Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecą na oślep 😁i jak widać wszytskie wiemy jakie są tego skutki 😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ledwo was nadrobiłam! Przez te dwa dni tyle napisaliście że nie sposób się odnieść do wszystkiego 😉 zielona herbata powodzenia jutro na wizycie!

    ZielonaHerbata, Enigvaa lubią tę wiadomość

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Hej dziewczyny! Ledwo was nadrobiłam! Przez te dwa dni tyle napisaliście że nie sposób się odnieść do wszystkiego 😉 zielona herbata powodzenia jutro na wizycie!

    Ja mam nudną pracę więc jestem tu cały czas 😂

    Siilike, martuśka737 lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja dziś idę odebrać wyniki i stres jest... Ale wierzę, że będą dobre✊🏻
    Właśnie wstaje i lecę z treningiem, mimo zakwasów i tego, że mi się nie chce 😂

    Wam życzę miłego dnia i wierzę w to bardzo mocno, ze każda z nas zajdzie w szczęśliwa ciążę i urodzi śliczne zdrowe dzieci 💚 niezależnie od wieku i innych czynników 🍀 jesteśmy super babki!

    Kaszanek lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Tortie Autorytet
    Postów: 635 543

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Hej dziewczyny!
    Ja dziś idę odebrać wyniki i stres jest... Ale wierzę, że będą dobre✊🏻
    Właśnie wstaje i lecę z treningiem, mimo zakwasów i tego, że mi się nie chce 😂

    Wam życzę miłego dnia i wierzę w to bardzo mocno, ze każda z nas zajdzie w szczęśliwa ciążę i urodzi śliczne zdrowe dzieci 💚 niezależnie od wieku i innych czynników 🍀 jesteśmy super babki!

    Trzymam kciuki za dobre wyniki ✊
    Widzę, że dużo badań miałaś robionych. Ja lubię wiedzieć co się dzieje z moim organizmem :)

    Dzisiaj idę na 2 betę, mam nadzieję że wyniki będą tak szybko jak ostatnio.

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    🩵 2020, po 2 latach starań z pomocą medyczną
    🩵 2026 czekamy ...

    preg.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam wziąć pierwsza tabletkę letrazolu .. a jeszcze go nie mam ! Nie było w aptekach musiałam zamówić Ma dziś być .. i wg nie ma letrazolu tak po prostu tylko letrazol cośtam dwa różne rodzaje i tez nie wiem czy w końcu dostanę to co trzeba

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Tortie Autorytet
    Postów: 635 543

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Ja dziś mam wziąć pierwsza tabletkę letrazolu .. a jeszcze go nie mam ! Nie było w aptekach musiałam zamówić Ma dziś być .. i wg nie ma letrazolu tak po prostu tylko letrazol cośtam dwa różne rodzaje i tez nie wiem czy w końcu dostanę to co trzeba

    To w sumie lek na raka głównie i myślę, że lekarze mogli zapisac na zapas pacjentom żeby nie musieli wychodzic co chwile do apteki.
    Dobrze, ze udalo sie zamówić. Ja czekałam jeden dzień na zamowienie.

    🩵 2020, po 2 latach starań z pomocą medyczną
    🩵 2026 czekamy ...

    preg.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie wrote:
    Trzymam kciuki za dobre wyniki ✊
    Widzę, że dużo badań miałaś robionych. Ja lubię wiedzieć co się dzieje z moim organizmem :)

    Dzisiaj idę na 2 betę, mam nadzieję że wyniki będą tak szybko jak ostatnio.

    Dzięki kochana. Gin skierował mnie na wszystkie najważniejsze dla tego dnia cyklu :D za dwa tygodnie mówił o następnych haha więc diagnostyka pełna parą

    Ja trzymam kciuki za twój piękny przyrost🍀

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alciaa a co takiego teraz badasz i jakie badania dał Ci na później ?
    Trzymam ✊ ✊ za wyniki 😊

    klz9df9hix7ly771.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Ja dziś mam wziąć pierwsza tabletkę letrazolu .. a jeszcze go nie mam ! Nie było w aptekach musiałam zamówić Ma dziś być .. i wg nie ma letrazolu tak po prostu tylko letrazol cośtam dwa różne rodzaje i tez nie wiem czy w końcu dostanę to co trzeba

    My w aptece zwykle mamy lamette na stanie. Wróć nie trzeba zamawiac

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko takie jeśli testy owu wyszły mi dodadnie, test z mikroskopu dodatni. I w tym samym czasie owu wyznacza mi owulację, to znaczy że ona była? W sensie czy przy tych wszystkich objawach jest szansa że na przykład pęcherzyk urósł ale nie pękł.?
    Albo coś ?

    Agata96 lubi tę wiadomość

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • Agata96 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tez się dołączę do tego postu. Dopiero 2 miesiąc staran jak narazie czekamy :) wcześniej około 1.5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne dlatego pewnie troszkę będziemy musieli poczekać;) pozdrawiam ;)

  • Kaszanek Koleżanka
    Postów: 59 26

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trochę mnie tu nie było i ciężko teraz nadrobić te wszystkie wiadomości 😁 u mnie dzieje się coś dziwnego, owu ZAWSZE miałam 14/15 dc a wczoraj (8dc) test pozytywny (2 takie same kreski), zobaczymy co wyjdzie dzisiaj, tzn czy druga krecha ściemnieje 🙏

    P. S. Macie jakieś pomysły co można kupić dla narzeczonego na 33cie urodziny? Dodam że jest gadzeciażem i maniakiem gier (ale gry odpadaja) 🤔

    Miłego dnia 😘🌹

    Tsh- 1,007 ✔️
    Prolaktyna 16,35 ✔️
    Progesteron 2dc 0,35
    Progesteron 22dc 14,15

    Euthyrox N 25, jod, kwas foliowy, Wit. D3, korzeń maca, cynk, olej z wiesiołka do owu.

    Starania od stycznia 2020 🙏 (ona 28, on 33)
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolAngelica wrote:
    Dziewczyny pytanko takie jeśli testy owu wyszły mi dodadnie, test z mikroskopu dodatni. I w tym samym czasie owu wyznacza mi owulację, to znaczy że ona była? W sensie czy przy tych wszystkich objawach jest szansa że na przykład pęcherzyk urósł ale nie pękł.?
    Albo coś ?
    Niestety zawsze jest taka szansa.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata96 wrote:
    Cześć dziewczyny, tez się dołączę do tego postu. Dopiero 2 miesiąc staran jak narazie czekamy :) wcześniej około 1.5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne dlatego pewnie troszkę będziemy musieli poczekać;) pozdrawiam ;)
    A robiliście przerwę po anty ? I jak długo już nie bierzesz i czy wrocily Ci normlane cykle ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia ;)

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam wam fotę różnicę w wybarwianiu się pasków i jak widać wyniku :/

    1. Ciążowy One Step
    2. Owulacyjny Domowe Laboratorium
    3. Owulacyjny One Step

    06b4a47caf2a.jpg

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Olla95 Autorytet
    Postów: 393 526

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!
    Agata96 wrote:
    Cześć dziewczyny, tez się dołączę do tego postu. Dopiero 2 miesiąc staran jak narazie czekamy :) wcześniej około 1.5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne dlatego pewnie troszkę będziemy musieli poczekać;) pozdrawiam ;)

    Po odstawieniu anty czesto się zdaża że w przeciągu 3 miesięcy kobieta zachodzi w ciążę bo organizm szaleje i nie raz się zdaża że potrafi wypuścić nawet dwa jajeczka z dwóch jajników 😊 oczywiście to też zależy od tego jak silne anty się brało.

    💌 czekając na cud 💌
    💌11cs
    23.07 - Beta-hcg: 485.39 mIU/ml, Progesteron: 24.600 ng/ml
    8.08 - 6+2 💓
    18.09 - 12+1 krwawienie - hospitalizacja 😭
    28.09 - 13+4 prenatalne spóźnione (według badania 14+1)- rozwastwienie
    5.10 - 14+4 badanie kontrolne - prawdopodobnie dziewczynka 💗 (krwiak 6x2 cm)
    5.12 - 23+2 - 700 g ( brak krwiaka ❤)
    11.01 - 28+4 - 1800g kruszynki 🤣
    03.02 - 31+6 - 2500g
    22.02 - 34+ - 2900~3060 g
    09.03 - 36+6 - 3500 g
    16.03.21 -37+6 - narodziny córeczki o 10:45 ❤ 55 cm i 3470 gram szczęścia ❤

    iv09df9hck6kpq6k.png
  • Olla95 Autorytet
    Postów: 393 526

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszanek wrote:
    Cześć dziewczyny, trochę mnie tu nie było i ciężko teraz nadrobić te wszystkie wiadomości 😁 u mnie dzieje się coś dziwnego, owu ZAWSZE miałam 14/15 dc a wczoraj (8dc) test pozytywny (2 takie same kreski), zobaczymy co wyjdzie dzisiaj, tzn czy druga krecha ściemnieje 🙏

    P. S. Macie jakieś pomysły co można kupić dla narzeczonego na 33cie urodziny? Dodam że jest gadzeciażem i maniakiem gier (ale gry odpadaja) 🤔

    Miłego dnia 😘🌹

    Hej ;) mój też jest maniakien gier. Ja w tym roku kupuje mu figurkę z wiedzmina bo jest wielkim fanem gry, a to wiem że chociaż mu się spodoba, bo rok temu jak mu pokazywałam różne pierdoly na wishu to rzucił na to okiem 😁

    💌 czekając na cud 💌
    💌11cs
    23.07 - Beta-hcg: 485.39 mIU/ml, Progesteron: 24.600 ng/ml
    8.08 - 6+2 💓
    18.09 - 12+1 krwawienie - hospitalizacja 😭
    28.09 - 13+4 prenatalne spóźnione (według badania 14+1)- rozwastwienie
    5.10 - 14+4 badanie kontrolne - prawdopodobnie dziewczynka 💗 (krwiak 6x2 cm)
    5.12 - 23+2 - 700 g ( brak krwiaka ❤)
    11.01 - 28+4 - 1800g kruszynki 🤣
    03.02 - 31+6 - 2500g
    22.02 - 34+ - 2900~3060 g
    09.03 - 36+6 - 3500 g
    16.03.21 -37+6 - narodziny córeczki o 10:45 ❤ 55 cm i 3470 gram szczęścia ❤

    iv09df9hck6kpq6k.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Zrobiłam wam fotę różnicę w wybarwianiu się pasków i jak widać wyniku :/

    1. Ciążowy One Step
    2. Owulacyjny Domowe Laboratorium
    3. Owulacyjny One Step

    06b4a47caf2a.jpg
    Wiesz co testy owulacyjne też mają określoną czułość. Wydaje mi się że te domowe laboratorium są czulsza . Na tych moich z allegro pisze że mają czułość 25 ale spotkałam się też z 10

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
‹‹ 444 445 446 447 448 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ