Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 marca 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- ja z kolei bóle migrenowe głowy miałam od zawsze... Teraz coraz rzadziej... Ale z kolei zawsze po obu mam tak bolące, na brzmi ale piersi- dotknąć się nie da... Już czytałam czym to może być spowodowane, czy może to mieć związek z aszymi bezowocny mi starania mi ;/ zglupiec idzie już oddać tych ciągłych niepowodzeń....

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 marca 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Dziewczyny- ja z kolei bóle migrenowe głowy miałam od zawsze... Teraz coraz rzadziej... Ale z kolei zawsze po obu mam tak bolące, na brzmi ale piersi- dotknąć się nie da... Już czytałam czym to może być spowodowane, czy może to mieć związek z aszymi bezowocny mi starania mi ;/ zglupiec idzie już oddać tych ciągłych niepowodzeń....
    Mialo być że po owu mam taki ból piersi😁

  • oal Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 marca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku na kierunku Zdrowie Publiczne. Prowadzę badanie w ramach pracy magisterskiej nad kosztami społecznymi zaburzeń płodności w naszym społeczeństwie. Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie mojej ankiety, abym mogła zebrać niezbędne dla mojego badania dane. Z góry dziękuje.Pozdrawiam

    https://docs.google.com/forms/d/1rKx0CcnllbtzUpuG0vWbIY9njAGKBM8TTBfzd8uxUzA/prefill

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    No to racja, jestem wyższa, tzn 170cm ale i tak zaliczyłam wywrotke - i nie było szans żebym moto pozbierała;)

    Dlatego właśnie jestem tylko pasażerką :) szkoda no ale cóż, już nie urosnę :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    A widzisz, nie miałam o tym pojęcia. No ale teraz to i tak nigdzie nie zbadam. Możliwe, ze przy tych moich lekach coś się pokichało. A jak nie to tarczyca nawala..

    U mnie labolatorium normalnie czynne. Diagnostyka.
    U mnie w ogóle wszystko chyba w miarę normalnie.
    Póki co żadnych trudności nie miałam z lekarzem i badaniami 🤷🏻‍♂️

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • qawzse Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu Panie z Rzeszowa lub Podkarpacia? :)

    Starania od 01.2018
    PCOS
    wysoka prolaktyna 🔺🔺🔺
    Podwyższony testosteron i androstendion 🔺🔺🔺
    Cienkie endometrium ratowane divigelem
    Nasienie ok 👍

    03.2020- iui nieudana ☹️

    Cykle stymulowane : najpierw clostilbegyt, później aromek a teraz zastrzyki bemfola 💉

    6.11.2020 - pozytywny test ciążowy, beta 178,6 mlU /ml.
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    U mnie labolatorium normalnie czynne. Diagnostyka.
    U mnie w ogóle wszystko chyba w miarę normalnie.
    Póki co żadnych trudności nie miałam z lekarzem i badaniami 🤷🏻‍♂️
    a no to fajnie ;) u nas wszystko albo pozamykane albo ograniczony dostęp .. u nas w pracy też jesteśmy dla petentów tylko pod tel lub mailowo … mamy przed urzędem skrzynke z napisem dziennik podawczy ...

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lab tylko w pilnych przypadkach, przychodnia na telefon. Podejrzewam, że diagnostyka w Warszawie czymma. I do gina w Warszawie też się bez problemu zapisałam i póki co nie odwołali wizyty.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim ☕. Jak samopoczucie dziś?

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, właśnie jadę na monit sprawdzić czy rosną moje pecherzyki 😄

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Dzień dobry, właśnie jadę na monit sprawdzić czy rosną moje pecherzyki 😄
    ✊✊Daj znać szybciutko po wizycie

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Martyna1662 Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zrobiłam sobie dzisiaj betę i wyszła 46.09 jak sprawdziłam przyrost jest w normie😍 (ostatnia z 27.03 to 7.07) Czyli tak jak pisalyscie wykryłam bardzo wczesna ciążę. Teraz moje pytanie kiedy udać się do lekarza? Planuje jeszcze powtórzyć w niedzielę rano i jak wyjdzie powyżej 1000 umawiać się do lekarza 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 08:27

    Jeżynka, martuśka737, SylwiaG, kar_oliv lubią tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna1662 wrote:
    Hej dziewczyny zrobiłam sobie dzisiaj betę i wyszła 46.09 jak sprawdziłam przyrost jest w normie😍 (ostatnia z 27.03 to 7.07) Czyli tak jak pisalyscie wykryłam bardzo wczesna ciążę. Teraz moje pytanie kiedy udać się do lekarza? Planuje jeszcze powtórzyć w niedzielę rano i jak wyjdzie powyżej 1000 umawiać się do lekarza 🙂
    Gratulacje :-*

  • Mery92 Autorytet
    Postów: 352 257

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak tam Wasze planowanie rodziny? :) u mnie miesiączka spóźnia się 5 dzień. Brzuch mnie pobolewa, ciągnie, natomiast wykonany test ciążowy negatywny. Staramy się 3 miesiąc współżyjąc z nasileniem w te dni ... Jak do tej pory kicha...

    Starania o maluszka
    Styczeń 2020💚

    Folik
    Witamina D

    Badanie 4 dzień cyklu:
    TSH - 2,447
    FSH - 4,01 mlU/ml
    LH - 5,56 mlU/ml
    Prolaktyna - 25,51
    Testosteron - 1,60 nmol/L
    Estadiol 57,00 pg/ml
    17-OH progesteron (W) 2,40 ng/ml
    Androstendion (W) 3,330 ng/ml
    Siarczan 282,60 pg/dl
    Dehydroepiandrosteronu (DHA-S)(W)


    Badania 22 cyklu :
    TSH 2,124
    FT4 0,82
    Prolaktyna 22,29
    Progesteron 8,10


    ⏸ 04.08.2020 ❤️💚❤️
    Beta- 05.08.2020, 10dpo- 24,9 mlU
    Beta -07.08. 2020, 12dpo-115,1 mlU
    Beta -10.08.2020, 15dpo- 400,9 mlU
    31.08.2020, 52dpo -❤️Bije 1,2cm😍



    ecc7db7330cd4a76bc3d45af78c6e624.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dla wszystkich :-* u nas dzisiaj biało...

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    Dzień dobry wszystkim ☕. Jak samopoczucie dziś?

    Dzien dobry wszystkim! U mnie dzis póki co dobrze, nic nie boli więc cieszę się 😅 leżę w łóżku z synkiem i nie chce mi się wstać 😂

    Miłego dnia 🍀

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Martyna1662 Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Gratulacje :-*
    Dziękuję bardzo 😘

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewy jajnik z torbielą, a na prawym drobne pechersyki (6dc). Jestem na Clo. Kolejny monit 9.04 :( załamka

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć baby!
    U mnie średnio, kolejna noc „zmęczona”, pobolewa mnie brzuch.
    Za oknem zima :)
    https://zapodaj.net/08d28bc0bec43.jpg.html

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Martyna1662 gratulacje! Spokojnej i szczęśliwej ciąży.
    Nie wiem jak w innych miejscach w naszym mieście, ale w szpitalu laboratorium normalnie funkcjonuje.
    Ja w pracy. Kolejny tydzień na froncie przede mną.😷😷😷
    Postanowilam jednak przejść na dietę. Ograniczyć słodycze i spróbować zrzucić chociaz ze dwa-trzy kilo.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby był jakiś efekt. Może to trochę ułatwi sprawe, 3 cykle nieudane. Wiem, że to dopiero początek ale no kurcze zaczynam się zastanawiać co może być nie tak. 🤷‍♂️🤷‍♂️

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ