X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 14 czerwca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i właśnie teraz mam rozkmine bo nie zapytałam. Moje Endo ma 8 mm czyli nie tak źle. A jakbym wzięła tą luteinę już dzisiaj ?

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Biedna 😔💔 a jak się teraz czujesz? To jest naprawdę bardzo silny lek,a Ty jeszcze masz wysoka dawkę. Mnie tez to czeka, więc rozumiem 🫂❤️
    Czuję się już dobrze, tylko jestem osłabiona. Cieszę się, że wzięłam pyralginę, bo ona zahamowała te objawy. Ale ciężko psychicznie też to znieść mimo wszystko 😞

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    No i właśnie teraz mam rozkmine bo nie zapytałam. Moje Endo ma 8 mm czyli nie tak źle. A jakbym wzięła tą luteinę już dzisiaj ?
    Szczerze, ja bym wzięła dziś. Masz cykl ponad 50 dni i masz jeszcze czekać 2 tygodnie? Bez sensu

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 14 czerwca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Szczerze, ja bym wzięła dziś. Masz cykl ponad 50 dni i masz jeszcze czekać 2 tygodnie? Bez sensu
    Dziękuję. Wezmę już dzisiaj.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 14 czerwca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Szczerze, ja bym wzięła dziś. Masz cykl ponad 50 dni i masz jeszcze czekać 2 tygodnie? Bez sensu

    Popieram i myślę, ze to na pewno po tych lekach organizm potrzebuje więcej czasu żeby dojść do siebie.
    Bierz dzisiaj 🤞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1199 1039

    Wysłany: 14 czerwca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly biedaku, to się przemęczyłaś przez noc ☹️ dobrze że już jest lepiej. Czy Ty dzisiaj pracowałaś po takiej ciężkiej nocy? Jak dałaś radę?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 14 czerwca, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, poproszę o wiruski okresowe. Niech @ przychodzi szybko do mnie 😜

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2699 2541

    Wysłany: 14 czerwca, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Echo, poproszę o wiruski okresowe. Niech @ przychodzi szybko do mnie 😜
    I do mnie! Bo nadal nic 🙈

    Echo lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 14 czerwca, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Smerfetko... zupełnie nie wiem co mam Ci napisać. Jest mi bardzo przykro, że po raz kolejny Was spotkała strata 😭 przytulam mocno. Jesteśmy....

    Butterfly, dobrze że już minęły skutki uboczne. Domyślam się jak bardzo Cię wymęczyły.

    Jednorożec, tak jak dziewczyny napisały- śmiało już bierz luteinę, a nie męcz się z tak długim cyklem.

    Pisałam do lekarki, mam już nie brać dupka 🙂 walczymy dalej 🙂 także wirusy okresowe potrzebne na już 😂

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 14 czerwca, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam wiruski 🦍🦠 łapcie, ale nie poddajemy się i walczymy dalej 💪

    Jednorożec89, Pinkflower, Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 14 czerwca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Czuję się już dobrze, tylko jestem osłabiona. Cieszę się, że wzięłam pyralginę, bo ona zahamowała te objawy. Ale ciężko psychicznie też to znieść mimo wszystko 😞

    Wiem 🫂 przyjmowanie tak poważnych leków nie tylko wpływa na ciało ale także na umysł. Starania pod każdym względem są bardzo obciążające 🫂❤️ Czy możesz dzisiaj odpocząć?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 14 czerwca, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy będe się stymulować w następnym cyklu. P. Ma na początku lipca urlop i nie wiem czy zdążę ogarnąć monitoring bo mam nadzieję lecieć na wakacje. Jakby @ przyszła w ciągu dwóch tygodni to może się uda ale jak nie to odpuszczę temat. Wrócimy do starać jakoś lipiec sierpień

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Butterfly biedaku, to się przemęczyłaś przez noc ☹️ dobrze że już jest lepiej. Czy Ty dzisiaj pracowałaś po takiej ciężkiej nocy? Jak dałaś radę?
    Nie, dziś wolne. Ale trochę porobiłam w domu i musiałam przysiadać, bo osłabienie daje mi się we znaki. I nogi znów mnie bolą po złożeniu prania 🙈

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Wiem 🫂 przyjmowanie tak poważnych leków nie tylko wpływa na ciało ale także na umysł. Starania pod każdym względem są bardzo obciążające 🫂❤️ Czy możesz dzisiaj odpocząć?
    Tak kochana dziś odpoczywam 😘

    Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie ❤️

    Elza1234, Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 14 czerwca, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za każdą wiadomość wysłana do mnie. Nawet nie wiedziałam że jestem tak ważna dla Was. Ja dziewczyny już się chyba nie podniosę 😭 nie rozumiem tego co się wydarzyło i że na takim etapie. Piję kawę, patrzę przez okno i zastanawiam się co dalej!? Jestem osobą wierzącą, ale po tym co się wydarzyło zastanawiam się czy ten na górze zapomniał o mnie? Chciałam już tu nie pisać.. ale czuję z Wami więź. Będę tu zaglądać do Was.

    Badania o których piszecie - wykonam, bo muszę wiedzieć dlaczego. Ale boję się, że w wynikach jak nic nie wyjdzie, to co o tym myśleć?! 🤔 Ale przecież serduszko nie zatrzymuje się nie bez powodu, nie? 😭

    Więcej pytań niz odpowiedzi.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziękuję za każdą wiadomość wysłana do mnie. Nawet nie wiedziałam że jestem tak ważna dla Was. Ja dziewczyny już się chyba nie podniosę 😭 nie rozumiem tego co się wydarzyło i że na takim etapie. Piję kawę, patrzę przez okno i zastanawiam się co dalej!? Jestem osobą wierzącą, ale po tym co się wydarzyło zastanawiam się czy ten na górze zapomniał o mnie? Chciałam już tu nie pisać.. ale czuję z Wami więź. Będę tu zaglądać do Was.

    Badania o których piszecie - wykonam, bo muszę wiedzieć dlaczego. Ale boję się, że w wynikach jak nic nie wyjdzie, to co o tym myśleć?! 🤔 Ale przecież serduszko nie zatrzymuje się nie bez powodu, nie? 😭

    Więcej pytań niz odpowiedzi.
    Jesteś bardzo ważna ❤️
    Będziemy Cię wspierać i przejdziemy z Tobą przez to 🫂
    Co powiedział ginekolog? Dostałaś skierowanie do szpitala?

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 14 czerwca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Czuję się już dobrze, tylko jestem osłabiona. Cieszę się, że wzięłam pyralginę, bo ona zahamowała te objawy. Ale ciężko psychicznie też to znieść mimo wszystko 😞

    Motyl, przytulam 🫂 jak sobie pomyślę na co ten lek to jest mi też ciężko to przyswoić w głowie.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Motyl, przytulam 🫂 jak sobie pomyślę na co ten lek to jest mi też ciężko to przyswoić w głowie.
    Ale czego się nie robi… 🥹

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 14 czerwca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziękuję za każdą wiadomość wysłana do mnie. Nawet nie wiedziałam że jestem tak ważna dla Was. Ja dziewczyny już się chyba nie podniosę 😭 nie rozumiem tego co się wydarzyło i że na takim etapie. Piję kawę, patrzę przez okno i zastanawiam się co dalej!? Jestem osobą wierzącą, ale po tym co się wydarzyło zastanawiam się czy ten na górze zapomniał o mnie? Chciałam już tu nie pisać.. ale czuję z Wami więź. Będę tu zaglądać do Was.

    Badania o których piszecie - wykonam, bo muszę wiedzieć dlaczego. Ale boję się, że w wynikach jak nic nie wyjdzie, to co o tym myśleć?! 🤔 Ale przecież serduszko nie zatrzymuje się nie bez powodu, nie? 😭

    Więcej pytań niz odpowiedzi.

    Smerfetko, jesteś dla nas ważna. 🫂 po prostu nie wiem co napisać. Uwierz że płakałam dziś jak to napisałaś. Gdyby to tylko mogło pomóc, nie rozumiem tego. Niestety kryzys wiary jest mi znanya a moj mąż właśnie po poronieniach ma jeszcze większy. Nie wiem dlaczego ludzie mogą mieć sielankę, szczęśliwe życie a niektórzy nie. Nie rozumiem kto o tym decyduje. Wiem ze jedyne co pomoże to czasu, dużo czasu 🫂🫂🫂🫂❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca, 17:57

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 14 czerwca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziękuję za każdą wiadomość wysłana do mnie. Nawet nie wiedziałam że jestem tak ważna dla Was. Ja dziewczyny już się chyba nie podniosę 😭 nie rozumiem tego co się wydarzyło i że na takim etapie. Piję kawę, patrzę przez okno i zastanawiam się co dalej!? Jestem osobą wierzącą, ale po tym co się wydarzyło zastanawiam się czy ten na górze zapomniał o mnie? Chciałam już tu nie pisać.. ale czuję z Wami więź. Będę tu zaglądać do Was.

    Badania o których piszecie - wykonam, bo muszę wiedzieć dlaczego. Ale boję się, że w wynikach jak nic nie wyjdzie, to co o tym myśleć?! 🤔 Ale przecież serduszko nie zatrzymuje się nie bez powodu, nie? 😭

    Więcej pytań niz odpowiedzi.

    Jesteś dla nas bardzo ważna 🫂💔❤️ pisz jak będziesz gotowa o tym porozmawiać, możesz liczyć na nasze zrozumienie i wsparcie. Jesteśmy tu dla Ciebie 🫂🫂🫂

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 1022 1023 1024 1025 1026 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ