X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka gratuluję!!!
    Ja mam wkurwa niesmaowitego. Boziuniu rozpoczynam 28cykl starań :-( Why?

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi co u ciebie?

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak Wam minęła sobota ? Piękna pogoda nas rozpieszcza : ) ja teraz zobaczyłam trochę brązowych plam. Chyba zbyt wcześnie się cieszyłam :( odechcialo mi się wszystkiego. Boję się tej cp chyba najbardziej na świecie teraz....

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*

    Stokrotka, gratulacje! <3

    U mnie dalej cisza, @ nie ma, a to już 35dc... Sikałam dziś drugi raz, a co :D
    Zobaczyłam cień cienia cienia, ale dopiero po kilku godzinach, więc podejrzewam że test się utlenił czy coś... Ale moja brzydsza połowa też widziała, więc na szczęście plemniki nie rzuciły mi się jeszcze na mózg :D :D :D test był facelle paskowy (ten za 6.99 ;) ) macie z nim doświadczenia?

    Dla pewności w poniedziałek siknę sobie jeszcze raz :D

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Hej :*

    Stokrotka, gratulacje! <3

    U mnie dalej cisza, @ nie ma, a to już 35dc... Sikałam dziś drugi raz, a co :D
    Zobaczyłam cień cienia cienia, ale dopiero po kilku godzinach, więc podejrzewam że test się utlenił czy coś... Ale moja brzydsza połowa też widziała, więc na szczęście plemniki nie rzuciły mi się jeszcze na mózg :D :D :D test był facelle paskowy (ten za 6.99 ;) ) macie z nim doświadczenia?

    Dla pewności w poniedziałek siknę sobie jeszcze raz :D
    Dzezabella -super . Ja jednak wierzę że to nie zwidy i w poniedzialek wyjdą piękne grube krechy. Trzymam kciuki

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka gratuluję :*

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Czarnulka, jeszcze nie wiem co u mnie :) Dowiem się dzisiaj o 16:00 wszystkiego, mam nadzieję w klinice :)

    Byłam w środę u endokrynologa-ginekologa i na podstawie wszystkich moich badań zdiagnozowała mi PCOS i mówi, że dobrze, że biorę Aromek na owulację ale błąd, że nie biorę nic na pękanie pęcherzyków.. I to tak..

    Zobaczymy dziś w klinice, pewnie mi zrobi usg, mam 8 dc, może już coś rośnie.. I zobaczymy co on powie :) Mamy dylemat kogo słuchać :)

    Inseminacji na 99,9 % nie będzie w tym cyklu przez chlamydię i brak wymazu na dna chlamydii, a to jest obligatoryjne. Pewnie nas przeleczą.

    A co u Ciebie? Kiedy wyniki badań?
    Czekoladka. Dobrze że lekarz zdiagnozował co nie co. Teraz się trochę podleczycie i mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze. Że wkrótce się uda zafasolkować. Daj koniecznie znać co lekarz powiedział po wizycie

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) piękna pogoda

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było, pogoda rozpieszcza póki co, u mnie wczoraj było sprzątanie na maksa wiec za mocno pogoda sie nie nacieszyłam, ale okna prawie pomyte firanki wiszą czyste, małża jeszcze zagonie do dywanów i mozna powoli świętować. Dzis do teściów na obiad, bo tesciowa miała wczoraj imieniny.
    Co do spraw ciążowych, we wtorek rano wizyta wiec trzymajcie kciuki aby wielka tajemnica sie ujawniła w koncu ;) na razie czuje sie dobrze, kondycja powoli siada no ale bedzie jeszcze gorzej. Powolutku myśle o wyprawce zrobiłam pierwsze zakupy w hm takie w miarę neutralne, a majciochy dla starszaka ;) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a7c83e6847c.jpg

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisnia, Czarnulka <3

    Stokrotka, gratulacje :*

    Emidomi :( tule Kochana :*

    My bylismy w klinice w pt, w skrocie: mamy male szanse przy iui, ktorego i tak sie nie da zrobic w tym cyklu.. Mamy sie zglosic pod koniec cyklu na wizyte orzekajaca ale chyba podchodzimy od razu do in vitro.. Najgorsza jest walka z wiatrakami..

    Jeszcze nas podliczyli za dodatkowe badania, wymazy i wizyte, ze nam braklo tam kasy.. Placilismy gotowka, kartami i tak braklo.. Musialam szybko z rachunkow ossczednosciowych przelewac kase.. ;) ave koniec miesiaca

    Milego dnia <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladka przykro mi to słyszeć :( nadal jednak trzymam kciuki aby wszystko poszło zgodnie z waszymi oczekiwaniami ściskam ciepło <3

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco55 wrote:
    Dziewczyny, jak Wam minęła sobota ? Piękna pogoda nas rozpieszcza : ) ja teraz zobaczyłam trochę brązowych plam. Chyba zbyt wcześnie się cieszyłam :( odechcialo mi się wszystkiego. Boję się tej cp chyba najbardziej na świecie teraz....

    Masz na myśli pozamaciczną? Pytam, bo nie rozumiem skrótu.

    Ogólnie w pozamacicznej to jest - co do zasady - ból (często jednej strony brzucha i podbrzusza), a krew to żywo czerwona. Brązowe plamy niby się pojawiają czasami w pierwszych tygodniach ciąży.

    Postaraj się nie dołować, jeżeli masz możliwość ogarnij proszę lekarza, jeżeli nie - może przyspiesz wizytę.

    Ja na przykład nie żałuję, że miałam ciążę biochemiczną, czy wczesne poronienie - jak to tam nazwał to obojętne. W każdym razie brzydko brzmi, ale lepiej, żeby "nie chciało się urodzić", bo jest chore niż potem miało cierpieć, czasami tak jest lepiej. Tylko trzeba rozróżnić, czy mamy do czynienia z chorobą, bo mamy potencjalnie zdrowe jajko zapłodnione, czy z reakcją na potencjalnie chore.

    Spróbuj sobie wizytę wcześniej ogarnąć jakąś.

  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chodziło mi o pozamaciczna. Dwa lata temu nie miałam żywej krwi A właśnie takie nieładnie plamienie dlatego takie myśli. Jakoś specjalnie mnie nic nie boli, po prostu podczas podcierania są te brązowe plamy :(
    Wizytę mam we wtorek więc raczej marne szanse m to żeby udało mi się o 1 dzień wcześniej umówić.

    Ja gdyby to miała być biochemiczna też bym podeszła na spokojnie. Gorzej z tym że boję się kolejne operacji

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Czekoladka przykro mi to słyszeć :( nadal jednak trzymam kciuki aby wszystko poszło zgodnie z waszymi oczekiwaniami ściskam ciepło <3
    Pestka Kochana :) niech Ci nie będzie przykro, to dla nas bardzo dobra wiadomość :) poważna decyzja ale i ogromna nadzieja :) my się cieszymy :) <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco, musisz być dobrej myśli Kochana :) Musi być dobrze!!

    Coco55 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka, trzymam kciuki za wizytę <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Mała Mi Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Chciałam się poradzić...
    Bardzo czuję, że chcę mieć już dziecko.. rocznikiem mam 23 lata i jestem na 4 roku studiów dziennych.

    Tez macie taki silny instynkt?
    Tak myślałam czy może znajdą się tutaj jakieś staraczki na studiach..
    Nieraz sobię myślę, że mogłabym już zajść w ciążę i urodzić na 5 roku, np. w kwietniu.. na drugim semestrze mam mało zajęć, więc mogłabym spokojnie dojechać na te zajęcia te 2 dni w tygodniu na 3-4 godzinki...
    Prosiłabym o radę... może któreś i z doświadczenia :)

    To bardzo smutne czuć taką potrzebę, a nie móc jej zrealizować. Już od dawna czuję, że bardzo chcę być mamą !!! :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Chciałam się poradzić...
    Bardzo czuję, że chcę mieć już dziecko.. rocznikiem mam 23 lata i jestem na 4 roku studiów dziennych.

    Tez macie taki silny instynkt?
    Tak myślałam czy może znajdą się tutaj jakieś staraczki na studiach..
    Nieraz sobię myślę, że mogłabym już zajść w ciążę i urodzić na 5 roku, np. w kwietniu.. na drugim semestrze mam mało zajęć, więc mogłabym spokojnie dojechać na te zajęcia te 2 dni w tygodniu na 3-4 godzinki...
    Prosiłabym o radę... może któreś i z doświadczenia :)

    To bardzo smutne czuć taką potrzebę, a nie móc jej zrealizować. Już od dawna czuję, że bardzo chcę być mamą !!! :)
    Jesli twój chlopak mąż cgce tez dziecka to nie widzę problemu.ze wszystkim można dać sobie rade

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !!! Mam pytanko czy prolaktyna 9,8 zbadana w 6 dc to dobrze czy niedobrze????

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)

    Nie było mnie bo, byłam odpoczac nad morzem z mężem. Odpoczęłam i wracam do Was.

    14 cykl rozpoczynam pod hasłem : miej wyjebane a będzie Ci dane :)

    nie mierzę temperatury, nie robię testów owulacyjnych ....nie robię nic :)

    co ma być to będzie . Nie przeskoczę niektórych rzeczy.

    Gratuluję nowych fasolek.

    Dzezabella trzym am za ciebie kciuki kochana :)


    Czeko <3 <3

    Dzezabella, mysia09 lubią tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
‹‹ 4065 4066 4067 4068 4069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ