X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 8 stycznia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miłego dnia ! ⭐️

    Jestem na bieżąco co u Was, z tym ze tak mnie bolą piersi po 🐒 ze chyba mam jakieś zapalenie.. nie można funkcjonować 🥲

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym roku, witam też nowe dziewczyny 🙋
    Chyba nie jestem w stanie być na bieżąco, za rzadko tutaj zaglądam 🤔
    U mnie minął przełomowy czas wstrzymania się od starań, przyszedł czas na jego rozpoczęcie i co? Mój mąż chyba zaczyna się wycofywać☹️ aktualnie czuję się z tym sama, jest mi przykro bo czas ucieka i wiem, że z każdym miesiącem oddala od celu.

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 8 stycznia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stela wrote:
    Witajcie w nowym roku, witam też nowe dziewczyny 🙋
    Chyba nie jestem w stanie być na bieżąco, za rzadko tutaj zaglądam 🤔
    U mnie minął przełomowy czas wstrzymania się od starań, przyszedł czas na jego rozpoczęcie i co? Mój mąż chyba zaczyna się wycofywać☹️ aktualnie czuję się z tym sama, jest mi przykro bo czas ucieka i wiem, że z każdym miesiącem oddala od celu.

    Cześć Stela,
    W pierwszej kolejności mocno Cię tulę! Pamiętaj, ze nie jesteś sama, nawet jeżeli tak czujesz. Daj mu „ chwile czasu” . Myśle, ze to chwilowe - ta pozycja wycofania u Twojego Męża!

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 592 901

    Wysłany: 8 stycznia, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje miłe, jestem, podczytuje, trzymam kciuki za was i wasze 🌈 ale podobnie jak Izzy czy JaMiNi, czuję że mamy inne wątki na debaty okołociążowe. Wiem jak trudno czasem czytać o czymś co nas dotyka.

    Podsyłam tysiące 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia, 17:46

    Smerfetkaa, Pinkflower lubią tę wiadomość

    👗35l. AMH 2.2
    👖36l.

    Pierwsza ciąża
    27.04.2023 💔 8tc

    A teraz:
    1.08.2023 ⏸️ Beta 76
    3.08 Beta 308
    21.08 mamy ❤️ w 6t3d
    20.09 3.96 cm w 10t6d
    27.09 5.3 cm prenatalne - zdrowy brzdąc:)
    18.10/15.11 wszystko ok!
    6.12 459g naszego ☀️
    27.12 to 💓
    17.01 już 1300g 🌞
    7.02/28.02 wszystko ok!

    19.03 Klara jest już z nami! 36i4, 53 cm, 2750g :)
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 8 stycznia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    Moje miłe, jestem, podczytuje, trzymam kciuki za was i wasze 🌈 ale podobnie jak Izzy czy JaMiNi, czuję że mamy inne wątki na debaty okołociążowe. Wiem jak trudno czasem czytać o czymś co nas dotyka.

    Podsyłam tysiące 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠!


    Wieruski przyjmujemy! 🥰 Na 🌈 czekamy ! Buziaki przesyłamy ❤️

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 8 stycznia, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna, trzymam mocno kciuki za mnóstwo telefonów od potencjalnych pracodawców 🤞

    Stela, daj mu chwilę na ogarnięcie się. Faceci inaczej to wszystko przechodzą, mniej mówią o tym co ich boli. Też nie wszyscy, wiadomo. No ale nie ukrywajmy, że faceci są inni 🤪🙂

    Elza, dobrze że teraz to wyszło, a nie przy ciąży. Teraz przeleczysz, pozbędziesz się dziada! Będzie dobrze ❤️

    Bezimienna , Elza1234 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10036

    Wysłany: 8 stycznia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stela wrote:
    Witajcie w nowym roku, witam też nowe dziewczyny 🙋
    Chyba nie jestem w stanie być na bieżąco, za rzadko tutaj zaglądam 🤔
    U mnie minął przełomowy czas wstrzymania się od starań, przyszedł czas na jego rozpoczęcie i co? Mój mąż chyba zaczyna się wycofywać☹️ aktualnie czuję się z tym sama, jest mi przykro bo czas ucieka i wiem, że z każdym miesiącem oddala od celu.
    Kochana musicie to przegadać. Może on po prostu się boi?

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 8 stycznia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stela to są Twoje odczucia czy Ci powiedział, ma obawy? Przykro mi, że tak się toczą Wasze losy, ale myślę, że Twój mąż ma obawy. Mój też ma, potężne. 😪


    Dziewczyny, pozostajecie moja jedyna nadzieją, czy któraś , Was zmagała się z potężną onycholiza i bakteria zielona paznokcia? Przed świętami uderzyłam się w mały paznokieć, poszłam tydzień później do kosmetyczki na nową stylizacje, wtedy się nic nie działo. W ciągu dwóch tygodni wyszła taka masakra, że wstyd tak chodzić. Mam umówiona wizytę do podologa i mam nadzieję, że nie skończy się ściągnięciem całego paznokcia 😪. W perspektywie, że mam chodzić na rozmowy no i też obsługuje klientów, aż wstyd pokazywać takie dłonie. 😅 Nikt nie będzie patrzeć, że to nie moja wina, tylko wygląda na skrajne zaniedbanie. 😪

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 8 stycznia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Dziewczyny, pozostajecie moja jedyna nadzieją, czy któraś , Was zmagała się z potężną onycholiza i bakteria zielona paznokcia? Przed świętami uderzyłam się w mały paznokieć, poszłam tydzień później do kosmetyczki na nową stylizacje, wtedy się nic nie działo. W ciągu dwóch tygodni wyszła taka masakra, że wstyd tak chodzić. Mam umówiona wizytę do podologa i mam nadzieję, że nie skończy się ściągnięciem całego paznokcia 😪. W perspektywie, że mam chodzić na rozmowy no i też obsługuje klientów, aż wstyd pokazywać takie dłonie. 😅 Nikt nie będzie patrzeć, że to nie moja wina, tylko wygląda na skrajne zaniedbanie. 😪


    Ale onycholiza wyszła Ci na tym "uszkodzonym" tylko, czy na pozostałych też?
    Bodajże olejek herbaciany jest dobry na bakterię zieloną.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 8 stycznia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Ale onycholiza wyszła Ci na tym "uszkodzonym" tylko, czy na pozostałych też?
    Bodajże olejek herbaciany jest dobry na bakterię zieloną.
    Tylko na tym uszkodzonym, reszta zdrowa.. no ja tym palcem mocno.uderzylam i tak naprawdę paznokieć jest zajęty na całym obszarze gdzie doszło do uszkodzenia paznokcia. Więc jest opcja, że ten odrost już nie jest zajęty... Właśnie używam tego olejku, tzn od dziś..a na rozmowy będę zaklejać paznokieć. Bo naprawdę wygląda to źle. 😱

    Błędem było malowanie tego paznokcia, ale naprawdę nic nie wskazywało, że to się tak potoczy. A na to wychodzi, że miałam na całej długości skórek oderwany paznokieć i tam pewnie się działa niezła imprezka. 😰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia, 20:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny macie rację, kolejny raz dowodzi to faktom, że my kobiety to chodzące cyborgi. Dam Wam znać co wyjdzie z rozmowy z mężem. Chciał pociągnąć temat sam ostatnio, przyznaję zbyłam go. Dotychczas zabezpieczaliśmy się, ale już skoro mamy zielone światło, chciałam ostatnie razy bez, i była odmowa z jego strony.
    Elza głowa do góry, to jest dobry znak, w takim sensie, że znana przyczyna, do porządnego przeleczenia, to daje duży krok do przodu przy staraniach💪.
    Bezimienna, ja wiele miesięcy u podologa leczyłam paznokcia, ale z innej przyczyny, tutaj u Ciebie pewnie też coś na pewno zaradzi, może do tego czasu jakieś moczenie w szarym mydle? To zawsze wyciąga trochę stan zapalny.
    Też dołączam się do reszty, że miło jest poczytać te dziewczyny brzuszkowe co u nich i jak przebiega ciąża 🙂
    Echo przykro mi, że tak u Ciebie słabo że zdrowiem☹️ Uwierz mi, wiem jak to jest, mnie kowid tak przeczołgał, że konsekwencje zdrowotne ciągną się za mną już kolejny rok. Myślałaś może żeby wesprzeć się jakaś sprawdzoną homeopatią?

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 8 stycznia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Tylko na tym uszkodzonym, reszta zdrowa.. no ja tym palcem mocno.uderzylam i tak naprawdę paznokieć jest zajęty na całym obszarze gdzie doszło do uszkodzenia paznokcia. Więc jest opcja, że ten odrost już nie jest zajęty... Właśnie używam tego olejku, tzn od dziś..a na rozmowy będę zaklejać paznokieć. Bo naprawdę wygląda to źle. 😱

    Błędem było malowanie tego paznokcia, ale naprawdę nic nie wskazywało, że to się tak potoczy. A na to wychodzi, że miałam na całej długości skórek oderwany paznokieć i tam pewnie się działa niezła imprezka. 😰

    Ja miałam kiedyś onycholizę na wielkim paznokciu stopy. Miałam hybrydy na paznokciach u stóp. I prawdopodobnie miałam ucisk na ten paznokieć po bucie zamkniętym (bodajże adidasy wtedy mialam). Najpierw miałam pod paznokciem krwiaczka, później z krwiaczka krew się sączyła, a później już ropa.... fakt, że dalej malowałam tego paznokcia, ale zwykłym lakierem, żeby tylko zasłonić brzydki kolor paznokcia (a wtedy był czas sandałków jeszcze). Paznokcie u stóp znacznie dłużej rosną, więc jak przyszła jesień, to malowałam już odżywką przyspieszającą rośnięcie). I jakoś po niecałym roku od onycholizy udało się doprowadzić paznokieć do normalności (bo oczywiście płytka też rosła nierówno). Jak była jeszcze ropa pod nim, to smarowałam (wciskałam pod paznokieć) Tribiotic.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 8 stycznia, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Może podpowiecie jakie badania odnośnie niedoborów witamin z krwi warto zrobić po.. 💔 minęło 6 tygodni i mam zamiar ogarnąć na pewno prolaktynę, żelazo - chociaż tutaj to wiem ze niedobry będą konkretne.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10036

    Wysłany: 8 stycznia, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dziewczyny,
    Może podpowiecie jakie badania odnośnie niedoborów witamin z krwi warto zrobić po.. 💔 minęło 6 tygodni i mam zamiar ogarnąć na pewno prolaktynę, żelazo - chociaż tutaj to wiem ze niedobry będą konkretne.
    Hormony to prolaktyna, piątka tarczycowa, lh, fsh, testosteron, androstendion, dheas, glukoza, insulina
    Żelazo, ferrytyna, homocysteina, kwas foliowy
    Wit D, B12.
    Nie masz nic w stopce więc nie wiem czy miałaś coś badane? Robiłaś wymazy na muchę?
    Warto też zbadać zespół antyfosfolipidowy, pakiet na trombofilię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia, 21:24

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2870 2783

    Wysłany: 8 stycznia, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie z mojego doświadczenia polecam zrobić ten pakiet urogin 4 pcrem i nie czekać jak ja ..

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 9 stycznia, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Zobaczymy co tam podolog powie w środę, ale czuję, że będzie większość paznokcia usuwać 🥲. Już mnie boli na samą myśl 😂.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2870 2783

    Wysłany: 9 stycznia, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Dzięki dziewczyny. Zobaczymy co tam podolog powie w środę, ale czuję, że będzie większość paznokcia usuwać 🥲. Już mnie boli na samą myśl 😂.
    Ja chodzę do podologa z wrastającymi paznokciami i oni nie są naprawdę za ich usuwaniem. Myślę że są na to leki, jakieś maści itd. Ale obstawiam że będziesz musiała mieć długą przerwę od lakierów :(

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
  • alauda Autorytet
    Postów: 2941 2094

    Wysłany: 9 stycznia, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Dzięki dziewczyny. Zobaczymy co tam podolog powie w środę, ale czuję, że będzie większość paznokcia usuwać 🥲. Już mnie boli na samą myśl 😂.

    Może nie będzie trzeba usuwać. Ja miałam często bardzo poodbijane paznokcie. Raz nawet zrzuciłam sobie 5kg cięzarek wprost na palca, miałam wielkiego krwiaka, ale pazokncia uchowałam. Odpadł sam, rośnie trochę koślawo, ale został...
    U Ciebie to inna sytuacja, ale może jakoś da się to zaleczyć. Najważniejsze nie maluj już go i zaklejaj albo bandażuj tylko wtedy, kiedy musisz.

    Jesli boisz się, ze plaster bedzie odpadal, to sprobuj moze opatrunkow na palec. Wiąże się je w nadgarstku więc nie powinien spaść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 07:28

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2941 2094

    Wysłany: 9 stycznia, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, Kochana, wszystkiego co najlepsze z okazji Twoich urodzin 🎉🌸🤗 Dużo zdrowia, sił, radości i spełnienia chociaż tych najważniejszych marzeń 🍀
    Mam nadzieję, że spędzisz dzisiaj wspaniały dzień i wypad z mężem będzie udany :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 07:28

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10036

    Wysłany: 9 stycznia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza! Pięknego dnia Ci życzę i samych wspaniałych chwil w Twoim życiu ☺️ bądź zdrowa, kochana, szczęśliwa i spełniona 🎁🥳🎂🥂

    Elza1234 lubi tę wiadomość

‹‹ 655 656 657 658 659 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ