X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczyny, pytanie o receptę. Nie chce accofilu wykupować bo jeszcze mam chyba 2 ampułki. Czy recepta jest ważna miesiąc? Jak otwieram w pdf to jest tylko ze do realizacji od X.
    Maksymalnie miesiąc, niektóre antybiotyki mają czasem 2 tyg. Ale obstawiam że ta ma miesiąc

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Elza, słowa w punkt 👏
    Echo, pamiętaj jesteś wojowniczką i pełnowartościową kobieta chociaż wiem, że jest ciężko. 🫂❤️

    Widziałam wczoraj kilka zaniepokojonych, zestresowanych par na poczekalni u doktora S. Myślę, że byli w takim samym celu jak ja. Tyle ludzi dotyka niepłodność🥺
    Chociaż np moja mama zawsze to tak przedstawiała, że uważaj przed ślubem żebyś nie była z brzuchem. Nie wiem, może kiedyś serio było łatwiej bo świat był inny, nie taki skażony.
    Ja wczoraj widziałam przynajmniej 5 kobiet po punkcji, 3 przed i chyba z 10, które robiły badania do in vitro.
    Jest nas ogrom, tylko tego nie manifestujemy.
    Ludzie jak mają raka zazwyczaj nie mają włosów i na 1 rzut oka widać z czym się zmagają. A my? Wszystko kisimy w sobie, co nas dodatkowo zabija od środka

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1184 1013

    Wysłany: 3 sierpnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane witam się z wami z kawką ☕
    Aż wstyd przyznać, ale dopiero co wstałam 😁

    Echo kochana to witaj na grupie kryzysowej, chyba każda tutaj ma jakiś kryzys 🥲

    Tak z ciekawości weszłam na stronę invimedu bo chciałam poczytać o dr Jarosz i zdziwiłam się, jak zobaczyłam że nie przyjmuje już online. Na medi store też już nie ma możliwości wykupienia wizyty online. Dziewczyny, które się do niej umawiały, może wiecie coś na ten temat?

    Echo lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja wczoraj widziałam przynajmniej 5 kobiet po punkcji, 3 przed i chyba z 10, które robiły badania do in vitro.
    Jest nas ogrom, tylko tego nie manifestujemy.
    Ludzie jak mają raka zazwyczaj nie mają włosów i na 1 rzut oka widać z czym się zmagają. A my? Wszystko kisimy w sobie, co nas dodatkowo zabija od środka

    Tak, to jest sama prawda. Moja przyjaciółka co chwilę mnie pyta czy idę z nią na taki koncert albo na taki a ja odmawiam. Kiedyś jej może powiem ile psychicznie i finansowo kosztowało mnie staranie o dziecko. Ale może kiedyś, jak będę gotowa. Narazie właśnie to tak kisze w sobie.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 3 sierpnia, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już uszami wychodzą starania. Czuje się ekspertem w tej dziedzinie jak i poronień. To wszystko bardzo odbiło się na mojej psychice. Teraz jeszcze dobija mnie to, że byłam zmuszona zrezygnować z pracy,bo doprowadzala mnie do takiego stanu, że stanęłam przed wyborem: albo praca albo moje zdrowie i ivf.

    Na marginesie,zjadłam dwa słoiki czekolady w tym tygodniu...

    Magdanka, nawet mnie nie strasz! Może nie jest otwarta na nowych pacjentów,a "starych" jeszcze poprowadzi? Jeśli nie, to jestem w d... 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 11:57

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1762 1454

    Wysłany: 3 sierpnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower, podejdź do apteki i zapytaj ile jest ważna, powiedzą Ci 🙂

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 3 sierpnia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane witam się z wami z kawką ☕
    Aż wstyd przyznać, ale dopiero co wstałam 😁

    Echo kochana to witaj na grupie kryzysowej, chyba każda tutaj ma jakiś kryzys 🥲

    Tak z ciekawości weszłam na stronę invimedu bo chciałam poczytać o dr Jarosz i zdziwiłam się, jak zobaczyłam że nie przyjmuje już online. Na medi store też już nie ma możliwości wykupienia wizyty online. Dziewczyny, które się do niej umawiały, może wiecie coś na ten temat?
    Nie wiem o co chodzi. Mnie się udało umówić wizytę na tego 10 września.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Nie wiem o co chodzi. Mnie się udało umówić wizytę na tego 10 września.

    To się musiało jakoś teraz zmienić, bo ja też mam umówiona wizytę niestacjonarna. W pierwszym odruchu się przestraszyłam, ale myślę, że może to dotyczyć nowych pacjentów. Widocznie ma już wystarczająco dużo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 12:26

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    To się musiało jakoś teraz zmienić, bo ja też mam umówiona wizytę niestacjonarna. W pierwszym odruchu się przestraszyłam, ale myślę, że może to dotyczyć nowych pacjentów. Widocznie ma już wystarczająco dużo
    A może nie dała grafiku dalej?
    Miałyśmy farta, naprawdę

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A może nie dała grafiku dalej?
    Miałyśmy farta, naprawdę

    Może rzeczywiście już nowych pacjentów nie przyjmuje. Chociaż wczoraj na wątku chyba o accofilu jedna dziewczyna pisała że chciała się zapisać ale nie ma polskiego numeru telefonu i wtedy nie można. Ale w sumie mogła już wcześniej próbować się do niej zapisać.
    Czyli z takich dobrych immunologów do dr Paśnik, dr Sydor, dr Jarosz, dr Jerzak i ten dr Malinowski ? Chociaż z tego ostatniego to chyba nie byłyście zadowolone ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 3 sierpnia, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Może rzeczywiście już nowych pacjentów nie przyjmuje. Chociaż wczoraj na wątku chyba o accofilu jedna dziewczyna pisała że chciała się zapisać ale nie ma polskiego numeru telefonu i wtedy nie można. Ale w sumie mogła już wcześniej próbować się do niej zapisać.
    Czyli z takich dobrych immunologów do dr Paśnik, dr Sydor, dr Jarosz, dr Jerzak i ten dr Malinowski ? Chociaż z tego ostatniego to chyba nie byłyście zadowolone ?
    Ja do Malinowskiego nie chce iść, bo jak czytam opisy dziewczyn, to wiecznie zleca milion badań za 6-10 tys i wszystkim wciska szczepienia limfocytami, a ja lekarzowi prowadzącemu powiedziałam, że na to się nie pisze

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja do Malinowskiego nie chce iść, bo jak czytam opisy dziewczyn, to wiecznie zleca milion badań za 6-10 tys i wszystkim wciska szczepienia limfocytami, a ja lekarzowi prowadzącemu powiedziałam, że na to się nie pisze

    Czytałam właśnie na wątku o nim z ciekawości i widzę, że serio każdej kobiecie zaleca szczepienia. No wygląda to dziwnie co najmniej-biznes

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1184 1013

    Wysłany: 3 sierpnia, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja na własnej skórze się przekonałam że Malinowscy zalecają tylko szczepienia i straszą kobiety, że bez tego się nie uda bo to jedyna droga. Nawet odezwało się do mnie kilka dziewczyn na priv z takim samym doświadczeniem.
    Mam nadzieję że dr Jarosz zaopiekuje się nami skoro udało nam się dostać na pierwszą wizytę 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taką nadzieję, bo Sydor zalecił mi szczepienia, a na to nie chce się zgodzić 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Niestety ja na własnej skórze się przekonałam że Malinowscy zalecają tylko szczepienia i straszą kobiety, że bez tego się nie uda bo to jedyna droga. Nawet odezwało się do mnie kilka dziewczyn na priv z takim samym doświadczeniem.
    Mam nadzieję że dr Jarosz zaopiekuje się nami skoro udało nam się dostać na pierwszą wizytę 🙂

    Też mam taką nadzieję, ta doktor z tego co pisałyście wydaje się sensowna.
    Magdanka, Ty idziesz na tą diagnostykę do szpitala?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ja też mam taką nadzieję, bo Sydor zalecił mi szczepienia, a na to nie chce się zgodzić 😔

    Ehh Boże, powiem Wam że szkoda ze ta doktor przestała przyjmować online 🥺 mam nadzisje że może to przywrócić, bo przecież może komuś pomóc.

    Echo, Ty te leki od doktor J odstawiłaś?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i nie polecam..

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś siekły trochę objawy, zaczęła się mega senność, nie narzekam niech to trwa. Wstałam i za 3 h już spałam i coś porobię to zaraz poleguje. Ale dobra myślę sobie to jest jeszcze końcówka mojego urlopu potem trzeba będzie myśleć i ogarniać.

    Mam dzieci brata pod opieką ale na szczęście mój drugi brat mi pomaga (powiedział, ze donlmysla sie co sie dzieje) bo słabo dziś. Zamówiłam im pizze na kolację, także niech mają 🤓

    Powiem Wam, że wybitnie mi się nie chce jutro jechac do teściów na obiad plus potem grilla bo wiem, że zejdzie pół dnia. I będą pytania czemu nie pijesz kawy, czemu nie pijesz drinka, czemu nie jesz jedzenia z grilla, czemu nie weźmiesz dzieci na ręce 😵‍💫 i będę musiała cuda wymyślać bo tam każdy po kolei będzie ciekawy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 19:02

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 3 sierpnia, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Tak i nie polecam..

    Kurcze ale masakra :/ a widziałaś żeby dziewczyny dały radę ta kuracje dociągnąć do końca? Mogę siw tylko domyślać jak to obciąża mimo wszystko organizm.
    Apropo tego wczorajszym doktor S mówił że leki mają przede wszystkim nie szkodzić to było odnośnie acardu I heparyny żeby to kontrolować.
    Pamiętam, że się źle czułaś po tym combo supli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 19:06

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1184 1013

    Wysłany: 3 sierpnia, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Też mam taką nadzieję, ta doktor z tego co pisałyście wydaje się sensowna.
    Magdanka, Ty idziesz na tą diagnostykę do szpitala?
    Narazie czekam na okres i nie wiem kiedy wypadnie. Jeśli wypadnie mi w odpowiednim czasie to pójdę. Niestety mam kilka takich dni kiedy muszę być obecna na miejscu, a nie w szpitalu więc narazie tryb oczekiwania.
    A powiedz mi kochana, dlaczego nie możesz napić się kawy ani zjeść rzeczy z grilla? Wszystkie ciężarne które znam piły kawki i jadły grilla. Nie w ogromnych ilościach, ale jednak. Nie odmawiaj sobie wszystkiego, jeśli nie ma ku temu wskazań bo się zamęczysz

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
‹‹ 1105 1106 1107 1108 1109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ