X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 14 czerwca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku - już jestem w domu po szpitalu.

    Dziewczyny 🫂 pewnie macie rację że czas pomoże. Chociaż dzisiaj w to nie wierzę.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1199 1039

    Wysłany: 14 czerwca, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziękuję za każdą wiadomość wysłana do mnie. Nawet nie wiedziałam że jestem tak ważna dla Was. Ja dziewczyny już się chyba nie podniosę 😭 nie rozumiem tego co się wydarzyło i że na takim etapie. Piję kawę, patrzę przez okno i zastanawiam się co dalej!? Jestem osobą wierzącą, ale po tym co się wydarzyło zastanawiam się czy ten na górze zapomniał o mnie? Chciałam już tu nie pisać.. ale czuję z Wami więź. Będę tu zaglądać do Was.

    Badania o których piszecie - wykonam, bo muszę wiedzieć dlaczego. Ale boję się, że w wynikach jak nic nie wyjdzie, to co o tym myśleć?! 🤔 Ale przecież serduszko nie zatrzymuje się nie bez powodu, nie? 😭

    Więcej pytań niz odpowiedzi.

    Kochana, jesteś dla nas ważna i będziemy Cię wspierać 🥺 może tak być, że z badań genetycznych nic nie wyjdzie, mogło to być zdrowe genetycznie dzieciątko.
    Dziewczyny tutaj kiedyś polecały mi wysłanie materiału do Krosna- tam podobno robią specjalistyczne badania immunohistochemiczne, które wyjaśniają w dokładny sposób co mogło być przyczyną- prof Sydor również poleca te badania. Jest to metoda IPLE. Ja w końcu się nie zdecydowałam, ale dzwoniłam tam i pani wszystko dokładnie tłumaczyła, można przez nich zamówić kuriera, który przyjeżdża bezpośrednio do szpitala.
    Niestety (albo stety?) my tutaj mamy dużą wiedzę co do diagnostyki i pomożemy Ci krok po kroku jeśli będziesz tego potrzebowała 🫂
    Masz rację, jeśli to jest kolejna już strata to serduszko nie zatrzymało się bez przyczyny ☹️ ale absolutnie to nie jest Twoja wina, ani niczyja. Przytulam Cię mocno 🫂

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 14 czerwca, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że nospy to nie można brać. Ale Ibuprom, Apap chyba tak? Jedna sprawa to strata ( ból psychiczny), a jeszcze ten fizyczny.. 😕

    Ja nie ogarniam jak te życie jest przewrotne.. 🫣

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziewczyny wiem że nospy to nie można brać. Ale Ibuprom, Apap chyba tak? Jedna sprawa to strata ( ból psychiczny), a jeszcze ten fizyczny.. 😕

    Ja nie ogarniam jak te życie jest przewrotne.. 🫣
    Ibuprom ale jakiś trochę mocniejszy weź

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 14 czerwca, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziewczyny wiem że nospy to nie można brać. Ale Ibuprom, Apap chyba tak? Jedna sprawa to strata ( ból psychiczny), a jeszcze ten fizyczny.. 😕

    Ja nie ogarniam jak te życie jest przewrotne.. 🫣

    Smerfetko, przepraszam że zapytam, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. Jesteś po terminacji ciąży? 🫂

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 14 czerwca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Smerfetko, przepraszam że zapytam, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. Jesteś po terminacji ciąży? 🫂

    Niechcący polubiłam 😐 nie wiem co to znaczy. Maleństwu przestało bić serce 💔 dowiedziałam sie o tym podczas wizyty… Jestem po zabiegu łyżeczkowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca, 22:04

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Niechcący polubiłam 😐 nie wiem co to znaczy. Maleństwu przestało bić serce 💔 dowiedziałam sie o tym podczas wizyty…. Jestem po zabiegu łyżeczkowania
    🫂🫂🫂🫂 przytulam Cię z całych sił
    Czy materiał został zabezpieczony do badań?

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 14 czerwca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Niechcący polubiłam 😐 nie wiem co to znaczy. Maleństwu przestało bić serce 💔 dowiedziałam sie o tym podczas wizyty…. Jestem po zabiegu łyżeczkowania

    Już o nic nie pytam 🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 14 czerwca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🫂🫂🫂🫂 przytulam Cię z całych sił
    Czy materiał został zabezpieczony do badań?

    Tak tak, zabezpieczony, może dowiem się czegoś bo nie zdążyłam zrobić badań prenatalnych 😭 ciąża zatrzymała się już jakiś czas temu podobno…

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Tak tak, zabezpieczony, może dowiem się czegoś bo nie zdążyłam zrobić badań prenatalnych 😭 ciąża zatrzymała się już jakiś czas temu podobno…
    Jeśli będziesz robiła badania genetyczne i określą płeć dziecka, będzie Ci przysługiwał skrócony urlop macierzyński. Mam nadzieję, że uda Ci się poznać przyczynę, czemu serduszko przestało bić i zapobiec tej tragedii w przyszłości 😞

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 14 czerwca, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jeśli będziesz robiła badania genetyczne i określą płeć dziecka, będzie Ci przysługiwał skrócony urlop macierzyński. Mam nadzieję, że uda Ci się poznać przyczynę, czemu serduszko przestało bić i zapobiec tej tragedii w przyszłości 😞

    Motylku ja nie chce korzystać z tego co mogłoby mi przysługiwać. Chce zostac przy sformułowaniu „maleństwo” bez poznania płci. Więc jeżeli otrzymam dokumenty przekażę tylko lekarzowi. Czuję że tak mi będzie łatwiej jakoś iść do przodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca, 22:28

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 14 czerwca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Motylku ja nie chce korzystać z tego co mogłoby mi przysługiwać. Chce zostac przy sformułowaniu „maleństwo” bez poznania płci. Więc jeżeli otrzymam dokumenty przekażę tylko lekarzowi. Czuję że tak mi będzie łatwiej jakoś iść do przodu.
    Rozumiem 🫂

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 14 czerwca, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Tak tak, zabezpieczony, może dowiem się czegoś bo nie zdążyłam zrobić badań prenatalnych 😭 ciąża zatrzymała się już jakiś czas temu podobno…

    Już jakiś czas temu? Wydawało mi się, że niedawno byłaś na USG 🥺💔 To wszystko jest tak cholernie niesprawiedliwe... Jesteśmy z Tobą kochana 🫂🫂🫂

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 15 czerwca, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Smerfetko, jesteś ważna 💕 pamiętaj, że to co Cię spotkało to nie Twoja wina. Gdzieś leży w tym przyczyną i trzeba ją znaleźć. Ja wierzę w tej kwestii bardziej medycynie niż czynnikom wyższym. Niestety moja wiara też się załamała przez to. Chociaż do Kościoła zaczęłam na nowo chodzić i tak nie zrozumiem dlaczego ktoś na to pozwolił.

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 15 czerwca, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, miłej soboty ☀️

    Przyszedł mi wczoraj ten czepek na migreny. Przyjemnie uciska głowę, ten wkład chłodzący też jest spory. Mam nadzieję, że będzie przynosił ulgę podczas bóli.
    Magdanka kiedy masz teleporadę z immunologiem?

    pandzia 🐼, Elza1234 lubią tę wiadomość

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 15 czerwca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzień dobry, miłej soboty ☀️

    Przyszedł mi wczoraj ten czepek na migreny. Przyjemnie uciska głowę, ten wkład chłodzący też jest spory. Mam nadzieję, że będzie przynosił ulgę podczas bóli.
    Magdanka kiedy masz teleporadę z immunologiem?
    Motylku, zapomniałam zapytać wczoraj o ten Encorton a byłam u dr S.
    Ty się z nim ostatnio kontaktowalas to może wiesz?
    Tzn ja utrzymuję jesli nie ma nigdzie wypisanej takiej interakcji z pokarmem to można normalnie jeść nabiał :)

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 15 czerwca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Motylku, zapomniałam zapytać wczoraj o ten Encorton a byłam u dr S.
    Ty się z nim ostatnio kontaktowalas to może wiesz?
    Tzn ja utrzymuję jesli nie ma nigdzie wypisanej takiej interakcji z pokarmem to można normalnie jeść nabiał :)
    Oczywiście, że zapomniałam 🙈 i też normalnie jem nabiał

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 15 czerwca, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetko, wiedz, że jestem z Tobą cały czas myślami 🖤 to wszystko jest takie niesprawiedliwe …..
    Mam nadzieję, że jeszcze znajdziesz w sobie siłę i nadzieję. Przytulam bardzo mocno 🫂

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1199 1039

    Wysłany: 15 czerwca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzień dobry, miłej soboty ☀️

    Przyszedł mi wczoraj ten czepek na migreny. Przyjemnie uciska głowę, ten wkład chłodzący też jest spory. Mam nadzieję, że będzie przynosił ulgę podczas bóli.
    Magdanka kiedy masz teleporadę z immunologiem?

    Jak wyprobujesz podczas bólu to koniecznie daj znać, ale obyś prędko nie musiała z niego korzystać 🙂
    Teleporade mam 25.06

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 15 czerwca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Jak wyprobujesz podczas bólu to koniecznie daj znać, ale obyś prędko nie musiała z niego korzystać 🙂
    Teleporade mam 25.06
    Korzystałam dziś. Niestety, ale wkład szybko puszcza zimno, to było dosłownie kilka minut. Jak chłodzi, nie czuć bólu. Ale może za krótko trzymałam w zamrażalniku 🤔

‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ