X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 4126 2446

    Wysłany: Dzisiaj, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:

    Echo, niewielkie zmiany a mogą pomóc:) zawsze lepiej osobno i w formie metylowanej przyjmować również B12. Tylko trzeba się wyposażyć w pojemniczek bo trochę tego będzie 😚

    Przyjmuje wszystko metylowane, ale tych z grupy B mam zdecydowanie za dużo i to może być przyczyna stanu zapalnego, więc na ten moment muszę wykluczyć. A co do pojemniczka, to mam tych supli tak dużo, że mam ich trzy (takie tygodniowe), bo się od dawna nie mieszczę 😅 a teraz chyba muszę dokupić kolejny 🤭

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2688

    Wysłany: Dzisiaj, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem Wam moją historię z wit gr B
    Też mam mutacje hetero w MTHFR no i biorę glucopharze, więc lekarka kazała mi brać B metylowane.
    Brałam brałam i przedawkowałam
    A wiecie jak się dowiedziałam? Dostawałam nagle takich uderzeń gorąca, jakby paliła mnie skóra i całe ciało miałam w bordowych plamach, uszy, twarz, no wszystko. Za 1szym razem to ja byłam święcie przekonana że dostałam wstrząsu anafilaktycznego i miałam biec do szpitala (pracuje obok), ale nie miałam innych objawów i coś mi nie grało
    Niby wg badań nie miałam ponad zakres regeneracyjny wartości B12, ale tak poza B12 były inne jeszcze B w kompleksie i któreś z tych przegięłam
    Odstawiłam i jak ręką odjął

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1331 1341

    Wysłany: Dzisiaj, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, może przyjmowałas też za duże dawki jak Elza. Tych tabletek to pewnie jest więcej niż niejeden emeryt przyjmuje 🙈

    Elza, dobrze,że wylapalas przyczynę. Suplementy też można przedawkować.
    Rozumiem,że dzisiaj masz dzień wolny ?

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2688

    Wysłany: Dzisiaj, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Echo, może przyjmowałas też za duże dawki jak Elza. Tych tabletek to pewnie jest więcej niż niejeden emeryt przyjmuje 🙈

    Elza, dobrze,że wylapalas przyczynę. Suplementy też można przedawkować.
    Rozumiem,że dzisiaj masz dzień wolny ?
    Żeby nie zgłupieć idę do pracy na kilka h, mąż mnie odbiera koło 11 i jedziemy już do mnie. Wolne będę miała w poniedziałek, żeby dojść do siebie. Przy okazji jakby beta była niska, to będę mogła sobie wypłakać w poduszkę.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
‹‹ 1291 1292 1293 1294 1295
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ