te nasze fasolki to takie ciepłolubne i czekają by mogły wyjść na świat na wiosnę :-D
    Kiedy termin następnej iui?

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito aż mi zapachniało tym koperkiem :-D Ja w ciąży z synem miałam non stop apetyt na pomidorową :-D Nawet jak pojechaliśmy do Zakopanego to tylko pomidorową jadłam, a mąż się śmiał że przynajmiej tania w utrzymaniu jestem haha.

    Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Toonney. Zwarta i gotowa do walki SUPER :). A my wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za kolejny cykl. Teraz to już musi się udać :).
    Inffinito mnie od słodyczy odrzuciło, ale nie mam jakichś smaczków na razie. Z córką to ciągle ogórki kiszone i kapucha. A na mięso patrzec nie mogłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 21:45

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z moją ciocią -taką młodą ciocią, która kilka lat temu też brała clo i mi poradziła że skoro dr kazała od 2 dc, to lepiej zacząć od jutra. No to zaczynam :-D Inffinito mam nadzieję że zdążyłaś mi te tabletki już zaczarować? ;-) Acha, zapomniałam dodać że ta moja ciotka po clo ma bliźniaczki :-D

    Martwi mnie że nie widać, ani nie słychać Pauli... Mam nadzieję że się trzyma. Może jeszcze do nas zajrzy.

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłukachna - o proszę, a mówią, że kwaśne to na chłopca :P a słodkie na dziewczynkę
    Ja teraz na czekoladę nie mogę patrzeć, jakies ptysie tam zjadłam ale takiej "czystej" czekolady nie przełknę
    Za to mięso <3 zawsze bardzo lubiłam, ale teraz obiad bez mięsa to nie obiad :D
    Znów dziennie mam tak, że do godziny 17 nie jestem w stanie zjeść nic konkretnego... tylko jogurty wciskam i wafle ryżowe, a ok 16-17 łapie mnie głód dopiero

    Czarna, zdążyłam zaczarować! :D wszystkie 5 tabletek! ( bo więcej nie będziesz potrzebować, na następne cykle) A na monitoring będziesz szła?
    Ja wam powiem z tymi bliźniakami.. jak mój się dowiedział, ze jestem w ciąży to mówi bliżniaki. wiecie jak to pytają " a jak myślisz, co będzie, syn, czy córka?" no to on wszystkim pepla, że on czuje, że bliźniaki będą :D no ja nie wiem co sobie ubzdurał, chyba myśli, że to by "magiczny strzał" haha, ale w sumie tydzień temu jego kuzynowi też się 2 bliźniaków urodziło :P

    dłukachna lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :) widzę, że plany działania są i to wielkie :) cieszę się, że wszystko idzie ku dobremu :)

    U mnie nadal słaba temp.. Już by podskoczyła, prawda..? Od następnego cyklu chyba zacznę mierzyć w innym miejscu.. Może będzie pewniejsza..

    Lecę jeszcze spać :D do później ;)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia spokojnie :) jeszcze ma czas zeby wyskoczyć w górę!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Dłukachna - o proszę, a mówią, że kwaśne to na chłopca :P a słodkie na dziewczynkę
    Ja teraz na czekoladę nie mogę patrzeć, jakies ptysie tam zjadłam ale takiej "czystej" czekolady nie przełknę
    Za to mięso <3 zawsze bardzo lubiłam, ale teraz obiad bez mięsa to nie obiad :D
    Znów dziennie mam tak, że do godziny 17 nie jestem w stanie zjeść nic konkretnego... tylko jogurty wciskam i wafle ryżowe, a ok 16-17 łapie mnie głód dopiero

    Czarna, zdążyłam zaczarować! :D wszystkie 5 tabletek! ( bo więcej nie będziesz potrzebować, na następne cykle) A na monitoring będziesz szła?
    Ja wam powiem z tymi bliźniakami.. jak mój się dowiedział, ze jestem w ciąży to mówi bliżniaki. wiecie jak to pytają " a jak myślisz, co będzie, syn, czy córka?" no to on wszystkim pepla, że on czuje, że bliźniaki będą :D no ja nie wiem co sobie ubzdurał, chyba myśli, że to by "magiczny strzał" haha, ale w sumie tydzień temu jego kuzynowi też się 2 bliźniaków urodziło :P
    To doczaruj jeszcze 15 bo ja biorę 4 dziennie :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    To doczaruj jeszcze 15 bo ja biorę 4 dziennie :-D


    O MATKO CZARNA TO U CIEBIE BEDA BLIZNIAKI

    MajciaC, dłukachna lubią tę wiadomość

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    To doczaruj jeszcze 15 bo ja biorę 4 dziennie :-D

    Jak to 4 dziennie?!?!?
    O matko :O To chyba trojaczków się dorobisz :D
    Ja brałam teraz 1 dziennie.
    Ale jak tak masz brać do szybko "doczarowuję" całą resztę!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze bliźniaki mogą być :-D
    Powiem Wam że mój strach ma dwa oblicza. Pierwsza rzecz to boję sie że i tak nic nie urośnie. Druga to że urośnie za dużo... W razie drugiej wersji nie podejmiemy się starań.

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Jeszcze bliźniaki mogą być :-D
    Powiem Wam że mój strach ma dwa oblicza. Pierwsza rzecz to boję sie że i tak nic nie urośnie. Druga to że urośnie za dużo... W razie drugiej wersji nie podejmiemy się starań.

    Sądzę, że to bardzo rozsądna decyzja :)
    Mi dziś w pracy też szwagier i koleżanka mówiła, że normalnie tak mi brzuch wywaliło jakbym była w 3 miesiącu jak nie dalej i że bliźniaki będą :D
    Śmiałam się, że jak wykraczą to będą przychodzić pilnować :P

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj bylam w klinice oddac krew i porecepty... balam sie ze beda dzwonic ze musze powtorzyc badanie bi hormony jeszcze nie spadly przez to ze wczoraj tylko plamilam ale na czerwono... zadzwonilam bo nie wiedzialam co mam robic ze wzgledu na to ze wiedzialam ze dzis sie @ rozkreci na calego ale ja do 12 w pracy a klinika dzis do 12:30 a w poniedzialek swieto u nas :/ kazaly panie przyjechac oddac krew itp i stwierdzily ze zobaczymy po hormonach czy to juz @ byla wczoraj... skoro sie do teraz nie odezwali (z wynikami z czwartku wieczora lub piatkowymi dzwonia po zamknieciu czasem i po 15) to znaczy ze wczoraj juz pewnie hormony ok i byla to juz @ mimo ze to tylko lekkie plamienie bylo... Dzis juz leje sie jak z kranu... Takze od jutra zaczynam Gonal...

    Czarna ruszamy w takim razie wspolnie od Dnia dziecka ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ruszamy :-D U mnie dzisiaj dosłownie Niagara ;-) Może to te ananasy z migdałami tak zadziałały.

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ