X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 19 stycznia, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Cieszę się, że już lepiej 😘
    Echo, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Widzisz, że rozkminiam i analizuje accofil już któryś dzień 😅 i czasem się zastanawiam czy ja nie oszaleje przez te wszystkie analizy. 😅

    Kochana, ze wszystkim sobie poradzisz, zobaczysz 😘❤️ Jestem o Ciebie spokojna. A w razie problemów pomożemy ❤️❤️!

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 19 stycznia, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Mówię Wam, jutro sądny dzień 😅. Ja jeszcze biorę pod uwagę, że owu mogła być w 12dc, ale to ciężko stwierdzić, skoro w 13 już był pęknięty pęcherzyk 🫥.

    Bezimienna, bardzo proszę się poprawić i zakupić dużo testów 😆 sika się od drugiego dnia poczęcia 😆

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 stycznia, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będzie bez testowania, bo Tempka mocno w dół 😅…

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 19 stycznia, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna, lov u normalnie haha ❤

    Ja czekam na okres i czekam i czekam 36 dc. Jak się do niedzieli nie zacznie to mnie trafi. 😅 z tego wku@wa aż test rano zmarnowałam. Poszłam w koszty tylko 🤣

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 19 stycznia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna☹️

    Jacdzisiaj mam gina idę zobaczyć co tam się wydarzylo w związku z owulacja

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 stycznia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej sytuacji nawet po test nie idę 😂. Ale trzeba przyznać wykres dawał emocje do samego końca. Choć czerwona księżniczka się jeszcze nie pojawiła 😂

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 19 stycznia, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec i Bezimienna dalej kciuki 🤞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 stycznia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szyjka tańczy kankana 😂, a na pewno nie jest twarda jak na @.


    Proszę o ogrom kciuków na poniedziałek, trafiła się fajna oferta pracy 🥺 i idę na rozmowę.

    Jednorożec89, Pinkflower, Echo, alauda, Elza1234, Butterfly23, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2938 2092

    Wysłany: 19 stycznia, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Nie mam kiedy się udzielać, bo siedzę w domu z chorą córką. Na szczęście to nie RSV, bo testowaliśmy, ale pewnie też jakaś wirusowa infekcja, bo ja też to mam.

    Bezimienna, przykro mi😥Weszłam specjalnie, żeby zobaczyć test z dwoma kreskami i dupa😞

    U mnie też rozkręca się plamienie, więc cudu naturalnego poczęcia nie będzie.
    Tym razem ja załapałam doła. Mąż powiedział, że chyba przeżywam to bardziej niż poronienie….
    Jeszcze wczoraj moja przyjaciółka napisała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Nie myślała o trzecim, bo mąż jej mało co pomagał w domu i przy dzieciach i to on bardziej naciskał .. a jednak… jest w moim wieku. Więc jak widać w wieku 40 lat nie wszystkim trudno zaciążyć.
    I nawet nie wiem czy to następnym cyklu zacznę stymulację bo trochę mi się sytuacja pokomplikowała. Musze się opiekować tatą bo będzie po operacji więc ciężko będzie to zgrać. Eh.. niech @ już przychodzi, może humor będzie już wtedy lepszy.

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 stycznia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pozostaje jeszcze nadzieja że dopóki nie ma @, jest nadzieja 😅. Ale szanse nikłe 😅. Ja żyje z myślą, że nie teraz to następnym razem. Nie chce się za bardzo martwić, bo serio do mnie dotarło, że od czasu gdy mogliśmy wrócić do starań, minęło pół roku. Choć wrażenie mam że minęło parę lat… a rozmowa o pracę co prawda na 3/4 etatu, ale ze stawką wyższa niż mam w obecnej pracy 😅. Choć mąż mówi, że to regres w moim doświadczeniu. Faktem jest, że od ponad pięciu lat zarządzam zespołem i to od 10 do 70 osób. Ale mi to nie przeszkadza 😅.

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 19 stycznia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala u mnie mlody też chory w nocy miał prawie 40 stopni gorączki, spał ładnie mimo że widać że się źle czuł ale ja za to nie spałam prawie w ogóle. Dostaje co 4 h leki i zobaczymy co będzie. Jak przez weekend nie przejdzie to pewnie w poniedziałek pójdziemy do lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 10:51

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 19 stycznia, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo zdrówka dla was i waszych pociech.
    Alauda oczywiście, że można zajść w ciążę i nawet w wieku 42-45 lat. Ale my na swojej drodze mamy trudności, które musimy niestety pokonać. Dużo zdrówka dla Twojego taty.

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 19 stycznia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Nie mam kiedy się udzielać, bo siedzę w domu z chorą córką. Na szczęście to nie RSV, bo testowaliśmy, ale pewnie też jakaś wirusowa infekcja, bo ja też to mam.

    Bezimienna, przykro mi😥Weszłam specjalnie, żeby zobaczyć test z dwoma kreskami i dupa😞

    U mnie też rozkręca się plamienie, więc cudu naturalnego poczęcia nie będzie.
    Tym razem ja załapałam doła. Mąż powiedział, że chyba przeżywam to bardziej niż poronienie….
    Jeszcze wczoraj moja przyjaciółka napisała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Nie myślała o trzecim, bo mąż jej mało co pomagał w domu i przy dzieciach i to on bardziej naciskał .. a jednak… jest w moim wieku. Więc jak widać w wieku 40 lat nie wszystkim trudno zaciążyć.
    I nawet nie wiem czy to następnym cyklu zacznę stymulację bo trochę mi się sytuacja pokomplikowała. Musze się opiekować tatą bo będzie po operacji więc ciężko będzie to zgrać. Eh.. niech @ już przychodzi, może humor będzie już wtedy lepszy.

    Alauda, nasza kochana 🥺❤️ Wiem jak jest Ci ciężko, zwłaszcza gdy wszytko po kolei nie idzie po naszej myśli. Mam nadzieję ,że szybko wyzdrowiejecie, a tata szybko stanie na nogi ❤️ Kochana, w temacie ciąży jeszcze nie wyczerpałas wszystkich możliwości, wszystko jeszcze może się zmienić 🤞🤞

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 19 stycznia, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam się wam pochwalić 😁 udało mi się wydębić od gina ostatnio skierowanie na ANA2 i ANA3. Niestety w luxmedzie nie dają możliwości zrobienia ANA4. Ale to i tak już dużo. Chciałam jeszcze skierowanie na testosteron, homocysteinę, ale powiedział, że wystawi mi na tamto, na to już nie, żeby zachować równowagę w przyrodzie 🤣

    alauda lubi tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 stycznia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    A zapomniałam się wam pochwalić 😁 udało mi się wydębić od gina ostatnio skierowanie na ANA2 i ANA3. Niestety w luxmedzie nie dają możliwości zrobienia ANA4. Ale to i tak już dużo. Chciałam jeszcze skierowanie na testosteron, homocysteinę, ale powiedział, że wystawi mi na tamto, na to już nie, żeby zachować równowagę w przyrodzie 🤣
    W luxie wydebilas? 😂

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 19 stycznia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    W luxie wydebilas? 😂
    Taaaak 😁

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1358 1188

    Wysłany: 19 stycznia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym programem z Chodakowską to właśnie chodziło mi o to że to kolejny szajs. Wyciągają intymne szczegóły, a później ludzie stają się pośmiewiskiem. W ostatnim odcinku babka opowiadała, że zdradziła męża ale do niego wróciła bo kochanek kopnął ją w tyłek. A Chodakowska każe im ćwiczyć żeby uratować związek. No masakra.
    Bezimienna też miałam nadzieję na zdjęcie testu z rana, ale trzymasz w napięciu 😁 za rozmowę trzymam kciuki, więcej kasy za mniejszy wymiar godzin to bardzo rozsądna propozycja 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 11:23

    Echo lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 stycznia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Taaaak 😁
    😱 myślicie że wymazy MUCHA też robią? Bo ja mam pakiet, a nie wiem czy warto ich męczyć… 😂

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 19 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    😱 myślicie że wymazy MUCHA też robią? Bo ja mam pakiet, a nie wiem czy warto ich męczyć… 😂
    Mi chlamydię zrobili bez problemu na myco i urea też mi pobrał, ale nie przeszło 🤷🏼‍♀️ jest w pakiecie, ale oni coś tam babka nawet nie umiała wytłumaczyć. Nie chciało mi się już z nimi użerać o kolejne skierowanie i zwrot kasy i zrobiłam prywatnie.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 19 stycznia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    😱 myślicie że wymazy MUCHA też robią? Bo ja mam pakiet, a nie wiem czy warto ich męczyć… 😂

    Mi dawali skierowania w luxmedzie na to. Może zależy od pakietu. Mam też możliwość wzięcia faktury gdzieś jak ide prywatnie i potem muszę wysłać wniosek z fakturą i do miesiąca zwracają kasę. Więc wzielam ostatnio za wizytę u gin ale np monitoring w ten zwrot nie wchodzi. Bo musiałabym mieć skierowanie 🤦‍♀️
    Mam w głowie juz takie że powód na skierowaniu na monit to :chęć posiadania dziecka 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 11:40

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
‹‹ 679 680 681 682 683 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ