X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 21 marca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Dobrego dnia i smacznej kawusi Wam życzę! 🤗❤️ mamy pierwszy dzień wiosny i jestem wyjątkowo pozytywnie naładowana energią 😍

    Powiem Wam, że ciągle mam mętlik w głowie co do starań. Z mężem wczoraj rozmawialiśmy o tym i tak: bardzo chcemy, pragnienie posiadania dziecka jest przeogromne. Starania są teraz na spokojnie, na luzie, raczej bez presji, ale zawsze z nadzieją na koniec cyklu.
    Podejrzewam, że dzisiaj gin będzie chciał mi przespisac leki na stymulacje owulacji i szczerze? Boję się, że to faktycznie może mi przyspieszyć zajście (choć jakoś tak nie wiążę z tym wielkich nadziei, bo wiemy jak jest 🤷🏼‍♀️). A dlaczego się boję? Umowę mam do końca sierpnia, jak najbardziej od września będzie przedłużona już na czas nieokreślony. Mogę poczekać z ciążą, niczego nie przyspieszać, ale nie jestem "pierwszej młodości" plus do tego moje obciążenia związane z chorobą, obciążenia związane z porodem przedwczesnym. Nie, absolutnie nie oczekuję byście mi doradzały. Po prostu chciałam się pożalić swoimi wątpliwościami, obawami 🙂
    Twoje obawy są jak najbardziej uzasadnione i normalne. I one nie znikną. Ale myślę, że wszystkie te obawy przyćmi ta upragniona kreska na teście a później dziecko przy piersi ☺️

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1197 1029

    Wysłany: 21 marca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Dobrego dnia i smacznej kawusi Wam życzę! 🤗❤️ mamy pierwszy dzień wiosny i jestem wyjątkowo pozytywnie naładowana energią 😍

    Powiem Wam, że ciągle mam mętlik w głowie co do starań. Z mężem wczoraj rozmawialiśmy o tym i tak: bardzo chcemy, pragnienie posiadania dziecka jest przeogromne. Starania są teraz na spokojnie, na luzie, raczej bez presji, ale zawsze z nadzieją na koniec cyklu.
    Podejrzewam, że dzisiaj gin będzie chciał mi przespisac leki na stymulacje owulacji i szczerze? Boję się, że to faktycznie może mi przyspieszyć zajście (choć jakoś tak nie wiążę z tym wielkich nadziei, bo wiemy jak jest 🤷🏼‍♀️). A dlaczego się boję? Umowę mam do końca sierpnia, jak najbardziej od września będzie przedłużona już na czas nieokreślony. Mogę poczekać z ciążą, niczego nie przyspieszać, ale nie jestem "pierwszej młodości" plus do tego moje obciążenia związane z chorobą, obciążenia związane z porodem przedwczesnym. Nie, absolutnie nie oczekuję byście mi doradzały. Po prostu chciałam się pożalić swoimi wątpliwościami, obawami 🙂

    Roszpunko rozumiem Twoje dylematy, na pewno każda z nas która chce zapewnić godne warunki swojemu potomstwu myśli o pracy i finansach. To świadczy o tym, że jesteś bardzo odpowiedzialna 🙂 co do umowy na czas nieokreślony to w moim otoczeniu jest kilka przypadków, że kobiety i tak nie mają gdzie wracać po urlopie macierzyńskim bo pracodawca stosuje przeróżne triki aby zniechęcić do pracy, np zmiana trybu ze zdalnego na stacjonarny, zwiekszenie obowiązków . Wiem, że to nielegalne ale tak jest. Jeśli zaszłabyś w ciążę to i tak chyba będziesz miała wypłacany macierzyński, a może uda się dogadać z pracodawcą aby przedłużył Ci umowę wcześniej. Opcji jest kilka i myślę że warto spróbować stymulacji, zwłaszcza że nie masz pewności kiedy uda się z jej pomocą zajść w ciążę 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do powodu włączenia Acardu i heparyny : u mnie mutacja pai.

    Co do neoparin i clexane.
    Pierwszy raz mam styczność z neoparin bo u nas na oddziale leci clexane.
    I mam takie spostrzeżenie :) pierwszy zastrzyk mam z siniakiem ale to chyba dlatego,że neoparin w porównaniu do clexane wycieka przez igłę delikatnie i zostaje na końcu kropelka. Przy clexane tego nie zauwazylam aż tak.
    Przy drugim podejściu igłę kierowałam w dół tuż przed samym ukłuciem a kropelka jak się pojawiła to starałam gazikiem i siniaków brak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 11:45

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko, jeśli ma być dzidziuś to się pojawi i wiem,ze kwestia umowy jest bardzo ważna ale nie wiem czy odkładała bym starania przez to. Z Twoich wypowiedzi wynika,że kochasz swoją pracę i na pewno to widać :) pewnie przyjmą Cię z powrotem z otwartymi rękoma lub pomogą z przedłużeniem umowy ☺️

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, wymęczyłas się na basenie? 🏊

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 21 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia a jak po accofilu się czujesz? Ja się mega boję jego skutków ubocznych…

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, pisałam gdzieś wyżej. Nic mi się nie dzieje. Dzisiaj tylko bardziej czuje brzuch. Ale nie jakieś mocny ból. :) a i szczerze mówiąc to podałam sobie troszke więcej niż pół amp. Bo dużo mi uciekło, nie było już na dwie dawki tylko trochę ponad 1 dawkę

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 21 marca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Motylku, pisałam gdzieś wyżej. Nic mi się nie dzieje. Dzisiaj tylko bardziej czuje brzuch. Ale nie jakieś mocny ból. :) a i szczerze mówiąc to podałam sobie troszke więcej niż pół amp. Bo dużo mi uciekło, nie było już na dwie dawki tylko trochę ponad 1 dawkę
    A wybacz, musiało mi gdzieś umknąć ☺️
    To dobrze. A będziesz robić jutro jeszcze powtórki bety czy już nie?

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na maila od gin czy mam zrobić jakieś badania. Ale betę na pewno powtórzę.

    S.Roszpunka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 21 marca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję za Wasz punkt widzenia 😘

    U mnie w pracy żadnych trików nie zrobią, to jest państwowa praca, a specjaliści rzadko chcą pracować w oświacie.... jest to dla wielu osób zbyt mała stawka. Ja nie jestem z tych narzekających na płacę nawet jako nauczyciel-specjalista (a mam tę najniższą kwotę). Pracuję tu, bo lubię, spełniam się 🙂 narzekać też narzekam, bo czemu nie hahaha ale czuję się doceniana przede wszystkim przez dzieci. To im pomagam z wadami wymowy i to u nich widzę te sukcesy.

    Butterfly23, pandzia 🐼, Magdanka, Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik morfologii. Krwinki białe 19.47. jak po 12h to chyba szałowo nie skoczyły ale są w normie, więc ok (podanej przez niego normie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 13:46

    S.Roszpunka, Smerfetkaa, Butterfly23, Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1197 1029

    Wysłany: 21 marca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Magdanka, wymęczyłas się na basenie? 🏊
    Tak kochana, zrobiłam porządny trening, na wszystkie sposoby próbuje przywołać okres, ale to wredna małpa i nie chce przyjść 😂 dzisiaj 35dc i nic się nie zapowiada, ehhh

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 21 marca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Tak kochana, zrobiłam porządny trening, na wszystkie sposoby próbuje przywołać okres, ale to wredna małpa i nie chce przyjść 😂 dzisiaj 35dc i nic się nie zapowiada, ehhh

    Jak chcemy żeby okres się pojawił, to się przedłuża, jak nie chcemy, to przyłazi wredne malpisko. Gorylica jedna 🦍

    Echo lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 21 marca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem że dzisiaj 21 DC i czuję się typowo jak na okres, miałam nawet dzisiaj leki żeby nie przyszedł wcześniej bo jutro jadę na wymaz

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niedługo kończę pracę, ale takiego mam lenia, że zamiast obiadu - będzie jakaś sucha kanapka 😀 właśnie zdałam sobie sprawę że zrobiłam sobie rano kawę i nie wypiłam 😀 nadal czekam na posiew moczu.. super 🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 15:28

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @magdanka - ja tyle lat na basenie nie byłam 🙈 nie wiem czy jeszcze umiem pływać haha! A zawsze masz takie długie cykle ?

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Co do powodu włączenia Acardu i heparyny : u mnie mutacja pai.

    Co do neoparin i clexane.
    Pierwszy raz mam styczność z neoparin bo u nas na oddziale leci clexane.
    I mam takie spostrzeżenie :) pierwszy zastrzyk mam z siniakiem ale to chyba dlatego,że neoparin w porównaniu do clexane wycieka przez igłę delikatnie i zostaje na końcu kropelka. Przy clexane tego nie zauwazylam aż tak.
    Przy drugim podejściu igłę kierowałam w dół tuż przed samym ukłuciem a kropelka jak się pojawiła to starałam gazikiem i siniaków brak :)

    Właśnie może znalazłaś sposób na neoparin :) ale czujesz że ta igła jest taka tępa? Bo ja miałam takie odczucie. Dobra jestem gotowa na te igły, serio! Tylko niech się w końcu coś u mnie dobrego zadzieje 🤞🏻🥹

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1197 1029

    Wysłany: 21 marca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    @magdanka - ja tyle lat na basenie nie byłam 🙈 nie wiem czy jeszcze umiem pływać haha! A zawsze masz takie długie cykle ?
    Przed braniem metforminy miałam mega długie-okres może 3 razy w roku. Od kąd zaczęłam ją brać jakieś dwa lata temu to się wyregulowały i były co 30 dni, a teraz widzę że znowu coś się popsuło i chyba odstawię te tabletki bo i tak nic to nie daje 😑

    Na pewno nie zapomniałaś jak się pływa 😁 podobno basen modeluje całe ciało więc tak co jakiś czas chodzę, pływam po swojemu 😁
    A Ty lepiej zjedz coś porządnego a nie suchą kanapkę 😁🌯

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 21 marca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka zrób jakieś szybkie spagetti czy coś, zawsze to lepsze niż kanapka

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Smerfetka zrób jakieś szybkie spagetti czy coś, zawsze to lepsze niż kanapka

    Już wjechała kanapka 🙈 na kolację coś ogarnę, obiecuję 🙈 dziewczyny w posiewie i badaniu moczu ogólnym - czysto. Albo wynik zakłamany przez furagine itd. Będę ja brać do soboty to jak mieliście kiedy powtórzyć badanie? Bo ja już nie chce takich kwiatków :(

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ