X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brenda wrote:
    Dziewczyny, planowo 02.06 powinnam dostać @ (zawsze mam w punkt ewentualnie dzień wcześniej, zawsze albo się z nią budzę, albo do południa przychodzi). Do dziś nic. Brak też objawów, poza delikatnym lekko bolącym guzkiem między pachą a piersią. Pancio wczoraj kupił mi test, pytał dziś, czy robiłam, ja że nie. Mówię: aaa jutro zrobię. Prawda jest taka, że boję się go zrobić. Boję się rozczarowania i jakbym miała wywołać tym @. Durne, ale tak jest 🤦‍♀️
    Rób test :) Nawet jeśli nie wyjdzie, to przecież za chwilę nowa szansa :) a może się rozczarujesz w tę drugą stronę? Testuj! Bez tego będziesz w stresie żyć non stop :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Wiem o co ci chodzi, a mi tak ciężko to wprowadzić w życie:( wczoraj miałam takie załamanie, że pół wieczoru przepłakałam. Dodam, że też jest osobą wierzącą, odmówiłam kilka Nowenn Pompejańskich i nie tylko, ale wierzę, że pewnego dnia zobaczę te upragnione dwie kreski. Ciągle sobie powtarzam, że być może to nie jest jeszcze nasz czas i że Bóg ma dla nas inny plan. Miewam gorsze dni, jest ciężko ale ufam i wiem, że nie przestanę się modlić. Różaniec jest moją siłą. Polecam!
    Też jestem osoba wierząca.... Ciężko mi się zmobilizować do modlitwy. Dwa razy udało mi się odmówić nowennę pompejańską, która naprawdę działa cuda. Pierwsza odmawiałam w intencji ratowania małżeństwa i zostałam wysłuchana. Nie było to jak ręką odjął ale już po roku widziałam wielką zmianę w zachowaniu mojego małżonka. Drugą w intencji poczęcia i urodzenia dzieciątka i głęboko wierzę, że z czasem zostanę wysłuchana. :)

    hannah_92, Nanka lubią tę wiadomość

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    Oooo to o tym nie wiedziałam. :)
    Kiedyś tak było. Spróbuj. Chodzi o to, że rodzinny może wypisywać leki do kontynuacji leczenia specjalistycznego. Nie wiem czy coś się zmieniało w tej kwestii ale spróbować nie zaszkodzi ;)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Wiem o co ci chodzi, a mi tak ciężko to wprowadzić w życie:( wczoraj miałam takie załamanie, że pół wieczoru przepłakałam. Dodam, że też jest osobą wierzącą, odmówiłam kilka Nowenn Pompejańskich i nie tylko, ale wierzę, że pewnego dnia zobaczę te upragnione dwie kreski. Ciągle sobie powtarzam, że być może to nie jest jeszcze nasz czas i że Bóg ma dla nas inny plan. Miewam gorsze dni, jest ciężko ale ufam i wiem, że nie przestanę się modlić. Różaniec jest moją siłą. Polecam!

    Znam to uczucie. Jeszcze 2 tygodnie temu robiłam test, betę, po kilku dniach okazało się, że jednak biochemiczna. 2 dni ryku na całą chałupę mimo, że obiecałam sobie, że się nie będę nastawiać. No nie da się. Po prostu emocje wychodzą. Teraz kolejny cykl, kolejne próby, kolejne nadzieje, ale staram się w miarę możliwości na chłodno podjeść. Ciężko, ale tak trzeba.

    hannah_92, Aronia91 lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Kiedyś tak było. Spróbuj. Chodzi o to, że rodzinny może wypisywać leki do kontynuacji leczenia specjalistycznego. Nie wiem czy coś się zmieniało w tej kwestii ale spróbować nie zaszkodzi ;)
    Niestety nic z tego... Mój lekarz ginekolog przyjmuje w innym ośrodku aniżeli lekarz rodzinny. Dzwoniłam do rodzinnego i poinformowali mnie, że jeżeli nie mają takiego zlecenia od ginekologa to nie wypiszą :/

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    Niestety nic z tego... Mój lekarz ginekolog przyjmuje w innym ośrodku aniżeli lekarz rodzinny. Dzwoniłam do rodzinnego i poinformowali mnie, że jeżeli nie mają takiego zlecenia od ginekologa to nie wypiszą :/
    To dzwon do przychodni z ginem i proś babki, żeby ktokolwiek wypisał receptę. Może uda się coś wymyślić :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    No właśnie.. to takie dziwne, ale wiecie, ja jestem osobą wierzącą. Ostatnio słucham aktu zawierzenia - Jezu, Ty się tym zajmij. Tam są takie słowa, które sprawiają, że inaczej podchodzisz do wszystkiego. Nie chodzi o to, żeby olać sprawę, pić kiedy się chce i robić wszystko na opak tylko oczyścić głowę. Nie myśleć i nie zamartwiać się 24h na dobę bo to nic nie zmienia. Ciężko mi to wytłumaczyć, ale myślę, że mniej więcej wiecie o co chodzi :)
    Też jestem osobą wierzącą ( z praktyką w ostatnim czasie u mnie trochę gorzej, nie mniej jednak nie uważam się za złego katolika :) ) i do Nowenny pompejańskiej przymierzałam się kilka razy... w końcu gdy tak długo się nie udawało, gin sugerowała podejście do inseminacji...stwierdziłam że ostatnia moja nadzieja w modlitwie...nie wiem ile w tym pomógł luz, odpuszczenie, pogodzenie się z losem...ale ja osobiście wierze ze pomogła modlitwa - mój mąż ma inne zdanie, ale szanuje moje... 18 cykli starań i jest Kropek ;) obiecałam sobie że powtórze ją jeszcze w intencji tym razem zdrowia tego dziecka... ja tam wierze w takie sprawy...oczywiście, jeżeli jest poważniejszy problem to jestem jak najbardziej za kazdą pomocą ze strony medycznej...ale modlitwa to myślę trochę takie lekarstwo dla ducha :)

    hannah_92, Nanka lubią tę wiadomość

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Też jestem osobą wierzącą ( z praktyką w ostatnim czasie u mnie trochę gorzej, nie mniej jednak nie uważam się za złego katolika :) ) i do Nowenny pompejańskiej przymierzałam się kilka razy... w końcu gdy tak długo się nie udawało, gin sugerowała podejście do inseminacji...stwierdziłam że ostatnia moja nadzieja w modlitwie...nie wiem ile w tym pomógł luz, odpuszczenie, pogodzenie się z losem...ale ja osobiście wierze ze pomogła modlitwa - mój mąż ma inne zdanie, ale szanuje moje... 18 cykli starań i jest Kropek ;) obiecałam sobie że powtórze ją jeszcze w intencji tym razem zdrowia tego dziecka... ja tam wierze w takie sprawy...oczywiście, jeżeli jest poważniejszy problem to jestem jak najbardziej za kazdą pomocą ze strony medycznej...ale modlitwa to myślę trochę takie lekarstwo dla ducha :)
    Też tak uważam. 2 razy odmówiłam Pompejankę. Może zrobiłam to zbyt 'luźno', nie wiem, ale wiem, że działa. Widocznie w moim przypadku musi powoli :) Ostatnio zakończyło się ciążą biochemiczną. Czyli organizm ruszył, jakkolwiek na to patrzeć. Długo też jeździłam, szukałam lekarza, który pomoże. Obecny lekarz, który ma mnie pod opieką uspokaja mnie bardzo. To lekarz, dzięki któremu jestem spokojna, opanowana, bez względu na to jak to wygląda. To kolejny dobry krok. Wierzę, że takimi małymi krokami wielki 'cel' zostanie osiągnięty. Nie wszystko mamy od razu podane na tacy niestety, ale czasem małe wyciągnięcie ręki jest ogromnie pomocne. Wierzę w to, że się uda, bo w końcu to wiara czyni cuda :)

    hannah_92, Brenda lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Też tak uważam. 2 razy odmówiłam Pompejankę. Może zrobiłam to zbyt 'luźno', nie wiem, ale wiem, że działa. Widocznie w moim przypadku musi powoli :) Ostatnio zakończyło się ciążą biochemiczną. Czyli organizm ruszył, jakkolwiek na to patrzeć. Długo też jeździłam, szukałam lekarza, który pomoże. Obecny lekarz, który ma mnie pod opieką uspokaja mnie bardzo. To lekarz, dzięki któremu jestem spokojna, opanowana, bez względu na to jak to wygląda. To kolejny dobry krok. Wierzę, że takimi małymi krokami wielki 'cel' zostanie osiągnięty. Nie wszystko mamy od razu podane na tacy niestety, ale czasem małe wyciągnięcie ręki jest ogromnie pomocne. Wierzę w to, że się uda, bo w końcu to wiara czyni cuda :)
    Dokładnie kochana :-*

    MayMasza lubi tę wiadomość

  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Też jestem osobą wierzącą ( z praktyką w ostatnim czasie u mnie trochę gorzej, nie mniej jednak nie uważam się za złego katolika :) ) i do Nowenny pompejańskiej przymierzałam się kilka razy... w końcu gdy tak długo się nie udawało, gin sugerowała podejście do inseminacji...stwierdziłam że ostatnia moja nadzieja w modlitwie...nie wiem ile w tym pomógł luz, odpuszczenie, pogodzenie się z losem...ale ja osobiście wierze ze pomogła modlitwa - mój mąż ma inne zdanie, ale szanuje moje... 18 cykli starań i jest Kropek ;) obiecałam sobie że powtórze ją jeszcze w intencji tym razem zdrowia tego dziecka... ja tam wierze w takie sprawy...oczywiście, jeżeli jest poważniejszy problem to jestem jak najbardziej za kazdą pomocą ze strony medycznej...ale modlitwa to myślę trochę takie lekarstwo dla ducha :)
    Zgadzam się w stu procentach. Modlitwa daje pewnego rodzaju spokój ducha :)

    MayMasza lubi tę wiadomość

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że jest tyle osób, które też odmawiają Pompejankę! Ja kończę swoją 10-tą, tylko jakaś część została wysłuchana, ale podchodzę już do tego inaczej, to nie jest magiczna modlitwa, która pomoże na wszystko. Bardziej chodzi o ufność i o spokój. Widzę inne rzeczy, które zmieniły się w moim życiu i wiem, że to tylko dzięki modlitwie.
    Wierze kochane, że każda z nas będzie (w swoim czasie) wspaniałą i szczęśliwą mamą:)

    MayMasza, Brenda, Reikja, Kate28, Nanka lubią tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    I jak tu nie wierzyć, że ważny jest luz? Oczywiście on nie pomoże na realne schorzenia związane z niepłodnością, ale blokada psychiczną robi sporo złego. Mój szczęśliwy cykl też był na totalnym luzie, nawet na początku nie pilnowałam suplementacji kwasem foliowym, owu była w czasie nieobecności partnera, więc wpisałem cykl na straty.

    Brenda sikaj, bo jestem ciekawa!

    Liczę, że u Was wszystko się stabilizuje. Gratuluję wszystkim zakreskowanym i cieszę się z Wami, chciałabym też dołączyć do tego grona, jak wszystkie my tutaj zresztą 🤗
    Też się nie nastawiałam i uznałam, że maj jest stracony bo była cb na początku maja właśnie. 26.05 byłam u gina i powiedział że wszystko w środku ok i że jestem po owulacji, ale nie nastawiałam się, a teraz tak się zaczynam nakręcać, że mnie ściska, tym bardziej że starania przebiwgały standardowo co 2-3 dni 😀. Wczoraj wzięłam skierowanie na kilka badań, posprawdzać co i jak. Idę w poniedziałek. Co chwila chodzę do łazienki i sprawdzam, czy @ aby nie przyszła. Test zrobię jutro. Bo znam siebie i wiem, że jak nic nie pokaże to będę się łudziła, że to może dlatego, że już zbyt dużo sikałam od rana, a pierwszy mocz z pewnością by coś pokazał 😀

    hannah_92, Ania81 lubią tę wiadomość

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Super, że jest tyle osób, które też odmawiają Pompejankę! Ja kończę swoją 10-tą, tylko jakaś część została wysłuchana, ale podchodzę już do tego inaczej, to nie jest magiczna modlitwa, która pomoże na wszystko. Bardziej chodzi o ufność i o spokój. Widzę inne rzeczy, które zmieniły się w moim życiu i wiem, że to tylko dzięki modlitwie.
    Wierze kochane, że każda z nas będzie (w swoim czasie) wspaniałą i szczęśliwą mamą:)
    Dokładnie tak :) Modlitwa to spokój dla duszy, zawierzenie, że będzie dobrze. Często się mówi, że im bardziej się chce, tym gorzej wychodzi. Może po prostu czasem chce się na siłę, jakkolwiek głupio to brzmi. Dlatego 'odpuszczenie' = spokój głowy :)

    Brenda, hannah_92, Ania81, Reikja lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Super, że jest tyle osób, które też odmawiają Pompejankę! Ja kończę swoją 10-tą, tylko jakaś część została wysłuchana, ale podchodzę już do tego inaczej, to nie jest magiczna modlitwa, która pomoże na wszystko. Bardziej chodzi o ufność i o spokój. Widzę inne rzeczy, które zmieniły się w moim życiu i wiem, że to tylko dzięki modlitwie.
    Wierze kochane, że każda z nas będzie (w swoim czasie) wspaniałą i szczęśliwą mamą:)

    Odmówiłam nowennę raz do końca, raz nie, bo wymiękłam z systematycznością. Nie wiem, czy to akurat ona pomogła, czy nie, ale zauważyłam zmianę np w swoim samopoczuciu, w tatmtym czasie. Tak jakby na duchu lepiej, pogodniej, spokojniej. Jestem wierząca, ale nie tak fanatycznie jakby. Z praktyką słabo. Mam swoje przekonanie np o spowiedzi też. Bardziej raczej religię przeżywam wewnątrz, tak dla siebie.

    hannah_92 lubi tę wiadomość

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brenda wrote:
    Odmówiłam nowennę raz do końca, raz nie, bo wymiękłam z systematycznością. Nie wiem, czy to akurat ona pomogła, czy nie, ale zauważyłam zmianę np w swoim samopoczuciu, w tatmtym czasie. Tak jakby na duchu lepiej, pogodniej, spokojniej. Jestem wierząca, ale nie tak fanatycznie jakby. Z praktyką słabo. Mam swoje przekonanie np o spowiedzi też. Bardziej raczej religię przeżywam wewnątrz, tak dla siebie.
    Moim zdaniem to, jak ktoś wierzy, jest jego wolną wolą. Jedni bardziej praktykują, inni mniej. Najważniejsze to czuć wiarę na swój sposób :) To trochę jak z wyrażaniem miłości - każdy to robi po swojemu :)

    Brenda, hannah_92 lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4712 3147

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate no lepiej żebys miała tą receptę , najpewniej byloby iśc na bete zaraz po zakonczeniu opakowania. Jesli <5 no to bez stresu o recepte-wiadomo.Jeśli wyszloby wiecej no to w lokalnych aptekach można czasami "pożyczyć" i donieść później recepte. Przynajmniej u mnie tak jest , nie wiem jakie Ty masz mozliwosci.

    MayMasza lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Kate no lepiej żebys miała tą receptę , najpewniej byloby iśc na bete zaraz po zakonczeniu opakowania. Jesli <5 no to bez stresu o recepte-wiadomo.Jeśli wyszloby wiecej no to w lokalnych aptekach można czasami "pożyczyć" i donieść później recepte. Przynajmniej u mnie tak jest , nie wiem jakie Ty masz mozliwosci.

    Mieszka w małej miejscowości, a najbliższe laboratorium mam 50 km od siebie gdzie wyniki dostaje sie po ok. 1 do 2 dni. Najlepiej byłoby jakby udało się załatwić ten duphostan w aptece z możliwością doniesienia recepty. :/

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2781

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Dzięki staraczki za wsparcie. Lubię ten wątek, bo tutaj zaczęłam przygodę z forum i w krótkim czasie zobaczyłam 2 kreski. Zrobili mi dziś USG, maluch ma się dobrze, ale krwiak jest nadal, trzeba czekać. Jak przestanę krwawić na czerwono to wypiszą mnie do domu. Czas pokaże co będzie dalej.


    Trzymacie sie, dobrze ze malenstwo ma sie dobrze
    Wielki serduch pozytywnych wibracji💖💖💖💖

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2781

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brenda wrote:
    Dziewczyny, planowo 02.06 powinnam dostać @ (zawsze mam w punkt ewentualnie dzień wcześniej, zawsze albo się z nią budzę, albo do południa przychodzi). Do dziś nic. Brak też objawów, poza delikatnym lekko bolącym guzkiem między pachą a piersią. Pancio wczoraj kupił mi test, pytał dziś, czy robiłam, ja że nie. Mówię: aaa jutro zrobię. Prawda jest taka, że boję się go zrobić. Boję się rozczarowania i jakbym miała wywołać tym @. Durne, ale tak jest 🤦‍♀️

    Testuj, co ma byc to bedzie, czyli zycze dwoch pieknych kreseczek

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4712 3147

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate wybierz sie do apteki lub zwyczajnie zadzwoń z zapytaniem czy jest mozliwość pozyczenia , bo masz taka sytuacje że potrzebujesz już a wizyte u lekarza masz później i doniesiesz.
    U mnie nie ma problemu z takim czymś, tylko żeby pózniej faktycznie uzyskac ta recepte ;p nieraz sie trzeba doslownie prosic..... jakby łaske robili ze recepte wypisza

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
‹‹ 655 656 657 658 659 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ