X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie umiem pozytywnie myśleć .. staram się 5 cykli z lekarzami ale do tego jeszcze kilka miesięcy po prostu bez nacisku.. dopiero jak nie było efektów to lekarze wiec dobrze wiem ze wyluzowanie nic
    nie da .. leki tez działają połowicznie owulacji i tak prawdopodobnie nie mam .. a cały miesiąc jakieś dolegliwości po poszczególnych lekach.. i te ROZBIERANIE TESTÓW NA CZĘŚCI PIERWSZE na koniec cyklu ze może jednak dopatrze cień cienia .. ja już nie mam sił..

    A plany na przyszły cykl ? Brak.. bez leków nie ma szans na owulacje .. z lekami tez średnio .. w dodatku możliwe ze mam torbiele po lekach po tym cyklu wiec leków nawet może nie będę mogła wziąć

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    A ja już nie umiem pozytywnie myśleć .. staram się 5 cykli z lekarzami ale do tego jeszcze kilka miesięcy po prostu bez nacisku.. dopiero jak nie było efektów to lekarze wiec dobrze wiem ze wyluzowanie nic
    nie da .. leki tez działają połowicznie owulacji i tak prawdopodobnie nie mam .. a cały miesiąc jakieś dolegliwości po poszczególnych lekach.. i te ROZBIERANIE TESTÓW NA CZĘŚCI PIERWSZE na koniec cyklu ze może jednak dopatrze cień cienia .. ja już nie mam sił..

    A plany na przyszły cykl ? Brak.. bez leków nie ma szans na owulacje .. z lekami tez średnio .. w dodatku możliwe ze mam torbiele po lekach po tym cyklu wiec leków nawet może nie będę mogła wziąć

    A może sporobuj zmienić lekarza ? Dobry specjalista, to połowa sukcesu ale niestety trzeba czasami przejsc kilku aby trafić na dobrego 💚
    A póki co na chwilę obecną macie coś zdiagnozowane, jakieś konkretne badania robiliście ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zlapala mnie wczoraj myśl czy wszystko w porządku .... byle wytrzymać do 23 kwietnia na wizytę u lekarza .... wg OM bedzie to prawie 7 tydz.... czuje się dobrze, ale nie mam żadnych objawów -czasem chwilowo cos tam zakluje lub zaciagnie poza tym nic.. .... chyba za dużo myślę ....

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzecie jakaś witaminę E? Słyszałam,że warto ją włączyć przy staraniach. Kiedyś ktoś polecał taka w kropelkach. Dajcie znać,czy stosujecie i czy polecacie coś konkretnego ,🙃

    Miłego dnia ! 😊🌞

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które kupujecie testy ciążowe na allegro 😊😃

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Bierzecie jakaś witaminę E? Słyszałam,że warto ją włączyć przy staraniach. Kiedyś ktoś polecał taka w kropelkach. Dajcie znać,czy stosujecie i czy polecacie coś konkretnego ,🙃

    Miłego dnia ! 😊🌞

    Ja od długiego czasu łykam A+E firmy Madena.... nie wiem jak wygląda to teraz ale jeszcze 1,5 roku czy 2 lata temu była to firma, która miała najwięcej jednostek w jednej tabletce. Ja to jeszcze wzbogacam jedzeniem orzechów bo one też mają wit. E, jadam głównie włoskie, brazylijskie i nerkowce, w którymś z tematów pojawiła się informacja, że własnie brazylijski i nerkowce poprawiają jakosć i wzrost endometrium.

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;) miłego dnia;) z tym pozytywnym myśleniem to racja... Tylko szkoda ze nie zawsze się to udaje;/ u mnie plany na ten cykl są takie ze robię testy ovu bo mam ich cały zapas i mierze tempke... Ale jak skończę testy to już nie kupuje bo uważam że z moja wysoka prolaktyna i tsh na poziomie ponad 2to raczej nie mam szans... Także lykam grzecznie bromergon i castagnus... I czekam na kolejny cykl...

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plan na ten i następny cykl nieco odmienny od Was a mianowicie: nie zajść w ciążę 😋
    Łykam sobie suple dalej. Niestety wspimagacze jedzeniowe jak orzechy u mbie odpadają, a uwielbiam nerkowce!

    NikaVera, ZielonaHerbata lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na innych wątkach widziałam,że dziewczyny pisalay coś o Pani Agnieszce (?)od duchowości. Że niby jej sluchaja, jakieś rozmowy z macica itp😁😁 nie wiem o co dokładnie chodzi, nigdy jej nie słuchałam ale jakoś dziwnie to dla mnie brzmi i mnie nie przekonuje ale może ktoś z Was będzie chciał skorzystać 🙃🙃 może ktoś się w tym odnajdzie i komis pomoże 😊

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 😀 wrote:
    Dziewczyny które kupujecie testy ciążowe na allegro 😊😃


    Ja biore zwykle paskowe - 20szt za 20 zl :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś coś podkusiło..... wiem że niby cykl bez owu albo bardzo późno 22 dc 🤔już sama nie wiem ale brzuch jak na @ miałam w srode w czwartek skurcze macicy (bole porodowe😅?) do dziś mnie brzuch nie boli tylko w dole pleców i jajnik kluje i cycki są wrażliwe. Zawsze przed @ mam więcej śluzu a do dziś sucho... 32 dc Aaa i mam cały czas uczucie gorąca na dole i mam cały czas ochotę na ❤️ a mąż nie może bo w pon. badanie nasienia 😂 jak na złość



    b71e9cf0af88.jpg

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    A mnie dziś coś podkusiło..... wiem że niby cykl bez owu albo bardzo późno 22 dc 🤔już sama nie wiem ale brzuch jak na @ miałam w srode w czwartek skurcze macicy (bole porodowe😅?) do dziś mnie brzuch nie boli tylko w dole pleców i jajnik kluje i cycki są wrażliwe. Zawsze przed @ mam więcej śluzu a do dziś sucho... 32 dc Aaa i mam cały czas uczucie gorąca na dole i mam cały czas ochotę na ❤️ a mąż nie może bo w pon. badanie nasienia 😂 jak na złość



    b71e9cf0af88.jpg
    Hmm ja tu widzę biel. A ile Twoje cykle trwają ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem wkrzuona,bo już 30 dc a na okres się nie zapowiada😠😠 nie wiem co zrobić żeby skrócić swoje cykle, nigdy nie mailami takich długich.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 956 935

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja na ten cykl nie wiem jakie mam plany, nie wiem czego mogę się spodziewać po poronieniu, kiedy będzie pierwszą owulacja... oczywiście jak tylko się wszystko zagoi , chcemy zacząć starania o dzidziusia I mam nadzieję, że szybko się uda. Plan mam robić tylko testy owulacyjne I nic na siłę, ostatnio nam to pomoglo😥

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja jestem wkrzuona,bo już 30 dc a na okres się nie zapowiada😠😠 nie wiem co zrobić żeby skrócić swoje cykle, nigdy nie mailami takich długich.

    Witaj w moim swiecie :) z tym sie chyba nic nie da zrobic. Taka natura :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Witaj w moim swiecie :) z tym sie chyba nic nie da zrobic. Taka natura :)

    A próbowałaś może niepokalanka? Bo słyszałam,że on dość dobrze radzi sobie z regulacją cyklu. I zastanawiam się dość mocno nad nim.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    A próbowałaś może niepokalanka? Bo słyszałam,że on dość dobrze radzi sobie z regulacją cyklu. I zastanawiam się dość mocno nad nim.
    Ja piłam 2cykle niepokalanie... U mnie raczej regularnie 28-31dni....teraz jem castagnus... Niby zbija prolaktyna i zmniejsza PMS...

  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Wy serio bierzecie te wszystkie witaminy itd? I Czy rzeczywiście wam pomagają? Ja totalnie ignoruje wszystkie leki 😂

    A mam jeszcze pytanie, przeważnie jak mierze temp w I fazie cyklu zaczyna się od około 36,3-36,5 a w tym cyklu zaczęłam od 35,8-36,0. Zastanawiam się czy tak znaczny spadek ma jakieś znaczenie? Zdarzyło się wam coś takiego? Druga faza jest adekwatna, wzrasta niby przepisowo, ale zastanawiam się nad tym spadkiem temp ciala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2020, 13:07

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    Kurcze zlapala mnie wczoraj myśl czy wszystko w porządku .... byle wytrzymać do 23 kwietnia na wizytę u lekarza .... wg OM bedzie to prawie 7 tydz.... czuje się dobrze, ale nie mam żadnych objawów -czasem chwilowo cos tam zakluje lub zaciagnie poza tym nic.. .... chyba za dużo myślę ....
    Bedzie dobrze kochana - nie stresuj się😘

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Wy serio bierzecie te wszystkie witaminy itd? I Czy rzeczywiście wam pomagają? Ja totalnie ignoruje wszystkie leki 😂
    Ja przed 1ciaza noc nie jadłam bo nie planowaliśmy staran- decyzja była w czwartek a w sobotę owulacji indie udało... A dziecko zdrowe.. Teraz mykam witaminki itd... Ale to chyba juz też z uwagi na to że chwytam się każdej możliwości... że a nóż coś mi pomoże 😭

    martuśka737 lubi tę wiadomość

‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ