Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 2 marca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Wstrzymaj się na prawdę bardziej można sobie "zorać" głowę doszukując się kreski niż chwilkę poczekać i mieć pewne, uwierz mi :*

    Dziękuję 😘

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 2 marca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię szukać kresek. Z moją Weroniką robiłam wieczorem i była a potem rano i też była ale jakby bledsza niż wieczorem 🤣

    Chyba jestem jedyna, która cieszy się z nadejścia @.

    A jeśli chodzi o wirusa... u mojego męża w pracy, koleś który siedzi przy biurku obok jedzie za 2 dni do Japonii na tydzień na urlop. Ja nie wiem co mam z tym zrobić i jak to będzie wyglądało jak on wróci..


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 2 marca 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Ja lubię szukać kresek. Z moją Weroniką robiłam wieczorem i była a potem rano i też była ale jakby bledsza niż wieczorem 🤣

    Chyba jestem jedyna, która cieszy się z nadejścia @.

    A jeśli chodzi o wirusa... u mojego męża w pracy, koleś który siedzi przy biurku obok jedzie za 2 dni do Japonii na tydzień na urlop. Ja nie wiem co mam z tym zrobić i jak to będzie wyglądało jak on wróci..
    Ja tez nigdy nie mogę wytrzymać i robie tesciora 😆😆

    Uu kiepsko z tą Japonia 😒

    Magdalena 😀 lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 2 marca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to też bym już zatestowała ale mam jeden test tylko 😃. W sumie nie czuje się tak że🐒przyjdzie ale i nie czuje że coś tam w brzuchu się dzieje. Ale będę twarda poczekam do jutra 😁

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 2 marca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała zrobić sobie na urodziny w kwietniu taki prezent z II kresek 😀 w tym cyklu czekam cierpliwie na @ ale jak przyjdzie to w kwietniu pozytywny byłby mega prezentem ☺️

    Magdalena 😀, Jeżynka, Susanne lubią tę wiadomość

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Ja bym chciała zrobić sobie na urodziny w kwietniu taki prezent z II kresek 😀 w tym cyklu czekam cierpliwie na @ ale jak przyjdzie to w kwietniu pozytywny byłby mega prezentem ☺️

    Więc życzę II kreseczek w kwietniu 😘. Ja do lipca nie będę czekać bo już mój zegar biologiczny tyka ☹️. A 40 na karku tuż tuż i walka o pierwsze maleństwo.

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Ja lubię szukać kresek. Z moją Weroniką robiłam wieczorem i była a potem rano i też była ale jakby bledsza niż wieczorem 🤣

    Chyba jestem jedyna, która cieszy się z nadejścia @.

    A jeśli chodzi o wirusa... u mojego męża w pracy, koleś który siedzi przy biurku obok jedzie za 2 dni do Japonii na tydzień na urlop. Ja nie wiem co mam z tym zrobić i jak to będzie wyglądało jak on wróci..


    Ja pracuję z kierowcami. Większość przyjeżdża z włoch,hiszpani,anglii i niemiec. :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba miałam plamienie implantacyjne.
    Może dlatego ten dzisiejszy test nie wyszedł.
    Dosłownie leciutkie pladoróżowe i tylko przez chwilke
    Czyżby się udało?
    A ty Lenka jak tam?

  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena85 wrote:
    Czesc dziewczyny 😊

    Witam sie po dłuższej nieobecnosci...ale wszystko podczytywałam 😉

    Witam nowe Koleżanki 😊

    Ostatnie dni...odkad wyszedł mi taki ładny progesteron...byly dla mnie jakies takie bardziej radosne. Na nowo uwierzylam, że moze tym razem sie uda. Wszystko szlo gładko...aż do dzisiaj 😞
    Od rana boli mnie brzuch jak na okres, samopoczucie totalnie w dół no i absolutny brak śluzu...jakiegokolwiek. Susza 😞
    Typowe objawy przed @.
    Zapewne jutro zacznie sie plamienie a w środe przyjdzie wredna @.
    Smutno mi 😞


    Jak tam się czujesz?

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja pracuję z kierowcami. Większość przyjeżdża z włoch,hiszpani,anglii i niemiec. :)

    Do nas też różni kierowcy z zagranicy przyjeżdżają i już nam kierownik uważać kazał i używać żeli antybakteryjnych. Ale ja w biurze nie mam z nimi kontaktu ☺️

    Leoslawa lubi tę wiadomość

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Do nas też różni kierowcy z zagranicy przyjeżdżają i już nam kierownik uważać kazał i używać żeli antybakteryjnych. Ale ja w biurze nie mam z nimi kontaktu ☺️

    Ja akurat z nimi mam bo ja im robię dokumenty do przewozu. Też mamy zaostrzone przepisy, dezynfekcja sprzętu,oni tylko mogą wejść na kilka minut żeby podpisać dokumenty itp. No ale mimo wszystko mam z nimi kontakt... :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 19:40

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 2 marca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety się nie udało.. właśnie przyszła okresoburza...
    Ale się nie poddaję. predemną jeszcze wiele miesięcy. więc się nie smucę .

  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 2 marca 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Ten korona wirus ciagle wisi nad nami. Nie rozumiem ludzi, którzy wyjeżdżają na wakacje na daleki wschód w tym okresie. Tzn niby wiadome, ze jest juz w Europie i sie rozprzestrzenia, ale warto chyba zachować ostrożność i siedziec na d*. Sama w sumie nie wiem, może niech ludzie robią co chcą, tylko potem noech to trzymają dla siebie, najlepiej domu przez miesiąc:)

    Ja powracam do tego wątku, dawno mnie nie było. Testowanie przewidziane na 10 marca, o ile @ nie przyjdzie wcześniej. Niby woem, ze nie wszystko jest jeszcze uregulowane, ale coagle słyszę o jakos cudach, to i ja na taki mam nadzieje.
    Wkurzam się na siebie, ze to całe planowanie weszlo mi w nawyk i myślę tylko o tym, nie tak to miało wyglądać, ale no co zrobić.
    Czekam na jakieś informacje o Waszych pozytywnych testach!
    Umierają ludzie powyżej 60lat i tylko na powikłania nie na samą grypę 😀 media lubią wywoływać szum 😀 dzieci nie rusza albo wpływa po dzieciach a osoby młode przechodzą na grypę 😀

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 2 marca 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja akurat z nimi mam bo ja im robię dokumenty do przewozu. Też mamy zaostrzone przepisy, dezynfekcja sprzętu,oni tylko mogą wejść na kilka minut żeby podpisać dokumenty itp. No ale mimo wszystko mam z nimi kontakt... :)
    Ale kilka minut to nie siedzenie obok 7 godzin.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałeś to 😃.
    http://www.webniusy.com/domowe-testy-ciazowe/

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 😀 wrote:
    Ja to też bym już zatestowała ale mam jeden test tylko 😃. W sumie nie czuje się tak że🐒przyjdzie ale i nie czuje że coś tam w brzuchu się dzieje. Ale będę twarda poczekam do jutra 😁
    ✊✊🍀🍀🍀

    Magdalena 😀 lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 19:41

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 19:41

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) czekam na dobre wiesci od ktorejs z Was;) u nas ostatnio byla jazda z nauczycielka ktora wrocila z Rzymu i miala niby podejrzenie koronawirusa, szkole zamkneli itp...

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ