Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Sabi30 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 26 lutego 2020, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś ujemny wczoraj pewnie test wadliwy czekam na okres

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 26 lutego 2020, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry ☕️☕️

    U mnie dziś owulka znikła. Więc pewnie cykl bez owu będzie..
    jakie badania na początek zrobić? Na pewno muszę zrobić tsh, prolaktynę, później progesteron. Ale co jeszcze? 🤔 w marcu idę do endo to od razu by mi zerknął na resztę wyników..

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabi30 wrote:
    U mnie dziś ujemny wczoraj pewnie test wadliwy czekam na okres
    Sabi, ja tak mialam w styczniu- u mnie to byly co prawda 2 wyrazne kreski no ale niestety ciazy z tego nie bylo:/

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi (pewnie bylo ale nie doczytalam), mierzyscie tempke w ustacg? Bo ja tak drugi cykl sie bawie, a rano z glupoty dodatkowo zmierzylam w pochwie i jest zdecydowanie wyzsza, czytalam ze tam bedzie wyzsza ale wlasnie nie wiem gdzie mierzyc w nastepnym cyklu ...

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Powiedzcie mi (pewnie bylo ale nie doczytalam), mierzyscie tempke w ustacg? Bo ja tak drugi cykl sie bawie, a rano z glupoty dodatkowo zmierzylam w pochwie i jest zdecydowanie wyzsza, czytalam ze tam bedzie wyzsza ale wlasnie nie wiem gdzie mierzyc w nastepnym cyklu ...

    Ja w ustach o tej samej godzinie w tym samym miejscu ☺️

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabi30 wrote:
    U mnie dziś ujemny wczoraj pewnie test wadliwy czekam na okres

    Taki sam test robiłaś? Może miał inna czułość?

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry z rana 😘😘

    Ja tempke mierze w ustach o tej samej godzinie zawsze.
    W ustach sa troche nizsze temp, na dole wyzsze. Ale w zasadzie to samo wychodzi. 😊

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Witam się z Wami w 1dc. Nie zdążyłam nawet zatestować. No ale nic. Nowy cykl nowe szanse 😉

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Dzien dobry z rana 😘😘

    Ja tempke mierze w ustach o tej samej godzinie zawsze.
    W ustach sa troche nizsze temp, na dole wyzsze. Ale w zasadzie to samo wychodzi. 😊
    dziękuję dziewczyny za odpowiedź...ja tez mierze codziennie o tej samej porze, w weekend nastawiam budzik i też mierzę… po prostu mam je strasznie niskie ...

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Hej Dziewczyny. Witam się z Wami w 1dc. Nie zdążyłam nawet zatestować. No ale nic. Nowy cykl nowe szanse 😉
    Walczymy dalej ;)

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Taki sam test robiłaś? Może miał inna czułość?
    właśnie, może inna czułość była?
    ja w styczniu jak zobaczyłam te 2 kreski to się az popłakałam ze szczęścia że po tylu miesiącach się udało … a później sprowadzenie na ziemię ze to pewnie wadliwy test... że też kurcze takie testy musza się trafiać tym którzy się tak długo starają :/

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Hej Dziewczyny. Witam się z Wami w 1dc. Nie zdążyłam nawet zatestować. No ale nic. Nowy cykl nowe szanse 😉

    Powodzenia w nowym cyklu ☺️

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Hej Dziewczyny. Witam się z Wami w 1dc. Nie zdążyłam nawet zatestować. No ale nic. Nowy cykl nowe szanse 😉

    Trzymam kciuki za nowy cykl 😍

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaziukowa 🤗🤗🤗🤗

    Ona - fakt masz niskie , ale to o niczym nie świadczy. Ja nizsze mam 36,0 - 36,2 a wyższe 36,6. Gdzie u niektórych moje wyższe to u innych niższe 😆😆
    Ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze ze jest widoczny poziom niższych i wyższych, tak mi sie wydaje.
    Także główka do góry 😘

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Kaziukowa 🤗🤗🤗🤗

    Ona - fakt masz niskie , ale to o niczym nie świadczy. Ja nizsze mam 36,0 - 36,2 a wyższe 36,6. Gdzie u niektórych moje wyższe to u innych niższe 😆😆
    Ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze ze jest widoczny poziom niższych i wyższych, tak mi sie wydaje.
    Także główka do góry 😘
    Dziekuje kochana:-* poprostu juz mi chyba rece opadaja ze lekarze nie moga znalezc przyczyny czemu ciazy nie ma;( z jednej strony sie ciesze bo mam syna, ale z drugiej zastanawiam sie co jest nie tak ze nie mozemy miec kolejnego dziecka...

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Dziekuje kochana:-* poprostu juz mi chyba rece opadaja ze lekarze nie moga znalezc przyczyny czemu ciazy nie ma;( z jednej strony sie ciesze bo mam syna, ale z drugiej zastanawiam sie co jest nie tak ze nie mozemy miec kolejnego dziecka...
    Doskonale cię rozumiem . Mam podobna sytuacje.
    Człowiekowi brakuje sil czasami 🙄

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Doskonale cię rozumiem . Mam podobna sytuacje.
    Człowiekowi brakuje sil czasami 🙄
    no właśnie … strasznie później człowiek jest zaskoczony że po 1 dziecku sa problemy z kolejnym zajściem …

  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 26 lutego 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana
    U mnie w pon był zastrzyk z ovitrelle około 14 a dziś spadek temp
    Co to znaczy?

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 26 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    no właśnie … strasznie później człowiek jest zaskoczony że po 1 dziecku sa problemy z kolejnym zajściem …

    Ej nie straszcie, bo ja żyję nadzieją, że pójdzie szybciej niż w 8 miesięcy.
    Swoją drogą u mnie bez zmian. 34 dc i @ nie ma. Apka mi pisze 2 dni spóźnienia.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Magda8823 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 26 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    no właśnie … strasznie później człowiek jest zaskoczony że po 1 dziecku sa problemy z kolejnym zajściem …
    Mam tak samo jak wy i również was rozumiem.
    A do tego jeszcze moja bratowa jest w trzeciej ciąży z czego bardzo się cieszę. A z drugiej strony ryczę bo chce mnie rozerwać ze mi tak ciężko zajść.

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ