X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!:) witam wszystkie nowe koleżanki♥ Pamiętajcie, że jesteśmy tu żeby się wspierać!

    Ja też posmęcę, bo mam dziś duży spadek energii, wstałam z okropnym bólem gardła, ledwo ślinę umiem przełknąć i jestem mega słaba:( a na dodatek mam dni płodne, owulacja za pasem, więc przydałoby się dużo energii. Dobrze, że chociaż wczoraj był 🐝

    Mam pytanie odnośnie współżycia, nie wiem nawet jak to napisać... Generalnie chodzi o to, że jak kochamy się w pozycji, gdzie jest głębsza penetracja to czuje ból w podbrzuszu, może nie jest on jakiś mocny, ale jest to dla mnie pewien dyskomfort. Czy któraś z was też tak ma? Nie wiem czy to powód do zmartwienia czy nie. Na dodatek po stosunku wczoraj sikałam jak głupia, nawet w nocy wstawałam mimo, że nie wypiłam dużo płynów.

    Czy to możliwe, żeby owulacja była dwa razy pod rząd z tego samego jajnika, czy zawsze ale to zawsze jest na przemian?

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny😉
    Ja przez te pogodę to dostaje jakiejś depresji 😱

    Z tego co mi wiadomo to owulacja nie zawsze występuje na przemian.

    Co do reszty tematu 😉 to uważam, że jak się będzie powtarzać ten ból to idź do lekarza.

    Zdrowia życzę i energi do 🐝

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Cześć dziewczyny!:) witam wszystkie nowe koleżanki♥ Pamiętajcie, że jesteśmy tu żeby się wspierać!

    Ja też posmęcę, bo mam dziś duży spadek energii, wstałam z okropnym bólem gardła, ledwo ślinę umiem przełknąć i jestem mega słaba:( a na dodatek mam dni płodne, owulacja za pasem, więc przydałoby się dużo energii. Dobrze, że chociaż wczoraj był 🐝

    Mam pytanie odnośnie współżycia, nie wiem nawet jak to napisać... Generalnie chodzi o to, że jak kochamy się w pozycji, gdzie jest głębsza penetracja to czuje ból w podbrzuszu, może nie jest on jakiś mocny, ale jest to dla mnie pewien dyskomfort. Czy któraś z was też tak ma? Nie wiem czy to powód do zmartwienia czy nie. Na dodatek po stosunku wczoraj sikałam jak głupia, nawet w nocy wstawałam mimo, że nie wypiłam dużo płynów.

    Czy to możliwe, żeby owulacja była dwa razy pod rząd z tego samego jajnika, czy zawsze ale to zawsze jest na przemian?

    Ja tez odczuwam w niektorych pozycjach bol. Ma to zwiazek z ustawieniem macicy. Przodo lub tylo zgiecia. :)
    Co do sikania, zawsze tak mam ze po strasznie mi sie chce siku 🤷🏻‍♂️


    A owulacja niekoniecznie jest na przemian :)

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki.
    Mam trochę dziwne / niemądre pytanie :P ale muszę, bo nie zdzierżę :P
    Ten cykl to jest istne szaleństwo...
    Bo owulację miałam dopiero w 21 albo 22 dniu cyklu, dziś jest 31 dzień, czy jest sens robić np.dzisiaj betę? Mam akurat dziś wolne, a potem może być ciężko z czasem... Co sądzicie?

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja tez odczuwam w niektorych pozycjach bol. Ma to zwiazek z ustawieniem macicy. Przodo lub tylo zgiecia. :)
    Co do sikania, zawsze tak mam ze po strasznie mi sie chce siku 🤷🏻‍♂️


    A owulacja niekoniecznie jest na przemian :)

    Dziękuję kochana za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś♥

    Jednak i tak wybiorę się chyba do urologa lub uroginekologa, bo coś mi nie pasuje z tym moim oddawaniem moczu:( juz wszystkim zaczynam się martwić, non stop coś wyskakuje. Chociaż wyniki badań są w porządku.

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😂😂😂 leżę i płaczę... Wszystkie czekamy na II.... A ja dzisiaj zrobiłam sikańca (zaznaczam że wadliwy) i co i co? Ja mam test wykrywający bliźniaki XD na moim teście są 3 kreski tak O! Kurcze nie umiem złapać tego moim aparatem ale normalnie bym wam pokazała 😂😂😂

    Enigvaa, SylwiaG lubią tę wiadomość

    age.png
  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    😂😂😂 leżę i płaczę... Wszystkie czekamy na II.... A ja dzisiaj zrobiłam sikańca (zaznaczam że wadliwy) i co i co? Ja mam test wykrywający bliźniaki XD na moim teście są 3 kreski tak O! Kurcze nie umiem złapać tego moim aparatem ale normalnie bym wam pokazała 😂😂😂



    Haha :D
    Nigdy nic nie jest wiadome xD

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Dziękuję kochana za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś♥

    Jednak i tak wybiorę się chyba do urologa lub uroginekologa, bo coś mi nie pasuje z tym moim oddawaniem moczu:( juz wszystkim zaczynam się martwić, non stop coś wyskakuje. Chociaż wyniki badań są w porządku.

    Ja miewałam takie bóle w okolicach owulacji. Pewnie jajnik był powiększony i źle znosił 'szturchanie' ;D ponadto czasem po intensywniejszym bzyku boli mnie podbrzusze.

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😂🤣 no kto wie... Kupię może później jakiś inny XD się uśmiałam... Wątpię że mogę być w ciąży no ale korciło i musiałam no to mam za swoje XD

    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) witam nowe koleżanki i życzę szybkich ⏸ ;) jutro mam prenatalne a w piątek mam zamiar powiedzieć o ciąży w pracy.... Też odliczam czas do urlopu - w lipcu mamy jechać w Bieszczady... Miłego dnia Wam życzę 😘

    Enigvaa, BusiaT, hannah_92, luśka18, Lulu83, KarolinaMaria, SylwiaG, Gela093, Brenda lubią tę wiadomość

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorek wrote:
    Hej Dziewczynki.
    Mam trochę dziwne / niemądre pytanie :P ale muszę, bo nie zdzierżę :P
    Ten cykl to jest istne szaleństwo...
    Bo owulację miałam dopiero w 21 albo 22 dniu cyklu, dziś jest 31 dzień, czy jest sens robić np.dzisiaj betę? Mam akurat dziś wolne, a potem może być ciężko z czasem... Co sądzicie?

    To masz 9-10dpo. Jest szansa ze cos wykaze ale moze byc za wczesnie :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Cześć dziewczyny ;) witam nowe koleżanki i życzę szybkich ⏸ ;) jutro mam prenatalne a w piątek mam zamiar powiedzieć o ciąży w pracy.... Też odliczam czas do urlopu - w lipcu mamy jechać w Bieszczady... Miłego dnia Wam życzę 😘


    Oo! Koniecznie daj znac jak prenatalne :) moze juz poznasz plec maluszka 😍

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi dzisiaj też smutno :(

    15 dc A wykres taki jak widzicie.... pewnie bezowulacyjny...

    Od 2 msc mierze temperature i skoku żadnego nie mam :( kolejny wykres płaski. I pewnie znów będzie torbiel bo pęcherzyk nie pęknie.
    Zajebiscie 👌

    A od jutra mam brać luteinę... ehhh nic mi się nie chce 😭

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny mi dzisiaj też smutno :(

    15 dc A wykres taki jak widzicie.... pewnie bezowulacyjny...

    Od 2 msc mierze temperature i skoku żadnego nie mam :( kolejny wykres płaski. I pewnie znów będzie torbiel bo pęcherzyk nie pęknie.
    Zajebiscie 👌

    A od jutra mam brać luteinę... ehhh nic mi się nie chce 😭

    Nie martw się:* może owulacja będzie później? Ja też nie mam typowych skoków temperatury, są to naprawę bardzo łagodne wzniesienia, ale po zakończeniu całego cyklu widać różnice pomiędzy fazą folikularną a lutealną. Nie jest ona może tak piękna jak u innych dziewczyn (widocznie taka uroda niższych temp), ale jest i to jest najważniejsze.
    Będzie dobrze, głowa do góry!☻

    Natka95 lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 232 228

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Cześć dziewczyny!:) witam wszystkie nowe koleżanki♥ Pamiętajcie, że jesteśmy tu żeby się wspierać!

    Ja też posmęcę, bo mam dziś duży spadek energii, wstałam z okropnym bólem gardła, ledwo ślinę umiem przełknąć i jestem mega słaba:( a na dodatek mam dni płodne, owulacja za pasem, więc przydałoby się dużo energii. Dobrze, że chociaż wczoraj był 🐝

    Mam pytanie odnośnie współżycia, nie wiem nawet jak to napisać... Generalnie chodzi o to, że jak kochamy się w pozycji, gdzie jest głębsza penetracja to czuje ból w podbrzuszu, może nie jest on jakiś mocny, ale jest to dla mnie pewien dyskomfort. Czy któraś z was też tak ma? Nie wiem czy to powód do zmartwienia czy nie. Na dodatek po stosunku wczoraj sikałam jak głupia, nawet w nocy wstawałam mimo, że nie wypiłam dużo płynów.

    Czy to możliwe, żeby owulacja była dwa razy pod rząd z tego samego jajnika, czy zawsze ale to zawsze jest na przemian?
    Ja tez mam często bol przy współczuciu zależy w jakiej pozycji, ale wiem ze mam tylozgiecie macicy i po prostu tak mam 🤷🏻‍♀️
    A co do owulacji mi się cały czas wydaje ze mam owulacje tylko z prawego jajnika bo tylko on mnie mocno boli w owu a lewy to tylko trochę się odzywa. W przyszłym miesiacu pójdę do lekarza 🤷🏻‍♀️

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    f2d7ab81ec.png
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny mi dzisiaj też smutno :(

    15 dc A wykres taki jak widzicie.... pewnie bezowulacyjny...

    Od 2 msc mierze temperature i skoku żadnego nie mam :( kolejny wykres płaski. I pewnie znów będzie torbiel bo pęcherzyk nie pęknie.
    Zajebiscie 👌

    A od jutra mam brać luteinę... ehhh nic mi się nie chce 😭

    Mocno tule kochana ❤
    Trzeba być dobrej myśli.

    Pomyślcie tylko mamy lato 😀 zaraz będzie dużo słoneczka 🌼

    Suptomix ty to masz żarty 🤣

    Natka95 lubi tę wiadomość

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spuromix oświadczam że ze mną nuda i dołki wam nie straszne :D macie doła piszcie do mnie ja zawsze coś znajdę na poprawę humoru :P
    W sumie nie bez powodu wszyscy mi mówią że mam świra 😂

    hannah_92, Ania81, luśka18 lubią tę wiadomość

    age.png
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny mi dzisiaj też smutno :(

    15 dc A wykres taki jak widzicie.... pewnie bezowulacyjny...

    Od 2 msc mierze temperature i skoku żadnego nie mam :( kolejny wykres płaski. I pewnie znów będzie torbiel bo pęcherzyk nie pęknie.
    Zajebiscie 👌

    A od jutra mam brać luteinę... ehhh nic mi się nie chce 😭

    Miałaś robiony monitoring? Luteina może blokować owu jeśli ja weźmiesz za wcześnie.

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2781

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ze sloneczno paskudnie goracej Anglii.
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i zycze jak najszybciej dwoch kreseczek.
    Jesli komukolwiek brakuje slonca to moge oddac, mi jest za goraco. Lubie lato tak do 25 stopni, I'm wyzsze temperatury to ja umieram i czuje sie jak zombi.
    Spuromix chyba jedziemy na tym samym wozku. Moj maz, przyjaciolki, rodzinka twierdzi ze ja tak do konca to normalna nie jestem... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    Co do urlopu to w tym roku jeszcze nie mam pojecia kiedy bedzie my miec urlop. Pewnie skoczymy na dlugich spacerach po okolicznych gorach, co mi sie bardzo usmiecha

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Spuromix chyba jedziemy na tym samym wozku. Moj maz, przyjaciolki, rodzinka twierdzi ze ja tak do konca to normalna nie jestem... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    🤣jeeeeej nie jestem sama :D nas szalonych jest więcej :D mój mąż znowu cały czas powtarza poznałem wariatkę za wariatkę wydałem i teraz noc tylko całe życie z wariatami XD

    Ania81 lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 707 708 709 710 711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ