Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 27 marca 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Dziewczyny ale się ciesze ze juz piateczek. Ten tydzien tak dal mi popalić. Te zdalne lekcje, w robocie sajgon.
    Musze sie odchamic, umówiłam sie z koleżanką na lampkę wina on-line 😂😂😂😂
    A co !!!!!

    Musze zregenerować głowę. Medytować nie umiem więc .....
    Twoje zdrowie ! To ja również się napije 😅 chociaż nie wiem czy przy tym zastrzyku na pęknięcie można muszę doczytać 😅

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba dzisiaj te się odstresuje wieczorem jak położę mała spać! Zdrowie dziewczyny! 🥂🍾

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko 🍻 pije piwerko 0%

    Magdalena 😀, martuśka737 lubią tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    U mnie dzisiaj w końcu po terminie zawitała @ tak mi było przykro że aż się popłakałam z rana. Jak ostatnio zrobiłam ten test i był + to najpierw szok, ale potem tak się cieszyłam z tych 2 dni po terminie, kiedy @ nie przyszła. Widocznie albo test był jakiś wadliwy albo biochem mi się trafił w tym cyklu. Życie. Oby dla was ten dzień był lepszy!
    Przykro mi że i Ty musiałaś się tak rozczarować jak i jak :/

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie jajnik lewy napierdziela 🙈🙈 owulka na dniach będzie...

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ale mnie jajnik lewy napierdziela 🙈🙈 owulka na dniach będzie...

    No już się jajnik przygotowuje 😜

    Mnie za to żołądek boli 😒 czuje się taka spięta na brzuchu aż szok... Dawno takiego czegoś nie miałam

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    No już się jajnik przygotowuje 😜

    Mnie za to żołądek boli 😒 czuje się taka spięta na brzuchu aż szok... Dawno takiego czegoś nie miałam

    Aż dziwne bo ostatnie 2 Miesiące miałam z prawego :) a tu taka niespodzianka.


    Ja tak mam ostatnio często,wzdęcia i spięcie :/

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 27 marca 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wrażenie że co miesiąc czuje prawy ;/

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 27 marca 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    A ja mam wrażenie że co miesiąc czuje prawy ;/

    Ja do tej pory tez czulam glownie prawy. A teraz to mnie boli tak mocno, pierwszy raz. I dokladnie czuje ze to lewy. szkoda ze cykl stracony.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 27 marca 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja do tej pory tez czulam glownie prawy. A teraz to mnie boli tak mocno, pierwszy raz. I dokladnie czuje ze to lewy. szkoda ze cykl stracony.
    Czemu stracony cykl? Nie staracie się w tym cyklu?🙂

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 27 marca 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Czemu stracony cykl? Nie staracie się w tym cyklu?🙂

    Przy tym tsh to raczej malo prawdopodbne zeby sie udalo :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 27 marca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj dziwną sytuację. Dupka biorę już 7 dzień. Okres powinnam dostać że 3-7dni. Ale zauważyłam wieczorem że znowu zaczyna mi się rozciągliwy śluz. Owulki raczej już nie będzie bo to chyba nie jest możliwe. Bardziej wydaje mi się że to z powodu zblizajacej @.
    Co o tym sądzicie?

    Edit. Poszłam do toalety jeszcze raz sprawdzić i jest piękny rozciągliwy przejrzysty jeszcze z białymi niteczkami, ale wygląda bardziej jak białko jaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2020, 22:23

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 27 marca 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy najlepiej serduszkowac po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka ? U nas było wczoraj wieczorem a o 7 zastrzyk dziś i dziś bez ale mam zamiar jutro rano co myślicie ???

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 marca 2020, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    A ja mam wrażenie że co miesiąc czuje prawy ;/

    Ja za to jak tylko poczuje lewy i sobie mowie " ooo w końcu lewy ruszył się", to prawy zaczyna mocniej boleć 😅.
    Enigvaa wrote:
    Ja do tej pory tez czulam glownie prawy. A teraz to mnie boli tak mocno, pierwszy raz. I dokladnie czuje ze to lewy. szkoda ze cykl stracony.
    Enigvaa wrote:
    Przy tym tsh to raczej malo prawdopodbne zeby sie udalo :)

    Wiesz kochana, czasami życie robi takie niespodzianki właśnie w takich nieoczekiwanych momentach 🍀 życzę Ci mimo wszystko, żeby było tak jak sobie to zaplanowałaś 🍀

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 marca 2020, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I miłego dnia dziewczyny 🍀. Ja właśnie wstaje się ogarnąć i lecę do pracy. Trzymajcie kciuki, żeby szybko poszło 😀

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 28 marca 2020, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia0007 wrote:
    Dziewczyny kiedy najlepiej serduszkowac po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka ? U nas było wczoraj wieczorem a o 7 zastrzyk dziś i dziś bez ale mam zamiar jutro rano co myślicie ???
    U mnie lekarz kazał tak:
    Piątek wieczorem zastrzyk -o 19 dalam, owulaki wyszły mi pozytywne o 1 w nocy
    Sobota i niedziela 💞💞💞
    I od poniedzialku dupek

    Natalia0007 lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 28 marca 2020, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Mam dzisiaj dziwną sytuację. Dupka biorę już 7 dzień. Okres powinnam dostać że 3-7dni. Ale zauważyłam wieczorem że znowu zaczyna mi się rozciągliwy śluz. Owulki raczej już nie będzie bo to chyba nie jest możliwe. Bardziej wydaje mi się że to z powodu zblizajacej @.
    Co o tym sądzicie?

    Edit. Poszłam do toalety jeszcze raz sprawdzić i jest piękny rozciągliwy przejrzysty jeszcze z białymi niteczkami, ale wygląda bardziej jak białko jaja.
    Sylwiag u mnie jak widze taki śluz przed okresem to wiem ze @@@@ idzie 🤷🤷🤷

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 28 marca 2020, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    I miłego dnia dziewczyny 🍀. Ja właśnie wstaje się ogarnąć i lecę do pracy. Trzymajcie kciuki, żeby szybko poszło 😀
    Również miłego dnia 😘😘😘😘

    Uwazaj na siebie w tej pracy

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 28 marca 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Milej soboty wam życzę.

    Jeżynka wrote:
    Sylwiag u mnie jak widze taki śluz przed okresem to wiem ze @@@@ idzie 🤷🤷🤷

    Też mi się tak wydaje, ale wcześniej miałam Max 1 dzień przed @ i to zmieszany z krwią. A tu mam jeszcze 3 dni dupka. No nic. Trzeba czekać na rozwój wydarzeń 😀

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 28 marca 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, udanej soboty! :)
    Ja właśnie się zbieram i lecę na kilka godzinek do pracy.
    Tempka dzisiaj mocno w dół. Jutro termin @. Czekam aż przyjdzie i w kwietniu 4 cs. 😉

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ