X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 12 października, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ty też jesteś niesamowicie silna ❤️ tak bardzo mocno zaciskam za Ciebie kicki, że zaraz mi odpadną 😉 Jak się teraz czujesz? W weekend odpoczywacie?
    Czuję się tak, jakby się nic wczoraj nie wydarzyło.
    Zawsze mam silne skurcze macicy po transferze, a teraz nic
    Oczywiście powiedziałam już mężowi, że pewnie kropek uznał, że już stąd spier*ala..
    w weekend mamy gości, przyjeżdża moja przyjaciółka a narzeczonym i jeszcze przychodzi mój kolega z pracy z żoną
    Zajmuje sobie głowę, głównie dziadkiem, bo zostało mu parę dni życia niestety.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4135 2453

    Wysłany: 12 października, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Echo, i w końcu jaki kierunek? 😚

    Gorąca Afryka ☀️🥰 spełniam małe marzenie i pojadę na takie jednodniowe safari, gdzie zobaczę zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Nie byliśmy na wakacjach już kilka lat, więc chcemy wziąć samochód i pojeździć po Tanzanii. Jest poza sezonem, więc ceny są naprawdę przyzwoite i nie trzeba ograniczać się do jednego miejsca. Nie mogę się już doczekać ☀️ a zdjęcia będę mieć tylko widokowe i już. Nie muszę na nich być 😉

    Elza1234, pandzia 🐼, aszin, Butterfly23, Smerfetkaa, agentka93 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 12 października, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Gorąca Afryka ☀️🥰 spełniam małe marzenie i pojadę na takie jednodniowe safari, gdzie zobaczę zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Nie byliśmy na wakacjach już kilka lat, więc chcemy wziąć samochód i pojeździć po Tanzanii. Jest poza sezonem, więc ceny są naprawdę przyzwoite i nie trzeba ograniczać się do jednego miejsca. Nie mogę się już doczekać ☀️ a zdjęcia będę mieć tylko widokowe i już. Nie muszę na nich być 😉
    Omg! Co za wspaniały kierunek wycieczki!!!!!
    My już znaleźliśmy wycieczkę na zimę 2026 - jeśli dalej będziemy bezdzietni - na Tajlandię :D

    I Echo - jeszcze jedna rzecz - bądź dla siebie wyrozumiała. Twoje ciało przechodzi okropne rzeczy, ale jest Twoje, wytrzymuje to, jest mega silna tak jak Ty. Nie tyjesz dlatego że objadasz się mc 3 razy dziennie. To wina leków, nie masz na to wpływu. Bądź po prostu dla siebie dobra

    aszin, Echo lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • aszin Autorytet
    Postów: 5354 11359

    Wysłany: 12 października, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Gorąca Afryka ☀️🥰 spełniam małe marzenie i pojadę na takie jednodniowe safari, gdzie zobaczę zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Nie byliśmy na wakacjach już kilka lat, więc chcemy wziąć samochód i pojeździć po Tanzanii. Jest poza sezonem, więc ceny są naprawdę przyzwoite i nie trzeba ograniczać się do jednego miejsca. Nie mogę się już doczekać ☀️ a zdjęcia będę mieć tylko widokowe i już. Nie muszę na nich być 😉
    Ale pozytywnie zazdroszczę! 😍 To ja czekam na te zdjęcia! Na długo lecicie? Jak właściwie wygląda lot, długi? Dużo przesiadek? To też moje wielkie marzenie 🤩

    Elza, 🫂 zrelaksuj się i baw się dobrze w weekend 🙂

    Echo, Elza1234 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Echo Autorytet
    Postów: 4135 2453

    Wysłany: 12 października, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Czuję się tak, jakby się nic wczoraj nie wydarzyło.
    Zawsze mam silne skurcze macicy po transferze, a teraz nic
    Oczywiście powiedziałam już mężowi, że pewnie kropek uznał, że już stąd spier*ala..
    w weekend mamy gości, przyjeżdża moja przyjaciółka a narzeczonym i jeszcze przychodzi mój kolega z pracy z żoną
    Zajmuje sobie głowę, głównie dziadkiem, bo zostało mu parę dni życia niestety.

    Bardzo mi przykro z powodu dziadka,to bardzo trudny dla Was czas 😔 wiem jak to jest, bo opiekowałam się umierającą babcią. Do dzisiaj pamiętam to stałe napięcie i bycie w gotowości.

    Dobrze, że organizujecie sobie czas. Spotkania ze znajomymi dobrze Wam zrobią ❤️

    Co do kropka,to...drogi Kropeczku, zostań na dłużej🙏🌈❤️ będziesz mieć najlepszą mamę na świecie ❤️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4135 2453

    Wysłany: 12 października, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Omg! Co za wspaniały kierunek wycieczki!!!!!
    My już znaleźliśmy wycieczkę na zimę 2026 - jeśli dalej będziemy bezdzietni - na Tajlandię :D

    I Echo - jeszcze jedna rzecz - bądź dla siebie wyrozumiała. Twoje ciało przechodzi okropne rzeczy, ale jest Twoje, wytrzymuje to, jest mega silna tak jak Ty. Nie tyjesz dlatego że objadasz się mc 3 razy dziennie. To wina leków, nie masz na to wpływu. Bądź po prostu dla siebie dobra

    Jesteś przekochana, dziękuję ❤️❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4135 2453

    Wysłany: 12 października, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ale pozytywnie zazdroszczę! 😍 To ja czekam na te zdjęcia! Na długo lecicie? Jak właściwie wygląda lot, długi? Dużo przesiadek? To też moje wielkie marzenie 🤩

    Lot jest bardzo długi, mamy dwie przesiadki i łącznie wychodzi kilkanaście godzin w jedną stronę. Dlatego lecimy na dwa tygodnie, bo nie ma sensu na krócej ☀️ Mamy jednak duże szczęście,bo ten najdłuższy, prawie 8h lot będzie w nocy! I to w obie strony! Bardzo się cieszę z tego wyjazdu, to moje wielkie marzenie 🥰 Mam już kremy z filtrem i czekam na przesyłkę z Mugga i Panthenolem 😄

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1344 1159

    Wysłany: 12 października, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ale Ci zazdroszczę tego kierunku!
    Spełniaj swoje marzenia, bo zasługujesz na to ❤️
    Poprosimy o jakieś zdjęcia z safari 🦒🦓

    Echo lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 12 października, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj miałam totalnie zabiegany dzień i nawet nie miałam kiedy napisach:) mąż miał wolne i wyciągnął mnie na grzyby, nie ważne że lało jak z cebra😎 ale przynieśliśmy dwa wielkie kosze prawdziwków i potem trzeba było to czyścić. Jeszcze młody miał trening więc cały dzień w biegu. Dzisiaj idziemy na urodzony do kolegi zeby spokojnie wypić drinka zrobiłam test ostatniej szansy z wiadomym wynikiem. Jestem 14 dpo więc już wiadomo że nic z tego odstawiłam luteinę. Nie ma sensu tego przeciągać. Jak P. Utrzyma fason mam zamiar dzisiaj się nawalić

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1335 1345

    Wysłany: 12 października, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, mój wymarzony trip 🌍🐅🦒🦓🐘
    Ale świetnie! Chyba podzielisz się z nami widokami? 😚

    Kobea, może to też zależy od organizmu.. moja siostra nie widziała dziecka przez pierwsze hmm 2tyg? Miała nagłe CC, że względu na komplikacje i dlatego,że to wcześniaczek, malutka była około miesiąca w szpitalu a jednak siostrze udało się rozkręcić super laktację.
    Ale fakt, warto iść do specjalisty, teraz mamy mnóstwo możliwości. Ja się teraz nastawiam na najlepsze przygotowanie do porodu SN

    Echo lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 4571 2447

    Wysłany: 12 października, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Pati kochana moja, wiem jak Ci ciężko 🫂💔 Robisz wszystko co możesz, stajesz na rzęsach żeby się udało i w zamian widzisz biel. To okrutne, naprawdę. Mimo wszystko jeszcze jest wcześnie, więc nie puszczam kciuków 🤞❤️ Ja naprawdę wierzę,że w końcu zobaczysz tęczę 🌈❤️

    Echo dziękuję kochana❤️ mimo tego że wiem że wcześnie i jeszcze może odbić to jakoś ciężko mi wierzyć że po tylu przeciwnościach będzie dobrze.

    Kochana strasznie mi przykro że każde skutki uboczne Cię dotykają 😪może skonsultuj to z lekarzem i przepisze Ci cos o podobnym działaniu może to coś pomoże. Jaka masz dawkę encortonu? To sytuacja wyjątkowa myślę że Pani Dr to zrozumie. Po to tutaj jesteśmy żeby nawzajem się wspierać więc nie trzymaj tego w sobie na przyszłość tylko pisz co Cię boli ❤️ każda z nas ma gorsze dni a co do wyjazdu ro proszę się ładnie zrelaksować i nie myśl o tych kg tylko baw się tam jakby nic takiego się nie wydarzyło i tylko pamiętaj po do to wszystko robisz... To Wasz czas ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października, 10:58

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️immunosupresja (equoral i encorton)
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo -łyżeczkowanie
    🔥-17kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 4%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    Lipiec 2024 ➡️immunosupresja
    05.08.2024 IUI pęcherzyk nie pękł😪
    03.09.2024 IUI ❌️
    30.09.2024 IUI ❌️
    ➡️zmiana kliniki
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1335 1345

    Wysłany: 12 października, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, tulę za biel. Jeśli będziesz miała możliwości to pij %% póki można. Udanej imprezy:*

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 436 508

    Wysłany: 12 października, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Lot jest bardzo długi, mamy dwie przesiadki i łącznie wychodzi kilkanaście godzin w jedną stronę. Dlatego lecimy na dwa tygodnie, bo nie ma sensu na krócej ☀️ Mamy jednak duże szczęście,bo ten najdłuższy, prawie 8h lot będzie w nocy! I to w obie strony! Bardzo się cieszę z tego wyjazdu, to moje wielkie marzenie 🥰 Mam już kremy z filtrem i czekam na przesyłkę z Mugga i Panthenolem 😄
    Zazdroszczę wyjazdu, na pewno będzie super 😍lotów nie zazdroszczę, w lutym w jedną stronę podróżowaliśmy 30h😵‍💫ale wszystko do przeżycia. Widoki i sam pobyt wynagrodzi. Najgorzej, jak nogi od siedzenie bolą.

    Co do leków, bardzo współczuję 😔nie wiem jak to jest. Wiem, że na pewno jesteś bardzo silna. Podziwiam.

    Ja poszłam ostatni raz na betę (wiem, że na tym etapie to bez sensu), ale dla spokoju własnego - czy stoi, czy spada, czy rośnie 🤡

    Echo lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ✖️●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024

    ⏸️30.09.2024 🙏🥹
    🩺21.10.2024
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 12 października, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Lot jest bardzo długi, mamy dwie przesiadki i łącznie wychodzi kilkanaście godzin w jedną stronę. Dlatego lecimy na dwa tygodnie, bo nie ma sensu na krócej ☀️ Mamy jednak duże szczęście,bo ten najdłuższy, prawie 8h lot będzie w nocy! I to w obie strony! Bardzo się cieszę z tego wyjazdu, to moje wielkie marzenie 🥰 Mam już kremy z filtrem i czekam na przesyłkę z Mugga i Panthenolem 😄
    A wy sobie to organizujecie sami? Czy z biura?

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Ewel1991 Koleżanka
    Postów: 48 23

    Wysłany: 12 października, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej,
    Dziewczyny, bardzo mi smutno, że musicie mierzyć się z tą bezlitosną bielą na teście 😞 Pati, Ty sama wiesz, że jeszcze jest za wcześnie, więc bez załamki proszę 👀


    Echo, bardzo dobrze, że się tym dzielisz i wręcz to by było dziwne, gdyby taki nagły przyrost Cię zupełnie nie niepokoil. Zdrowie psychiczne też jest mega ważne i wierzę, że to ma na maxa wpływ na to jak się czuje głowa 🥵 Dobrze, że napisałaś do pani doktor 🙏 A kierunek na wyjazd przeeeeepiekny, czekamy na relację !

    My wróciliśmy w poniedziałek z Krety i wracam do rzeczywistości, akurat pogoda jak wróciliśmy do domu była łaskawa, też zaliczyliśmy grzyby i tyle prawdziwków jeszcze nigdy nie było 😎

    Elza, trzymam kciuki za kropka 🤞🏻 przykro mi z powodu dziadka…

    ooo ja też wczorjs byłam u urofizjo, polecam nawet bez ciąży 😅 Ja po łyżeczkowaniu chyba byłam tam mocniej spięta niż normalnie i wczoraj miałam rozluźniane powięzi, wiezadla i mięśnie przezpochwowo, nauka oddychania przepona i masaż brzuszka. Po czułam się jakbym siedziała na chmurce 😝 a dziś rano pierwszy raz od dawna nie obudził mnie ból pęcherza na siku …nawet zapomniałam, że można inaczej

    Patisonek 25, Echo lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 12 października, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo jak Ci zazdroszczę 😍 wrzuć nam tu proszę kilka fotek, żebyśmy mogły oko nacieszyć 🥹
    Masz bardzo wrażliwy organizm, że wszystkie skutki uboczne się Ciebie chwytają 🥺 kontrolujesz cukry na encortonie? Mam nadzieję, że pani dr Ci szybko odpisze i zmieni lek na inny, po którym nie będziesz się tak fatalnie czuć 🫂🫂🫂

    Elza moim marzeniem też jest Tajlandia 😍
    A brak skurczy to dobry objaw! ✊🏻✊🏻✊🏻

    Elza1234, Echo lubią tę wiadomość

  • Kobea Autorytet
    Postów: 256 201

    Wysłany: 12 października, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo pewnie woda te kg ale z pewnością nie jest to komfortowe 😔 wakacje czad! Aż musiałam wygoglowac w której dokładnie części Afryki jest Tanzania 😅 trzeba spełniac marzenia ♥️

    Echo lubi tę wiadomość

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    age.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1549 1831

    Wysłany: 12 października, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo - Afryka ?! Ale czad🦒 cieszę się razem z Tobą na myśl o tych wakacjach!!!! To na pewno będzie niezapomniana podróż

    Echo lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2082

    Wysłany: 12 października, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, to będą naprawdę wspaniałe wakacje☀️🏝️Będzie pięknie i jestem pewna że wrócisz naładowana dobrą energią 🤗

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1549 1831

    Wysłany: 12 października, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok nadrabiam resztę wiadomości, bo już jestem po pracy 🥳

    Nineq- i jak wynik? Na pewno to tylko formalność ale daj znać

    Kobea, Izzy - miło że tu zaglądacie do nas, Wasze kciuki i wsparcie przydadzą sie dla każdej z nas. Buziaki dla Waszych maluszków 🥹

    Jednorożec - przytulam za biel

    Patisonek - kciuki za testowanie

    Echo - ja również uwielbiam swój nowy awatar, potrzebowałam odświeżenia, u mnie nic ciekawego świat kręci sie wokół pracy, a z nowym cyklem pojawiły się nowe nadzieje

    Miłego wieczoru dziewczyny 🧁 biorę się za kolację i netflix

    Patisonek 25, Elza1234, Kobea, Echo lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
‹‹ 1276 1277 1278 1279 1280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ