X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to też nie mam zamiaru się ograniczać z alkoholem z tego względu, że się staram. Ja ogólnie pije bardzo mało, ale jak mi się zachce te wypiję. Nigdy nie wiadomo kiedy się uda, niektórzy przecież starają się całymi latami. Jeśli się w którymś momencie uda i będą || to wtedy przestanę.

    Mi to w ogóle w teraz jest smutno, bo już niedługo miałam być żoną, a wszystko w pizd*u przełożone na przyszły rok ze względu na koronę. ☹️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    To ja bez okazji proponuję dzisiaj kielonka 🍷 :D mi nie będzie głupio że sama piję :P
    Ejj mi też ni jest głupio jak sama piję tak ogólnie. 😃

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    Ja to też nie mam zamiaru się ograniczać z alkoholem z tego względu, że się staram. Ja ogólnie pije bardzo mało, ale jak mi się zachce te wypiję. Nigdy nie wiadomo kiedy się uda, niektórzy przecież starają się całymi latami. Jeśli się w którymś momencie uda i będą || to wtedy przestanę.

    Mi to w ogóle w teraz jest smutno, bo już niedługo miałam być żoną, a wszystko w pizd*u przełożone na przyszły rok ze względu na koronę. ☹️
    Wiesz? Może to i lepiej? Więcej czasu na organizację, a może zmiana w sukni? Nie polecam 2/3 i więcej częściowych wygląda super ale po kilku h na parkiecie traci się kiecę :P pamiętaj są plusy i minusy ;) a każda taka próba was umacnia w związku :)

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    Ejj mi też ni jest głupio jak sama piję tak ogólnie. 😃
    :D super ja kiedyś miałam taki nawyk że nie bo tak nie wypada sama pić nie będę bo za alkoholika mnie wezmą, teraz mam cyce wywalone na to :D świętuje sama urodziny ani.. ani moje ani twoje :P

    age.png
  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 232 228

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    To ja bez okazji proponuję dzisiaj kielonka 🍷 :D mi nie będzie głupio że sama piję :P
    To ja dzisiaj z Tobą tez sobie wypiję🍷😁

    f2d7ab81ec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    Wiesz? Może to i lepiej? Więcej czasu na organizację, a może zmiana w sukni? Nie polecam 2/3 i więcej częściowych wygląda super ale po kilku h na parkiecie traci się kiecę :P pamiętaj są plusy i minusy ;) a każda taka próba was umacnia w związku :)

    Ogólnie to WSZYSTKO już załatwione także pozostaje nam tylko czekac. Kiecka też już gotowa 🙂

    Dzięki, moja na szczęście jest jednoczęściowa 😃 my na szczęście jako związek to dobrze przez to przeszliśmy, chociaż co by nie gadać to był to stresujący czas jak nie było wiadomo co robić. No, ale jest jak jest trzeba żyć dalej .

  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    Ja to też nie mam zamiaru się ograniczać z alkoholem z tego względu, że się staram. Ja ogólnie pije bardzo mało, ale jak mi się zachce te wypiję. Nigdy nie wiadomo kiedy się uda, niektórzy przecież starają się całymi latami. Jeśli się w którymś momencie uda i będą || to wtedy przestanę.

    Mi to w ogóle w teraz jest smutno, bo już niedługo miałam być żoną, a wszystko w pizd*u przełożone na przyszły rok ze względu na koronę. ☹️

    Faken😢

    Ślub to wspaniałe przeżycie, więc zrozumiały jest smutek.

    Co do alko to ja tez lubie się napić, ale tak jak mówię tylko kiedy przychodzi 🐒.

    Zresztą teraz takie czasy, że można wino bez alkoholu kupic i jest równie dobre 🥰

    Wypijcie moje zdrowie i nasze lipcowe ⏸

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo to jak za nasze lipcowe II to obalam całą butle :D na zdrowie

    luśka18, Gela093, BusiaT lubią tę wiadomość

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    Ogólnie to WSZYSTKO już załatwione także pozostaje nam tylko czekac. Kiecka też już gotowa 🙂

    Dzięki, moja na szczęście jest jednoczęściowa 😃 my na szczęście jako związek to dobrze przez to przeszliśmy, chociaż co by nie gadać to był to stresujący czas jak nie było wiadomo co robić. No, ale jest jak jest trzeba żyć dalej .
    I dobrze zrobiłaś :D ja miałam 3 części i 4 te takie koła sztywne XD powiem ci masakra o 22 szukałam agrafek żeby gorset spiąć ze spudnica... Maaaasakra XD

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    I dobrze zrobiłaś :D ja miałam 3 części i 4 te takie koła sztywne XD powiem ci masakra o 22 szukałam agrafek żeby gorset spiąć ze spudnica... Maaaasakra XD


    O kurka nawet nie wiedziałam, że tak może być :o
    Koła też nie mam 🙂

    Pij, pij za te nasze dwie kreski! Nawet sama bym Ci polała 😂😂😂

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    O kurka nawet nie wiedziałam, że tak może być :o
    Koła też nie mam 🙂

    Pij, pij za te nasze dwie kreski! Nawet sama bym Ci polała 😂😂😂
    A ty się nie migaj bierz kieliszek i pij z nami :D

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    A ty się nie migaj bierz kieliszek i pij z nami :D

    Ja piję z wami sok pomarańczowy 😃 zdrówko! 🥂🥂🥂🥂

    W sumie mam co świętować, bo okazało się, że uda mi się mieć tydzień urlopu w lipcu a myślałam, że się nie uda mieć żadnego urlopu w lipcu 😃

    luśka18 lubi tę wiadomość

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    Ja piję z wami sok pomarańczowy 😃 zdrówko! 🥂🥂🥂🥂

    W sumie mam co świętować, bo okazało się, że uda mi się mieć tydzień urlopu w lipcu a myślałam, że się nie uda mieć żadnego urlopu w lipcu 😃
    No widzisz :D jak to fajnie wyszło :D ja o urlopie mogę pomarzyć XD mąż nie jest zbyt łaskawy rozdawać urlopy :P

    age.png
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K92 wrote:
    Ja piję z wami sok pomarańczowy 😃 zdrówko! 🥂🥂🥂🥂

    W sumie mam co świętować, bo okazało się, że uda mi się mieć tydzień urlopu w lipcu a myślałam, że się nie uda mieć żadnego urlopu w lipcu 😃

    Dodaj do tego soku proseco i będzie pyszna mimoza 🌼

    Ja tez mam w lipcu urlop i juuuuuuuuz się nie mogę doczekać😊

    Dziewczyny zalecały wyjazd i tak tez zrobię 🌸

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie się wybierasz? :D zdradź rąbek tajemnicy gdzie będzie plażing smażing opierdaling :D

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🙀rozpijam społeczeństwo.... To co czujecie coś ? Zaczyna to wino kiełkować? :D

    age.png
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    A gdzie się wybierasz? :D zdradź rąbek tajemnicy gdzie będzie plażing smażing opierdaling :D

    Ja odpoczywam aktywnie wiec góry 🏔😊😊

    Pewnie rower albo jakiś spływ kajakowy 😊 bardzo tego potrzebuje, szczerze to już trochę waruje w domu🤦‍♀️

    Naładuje baterie do dalszych starań.

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luśka18 wrote:
    Ja odpoczywam aktywnie wiec góry 🏔😊😊

    Pewnie rower albo jakiś spływ kajakowy 😊 bardzo tego potrzebuje, szczerze to już trochę waruje w domu🤦‍♀️

    Naładuje baterie do dalszych starań.
    Ja w górach mieszkam więc mnie to nie jara :D ja to bym się pobyczyła gdzieś na plaży jeziorko albo morze 😏

    age.png
  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 232 228

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bardzo potrzebuje urlopu! Na już ! A dopiero w sierpniu buu... trzeba jakos przetrwać :) w tym roku może uda nam się i góry i morze byłoby suuper 😍

    luśka18 lubi tę wiadomość

    f2d7ab81ec.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BusiaT wrote:
    Ja tez bardzo potrzebuje urlopu! Na już ! A dopiero w sierpniu buu... trzeba jakos przetrwać :) w tym roku może uda nam się i góry i morze byłoby suuper 😍
    😍 Góry z widokiem na morze o to to jadę w pisdu nie wiem gdzie ale jadę :D może w przyszłym roku :P

    age.png
‹‹ 705 706 707 708 709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ