X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 12 marca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja też. Tzn ananasków jeszcze nie mam 😁

    Pandzia kochana, gin Cię niepotrzebnie nastraszył. Po prostu będziesz musiała łykać progesteron żeby się wspomóc. I też nie masz 100% pewności, że robiłaś tego 8 dpo.

    Jednorożec dobrze, że pomaga. A probiotyk bierzesz?
    Biorę doustny trivagin

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1193 1027

    Wysłany: 12 marca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Czyli masz już plan. Fajnie, że działasz 😊 trzymam kciuki,żebyś wyszła z wizyty zadowolona. Wiadomo, wszystkie wizyty kosztują dużo pieniędzy. A masz już na oku jakiegoś dobrego ginekologa u siebie?

    S. Roszpunka jesteś? Jak się czujesz?

    Jakiś plan jest, obym po raz kolejny się nie zawiodła ☹️ jakiś czas temu pobierałam wymazy MUCHA i ten ginekolog sam mi polecał immunologów, nie zna się na tej działce ale akceptuje zalecenia immunologów i powiedział że chętnie poprowadzi taką ciążę. Od siebie przepisze mi heparynę więc pewnie zostanę przy nim. Chyba że któraś z was zna naprawdę dobrego ginekologa z Warszawy to chętnie przyjmę sugestie 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 12 marca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Jakiś plan jest, obym po raz kolejny się nie zawiodła ☹️ jakiś czas temu pobierałam wymazy MUCHA i ten ginekolog sam mi polecał immunologów, nie zna się na tej działce ale akceptuje zalecenia immunologów i powiedział że chętnie poprowadzi taką ciążę. Od siebie przepisze mi heparynę więc pewnie zostanę przy nim. Chyba że któraś z was zna naprawdę dobrego ginekologa z Warszawy to chętnie przyjmę sugestie 🙂

    Magdanka, a nie chciałabyś spróbować z Jerzakowa? Ona ma naprawdę dużo sukcesów na koncie,a jest w Waw.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1193 1027

    Wysłany: 12 marca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Magdanka, a nie chciałabyś spróbować z Jerzakowa? Ona ma naprawdę dużo sukcesów na koncie,a jest w Waw.
    Wiem, czytałam o niej, nawet nasza Kasiak, która kiedyś udzielała się na forum do niej chodzi i jest bardzo zadowolona. No ale ja nie jestem przekonana do jej metod... Mam już stwierdzone pcos i io i dobrze sobie z tym radzę, a ona podobno nie uznaje diagnoz innych lekarzy z którymi nie współpracuje tylko wysyła do swoich specjalistów, a to kolejne wydatki. No i podobno ciężko się z nią dogadać, nie można nawet zadawać pytań, tylko robić to co każe.
    Zrobię sobie wycieczkę do Łodzi i spróbuję u Malinowskiego 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9955

    Wysłany: 12 marca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Wiem, czytałam o niej, nawet nasza Kasiak, która kiedyś udzielała się na forum do niej chodzi i jest bardzo zadowolona. No ale ja nie jestem przekonana do jej metod... Mam już stwierdzone pcos i io i dobrze sobie z tym radzę, a ona podobno nie uznaje diagnoz innych lekarzy z którymi nie współpracuje tylko wysyła do swoich specjalistów, a to kolejne wydatki. No i podobno ciężko się z nią dogadać, nie można nawet zadawać pytań, tylko robić to co każe.
    Zrobię sobie wycieczkę do Łodzi i spróbuję u Malinowskiego 🙂
    Też o niej czytałam takie opinie. Ma być tylko jak ona chce 🙈 i jak insulina jest delikatnie podwyższona to zabrania starań. Reżim niezły wprowadza na wizytach 😁

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1264 1262

    Wysłany: 12 marca, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Jakiś plan jest, obym po raz kolejny się nie zawiodła ☹️ jakiś czas temu pobierałam wymazy MUCHA i ten ginekolog sam mi polecał immunologów, nie zna się na tej działce ale akceptuje zalecenia immunologów i powiedział że chętnie poprowadzi taką ciążę. Od siebie przepisze mi heparynę więc pewnie zostanę przy nim. Chyba że któraś z was zna naprawdę dobrego ginekologa z Warszawy to chętnie przyjmę sugestie 🙂

    Dwojeplusnieplodnosc zrobiła spis polecanych ginekologów. Jest tego trochę, ale może uda Ci się znaleźć o nich info i być może znaleźć odpowiedniego.

    https://ibb.co/8NnZvXT

    Z tym że, ten gin o którym piszesz wydaje się być w porządku skoro już coś zalecił i też jest otwarty na zalecenia immuno 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 15:20

    Magdanka lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2835 1390

    Wysłany: 12 marca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Jakiś plan jest, obym po raz kolejny się nie zawiodła ☹️ jakiś czas temu pobierałam wymazy MUCHA i ten ginekolog sam mi polecał immunologów, nie zna się na tej działce ale akceptuje zalecenia immunologów i powiedział że chętnie poprowadzi taką ciążę. Od siebie przepisze mi heparynę więc pewnie zostanę przy nim. Chyba że któraś z was zna naprawdę dobrego ginekologa z Warszawy to chętnie przyjmę sugestie 🙂

    Magdanka, jeśli akceptuje zalecenia immunologa to myślę że jest dobrze. Trzymam kciuki 🤞❤

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1763 1454

    Wysłany: 12 marca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    I kolejny dzień z dobrymi wieściami 😍

    Pandzia, dziękuję ze pytasz- chyba się okres uspokaja. Ale jest strasznie słaba. Po okresie pójdę na morfologia żeby sprawdzić czy hemoglobina za bardzo nie spadła.

    Dobrego popołudnia! 🌷☕️

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 12 marca, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni non stop mam ochotę na słodkie 🫣 wszystko na co ostatnio pracowałam pójdzie na marne 🙈 ratunku 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2694 2541

    Wysłany: 12 marca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Od kilku dni non stop mam ochotę na słodkie 🫣 wszystko na co ostatnio pracowałam pójdzie na marne 🙈 ratunku 🙈
    Przybijam piątkę. Od dnia punkcji nie ma dnia, żebym nie jadła czegoś słodkiego. A przecież powinnam trzymać nadal rygor dietowy..
    wg dziewczyny byłam właśnie na masażu kobido (dostałam na urodziny) i to było coś EKSTRA
    polecam każdej i już czuję się 10 lat młodsza!

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 12 marca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Przybijam piątkę. Od dnia punkcji nie ma dnia, żebym nie jadła czegoś słodkiego. A przecież powinnam trzymać nadal rygor dietowy..
    wg dziewczyny byłam właśnie na masażu kobido (dostałam na urodziny) i to było coś EKSTRA
    polecam każdej i już czuję się 10 lat młodsza!
    O jak fajnie, po zabiegu na pewno sobie coś takiego zafunduje albo jakiś fajny masaż albo coś fajnego u kosmetyczki. Zobaczę jeszcze

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9955

    Wysłany: 12 marca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Od kilku dni non stop mam ochotę na słodkie 🫣 wszystko na co ostatnio pracowałam pójdzie na marne 🙈 ratunku 🙈
    Piona. Mam tak samo. Na szczęście nie mam w domu nic słodkiego. Ale ostatnio sobie poradziłam 😂 zjadłam banana z masłem orzechowym 🙈

    Echo, Jednorożec89 lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 12 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Piona. Mam tak samo. Na szczęście nie mam w domu nic słodkiego. Ale ostatnio sobie poradziłam 😂 zjadłam banana z masłem orzechowym 🙈

    Problem w tym, że ja nie mam problemu pójść specjalnie do cukierni po dwa kolejne pączki 🫣😆 no dramat, mówię Wam 😆

    Elza, ale super! Bardzo chciałabym się na taki masaż wybrać😍 muszę spróbować

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 12 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 21dc i mam wrażenie, że mam już objawy przed @ i to dlatego tak bardzo chce mi się jeść, w szczególności słodycze i pieczywo 🫣 nawet boli mnie jajnik i lekko podbrzusze. Normalnie bardzo bym się cieszyła z wcześniejszej @ale tym razem potrzebuje żeby nie była zbyt wcześnie,bo mąż wyjeżdża w niedzielę na cały tydzień i nie będę mogła zrobić tak szybko punkcji 😱 OMG

    PS. Czechy mi odpisały,że jest wszystko ok i mogę rozpocząć stymulacje 🍀❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 17:59

    Elza1234, Butterfly23, izzy91, S.Roszpunka, pandzia 🐼, alauda lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 12 marca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Piona. Mam tak samo. Na szczęście nie mam w domu nic słodkiego. Ale ostatnio sobie poradziłam 😂 zjadłam banana z masłem orzechowym 🙈
    Ja mam w domu zawsze coś słodkiego, niby do kawy dla gości ale same wiecie jak to praktyce wygląda.....

    Echo może to nie dziadówa....

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2694 2541

    Wysłany: 12 marca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jest 21dc i mam wrażenie, że mam już objawy przed @ i to dlatego tak bardzo chce mi się jeść, w szczególności słodycze i pieczywo 🫣 nawet boli mnie jajnik i lekko podbrzusze. Normalnie bardzo bym się cieszyła z wcześniejszej @ale tym razem potrzebuje żeby nie była zbyt wcześnie,bo mąż wyjeżdża w niedzielę na cały tydzień i nie będę mogła zrobić tak szybko punkcji 😱 OMG

    PS. Czechy mi odpisały,że jest wszystko ok i mogę rozpocząć stymulacje 🍀❤️
    Echo, to się dzieje!!! ❤️❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 12 marca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ♥️

    Echo lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9955

    Wysłany: 12 marca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo…. 🥹❤️

    Trzymam kciuki żeby małpa przyszła o czasie! ✊🏻

    Echo lubi tę wiadomość

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1551 2079

    Wysłany: 12 marca, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jest 21dc i mam wrażenie, że mam już objawy przed @ i to dlatego tak bardzo chce mi się jeść, w szczególności słodycze i pieczywo 🫣 nawet boli mnie jajnik i lekko podbrzusze. Normalnie bardzo bym się cieszyła z wcześniejszej @ale tym razem potrzebuje żeby nie była zbyt wcześnie,bo mąż wyjeżdża w niedzielę na cały tydzień i nie będę mogła zrobić tak szybko punkcji 😱 OMG

    PS. Czechy mi odpisały,że jest wszystko ok i mogę rozpocząć stymulacje 🍀❤️
    Echo 🥰 w końcu i dla ciebie dobre wieści! Oby wszystko się dobrze zgrało w czasie 🤞🤞🤞

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1763 1454

    Wysłany: 12 marca, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, juuuupi!!!!! ❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ