X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 20:20

    Olla95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    A dzisiaj kaczka 😅 to też jest wyznacznik, że jestem po owu - jem jak szalona 😋 martwi mnie tylko to, że w ogóle nie miałam rozciągliwego śluzu, a zawsze taki mam 🤔 ja AMH mam właśnie wysokie - to właśnie jeden z wyznaczników PCOS...
    Kaczkę też lubię 😊😋
    A jak badasz śluz? Tylko przy ujściu pochwy czy sięgasz aż od szyjki?

  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Ja jestem z Bialego właśnie, więc pomyślałam że może jesteśmy sąsiadkami 😉 życzę powodzenia!!!


    Wiesz może ile u Twoich znajomych mniej więcej trwały te leczenia w tej klinice ? Dlugo się tam starali ? I jaki mniej więcej był koszt miesięczny

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak w klinikach niepłodności wyglada badanie nasienia ? Wyślą męża do zamkniętego pokoju i będą kazali oddać tak o ? Boje się ze on nie da rady dojść tak pod presja i w dodatku sam

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten czas od połowy cyklu do chwili aż przyjedzie 🐒jest najgorszy. Okropnie mi się ciągnie .😕

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dziewczyny a jak w klinikach niepłodności wyglada badanie nasienia ? Wyślą męża do zamkniętego pokoju i będą kazali oddać tak o ? Boje się ze on nie da rady dojść tak pod presja i w dodatku sam
    Mój idzie w piątek. Ale w sumie nawet nie pytaliśmy jak to wygląda.
    Myślę,że standardowo tak jak wszędzie, zamknięty pokój i tv z wiadomymi filmami.

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ten czas od połowy cyklu do chwili aż przyjedzie 🐒jest najgorszy. Okropnie mi się ciągnie .😕
    Zgadzam się 🙄

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Mój idzie w piątek. Ale w sumie nawet nie pytaliśmy jak to wygląda.
    Myślę,że standardowo tak jak wszędzie, zamknięty pokój i tv z wiadomymi filmami.
    Mój badal 2 razy, miły przytulny pokoik, czasopisma itp ale mój nawet z tego nie korzystał... Stwierdził że dla niego to nie problem ....

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niektórych klinikach są specjalne pokoje dla par, kupujesz specjalna prezerwatywe i normalnie się kochacie i oddajecie właśnie w prezerwatywe.... Ale dla mnie to by był dopiero stres, wolałam żeby mąż sam to załatwił... I tak w porównaniu z tym przez co my kobiety przechodzimy to jest pikuś...

  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka wrote:
    Kaczkę też lubię 😊😋
    A jak badasz śluz? Tylko przy ujściu pochwy czy sięgasz aż od szyjki?
    Przy ujsciu😋 Jeśli o szyjkę chodzi to ja kompletnie jej nie czuję, jest to dla mnie czarna magia....

    Dzisiaj kończę 30 lat i mam nadzieję, że ten rok przyniesie mi szczęście 🎊
    Miłego dnia 😘

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    W niektórych klinikach są specjalne pokoje dla par, kupujesz specjalna prezerwatywe i normalnie się kochacie i oddajecie właśnie w prezerwatywe.... Ale dla mnie to by był dopiero stres, wolałam żeby mąż sam to załatwił... I tak w porównaniu z tym przez co my kobiety przechodzimy to jest pikuś...

    Teraz przez wirusa nie można wejśc razem z mężem. Facet musi iść sam.
    My znowu byśmy woleli iść tam razem, ale właśnie przez koronę nie ma szans.

    klz9df9hix7ly771.png
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 11 maja 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja ja czytałam, że stosunek Lh/FSH wynoszący 1,5 może już świadczyć o PCOS.

    Tak w ogól eto trafiłam na bardzo fajną stronkę, wklejam link https://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych

    Poczytajcie sobie, wszystkie hormony są opisane, te na tarczyce także. Może wam rozjaśni różne kwestie.

    Zastanawia mnie dlaczego tak wiele z was bada poziom prolaktyny w I fazie cyklu a nie w fazie lutealnej. Wiele się naszukałam i prawie wszędzie jest napisane, że bada się w po owulacji, razem z progesteronem.

    ZielonaHerbata, Reikja lubią tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi od zawsze każdy lekarz mówił,że prolkatyne bada się w 2-5dc. Większość dziewczyn też robi w tym czasie więc prawdopodobnie to są także zalecenia lekarza.

    klz9df9hix7ly771.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Teraz przez wirusa nie można wejśc razem z mężem. Facet musi iść sam.
    My znowu byśmy woleli iść tam razem, ale właśnie przez koronę nie ma szans.


    Znaczy my i tak będziemy razem w klinice wiec może inaczej mamy wspólne badania jednego dnia zaplanowane

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Znaczy my i tak będziemy razem w klinice wiec może inaczej mamy wspólne badania jednego dnia zaplanowane
    No to może faktycznie inaczej to będzie traktowane ☺️

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:

    Zastanawia mnie dlaczego tak wiele z was bada poziom prolaktyny w I fazie cyklu a nie w fazie lutealnej. Wiele się naszukałam i prawie wszędzie jest napisane, że bada się w po owulacji, razem z progesteronem.

    No w tych dniach w organizmie jest względna cisza hormonalna i wyniki wychodzą nie zakłócone. :) ktoś nie dawno nawet zdjęcia wstawiał jak to wygląda 🤔 Reikja to czasem nie Ty? 🤔

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    Przy ujsciu😋 Jeśli o szyjkę chodzi to ja kompletnie jej nie czuję, jest to dla mnie czarna magia....

    Dzisiaj kończę 30 lat i mam nadzieję, że ten rok przyniesie mi szczęście 🎊
    Miłego dnia 😘
    To najlepsze życzenia kochana z okazji urodzin 🎂🎂🎂🎂 spełnienia marzeń, zwłaszcza TEGO jednego ;) i pamiętaj że życie zaczyna się po 30-tce 😂😂😂

    Reikja lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Teraz przez wirusa nie można wejśc razem z mężem. Facet musi iść sam.
    My znowu byśmy woleli iść tam razem, ale właśnie przez koronę nie ma szans.
    Najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą ;) po badaniach na NFZ hsg czy porodzie gdzie człowieka odzieraja z całej intymnosci uważam że ten mój chlop bez problemu sam ogarnie temat... Poza tym nam pasowalo obojgu takie rozwiazanie że idzie sam... Cieszę się że dla niego to nie jest żaden problem, nie zdziwiaitp... On wgl podchodzi do tego zadaniowo, lekarz zleca a on idzie... Robi w wojsku więc jest przyzwyczajony🤣🤣🤣🤣Walczymy razem o dziecko a nie że będę się nad nim rozczula bo musi nasienie oddać 😂😂😂

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą ;) po badaniach na NFZ hsg czy porodzie gdzie człowieka odzieraja z całej intymnosci uważam że ten mój chlop bez problemu sam ogarnie temat... Poza tym nam pasowalo obojgu takie rozwiazanie że idzie sam... Cieszę się że dla niego to nie jest żaden problem, nie zdziwiaitp... On wgl podchodzi do tego zadaniowo, lekarz zleca a on idzie... Robi w wojsku więc jest przyzwyczajony🤣🤣🤣🤣Walczymy razem o dziecko a nie że będę się nad nim rozczula bo musi nasienie oddać 😂😂😂

    U nas jest tak samo. Wróciłam od lekrza,poeidzilam mu,że właśnie mamy 6cs i że to czas aby zrobić nasienie. Bez żadnego gadania wziął telefon i się sam umówił ☺️☺️
    Nie marudzi, nie narzeka, stwierdził, że jak trzeba to trzeba i nie ma co czekac. Także bardzo się cieszę ,że ma takie podejście ☺️☺️

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo,że ja wolałbym iść tam z nim bo wtedy szybciej mu pójdzie😁😁 no ale przez koronę nie można więc idzie sam i już ☺️

    klz9df9hix7ly771.png
‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ