X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Też się zaczęłam nad tym zastanawiać, ale chyba trochę za wcześnie na panikę. Jedyne co mnie martwi, to utrudniony dostęp do lekarza. Liczę, że ta sytuacja się szybko zmieni.
    No i może właśnie dlatego ze ten dostęp do lekarzy jest ograniczony pozwoli Wam jeszcze na fajne i mile starania;) bez śpinania się niepotrzebnie;) bo wiem ze chciałoby się już, natychmiast ale 4miesiace to naprawdę jeszcze nie ma co sobie głowy zawracać😘

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Witaj 🙂 to jesteśmy na podobnym etapie 🙃🙃 Luz jest bardzo wazny, ja zanim zaczęłam korzystać z tego forum, to też podchodziłam na luzie. Ale dopiero tutaj zobaczyłam ile może we mnie siedzieć nieprawidłowości i to trochę negatywnie na mnie działa bo łapie się na tym,ze sama w sobie wyszukuje jakieś chorób o których wcześniej nie miałam pojęcia ☺️

    Ale też się cieszę, że tu trafiłam,bo to skarbnica wiedzy i fajne dziewczyny z podobnymi zmaganiami 🙃
    Dokladnie tak jest... Można poczytać, porównać ale to może też niepotrzebnie namieszac;) bo to ze niektórym z nas starania zajmują dużo dużo czasu nie oznacza ze i Was tak będzie;)

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Skąd taki nastrój ?☹️
    Wiesz, wczoraj jakoś na luzie porozmawiałam z mężem, on jest jak najbardziej za tym żeby próbować tej inseminacji... A ja się dziś obudziłam i stwierdziłam że chyba nie chce... Chyba nie chce przechodzić przez całą tą procedurę(o ile można to tak nazwać)... Ja się chyba poprostu boje że to już jest ostatnia droga przed in vitro... A tego akurat chciałabym uniknąć.. Wiem że skuteczność inseminacji jest mała... Boje sie nakręcać, robić wszystko pod dyktando i potem mega rozczarowanie że się nie udało... Nosz kurde... Mam zdrowe dziecko, z 1cyklu starań a tu taka akcja😫

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny u mnie dzisiaj po 2 dniach wyższej temperatury spadek, więc pewnie będzie bezowulacyjny.
    Dziwnie się czuje przez ostatnie 3 dni. Jajniki z lewej wkurza, lekko pobolewa i promieniuje do pachwiny i biodra prawy od czasu do czasu zakłuje albo zapiecze. Do tego brzuch pobolewa jakby się @ zbliżała i jakoś tak kawa dziwnie smakuje.
    Na objawy ciąży za wcześnie, z resztą owulki pewnie nie było. Na @ też na wcześnie.
    Nie ogarniam już swojego ciała i do tego dzisiaj jakieś takie rozdrażnienie i zmęczenie.

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dlatego nie ma co tak rozkminiac tych testów i aż tak bardzo nie ma do brać ich na serio jako wyrocznie owulacji 😁😁 raczej jako jakieś tam wspomagania ale nie ufać na 💯 bo to też nie jest dobre, czasem można przez to przegapić owulację. Ja tak raz miałam że mi pokazywały ,że nie ma owulki a poszłam do gina w tym samym czasie i się okazało,że owulacja już była.

    Ojjjj wiem :p ale wiesz jak jest, człowiek lubi mieć komfort psychiczny jak mu na czymś zależy i widzi, że idzie ku dobremu ;)
    Ale tak naprawdę wbrew temu, że człowiek się może lekko irytuje jak sprawdza i coś nie wychodzi tak jak oczekuje albo sam nie wiem o co kaman jak np. z tymi testami to mam jednak jakiś jeszcze luz w sobie, to dopiero pierwszy cykl "starań" bo w sumie żadne starania, po prostu teraz pojawił się taki pomysł :p

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Cześć dziewczyny u mnie dzisiaj po 2 dniach wyższej temperatury spadek, więc pewnie będzie bezowulacyjny.
    Dziwnie się czuje przez ostatnie 3 dni. Jajniki z lewej wkurza, lekko pobolewa i promieniuje do pachwiny i biodra prawy od czasu do czasu zakłuje albo zapiecze. Do tego brzuch pobolewa jakby się @ zbliżała i jakoś tak kawa dziwnie smakuje.
    Na objawy ciąży za wcześnie, z resztą owulki pewnie nie było. Na @ też na wcześnie.
    Nie ogarniam już swojego ciała i do tego dzisiaj jakieś takie rozdrażnienie i zmęczenie.
    Daj spokój... ja w styczniu miałam taką jazdę z PMS, że w zasadzie tydzień po rzekomej owu to myślałam, że albo umieram albo jestem w ciąż (ani jedna ani druga wersja się nie sprawdziła). Nudności, jakieś uderzenia hormonalne jak po źle dobranych tabletkach, spać mogłam tylko na boku jak miałam pod brzuchem i udami poduszkę.... w sumie to spać prawie nie mogłam, miałam straszną bezsenność i przez to ciągle chciało mi się spać. Dwa tygodnie mnie tak menda trzymała! Skończyło się na wywołaniu miesiączki lekami! Ale to był dla mnie mega stresujący moment więc zwalam na to.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 ja takie coś jak piszesz miałam w cyklu gdzie udało się zajść w ciążę! I pierwszy raz w życiu takie coś przeżyłam wtedy. Brzuch bolał mnie jak na okres i jajniki szalały. Przy seksach myślałam, że umrę 😂 . I wtedy były tyło dwa bzyki z finałem w środku i udało się 👏🏻

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Kaszanek Koleżanka
    Postów: 59 26

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😘 dzisiaj leci mi 24dc, owulacja byla 14dc. Cykle mam średnio 27-28 dni. Test dzisiaj rano nic nie wykazał, jutro z rana ide na bete. I teraz takie moje pytanko, wiadomo że nie ma co sie nakręcać, ale czy któraś z Was, która ma ciążę za sobą miała na poczatku takie objawy? A mianowicie od 2 dni nie moge spac w nocy... Rzucam się, wierce, nie moge zasnąć tak głęboko. Tak samo w ciagu dnia mam takie uderzenia gorąca? Albo np siedze na kanapie i nagle mam takie dziwne uczucie ze juz teraz musze wstac, przejść sie, zmienic pozycje... Normalnie jakby mnie nosilo? Nie wiem sama jak to wytłumaczyć 🤣

    Tsh- 1,007 ✔️
    Prolaktyna 16,35 ✔️
    Progesteron 2dc 0,35
    Progesteron 22dc 14,15

    Euthyrox N 25, jod, kwas foliowy, Wit. D3, korzeń maca, cynk, olej z wiesiołka do owu.

    Starania od stycznia 2020 🙏 (ona 28, on 33)
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Daj spokój... ja w styczniu miałam taką jazdę z PMS, że w zasadzie tydzień po rzekomej owu to myślałam, że albo umieram albo jestem w ciąż (ani jedna ani druga wersja się nie sprawdziła). Nudności, jakieś uderzenia hormonalne jak po źle dobranych tabletkach, spać mogłam tylko na boku jak miałam pod brzuchem i udami poduszkę.... w sumie to spać prawie nie mogłam, miałam straszną bezsenność i przez to ciągle chciało mi się spać. Dwa tygodnie mnie tak menda trzymała! Skończyło się na wywołaniu miesiączki lekami! Ale to był dla mnie mega stresujący moment więc zwalam na to.

    Zostaje tylko czekać na @ a to będzie dopiero za 2 tygodnie mniej więcej więc do tego czasu oszaleje jak tak będzie się działo tyle czasu. 😱 Mdłości też mam. Może jak zacznę brać dupka to coś się uspokoi... 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 11:40

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszanek wrote:
    Hej dziewczyny 😘 dzisiaj leci mi 24dc, owulacja byla 14dc. Cykle mam średnio 27-28 dni. Test dzisiaj rano nic nie wykazał, jutro z rana ide na bete. I teraz takie moje pytanko, wiadomo że nie ma co sie nakręcać, ale czy któraś z Was, która ma ciążę za sobą miała na poczatku takie objawy? A mianowicie od 2 dni nie moge spac w nocy... Rzucam się, wierce, nie moge zasnąć tak głęboko. Tak samo w ciagu dnia mam takie uderzenia gorąca? Albo np siedze na kanapie i nagle mam takie dziwne uczucie ze juz teraz musze wstac, przejść sie, zmienic pozycje... Normalnie jakby mnie nosilo? Nie wiem sama jak to wytłumaczyć 🤣


    Mi się wydaje,że to może być zdecydowanie za szybko aby test coś wykazał. Cierpliwości 😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Ojjjj wiem :p ale wiesz jak jest, człowiek lubi mieć komfort psychiczny jak mu na czymś zależy i widzi, że idzie ku dobremu ;)
    Ale tak naprawdę wbrew temu, że człowiek się może lekko irytuje jak sprawdza i coś nie wychodzi tak jak oczekuje albo sam nie wiem o co kaman jak np. z tymi testami to mam jednak jakiś jeszcze luz w sobie, to dopiero pierwszy cykl "starań" bo w sumie żadne starania, po prostu teraz pojawił się taki pomysł :p


    Hehehe wiem jak jest 😁
    Ale powiem Wam,że chyba jednak zrezygnuje z mierzenia temperatury. Bo widzę jak to Was mocno nakręca, jak analizujecie wszytskie spadki i podwyższenie temp. I tak myślę,ze to chyba nie dla mnie, bo chyba bym już całkowicie ześwirowała od tego ciąglego kontrolowania 😅

    klz9df9hix7ly771.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muma35 wrote:
    Kurczę laski ile u was utrzymuje się sluz plodny? Sluz tak zwany kurzego białka? Coś mi się w cyklu poimało🤷‍♀️w 8d.c zobaczyłam pierwszy raz a dziś 14 D.c i dalej mam🤦‍♀️to chyba nie bardzo 🤔 wykres udostępniany😃


    A ja z rozpoznawaniem śluzu mam ogromny problem myślałam ze go mam aż doszłam do wniosku ze on występuje tylko w dzień stosunku i dwa dni po po toalecie ... teraz myśle ze to po prostu resztki spermy dzień po stosunku wyglądają jak przezroczysty ciągnący śluz który uznawałam za płodny

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Wiesz, wczoraj jakoś na luzie porozmawiałam z mężem, on jest jak najbardziej za tym żeby próbować tej inseminacji... A ja się dziś obudziłam i stwierdziłam że chyba nie chce... Chyba nie chce przechodzić przez całą tą procedurę(o ile można to tak nazwać)... Ja się chyba poprostu boje że to już jest ostatnia droga przed in vitro... A tego akurat chciałabym uniknąć.. Wiem że skuteczność inseminacji jest mała... Boje sie nakręcać, robić wszystko pod dyktando i potem mega rozczarowanie że się nie udało... Nosz kurde... Mam zdrowe dziecko, z 1cyklu starań a tu taka akcja😫


    Wydaje mi się,że najważniejsze to być w zgodzie z samym sobą. Nie robić nic wbrew i na siłę. Zrób jak uważasz za słuszne, jak Ci mowi serce. Ważne,że macie jedno dziecko💚wiem,że bardzo pragniesz kolejnego ale żeby Cię to wszytsko nie wykończyło psychicznie. Musisz sama zdecydować ile jesteś w stanie udźwignąć. Czy chcesz jeszcze powalczyć trochę,czy zdać się na los i nie próbować inseminacji.
    Może sporobuj się trochę zresetować, złapać oddech i później jeszcze raz przemyśleć temat.

    Ona34 lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Hehehe wiem jak jest 😁
    Ale powiem Wam,że chyba jednak zrezygnuje z mierzenia temperatury. Bo widzę jak to Was mocno nakręca, jak analizujecie wszytskie spadki i podwyższenie temp. I tak myślę,ze to chyba nie dla mnie, bo chyba bym już całkowicie ześwirowała od tego ciąglego kontrolowania 😅


    Ja Lubie to za to ze @mnie nigdy nie zaskoczy. A to lubilam w tabletkach. Dokladnie wien kiedy bedzie bo wiem kiedy byla owulacja. :) dla mnie to mega plus :) a teraz jak nie biore anty to mnie brzuch boli dopiero jak dostane, na anty 2 dni wczesniej czulam ze przychodzi skubana.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja Lubie to za to ze @mnie nigdy nie zaskoczy. A to lubilam w tabletkach. Dokladnie wien kiedy bedzie bo wiem kiedy byla owulacja. :) dla mnie to mega plus :) a teraz jak nie biore anty to mnie brzuch boli dopiero jak dostane, na anty 2 dni wczesniej czulam ze przychodzi skubana.

    Też pamiętam jak przy anty mialam okres jak w zegarku,co do dnia i praktycznie co do godziny prawie. Takie luksusy były 😁😁

    Kaszanek lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Też pamiętam jak przy anty mialam okres jak w zegarku,co do dnia i praktycznie co do godziny prawie. Takie luksusy były 😁😁

    To przy mierzeniu jest tak samo :) no i dodatkowo wiem czy ❤️ Byly w terminie i czy moze cos z tego byc. Choc teraz to ja testy bede robic jak glupia tyle mam 😂

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Zostaje tylko czekać na @ a to będzie dopiero za 2 tygodnie mniej więcej więc do tego czasu oszaleje jak tak będzie się działo tyle czasu. 😱 Mdłości też mam. Może jak zacznę brać dupka to coś się uspokoi... 🙈
    Ja też mam termin @ za dwa tygodnie. Może u Ciebie to jednak nie @ a coś innego :D

    ZielonaHerbata - wiesz co ja to raz w życiu kontrolowałam temp. w grudniu i wszystko szło pięknie ładnie aż w kolejnym cyklu kiedy mi się cykl posypał, podejrzewałam ciążę i jak zobaczyłam spadek temp. to rzuciłam to w cholerę żeby się nie stresować bo jednym przy ciąży rośnie podręcznikowo, a innym spada albo jest na takim samym poziomie. Teraz zrobiłam drugie podejście bardziej w celu hmmmm porównani odczuć fizycznych do tego co odczuwam w stosunku do temp. i testów owu. Taki bardziej eksperyment/nauka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 12:02

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny,dziewczyny co my się mamy to tego nikt nie wie 😁😁 najważniejsze żeby z tego naszego kombinowania posypały się jak najszybciej dwie kreski 🤰🍀

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Oj dziewczyny,dziewczyny co my się mamy to tego nikt nie wie 😁😁 najważniejsze żeby z tego naszego kombinowania posypały się jak najszybciej dwie kreski 🤰🍀

    O tak! Oby :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    A ja z rozpoznawaniem śluzu mam ogromny problem myślałam ze go mam aż doszłam do wniosku ze on występuje tylko w dzień stosunku i dwa dni po po toalecie ... teraz myśle ze to po prostu resztki spermy dzień po stosunku wyglądają jak przezroczysty ciągnący śluz który uznawałam za płodny


    Ja mam po zawsze lepki i ciagnacy. I tez zle przez to interpretowalam. A gdzie czytalam zeby przez 24h po stosunku nie patrzec na sluz 🙈

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ