X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Motylku badania idą ku lepszemu. To najważniejsze.

    Nie chcę tutaj jojczyć ale nie mam do kogo. Wy mnie zrozumiecie.
    Luteina bardzo daje mi w kość w tym cyklu. Przez większość czasu mam uczucie pełnego żołądka, jeszcze do tej pory czuję śniadanie które zjadłam o 8 rano. Piersi mam tak nabrzmiałe że nie mogę spać na boku. Głowa boli mnie non stop już czwarty dzień. Nawet nie próbuje myśleć że mogło się udać bo najpewniej za kilka dni znów zobacze biel a jak sobie coś nawkręcam jak w tamtym miesiącu to potem będę to tydzień przeżywać i płakać po kątach bo miało być tak super
    A jaką dawkę tej luteiny przyjmujesz? No niestety ten progesteron jest taki… Ja jak lekarka mi przepisała 200mg to płakałam bo wiedziałam, że będę miała cyrk. Jesteś dziś 7 dpo. Jeszcze musisz chwilkę wytrzymać 🫂 ale tak sobie myślę, że swój poziom progesteronu musisz mieć wysoki, skoro tak Ci podbija te objawy.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu dziewczyny 🙈🙈🙈
    Ja wiedziałam, że moje cukry będą wysokie. Ale nie spodziewałam się, że aż tak 🙈 glukoza na czczo 105 😮aż się boję wyniku insuliny. Masakra.
    Mam teraz gorszy czas i zamiast gotować to jem śmieciowe żarcie. I wychodzi to teraz. Ehh

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 23 stycznia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Motylku badania idą ku lepszemu. To najważniejsze.

    Nie chcę tutaj jojczyć ale nie mam do kogo. Wy mnie zrozumiecie.
    Luteina bardzo daje mi w kość w tym cyklu. Przez większość czasu mam uczucie pełnego żołądka, jeszcze do tej pory czuję śniadanie które zjadłam o 8 rano. Piersi mam tak nabrzmiałe że nie mogę spać na boku. Głowa boli mnie non stop już czwarty dzień. Nawet nie próbuje myśleć że mogło się udać bo najpewniej za kilka dni znów zobacze biel a jak sobie coś nawkręcam jak w tamtym miesiącu to potem będę to tydzień przeżywać i płakać po kątach bo miało być tak super

    Jednorożec, moja kochana. Progesteron potrafi dać w tyłek. Wszystko było by fajnie gdyby te leki niw miały skutków ubocznych a przecież trzeba funkcjonować. Nie napisze Ci niw nakrecaj się bo wiem jak jest. Jesteśmy i wspieramy 🤞🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 23 stycznia, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jeżu dziewczyny 🙈🙈🙈
    Ja wiedziałam, że moje cukry będą wysokie. Ale nie spodziewałam się, że aż tak 🙈 glukoza na czczo 105 😮aż się boję wyniku insuliny. Masakra.
    Mam teraz gorszy czas i zamiast gotować to jem śmieciowe żarcie. I wychodzi to teraz. Ehh

    Kurcze, a przeliczeniu na te mniejsze jednostki to powyżej 5? Myślałaś może żeby to z diabetologiem skonsultować i włączyć np metforminę?
    Przytulam za gorszy czas 🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Kurcze, a przeliczeniu na te mniejsze jednostki to powyżej 5? Myślałaś może żeby to z diabetologiem skonsultować i włączyć np metforminę?
    Przytulam za gorszy czas 🫂
    Nie wiem, nie powiem, bo nigdy nie przeliczałam. Wg normy do 99, ale powinno być max do 90. Zawsze miałam tak 95-99. Nie jest to mega wysoki poziom i na pewno do powtórki. Jestem cały czas pod kontrolą diabetologa. A metforminy już nie przyjmuje od roku, bo na mnie totalnie nie działa. Przerobiłam już chyba z 5 nazw i nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 13:00

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 23 stycznia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Nie wiem, nie powiem, bo nigdy nie przeliczałam. Wg normy do 99, ale powinno być max do 90. Zawsze miałam tak 95-99. Nie jest to mega wysoki poziom i na pewno do powtórki. Jestem cały czas pod kontrolą diabetologa. A metforminy już nie przyjmuje od roku, bo na mnie totalnie nie działa. Przerobiłam już chyba z 5 nazw i nic.

    Rozumiem kochana i wiem że z własnego doświadczenia jak to z cukrami jest. Chwila słabości i lecą w górę.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolejne wyniki:
    Witamina D 49,70 ng/ml
    TSH 1,530
    FT4 1,31 ng/dl (0,93-1,7)
    FT3 2,87 pg/ml (2-4,4)
    Insulina wywalona w kosmos… Nawet ja się tego nie spodziewałam. 28,3. Chyba jednak przeproszę się z metforminą 😩🥲 jest mi z tym źle, bo aż tak to nie szalałam żeby wystrzeliła. Ale wiem, że to jest bardzo czułe i przez stresy, nerwy też lubi się podnieść.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 23 stycznia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Mam kolejne wyniki:
    Witamina D 49,70 ng/ml
    TSH 1,530
    FT4 1,31 ng/dl (0,93-1,7)
    FT3 2,87 pg/ml (2-4,4)
    Insulina wywalona w kosmos… Nawet ja się tego nie spodziewałam. 28,3. Chyba jednak przeproszę się z metforminą 😩🥲 jest mi z tym źle, bo aż tak to nie szalałam żeby wystrzeliła. Ale wiem, że to jest bardzo czułe i przez stresy, nerwy też lubi się podnieść.

    Wszystkie wyniki ładne. Jedynie ta insulina ale jest tak jak piszesz. Ona jest mega wrażliwa na stresy, nerwy i wtedy też skacze 😔 Myślę, że skonsultuj z diabetologiem i coś wdroży. 🤞

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 23 stycznia, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Hej kochane :)
    Nie pisałam bo mialam zły czas, w sumie dalej się nie skończył. Jak wkroczyłam pozytywnie w ten rok to szybko mi ten zapał gdzieś znikł.
    Czytałam wpisy, cieszę się,że działacie i mam nadzieję,że w końcu ujrzę tutaj upragnione II kreseczki. Bezimienna zbudowała takie napięcie 😃 bardzo mi przykro,że jednak to nie było to. Oby z pracą się udało, uciekaj z tego środowiska 🙈

    Hej Pandzia, co u Ciebie słychać? Czy coś się stało, że straciłaś zapał? Cieszę się, że wróciłaś ❤️ Przytulam 💋❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 23 stycznia, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ok mam część wyników:
    Ferrytyna 48,80 😍 no bajka
    Żelazo 81
    Witamina B12 454. I jestem w szoku, że mi spadła z 515 jak cały czas przyjmuje taka sama dawkę. Odstawiłam na 5 dni przed badaniem.
    Kwas foliowy 9,77 także trochę poszedł do góry, ale dalej za mało. Muszę zwiększyć dawkę do 800.
    No i ta nieszczęsna homocysteina 8,99. Fajnie widać tą 8 z przodu 😁 ale jeszcze muszę ją zbić.

    Wow! Świetne wyniki 😍! Co zrobiłaś żeby mieć taki wynik ferrytyny?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 23 stycznia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Mam kolejne wyniki:
    Witamina D 49,70 ng/ml
    TSH 1,530
    FT4 1,31 ng/dl (0,93-1,7)
    FT3 2,87 pg/ml (2-4,4)
    Insulina wywalona w kosmos… Nawet ja się tego nie spodziewałam. 28,3. Chyba jednak przeproszę się z metforminą 😩🥲 jest mi z tym źle, bo aż tak to nie szalałam żeby wystrzeliła. Ale wiem, że to jest bardzo czułe i przez stresy, nerwy też lubi się podnieść.

    Butterfly, a masz możliwość wrócić do pudełek? Mogłabyś szybko się "wyzerować" i np. po miesiącu ścisłej diety wrócić do normalnego gotowania. Metformina nie załatwia problemu. Niedawno rozmawiałam z koleżanką z forum, która aktualnie jest w zdrowej ciąży. Po wielu latach starań, biochemach, przeszła na dietę, która w połączeniu z leczeniem od immunologa dała efekt w postaci ciąży. Bardzo ważne jest wyeliminowanie stanu zapalnego w organizmie,a to nie jest łatwe. Przede wszystkim trzeba zrezygnować z produktów, które to powodują. Ja obecnie testuje dietę Sandry Kubickiej z Fitkalorie i póki co jest ok. Przesyłam link żebyś mogła sobie o niej poczytać,ale nie namawiam na tę konkretnie dietę. Ja ją wybrałam ze względu na to, że łączy w sobie kilka diet. Polecam też przeciwzapalna, keto, LowIG czy niskowęglowa w dowolnym innym miejscu. Polecam też Malinowybox.

    https://fitkalorie.pl/dieta-sandry-standard/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 15:12

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Wow! Świetne wyniki 😍! Co zrobiłaś żeby mieć taki wynik ferrytyny?
    Nie mam pojęcia 😅 kupiłam z prenacaps ferr c+ ale wzięłam dosłownie kilka tabletek, bo tam jest żelazo. I po tym bardzo bolał mnie żołądek i odstawiłam je.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Butterfly, a masz możliwość wrócić do pudełek? Mogłabyś szybko się "wyzerować" i np. po miesiącu ścisłej diety wrócić do normalnego gotowania. Metformina nie załatwia problemu. Niedawno rozmawiałam z koleżanką z forum, która aktualnie jest w zdrowej ciąży. Po wielu latach starań, biochemach, przeszła na dietę, która w połączeniu z leczeniem od immunologa dała efekt w postaci ciąży. Bardzo ważne jest wyeliminowanie stanu zapalnego w organizmie,a to nie jest łatwe. Przede wszystkim trzeba zrezygnować z produktów, które to powodują. Ja obecnie testuje dietę Sandry Kubickiej z Fitkalorie i póki co jest ok. Przesyłam link żebyś mogła sobie o niej poczytać,ale nie namawiam na tę konkretnie dietę. Ja ją wybrałam ze względu na to, że łączy w sobie kilka diet. Polecam też przeciwzapalna, keto, LowIG w dowolnym innym miejscu.

    https://fitkalorie.pl/dieta-sandry-standard/

    W tamtym roku byłam na Brokule. Insulina po miesiącu 9. Ale to nie dla mnie. Ja długo nie wytrzymam. Wtedy dałam radę, bo to było po poronieniu od razu i było mi wszystko jedno… Od tego czasu robiłam już 5 podejść 🫣 i zawsze kończy się tak samo. A chciałam właśnie tak, że chociaż dwa tygodnie na tych pudełkach żeby się wdrożyć.

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 23 stycznia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    W tamtym roku byłam na Brokule. Insulina po miesiącu 9. Ale to nie dla mnie. Ja długo nie wytrzymam. Wtedy dałam radę, bo to było po poronieniu od razu i było mi wszystko jedno… Od tego czasu robiłam już 5 podejść 🫣 i zawsze kończy się tak samo. A chciałam właśnie tak, że chociaż dwa tygodnie na tych pudełkach żeby się wdrożyć.

    Może spróbuj z innym kateringiem? Jeszcze nie usłyszałam od nikogo dobrej opinii o Brokule 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 15:20

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Może spróbuj z innym kateringiem? Jeszcze nie usłyszałam od nikogo dobrej opinii o Brokule 🙈
    Ja byłam najbardziej zadowolona z Brokuła właśnie. Później próbowałam z maczfit, pomelo- to było dopiero nieporozumienie. I jeszcze z jakieś innej. I wróciłam do Brokuła. Mój błąd, bo zamiast normalnego cateringu to wybrałam wybór menu, a z tym Brokuł kuleje i to dość mocno. I było niesmacznie.

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1348 1354

    Wysłany: 23 stycznia, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly insulina faktycznie wysoka. Może jakaś indywidualna dieta? Sama się nad taką zastanawiam. Mam na oku takiego dietetyka z okolicy, ustala dietę patrząc na wyniki badań.

    Echo, sama do końca nie wkem. Wszystko mnie dobija, wszystko jest nie tak.
    Jestem po koszmarnym przeżyciu histeroskopii i najprawdopodobniej jest stan zapalny więc czeka mnie antybiotykoterapia jak będzie wynik za kilka tyg.
    A Ty jak się czujesz? Ja tak narzekam a Ty przechodzisz taka lawinę chorób 😟

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 23 stycznia, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja byłam najbardziej zadowolona z Brokuła właśnie. Później próbowałam z maczfit, pomelo- to było dopiero nieporozumienie. I jeszcze z jakieś innej. I wróciłam do Brokuła. Mój błąd, bo zamiast normalnego cateringu to wybrałam wybór menu, a z tym Brokuł kuleje i to dość mocno. I było niesmacznie.

    Ok, ok. Wszystko rozumiem. Wiem, że lubisz gotować i jesteś w tym świetna. Może w takim wypadku byłaby lepsza konsultacja z dietetykiem i ewentualnie stworzenie indywidualnej, skrojonej pod Twoje potrzeby diety? Dużo dietetyków teraz zajmuje się niepłodnością. Co o tym myślisz?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 23 stycznia, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Butterfly insulina faktycznie wysoka. Może jakaś indywidualna dieta? Sama się nad taką zastanawiam. Mam na oku takiego dietetyka z okolicy, ustala dietę patrząc na wyniki badań.

    Echo, sama do końca nie wkem. Wszystko mnie dobija, wszystko jest nie tak.
    Jestem po koszmarnym przeżyciu histeroskopii i najprawdopodobniej jest stan zapalny więc czeka mnie antybiotykoterapia jak będzie wynik za kilka tyg.
    A Ty jak się czujesz? Ja tak narzekam a Ty przechodzisz taka lawinę chorób 😟

    Moja kochana 🥺 Nie miej wyrzutów sumienia i wal śmiało co Ci leży na sercu ❤️ Co się takiego stało podczas histeroskopii? Była bardzo bolesna? Czemu myślisz, że masz stan zapalny? Ja dopiero jutro dostanę wyniki, nawet nie wiem czego się spodziewać.

    Boli mnie brzuch, bo jaśnie pani @ łaskawie przyszła po 34 dniach. Poza tym boli mnie głowa i jest mi niedobrze... pewnie od zatok. Dzisiaj mam tomografie, ale opis do 4tyg. Super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 16:05

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ok, ok. Wszystko rozumiem. Wiem, że lubisz gotować i jesteś w tym świetna. Może w takim wypadku byłaby lepsza konsultacja z dietetykiem i ewentualnie stworzenie indywidualnej, skrojonej pod Twoje potrzeby diety? Dużo dietetyków teraz zajmuje się niepłodnością. Co o tym myślisz?
    Właśnie myślę nie tyle co o indywidualnej diecie, co o wykupieniu ebooków z przepisami. Dziewczyny bardzo polecają ebooki od dietetyka Kota. Chyba Michał ma na imię 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 16:06

    Echo lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 23 stycznia, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Boli mnie brzuch, bo jaśnie pani @ łaskawie przyszła po 34 dniach. Poza tym boli mnie głowa i jest mi niedobrze... pewnie od zatok. Dzisiaj mam tomografie, ale opis do 4tyg. Super.
    Kciuki za wyniki ✊🏻
    Przytulam za złe samopoczucie 🫂

    Echo lubi tę wiadomość

‹‹ 689 690 691 692 693 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ