X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3709 3826

    Wysłany: 6 stycznia, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pierwszego dnia mojej ciąży 😎 jej wysokość 🦍 zawitała

    Butterfly23, S.Roszpunka, Pinkflower, Moni89 lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3181 1652

    Wysłany: 6 stycznia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Trzymam się całkiem dobrze, a przynajmniej tak mi się wydaje. Chyba ten pusty monitor na USG i dobra opieka pozwoliły mi łatwiej to przeżyć.

    Będziemy wspierać jak tylko się da 🫂 pisz jak tylko będziesz potrzebowała ❤

    Mamausia lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3181 1652

    Wysłany: 6 stycznia, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Witam pierwszego dnia mojej ciąży 😎 jej wysokość 🦍 zawitała

    Hej Jednorożec, super ze gorylica nie zwlekała i można działać dalej. 🤞☘

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 6 stycznia, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję 16 dpo bez 🐒😂
    Dobrego popołudnia! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 16:15

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1364 1193

    Wysłany: 6 stycznia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja melduje 32 dc bez gorylicy 😂 u mnie cykle coraz bardziej się wydłużają, ehhh

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 6 stycznia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    To i ja melduje 32 dc bez gorylicy 😂 u mnie cykle coraz bardziej się wydłużają, ehhh

    W kupie raźniej 😂

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 6 stycznia, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🤝🙂
    Z chęcią dopisze się do tego wątku, właśnie doczekałam się pierwszej @ po łyżeczkowaniu. W sumie miałam dwa zabiegi, w odstępie tygodnia. Miesiączka jest skąpa, ale kilka dni temu na usg kontrolnym endo podobno było bardzo cienkie. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Zastanawia mnie czy tak powinna wyglądać, i czy po @ należy ponownie udać sie na kontrole np w okolicach owulacji?

    Każdej z NAS życzę TEJ tęczy 🌈 ❤️ ❗️

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10036

    Wysłany: 6 stycznia, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Cześć dziewczyny 🤝🙂
    Z chęcią dopisze się do tego wątku, właśnie doczekałam się pierwszej @ po łyżeczkowaniu. W sumie miałam dwa zabiegi, w odstępie tygodnia. Miesiączka jest skąpa, ale kilka dni temu na usg kontrolnym endo podobno było bardzo cienkie. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Zastanawia mnie czy tak powinna wyglądać, i czy po @ należy ponownie udać sie na kontrole np w okolicach owulacji?

    Każdej z NAS życzę TEJ tęczy 🌈 ❤️ ❗️
    Hej, witaj na naszym wątku. Opowiesz coś o sobie? Ile masz lat, jak długo się staracie o dzidziusia, czy to była Twoja pierwsza ciąża? Miałaś dwa zabiegi, bo za pierwszym razem źle Cię oczyścili?
    USG miałaś przed miesiączką? To endometrium powinno być grubsze, ale jak jesteś po łyżeczkowaniu, to może dlatego było cienkie 🤔
    Myślę, że te dwa zabiegi mają wpływ na endo i skąpą miesiączkę.
    Ja bym poszła na USG żeby zobaczyć czy wszystko wróciło do normy.

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3709 3826

    Wysłany: 6 stycznia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dla odmiany po tej stymulacji miałam ksiazkowy cykl. 29 dni . Nie pamiętam kiedy taki miałam mogłoby tak zostać na zawsze.

    Słuchajcie ale bym zrobila jazde chciałam zażyć leki, moje witaminy i do tego miałam wziąć aspirynę na przeziębienie chłop mnie w ostatniej chwili powstrzymał żebym tego nie brała to przecież mam okres

    Smerfetka bardzo mi przykro że tu z nami jesteś.
    Ja po łyżeczkowaniu miałam mega skąpy okres i do tego trwał 10 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 18:38

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 6 stycznia, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buttlerfy23 To nie była pierwsza ciąża.. 💔 za 1 razem złe wykonano zabieg, sama ogarnęłam w domu ze coś jest nie tak.. i zgłosiłam się do innego lekarza. Podróż trwa 5 lat.

    Jednorozec89 - ale mówisz o tym okresie, który pojawił się za jakiś czas od zabiegu? Bo ja po 6 tyg od łyżeczkowania dostałam wczoraj a dzisiaj tyle co nic, a tradycyjnie mam obfity. Mega skąpy w sensie jako plamienie?

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3709 3826

    Wysłany: 6 stycznia, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Buttlerfy23 To nie była pierwsza ciąża.. 💔 za 1 razem złe wykonano zabieg, sama ogarnęłam w domu ze coś jest nie tak.. i zgłosiłam się do innego lekarza. Podróż trwa 5 lat.

    Jednorozec89 - ale mówisz o tym okresie, który pojawił się za jakiś czas od zabiegu? Bo ja po 6 tyg od łyżeczkowania dostałam wczoraj a dzisiaj tyle co nic, a tradycyjnie mam obfity. Mega skąpy w sensie jako plamienie?

    Tak mówię o pierwszej miesiączce po zabiegu. Też czekałam na nią coś ok 6 tygodni, i wyglądało to tak że miałam 10 dni takiej trochę obfitsze brązowe plamienia, którym daleko było do mojego normalnego okresu

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1364 1193

    Wysłany: 6 stycznia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Buttlerfy23 To nie była pierwsza ciąża.. 💔 za 1 razem złe wykonano zabieg, sama ogarnęłam w domu ze coś jest nie tak.. i zgłosiłam się do innego lekarza. Podróż trwa 5 lat.

    Jednorozec89 - ale mówisz o tym okresie, który pojawił się za jakiś czas od zabiegu? Bo ja po 6 tyg od łyżeczkowania dostałam wczoraj a dzisiaj tyle co nic, a tradycyjnie mam obfity. Mega skąpy w sensie jako plamienie?

    Smerfetko cienkie endometrium po łyżeczkowaniu jest normalne, jego odbudowa może zająć kilka cykli, zwłaszcza że miałaś dwa razy zabieg w krótkim okresie. Ja dwa miesiące po łyżeczkowaniu na kontroli też miałam cienkie endometrium, dlatego wtedy lekarz kazał jeszcze zaczekać ze staraniami 🙂

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 6 stycznia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Smerfetko cienkie endometrium po łyżeczkowaniu jest normalne, jego odbudowa może zająć kilka cykli, zwłaszcza że miałaś dwa razy zabieg w krótkim okresie. Ja dwa miesiące po łyżeczkowaniu na kontroli też miałam cienkie endometrium, dlatego wtedy lekarz kazał jeszcze zaczekać ze staraniami 🙂

    Magdanka, a czy pamiętasz ile mm miało endometrium, gdzie lekarz kazał zaczekać ze staraniami? Na pewno skontroluje jak jest u mnie, ciekawa jestem co usłyszę od swojego lekarza i chetnie porównam. Bo ostatnio dostałam zielone światło po pierwszej 🐒, a wiadomo chciałabym stworzyć jak najlepsze warunki i wznowić starania w odpowiednim momencie.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3709 3826

    Wysłany: 6 stycznia, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam zielone światło po pierwszej @, chociaż nie wiem czy słusznie bo miałam wtedy beznadziejną ginekolog i nie mam pojecie czy w czymkolwiek miała rację

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 6 stycznia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja też dostałam zielone światło po pierwszej @, chociaż nie wiem czy słusznie bo miałam wtedy beznadziejną ginekolog i nie mam pojecie czy w czymkolwiek miała rację

    No właśnie, a ja ostatnio przekonałam się ze lekarz - lekarzowi nie równy. Ja kilka dni przed 🐒 byłam u innego lekarza niż zawsze i powiedziano mi, ze dopiero co miałam owulacje, co nie pokrywa się z rzeczywistością. Co prawda miałam jakiś płyn w zatoce douglasa- ale skąd to nie mam pojecia. Dziewczyny ten cykl jest tak rozjechany, ze pierwszy raz tak mocno nie ogarniam 😅

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • alauda Autorytet
    Postów: 2941 2094

    Wysłany: 6 stycznia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa, przykro mi z powodu Twojej straty 💔

    Ja miałam bardzo cienkie endo po łyżeczkowaniu. Jakieś kilka dni po zabiegu wynosiło zaledwie 2,4mm. Nie wierzę, że aż tak musieli mnie oczyścic ale czasu już nie cofnę…. Zielone światło na starania miałam już po pierwszej @, ale czy zaszłabym w ciążę? Raczej nie…..

    Endo się odbudowało ale nie jest takie jak kiedyś. Dwa miesiące temu pod koniec cyklu wynosiło 1cm, natomiast w poprzednim cyklu, ok. tydzień po owulacji - 0,65cm…, czyli bez szału. Z takim Endo można zajść w ciążę, ale na pewno jest to trudniejsze 🫤 zawsze miałam książkową grubość endometrium. Teraz jest raczej średnio.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 22:02

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10036

    Wysłany: 6 stycznia, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda jak się czujesz?

  • alauda Autorytet
    Postów: 2941 2094

    Wysłany: 6 stycznia, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Alauda jak się czujesz?

    Dziękuję, że pytasz. Już dużo dużo lepiej. Jestem osłabiona, mam upośledzony węch (pomału wraca) i zatkane zatoki (bez kataru), ale czuję, że wracam do żywych😉👍🏼

    Jednorożec89, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 727 1521

    Wysłany: 7 stycznia, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Ja w poniedziałek wracam do szpitala pokazać się kontrolnie na USG. Aktualnie bardzo delikatne raczej plamienie,więc wygląda na to ,że samo oczyszczanie trwało 1 dzień.. Czy wy to traktujecie jako miesiączkę ? Czy dopiero to krwawienie,które przyjdzie będzie miesiączka?
    Na tą chwilę nie pytam w kwestii powrotu do starań,tylko obserwacji jak cała gospodarka wróci do normy.Wczesniej cykle miałam 30-33-a nawet 36 dni. @ natomiast zawsze była równe 14dni po wyłapanej testami i obserwacjami owulacji. No,ale do szpitala trafiłam z dość wysoką beta,więc pewnie długo będzie spadać.

    Jako ciekawostkę powiem Wam,że kupiłam adaptogen,żeby wzmocnić siebie i swój organizm po tych wszystkich przeżyciach. Dam Wam znać jak efekty😊

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10036

    Wysłany: 7 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie to jest 1 dzień nowego cyklu. Czy normalnie co miesiąc, czy po poronieniu. I ten cykl może być inny. Miesiączka następna może przyjść jak w zegarku a może przyjść nawet do 6 tygodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia, 09:22

    Mamausia lubi tę wiadomość

‹‹ 650 651 652 653 654 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ