Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 15 lutego 2024, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Kochana moja ❤️ biorę suple staraniowe + Wit. C. Byłam już u kilku lekarzy, prosiłam o cokolwiek na wzmocnienie,ale nikt mi niczego nie zalecił 😔 To jest jakiś koszmar...

    A może spróbuj z tym olejkiem z polecenia Motylka (z mybestpharm)? My go pijemy cała rodzina i jakby chorób mniej porównując do zeszłego roku.
    Do tego ja biorę probiotyki Vivomixx. Może też znajdź jakieś odpowiednie dla Ciebie? Sama nie wiem czy ten Vivo działa ale biorę.
    Musisz brać coś dodatkowo!

    I nie mów że dziecko nie jest Ci pisane! Po prostu jesteś osłabiona. Na szczęście wiosna już tuż tuż i będzie mniej infekcji. A jeśli chodzi o stymulacje, to musisz się podpytać swojego lekarza. Moja lekarka tak mi powiedziała ale wiadomo że nikt w 100% nie stwierdzi czy to ma wpływ na jakość komórek czy nie.🤷🏻‍♀️

    Echo lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 15 lutego 2024, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie komórka jajowa dojrzewa 3 miesiące. Więc czy choroba typowo przed owulacją ma wpływ na jej jakość- chyba nie.

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 15 lutego 2024, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Generalnie komórka jajowa dojrzewa 3 miesiące. Więc czy choroba typowo przed owulacją ma wpływ na jej jakość- chyba nie.

    Też tak myślę

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Echo, nawet tak nie myśl.. to jest znak, że musisz dojść do siebie, nabrać odporności, zregenerować. I wtedy cała na biało wejdziesz w świat starań.
    Próbowałaś brać np colostrum? Drogie to, ale mnie lekarka kazała brać na odporność jedną kurację, to jakoś 150 zł na miesiąc wyszło.
    A może powinnaś zasięgnąć porady immunologa? Może coś podpowie?

    Byłam już 😔 Powiedział, że mam nosić maseczke i że nic nie da się poradzić,bo teraz jest okres chorobowy 😔

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dwa testy COMBO. Oba pozytywne na RSV 😔

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 15 lutego 2024, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @alauda - zaczęłam chodzić na siłkę, więc każdy sprzęt po kolei jest mój :) polecam! Ja co prawda od niedawna ćwicze, ale czuję się tak lepiej ogólnie :)

    @echo - zdrówka zycze!
    Ja niedawno byłam przeziębiona ze 2 tyg.. masakra.. abyś jak najszybciej uzyskała lepszą odporność :*

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    @alauda - zaczęłam chodzić na siłkę, więc każdy sprzęt po kolei jest mój :) polecam! Ja co prawda od niedawna ćwicze, ale czuję się tak lepiej ogólnie :)

    @echo - zdrówka zycze!
    Ja niedawno byłam przeziębiona ze 2 tyg.. masakra.. abyś jak najszybciej uzyskała lepszą odporność :*

    Ja jestem chora od października 😔

    Dziękuję za miłe słowa ❤️

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 15 lutego 2024, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo koniecznie coś na odporność. Zrób proszę sobie ten syrop z cebuli 🙏 on Ci naprawdę pomoże. Do tego jogurty, kiszonki. Nie razem oczywiście 😁 i jakiś probiotyk porządny. Z sanprobi są dobre.
    Tu masz link do oleju gdybyś się zdecydowała, ja ogromnie polecam, Alauda się też przekonała:
    https://mybestpharm.com/produkt/my-best-protect/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2024, 18:38

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo tak mi przykro 😔 no nie wierzę że znów cię coś dopadło!
    Ja bym poza tym co doradziły dziewczyny zwróciła też uwagę na witaminę D, w tych suplementach prenatalnych jest ich malutka ilość więc jak masz możliwość sprawdzić poziom we krwi to ja bym zwiększyła dawkę bo też wspomaga odporność.

    Trzymaj się kochana 💔

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo bardzo Ci współczuję te choroby trzymaja Cię już kilka miesięcy. Musisz jakoś spróbować się wzmocnić i nawet tak nie myśl że nie jest Ci dane być mamą! Będziesz mamą masz chwilowe zawirowanie które minie. Zawsze po burzy wychodzi słońce. U ciebie też wyjdzie.

    Echo lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja to wszystko robię 😔 probiotyki biorę, jem miód, pije malinę i inne cuda, poziom witamin, w tym wit. D regularnie sprawdzam i odpowiednio suplementuje 😔 mogę stawać na rzęsach,ale nie mam wpływu na to, że inni chodzą chorzy i zarażają 😔 Nie jest mi dane, ewidentnie 💔

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za ogromne wsparcie i przemiłe słowa ❤️❤️❤️

    Jesteście wielkie ❤️❤️❤️

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Zrobiłam dwa testy COMBO. Oba pozytywne na RSV 😔
    O Chryste panie..
    tak mi przykro..
    chyba naprawdę dla własnego dobra musisz pomyśleć o maseczce wszędzie do czasu aż te choróbska się nie uspokoją

    Echo lubi tę wiadomość

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Kochane, ja to wszystko robię 😔 probiotyki biorę, jem miód, pije malinę i inne cuda, poziom witamin, w tym wit. D regularnie sprawdzam i odpowiednio suplementuje 😔 mogę stawać na rzęsach,ale nie mam wpływu na to, że inni chodzą chorzy i zarażają 😔 Nie jest mi dane, ewidentnie 💔

    Wbrew pozorom całkiem niedawno poroniłaś a pamiętam, że bardzo to Cię to osłabiło. Złapałaś jedną infekcję a później to już z górki - każda kolejna osłabia coraz bardziej😌
    Oby szybko przyszła wiosna i skończył się ten okropny sezon chorobowy!

    Dbaj o siebie, bo dorośli też mogą źle przechodzić RSV, zwłaszcza ci z osłabioną odpornością.

    Będziesz dzwonić do kliniki co masz robić w razie jeśli niedługo dostaniesz miesiączkę?

    Echo lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    @alauda - zaczęłam chodzić na siłkę, więc każdy sprzęt po kolei jest mój :) polecam! Ja co prawda od niedawna ćwicze, ale czuję się tak lepiej ogólnie :)

    @echo - zdrówka zycze!
    Ja niedawno byłam przeziębiona ze 2 tyg.. masakra.. abyś jak najszybciej uzyskała lepszą odporność :*

    Siłownia to super sprawa! Kiedyś już pisałam że według mnie daje najlepsze efekty i jeśli wrócę wkrótce do sportu to w pierwszej kolejności będzie to właśnie siłownia💪🏻☺️

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Wbrew pozorom całkiem niedawno poroniłaś a pamiętam, że bardzo to Cię to osłabiło. Złapałaś jedną infekcję a później to już z górki - każda kolejna osłabia coraz bardziej😌
    Oby szybko przyszła wiosna i skończył się ten okropny sezon chorobowy!

    Dbaj o siebie, bo dorośli też mogą źle przechodzić RSV, zwłaszcza ci z osłabioną odpornością.

    Będziesz dzwonić do kliniki co masz robić w razie jeśli niedługo dostaniesz miesiączkę?

    Masz rację. Przy tak obniżonej odporności mam dość silne objawy i gorączkę 😔

    Muszę ich poinformować. Nie wierzę, że pozwolą mi na stymulacje w takiej sytuacji 😔

    Dziękuję 💋❤️

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 15 lutego 2024, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj poddałam i wróciłam wcześniej do domu z pracy. Ścięło mnie z nóg, dosłownie.

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 15 lutego 2024, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja się dzisiaj poddałam i wróciłam wcześniej do domu z pracy. Ścięło mnie z nóg, dosłownie.
    Wydaje mi się, że to przez estrofem. Plus miesiączka do tego, więc nic dziwnego, że Cię ścięło.

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 15 lutego 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja się dzisiaj poddałam i wróciłam wcześniej do domu z pracy. Ścięło mnie z nóg, dosłownie.

    Biedna 😔 to z pewnością od Estrofenu 😔 Dobrze, że wróciłaś do domu. Chcesz wziąć L4 na jutro? Jak się teraz czujesz?

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 15 lutego 2024, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Biedna 😔 to z pewnością od Estrofenu 😔 Dobrze, że wróciłaś do domu. Chcesz wziąć L4 na jutro? Jak się teraz czujesz?
    Nie mogę zostawić zespołu. Na dodatek pracuje dyżurowo cały weekend :/
    Ale czuję że jest odrobinę lepiej.
    Też tak czuję że to estrofem i miesiączka. Nigdy nie narzekam na miesiączkę, ale dzisiaj jest jakiś armagedon

    age.png
‹‹ 741 742 743 744 745 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ