X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • RzęsoBecia Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki! ZDROWYCH świąt i oby 🐣 dopisały 😊

    Aliciaaa, czekamy na wieści :)

    Ja też ostatnio zamówiłam zapas testów ovulacyjnych i ciazowych na allegro 😅

    10.04 robiłam test ovu. Kreska była taka sama albo mocniejsza niż testowa 😁, późnym popoludniem bol z prawej strony. Wieczorem ❤. 11.04 test na ovu bardzo blady. A wczoraj jeszcze leciał nade mną bocian 😁😂 może to jakiś znak 😍 za 2 tygodnie testuje, zobaczymy czy była ovulka. Od wczoraj wszedł też dupek.

    Jeśli się nie uda w tym miesiacu to od kolejnego cyklu pijemy z moim R. Ziólka ojca Sroki 😉

    Jak Wam mija lany poniedziałek? Bardzo was zlali? Ja dostałam tylko troszkę woda, tak na zdrowie 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 16:56

    26.07.2015 👶 Jasio
    05.05.2017 👼 6tc

    💊Niedoczynność tarczycy- Eutyrox75
    🍬Wit.C, Wit.D, B12, kwas foliowy, magnez+B6

    Starania od 02.2020
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RzęsoBecia wrote:
    Kobietki! ZDROWYCH świąt i oby 🐣 dopisały 😊

    Aliciaaa, czekamy na wieści :)

    Ja też ostatnio zamówiłam zapas testów ovulacyjnych i ciazowych na allegro 😅

    10.04 robiłam test ovu. Kreska była taka sama albo mocniejsza niż testowa 😁, późnym popoludniem bol z prawej strony. Wieczorem ❤. 11.04 test na ovu bardzo blady. A wczoraj jeszcze leciał nade mną bocian 😁😂 może to jakiś znak 😍 za 2 tygodnie testuje, zobaczymy czy była ovulka. Od wczoraj wszedł też dupek.

    Jeśli się nie uda w tym miesiacu to od kolejnego cyklu pijemy z moim R. Ziólka ojca Sroki 😉

    Jak Wam mija lany poniedziałek? Bardzo was zlali? Ja dostałam tylko troszkę woda, tak na zdrowie 😉

    Testujemy prawie w tym samym czasie. Ja dziś 3 dzień na duphastonie test planuje koło 27 kwietnia 😉 3mam kciuki!

    RzęsoBecia lubi tę wiadomość

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • Anna85s Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I
    Dastiny wrote:
    Wejdź na stronę na forum.pl i wrzuć zdjęcie skopiuj link i wrzuć tutaj :*
    No ja chyba nie umiem tego robic jutro powinnam dostac okres wiec czekam dzis temp rano 37,4

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 13:04

    klz9df9hix7ly771.png
  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, tak mnie zaczynają nachodzic myśli,czy nie odpuścić starań ze względu na wirusa. Wiadomo nie ma pewnosci,że uda się zajsc w tym czasie. Ale jeśli się uda, to jednak nie wiem ,czy będzie to odpowiedzialne.. jednak jest coraz gorzej, coraz trudniejszy dostęp do lekarzy, do badań itp. nie każda ciąża przebiega idealnie a może się okazać,że człowiek będzie musiał jechać do szpitala itp. i co wtedy ? Narażać się świadomie ? Czy lepiej odpuścić póki sytuacja się się uspoki?
    Takie waplisowsci mna zaczynają targać.

    To poczekaj rok i wtedy 🤷‍♀️ wirus ma podobno wrócić jesienią... nie wiem ile w tym prawdy .... ja działam jednak nie będę przestawać, i tak się siedzi w domu cały czas to co za różnica .... przynajmniej ja siedzę w domu cały czas

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 13:04

    klz9df9hix7ly771.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, tak mnie zaczynają nachodzic myśli,czy nie odpuścić starań ze względu na wirusa. Wiadomo nie ma pewnosci,że uda się zajsc w tym czasie. Ale jeśli się uda, to jednak nie wiem ,czy będzie to odpowiedzialne.. jednak jest coraz gorzej, coraz trudniejszy dostęp do lekarzy, do badań itp. nie każda ciąża przebiega idealnie a może się okazać,że człowiek będzie musiał jechać do szpitala itp. i co wtedy ? Narażać się świadomie ? Czy lepiej odpuścić póki sytuacja się się uspoki?
    Takie waplisowsci mna zaczynają targać.

    Mam ten sam dylemat. Na wizycie poporodowej w grudniu lekarz powiedział ze jak bedzie wszystko sie tak dobrze goic jak teraz to da mi zielone światło po 9 miesiącach wiec za jakies 4 mce moge wrócić do staran ale nie wiem saman właśnie z tego samego powodu co Ty mam dylemat... dostep do lekarzy badania ewentualnie komplikacje no i to ze maz nie moze byc w szpitalu po porodzie....

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Mierze temp. +testy 3 cykle- pokrywa mi się to... Tyle że ciąży z tego nie ma 😂😂😂


    Mam nadzieję,że obie niedługo się pochwalimy || 💚

    Ona34, Mamba91 lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też testuje 27 kwietnia choć lekarz pewnie karze mi sikac od 24 kwietnia. Jakieś mamy z mężem przeczucia ze to będzie to problem w tym że ja mam takie przeczucia co miesiąc, wieczorem test owwu był już pozytywny ale wytrzymałam się od picia wody na 4 godziny, pewnie jutro będę spuchnięta jak żaba ze Shreka :( boję się co będzie w ciąży kiedyś z tym moim puchnięciem

    Mamba91 lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Mam nadzieję,że obie niedługo się pochwalimy || 💚
    Oby kochana 😘

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle z ciekawości spytam jakie są wasze typy imion dla waszych babies?

    Moje to
    Inka
    Kaja
    Kinga
    Jagoda

    A dla chłopców Igor Bartosz Szymon
    Jestem ciekawa waszych typów :*

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, tak mnie zaczynają nachodzic myśli,czy nie odpuścić starań ze względu na wirusa. Wiadomo nie ma pewnosci,że uda się zajsc w tym czasie. Ale jeśli się uda, to jednak nie wiem ,czy będzie to odpowiedzialne.. jednak jest coraz gorzej, coraz trudniejszy dostęp do lekarzy, do badań itp. nie każda ciąża przebiega idealnie a może się okazać,że człowiek będzie musiał jechać do szpitala itp. i co wtedy ? Narażać się świadomie ? Czy lepiej odpuścić póki sytuacja się się uspoki?
    Takie waplisowsci mna zaczynają targać.
    Tez miałam i w sumie to cały czas mam wątpliwości... Tyle że my się już dosyć długo staramy i jak to mój mąż stwierdził, skoro tyle się nie udało to raczej wątpi żeby przy wirusie się miało udać😂😂😂 nas gonią też już lata i mąż wyjeżdża w listopadzie na pół roku... Więc postanowiliśmy działać do listopada i jeśli się nie uda to odpuszczamy już wgl temat bo będziemy za starzy... Także dla nas każdy cykl do, listopada na wagę złota, 😉 ale fakt, opieka i badania wszystko ograniczone... A wiadomo jak to w ciąży ciągle coś trzeba badać, sprawdzać i obserwować.. Także myślę że gdybym nie miała problemu z płodności a i nie gonił by nas czas - odpuściła bym...

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    A tak w ogóle z ciekawości spytam jakie są wasze typy imion dla waszych babies?

    Moje to
    Inka
    Kaja
    Kinga
    Jagoda

    A dla chłopców Igor Bartosz Szymon
    Jestem ciekawa waszych typów :*
    Ja mam syna i nie ukrywam że zawsze chciałam mieć parkę😍😍😍 ale jak się już człowiek stara to przestaje to, mieć znaczenie - ważne żeby było i żeby było, zdrowe😊 co do imion to mi się marzy Ida ;)

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Ja mam syna i nie ukrywam że zawsze chciałam mieć parkę😍😍😍 ale jak się już człowiek stara to przestaje to, mieć znaczenie - ważne żeby było i żeby było, zdrowe😊 co do imion to mi się marzy Ida ;)
    Szwagier ma Kingę i Igora;) nota bene moja chrześnice;)

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Ja mam syna i nie ukrywam że zawsze chciałam mieć parkę😍😍😍 ale jak się już człowiek stara to przestaje to, mieć znaczenie - ważne żeby było i żeby było, zdrowe😊 co do imion to mi się marzy Ida ;)
    Dla mnie też nie ma znaczenia, nie mam jeszcze ani jednego dzidziusia ale wiem że jak pierwsza będzie córeczka to rozpieszczę ja na Maxa a raczej mój mąż a syneczek bedzie moim pieszczochem a mąż weźmie na siebie twardsze wychowanie (wojsko wiecie jak jest) :d

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 13:05

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    A tak w ogóle z ciekawości spytam jakie są wasze typy imion dla waszych babies?

    Moje to
    Inka
    Kaja
    Kinga
    Jagoda

    A dla chłopców Igor Bartosz Szymon
    Jestem ciekawa waszych typów :*

    Mi się dla dziewczynek dużo imion podoba ale gorzej już z chłopcem. Praktycznie nie mam zadnego, które mi się jakoś bardzo podoba

    klz9df9hix7ly771.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Mi się dla dziewczynek dużo imion podoba ale gorzej już z chłopcem. Praktycznie nie mam zadnego, które mi się jakoś bardzo podoba
    Dla mnie imię dla chłopca powinno być takie że jak jest malutki to brzmi słodko ale jak dorośnie można do niego też mówić dorośle :d znam kilku dorosłych facetów których imion nie wymienię ale jak słyszę ich imiona to wyobrażam sobie małego słodkiego grubaska a nie dorosłego faceta :d

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    A tak w ogóle z ciekawości spytam jakie są wasze typy imion dla waszych babies?

    Moje to
    Inka
    Kaja
    Kinga
    Jagoda

    A dla chłopców Igor Bartosz Szymon
    Jestem ciekawa waszych typów :*

    Ja mam już Damiana Karola, i w niebie Kornelie.

    Następne dzieciątko będzie miało Michał Krystian, a dziewczynce dałabym Rita 😅

    Kaja też mi bardzo się podoba 😚

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 13 kwietnia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Mi się dla dziewczynek dużo imion podoba ale gorzej już z chłopcem. Praktycznie nie mam zadnego, które mi się jakoś bardzo podoba
    A ja mam właśnie odwrotnie, łatwiej mi wybrać imię dla chłopca niż dziewczynki.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ